Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4]  Następna strona Na koniec

Aneta Modrzejewska-Wypych (2017-06-07 19:57:01)
Szanowni Rodzice!
Jeszcze w pamięci mam cudowne przedstawienie "Śpiąca Królewna i 7 krasnoludków" zorganizowane z okazji Dnia Dziecka w roku 2016. Magia, śmiech, radość w oczach naszych Elfików towarzyszyła jeszcze przez kolejne dni... A dziś kolejny dzień: niby zwykły, a niezwykły... Pojawiliście się ze spektaklem "Na ratunek Czerwonemu Kapturkowi" i znowu Wasza obecność sprawiła wiele uśmiechu na buziach NASZYCH dzieci. Dziękuje Wam za współpracę: za oddane serce, za czas, za zaangażowanie... Nawet Janusz Józefowicz może nam pozazdrościć takich wspaniałych aktorów:-)
Dziękuje Wam również za wiarę w lepsze jutro. Za dobroć, którą ofiarowaliście innym biorąc udział w akcji Szlachetna Paczka oraz za prezenty dla dzieci z Katowickiego Hospicjum. Dobrze jest otaczać się takimi ludźmi, jesteście Najlepsi :-)

Mama Antka (2017-05-28 16:53:52)
Tutaj w żłobku na Stalowej, kamienicy już nie nowej
tutaj "Pszczółki" małe żyją i radości swej nie kryją.
Rano z Ciocią Weroniką, razem z całą swoją kliką
po południu z Karoliną, co wspaniałą jest dziewczyną.
Wciąż zabawy wymyślają, tańczą, grają i śpiewają.
Dzieci czują się bezpiecznie, zachowują się tu grzecznie.
Ciocie ciągle przytulają -chyba bardzo ich kochają.
Strażak, lekarz czy Indianie, co dzień nowe jest zadanie.
Dziś mój Antek znowu bryka, bo on chodzi do ELFIKA...
Dziękujemy za świetną opiekę:)

Edyta Antoniak-Kiedos, Marcin Kiedos i Adaś (2016-09-26 13:14:56)
W związku z tym, że nie było Pani Dyrektor wczoraj, gdy Adaś kończył przygodę z Elfikiem chciałam serdecznie podziękować za ten rok owocnej współpracy. Adaś bardzo się zmienił i rozwinął. Będziemy żłobek wspominać z uśmiechem i rozrzewnieniem. Życzymy dalszej wspaniałej działalności na rzecz radosnego dzieciństwa kolejnych maluszków!
Dziś pierwszy dzień w przedszkolu, więc siedzę jak na szpilkach...Pozdrawiamy serdecznie

mama Igorka S. (2016-07-31 22:30:09)
Serdecznie dziękuję za ciepłe przyjęcie Igorka na pobyt wakacyjny. Chodził do Państwa jak zwykle z uśmiechem na twarzy. Tak więc od razu zapowiadam się na przyszły rok.
Pozdrawiam wszystkie Panie i przesyłam wirtualny bukiet kwiatów:)


Asia (2016-01-27 18:26:00)
Mój syn Filip, zaczął chodzić d o przedszkola Elfik mając 2 lata i siedem miesięcy. Jako mama byłam bardzo zadowolona z opieki w Elfiku, jak również z zaangażowania pań opiekujących się dziećmi. Filip zaczął w grupie maluszków, jednak chyba po ok. miesiącu został przeniesiony do najmłodszych przedszkolaków, ze względu na szybką adaptację i o ile pamiętam dopasowanie rozwojowe do starszej grupy. W tej chwili syn chodzi do państwowego przedszkola, i niestety mam porównanie.. Niestety, ponieważ wypada na niekorzyść aktualnej placówki. Różnice w zaangażowaniu w pracę z dziećmi i poświęcany im czas są bardzo widoczne. Brak edukacji na tym szczeblu rozwoju też jest znaczący- nawet synek mówi stale o swoim "starym "przedszkolu. Nigdy nie miałam żadnych uwag do pracy kadry Elfika, a teraz widzę że była szczególnie dobra:) Zaletą była też organizacja różnych zajęć i ciekawych spotkań dla dzieci i zajęć rozwojowych-nigdy się nie nudziły. I jeszcze raz podkreślę wspaniale "Ciocie". Filip wspomina również kolegów z Elfika. Bardzo żałuję,że Filip nie może już być elfikiem.

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL