Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Język angielski dla dzieci z Sosnowca

Język angielski dla dzieci z Sosnowca

Zabawy muzyczno-ruchowe po angielsku DLA DZIECI OD 1,5 - 4 LAT (podział na grupy wiekowe)

Chcemy bliżej przedstawić Państwu dodatkową ofertę zajęć z języka angielskiego dla dzieci z całego Sosnowca. Uczymy podstaw tego języka maluchy w przedziale wiekowym od 1,5 roku do 4 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu według programu Musical Babies i jego kontynuacji - English@MusicalBabies. Lekcje trwają jedną godzinę zegarową i organizowane są w kilku grupach wiekowych.

Miesięczny koszt udziału w zajęciach wynosi 80 zł i uwzględnia jedną nieobecność dziecka, która rozliczana jest przy zakupie kolejnego karnetu. Dodatkowo można nabyć książeczkę oraz płytę CD do nauki i ćwiczeń w domu. Koszt kompletu dydaktycznego wynosi 50 zł.

Zanim zdecydują Państwo o zapisaniu swoich skarbów na nasze zajęcia z angielskiego, zapraszamy do udziału w pierwszej, bezpłatnej lekcji pokazowej.

Jak uczymy małe dzieci języka angielskiego?

Musical Babies to program, który zapewnia naukę języka angielskiego w formie muzyczno-ruchowych zabaw. Program ten angażuje również rodziców, których obecność jest obowiązkowa przy dzieciach do trzeciego roku życia.

Dla dzieci Musical Babies to zajęcia, podczas których:

• poznają proste słowa i zwroty angielskie za pomocą rymowanek i piosenek w tym języku,
• stopniowo z wiekiem włączają się w śpiewanie tych piosenek i mówienie rymowanek wraz z pokazywaniem określonych czynności,
• osłuchują się z językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka, np. już w przedszkolu,
• wykształcają wyczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu, jak również poprzez różnorodne gry i zabawy, nabywając bądź usprawniając przy tym koordynację ruchową,
• nabywają niezastąpioną umiejętność słuchania,
• mają możliwość interakcji z innymi dziećmi.

Dla rodziców Musical Babies to zajęcia, które umożliwiają:
• poznanie rymowanek i piosenek po angielsku, które można ćwiczyć we wspólnej zabawie z dzieckiem poza zajęciami; w domu, ogrodzie, na spacerze, czy w podróży,
• okazję do przyzwyczajenia dziecka do obcowania z grupą rówieśników,
• kontakt z rodzicami lub opiekunami dzieci w podobnym wieku.
Więcej informacji o zajęciach prowadzonych w tym programie mogą Państwo znaleźć na stronie www.musicalbabies.pl.

Program English@MusicalBabies dla dzieci powyżej 3 lat

Dzieci powyżej 3 roku życia mają możliwość kontynuowania zajęć w ramach autorskiego programu English@MusicalBabies. Na odbywających się raz w tygodniu spotkaniach z lektorem poznawane są słowa i zwroty angielskie poprzez piosenki i rymowanki, ruch oraz zabawy językowe. Również w przypadku tego programu trzylatki zapraszane są na zajęcia wraz z opiekunami. Natomiast najstarsze w tym wypadku czterolatki pracują już samodzielnie.

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL