Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą

Galeria zdjęć Centrum Zabawy i rozwoju Elfik


elfik
23 stycznia w Elfikowym Domku gościliśmy wyjątkowych gości - kochane Babcie i kochanych Dziadziusiów Naszych Małych Elfików.
elfik
Elfiki uwielbiają eksperymentować z kolorami. Dzień Babci i Dziadka był okazją aby poszaleć z farbkami. Każda plamka, ciapka i kleks który pojawił się na białej kartce stworzył piękny obraz kwiatów dla Babci.
elfik
Zajęcia Artusie. Mali artyści dokarmiają ptaszki zimą. Dzieci robiły budki dla ptaszków. Domki - tacki zawisną na drzewie w Elfikowym Ogrodzie.
elfik
W Elfikowym Domku ruszyła AKCJA KOT :)
Pierwsze zadanie wykonane! Maluszki zrobiły domek dla kotków który zawieziemy do "Kociej Chatki" .
elfik
Na zajęciach ekologicznych Dzieci zasadziły nasiona egzotycznych krzewów. Hodowla i pielęgnacja roślinki będzie niespodzianką dla rodziców naszych Maluszków. Każdy Elfik ma swoją roślinkę - musi się o nią troszczyć, codziennie doglądać i prowadzić obserwację.
elfik
Zawody sportowe Małych Elfików, to była zabawa! Dzieci musiały uważnie słuchać poleceń cioci bo zadanie nie było takie łatwe. Maluszki pokonywały przeszkody zgodnie z wyznaczającymi kierunek strzałkami. Trzebabyło przeczołgać się pod stolikiem i przemaszerować ławeczkę a następnie przejść po mostku z kładek. Ciocie dopingowały Dzieci głośno skandując ich imiona w trakcie biegów. Rozradowane Maluszki obowiązkowo zawody zakończyły "kółkiem graniastym ".
elfik
elfik
Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] [4] 5  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL