Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [7] [8] [9] 10 [11] [12] [13]  Następna strona Na koniec

Tomasz Chmiel - poczmistrz, założyciel Marzycielskiej Poczty (2011-03-15 10:49:37)
Witam serdecznie, Pani Aleksandro, jak Pani wie, relacja Małych Elfików jest już od jakiegoś czasu na stronie Marzycielskiej Poczty. Relacja zrobiła wręcz małą furorę na stronie. :) Nie miałem jeszcze okazji podziękować, a jest za co, bo z dużym uczuciem podeszła Pani do tej pomocy. Życzę wszystkiego dobrego Wszystkim Elfikom. Ukłony!

Babcia i Dziadziuś Mikołajka z Grupy Biedronek (2011-02-13 12:18:47)
Bardzo serdecznie dziękujemy całemu Personelowi przedszkola Elfik za organizację niezapomnianego Dnia Babci i Dziadka. To były wzruszające chwile, byliśmy dumni z naszego wnuka i przedszkola, do którego uczęszcza. Piękne wierszyki, piosenki i tańce w wykonaniu naszych pociech dostarczyły nam ogromnej radości. Doceniamy trud i starania włożone w przygotowanie tego Święta. Panie wychowawczynie, jak zwykle pełne pozytywnej energii, zachęcały wszystkich do wspólnej zabawy. Długo będziemy wspominać ten wyjątkowy dzień. DZIĘKUJEMY!!

Dominika Szafraniec (2011-01-20 19:38:13)
"Ci, którzy wnoszą słońce w życie innych, sami grzeją się w jego cieple"
Pani Agata Marszałek i cała Kadra Elfikowego Żłobka.
Dziękujemy serdecznie za opiekę nad naszymi Synami, za profesjonalną opiekę, fachową pracę nad wychowaniem, za fantastyczne zabawy i za każdą ilość miłości i czułości jaka nasze dzieci otrzymały w żłobku. Dziękujemy bardzo: Rodzice oraz Aleksander, Ksawery Szafraniec

Dominika Szafraniec (2011-01-20 19:16:33)
"Cudem jest to, że im więcej dzielimy się z innymi, tym więcej mamy"
Ciociu Olu,
Dziękujemy za znakomitą opiekę nad naszymi Synami, za ciężką pracę włożoną w wychowanie. Za każdą radę i udzieloną pomoc wychowawczą, za moc znakomitych zabaw i radosnej twórczości, za każdy dzień spędzony z uśmiechem w żłobku!Aleksander i Ksawery Szafraniec z Rodzicami

Dominika Szafraniec (2011-01-20 18:55:22)
"Niektóre osoby pojawiają się w naszym życiu przelotnie i nie zostawiają po sobie śladu...inne wywierają na naszym życiu niezatarte wrażenie i pamięć o nich trwa wiecznie ..."
Ciociu Moniko,
W imieniu naszego Syna Olka,bardzo gorąco dziękujemy za każdy dzień fantastycznej opieki,doskonałej zabawy,każdą dawkę czułości,ciężką pracę włożoną w wychowanie i naukę, czego dowodem jest właśnie uśmiech Olka i jego niegasnąca radość i ochota na zabawę w złobku ! Życzymy Ci radości z pracy, grzecznych i zdrowych podopiecznych i spełnienia marzeń !!! Aleksander Szafraniec z Rodzicami.

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL