Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą

Galeria zdjęć Centrum Zabawy i rozwoju Elfik


elfik
Małe Elfiki uwielbiają bajki. Od każdego kontaktu z bajką prowadzi droga pobudzająca działanie dziecka: do nauki tekstu na pamięć, odtwarzanie jego treści w zabawie lub podjęcie zawartej w tekście inspiracji do tańca, biegu, podskoków. Dzieci chętnie wcieliły się w role znanych bohaterów opowiadanej bajki.

elfik
Zabawa z masą solną jest jedną z ulubionych technik plastycznych Naszych Maluszków. Wyobraźnia Dziecka jest zaskakująca w tworzeniu różnych budowli, węży, pędraków i innych stworów.
elfik
Zabawy integracyjne to stały element w grafiku planu dnia Elfików.
elfik
Poobiednia drzemka to oczekiwana chwila Maluszków. Małe Elfiki uwielbiają słuchać opowiadań bajek żłobkowych cioć. Położenie główki na podusię jest jedyną okazją posłuchania "tajemniczych bajek szeptem" - dlatego tak chętnie Nasze Elfiki leżakują :)
elfik
W pierwszy dzień jesieni wybraliśmy się na spacer w poszukiwniu Pani Jesieni.
elfik
Owoce jesieni w postaci kasztanów sprawiły Dzieciom wiele radości w twórczej zabawie. Na artusiowych zajęciach stworzyliśmy kasztanowe płaskorzeźby.
elfik
Pora roku jaką jest jesień to dobry czas aby poznać, docenić i zachować w pamięci jej piękne kolory. Dzieci na zajęciach plastycznych uwieczniły kolory jesieni w swoich obrazach.
elfik
W sierpniu Nasza Mała Zuzia skończyla edukację żłobkową! Od września będzie już przeczkolakiem! Zuzia przyniosła nam pyszny tort ze swoją ulubioną bohaterką na pożegnanie, mniammm!
elfik
Zajęcia Artusie dla Maluszków to zawsze niespodzianka. Dzieci miały okazję odcisnąć swoją dłoń na krążku z drzewa - tak powstały pamiątkowe obrazki które ozdobią ściany niejednego pokoiku Małych Elfików.
elfik
Samodzielne jedzenie kiedy ma się 1,5 lat,t to nie lada sztuka! Naszym kochanym Dzieciom samodzielne jedzenie wychodzi wyśmienicie. Ocena? 6!
Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL