Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą

Niepubliczny żłobek w Sosnowcu

Ideą powstania i funkcjonowania prywatnego żłobka „Elfik” w Sosnowcu jest odejście od utartego stereotypu „przechowalni”, gdzie Dzieci często czują się zagubione i porzucone, tęsknią za rodzicami i nie mogą liczyć na indywidualną opiekę oraz właściwą uwagę. Niepubliczny żłobek przy Centrum Zabawy i Rozwoju „Elfik” jest miejscem, w którym dbamy o dobre samopoczucie Maluchów, aby każdego dnia wracały do nas z radością. Zwracając uwagę na tempo rozwoju i potrzeby każdego Dziecka, dopasowujemy metody nauki i zabawy w taki sposób, by Państwa pociechy mogły czerpać jak najwięcej korzyści i radości z pobytu w żłobku. Taki rodzaj pracy z Dziećmi umożliwia stworzenie optymalnych warunków do pełnego rozwoju, zarówno na płaszczyźnie intelektualnej, emocjonalnej, społecznej, jak i fizycznej. Chętnie przyjmujemy wizyty i pomysły rodziców zainteresowanych współtworzeniem atmosfery i programu naszego żłobka.


Nasza placówka została wpisana do ewidencji szkół i innych placówek oświatowych pod Nr. WED.MKJ.4324-01-4/09 przez Prezydenta Miasta Sosnowiec.
  • 29.08.2011r. Nasz żłobek ,,Elfik” jako pierwszy w Sosnowcu, został oficjalnie wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych po Nr. 2/2011 prowadzonych przez Prezydenta Miasta Sosnowca


Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL