Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą

Galeria zdjęć Centrum Zabawy i rozwoju Elfik


12 lutego 2011r. w naszym przedszkolu odbył się Bal u Królowej Zimy. Dzieci poprzebierane w piękne stroje brały udział w wielu konkursach, tańcach i zabawach: zbierały śnieżynki, tańczyły z balonami i świecącymi sopelkami, falowały wieką kolorową chustą, podawały królweską koronę. Również bańki mydlane oraz świecąca kula urozmaicały naszą zabawę. Był też czas na poczęstunek i niespodziankę Królowej Zimy-słodkie gwizdki. Wraz z Królową Zimą, zaprzyjaźnioną Królową z Krainy Fioletu oraz Królową z Krainy Białej Czekolady wszyscy świetnie się bawiliśmy.
Urodzinki w naszym Elfikowym domku. Tym razem o tematyce Spidermanowej. Nasz główny bohater nie tylko ratuje świat, tym razem swej mocy używa do zdmuchnięcia świeczek:)
Mikołaju, mikołaju przyjedź do naszego kraju... Dzieci z zajęć "Pierwsze kroczki" przygotowują się na przybycie Św. Mikołaja. Zabawy mikołajowe są dla nich dużą atrakcją:)
W sobotę 10 grudnia 2011r. w naszym elfikowym przedszkolu bawiliśmy się razem z Mikołajem... Mikołaj rozdawał dzieciom prezenty, tańczył i towarzyszył w wielu zabawach.
Zapraszamy na nasze zajęcia ogólnorozwojowe i adaptacyjne ˮPierwsze kroczkiˮ :) Tutaj naprawdę dziecko będzie się świetnie bawić, pozna nowych kolegów i koleżanki, zacznie przygotowywać się do pójścia do przedszkola :) Wystarczy spojrzeć na zdjęcia...u nas jest wesoło.
Oto nasze urodzinki pirackie. Dzieci przebrane w stroje okolicznościowe poszukują skarbu, do którego prowadzą poszczególne części mapy. Muszą wykonać wiele zadań, aby zdobyć skarb piratów.
Na urodzinkach dodatkowo może bawić dzieci klaun, który zna wiele magicznych sztuczek. Świetnie też maluje różne wzory na twarzach dzieci. Jest zabawnie i kolorowo.
Urodziny kulinarne pełne są różnych smakołyków. Dzieci mogą robić własny tort, babeczki, ciasteczka a nawet pizzę. Mniam, mniam to smakowite przyjęcie.
Nasi najmłodsi mogą zabawić się z nami razem z Kubusiem Puchatkiem i przyjaciółmi. Czeka ich też wiele atrakcji. Muzycznie i sportowo wybawią się wyborowo:)
Czas na zamkowe salony...wchodząc menuetem do sali balowej nasz jubilat siada na tronie i włada całym królestwem. Na dzieci czeka wiele konkursów i zabaw zamkowych, m.in. odczarowanie żabki oraz oddzielenie grochu od fasoli. Tańce z balonem i pokaz królewskiej zwinności również uatrakcyjniają nasze zamkowe przyjęcia.
Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL