Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4]  Następna strona Na koniec

Gabriela Kasprzyk-Cichy (2018-02-22 10:41:31)
Moje skojarzenia z Elfikiem, to:
1. Cudowne Panie, które w pracy z dzieciaczkami odnalazły Swoje powołanie. Panie, które nie tylko realizują programy, ale przede wszystkim LUBIĄ dzieci takie, jakimi są.
Pani Dyrektor, Pani Małgosia, Pani Terenia, Pani Justynka, Pani Anetka….. wszystkie One mają w sobie wrażliwość, cierpliwość i wyrozumiałość dla wszystkich maluchów, nic więc dziwnego, że dzieci je kochają.
2. Szacunek, sympatia i pełna akceptacja ruchliwego i hałaśliwego Drobiazgu.
3. Piękne występy naszych dzieci oraz „rodzinne” spotkania przy poczęstunku dla wszystkich rodziców, dzieci i Pań, po każdym z występów naszych małych aktorów.
4. Ciepła i serdeczna atmosfera panująca w przedszkolu.
5. Pewność, że moje dziecko jest pod wspaniałą opieką (zarówno na miejscu, jak i podczas wycieczek lub na wyjazdowym Zielonym Przedszkolu, z którego mój Nieśmiałek wrócił zachwycony)
To wszystko ceniłam przez cały okres uczęszczania mojego Malucha do Elfika (3 lata). A teraz, kiedy mój syn zmuszony jest do realizowania „0” w innym przedszkolu (bliżej domu), wszystkie te cechy Elfika opisane powyżej doceniam i szanuję jeszcze bardziej.
Serdecznie pozdrawiamy cudowna Panią Dyrektor i wszystkie (niemniej cudowne) Panie z Elfika.
Rafał z mamą.

Mama Karolinki i Julki (2017-10-03 22:45:04)
Elfik to przedszkole, w którym dzieci czują się jak w domu!
Nasza przygoda z Elfikiem była niestety bardzo krótka (z uwagi na przeprowadzkę do innego miasta), ale moje córki bliźniaczki (2 lata i 10 miesięcy) chodziły do niego bardzo chętnie od pierwszego dnia. Panie przedszkolanki są bardzo opiekuńcze i zaangażowane. Dzieci je uwielbiają, a zwłaszcza Panią Kasię, która ma wyjątkowo serdeczny, wręcz matczyny stosunek do dzieci.
Będzie nam brakowało Waszej rodzinnej, ciepłej atmosfery!
Dziękujemy!

Aneta Modrzejewska-Wypych (2017-06-07 19:57:01)
Szanowni Rodzice!
Jeszcze w pamięci mam cudowne przedstawienie "Śpiąca Królewna i 7 krasnoludków" zorganizowane z okazji Dnia Dziecka w roku 2016. Magia, śmiech, radość w oczach naszych Elfików towarzyszyła jeszcze przez kolejne dni... A dziś kolejny dzień: niby zwykły, a niezwykły... Pojawiliście się ze spektaklem "Na ratunek Czerwonemu Kapturkowi" i znowu Wasza obecność sprawiła wiele uśmiechu na buziach NASZYCH dzieci. Dziękuje Wam za współpracę: za oddane serce, za czas, za zaangażowanie... Nawet Janusz Józefowicz może nam pozazdrościć takich wspaniałych aktorów:-)
Dziękuje Wam również za wiarę w lepsze jutro. Za dobroć, którą ofiarowaliście innym biorąc udział w akcji Szlachetna Paczka oraz za prezenty dla dzieci z Katowickiego Hospicjum. Dobrze jest otaczać się takimi ludźmi, jesteście Najlepsi :-)

Mama Antka (2017-05-28 16:53:52)
Tutaj w żłobku na Stalowej, kamienicy już nie nowej
tutaj "Pszczółki" małe żyją i radości swej nie kryją.
Rano z Ciocią Weroniką, razem z całą swoją kliką
po południu z Karoliną, co wspaniałą jest dziewczyną.
Wciąż zabawy wymyślają, tańczą, grają i śpiewają.
Dzieci czują się bezpiecznie, zachowują się tu grzecznie.
Ciocie ciągle przytulają -chyba bardzo ich kochają.
Strażak, lekarz czy Indianie, co dzień nowe jest zadanie.
Dziś mój Antek znowu bryka, bo on chodzi do ELFIKA...
Dziękujemy za świetną opiekę:)

Edyta Antoniak-Kiedos, Marcin Kiedos i Adaś (2016-09-26 13:14:56)
W związku z tym, że nie było Pani Dyrektor wczoraj, gdy Adaś kończył przygodę z Elfikiem chciałam serdecznie podziękować za ten rok owocnej współpracy. Adaś bardzo się zmienił i rozwinął. Będziemy żłobek wspominać z uśmiechem i rozrzewnieniem. Życzymy dalszej wspaniałej działalności na rzecz radosnego dzieciństwa kolejnych maluszków!
Dziś pierwszy dzień w przedszkolu, więc siedzę jak na szpilkach...Pozdrawiamy serdecznie

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL