Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
”Już W Przedszkolu” - adaptacyjno - edukacyjne dla Dzieci: 2,5 - 6 lat; trwają: 1,5 h

”Już W Przedszkolu” - adaptacyjno - edukacyjne dla Dzieci: 2,5 - 6 lat; trwają: 1,5 h

TRWAJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA, PO ZAPISIE MINIMUM 4 OSÓB URUCHOMIMY ZAJĘCIA

To zajęcia przeznaczone dla Dzieci które nie są jeszcze gotowe do pozostania na samodzielnych zajęciach Mini - Przedszkola.

Dzieci pod fachową opieką poznają piosenki, słuchają bajek, uczestniczą w zabawach i ćwiczeniach gimnastycznych, malują, rysują oraz lepią z gliny. Powoli zapoznają się z kolegami nowym środowiskiem i nową formą spędzania wolnego czasu. Zapewniamy warunki, w których mogą stopniowo rozwijać więzi społeczne, uczyć się zgodnej zabawy z rówieśnikami Nauczycielki realizują program edukacyjny typu przedszkolnego. Zdajemy sobie, bowiem sprawę, że jest grupa Dzieci, które z różnych przyczyn nie chodzą do przedszkola. Dzięki zajęciom w "Już w przedszkolu" mają okazję, choć w minimalny sposób rozwijać wyobraźnię, odkrywać w sobie nowe talenty oraz doskonalić umiejętności.

W celu zminimalizowania stresu związanego z rozstaniem z rodzicami, mama lub tata mogą uczestniczyć w zajęciach tak długo, aż ich Dziecko będzie gotowe na samodzielne pozostanie w "Elfiku" i będzie samodzielnie uczestniczyć w zajęciach Przedszkola

"Już w przedszkolu" stanowi doskonałą alternatywę przedszkola, a Dzieciom młodszym zapewnia namiastkę wczesnej edukacji, której my jako Rodzice nie jesteśmy w stanie zapewnić w domu, mimo najszczerszych chęci.
 
Nazwa Opis Oplata 4 zajęcia Cena za 1 zajęcia
Już w Przedszkolu zajęcia 1,5 h 120 zł/karnet 4 zajęcia 35 zł

Czekamy na zapisy pod e-mailem: magda@elfik.pl

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL