Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14]  Następna strona Na koniec

mama Mikołajka (2011-01-10 08:44:54)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru przedszkola, z radością obserwujemy jak Miki się zmienił i usamodzielnił. Pani Agata stworzyła miejsce, do którego ze spokojem można oddać nasze Skarby. Panie wychowawczynie zaskakują nas cierpliwością, pomysłowością i energią. Mikołajek jest niekwestionowanym fanem Pani Magdy.

mama Majki (2011-01-09 12:34:10)
Wszyscy bardzo się cieszymy, że Maja ma nauczycielkę, którą tak lubi. Dzieci są szczere i zawsze mówią to, co myślą, więc każdego ranka ze spokojnym sercem zawozimy Majkę do "Elfika". Maja bardzo się rozwinęła odkąd chodzi do waszego przedszkola, znacznie poszerzyło jej się słownictwo, dużo i ze szczegółami opowiada o przedszkolu. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Ola i Tomek K. (2011-01-03 14:43:32)
Szanowna Pani Agato!!Niestety nie dane nam było podziękować i pożegnać się z Panią osobiście. W związku z tym pozwoliłam sobie napisać parę słów.Chcielibyśmy serdecznie podziękować za te kilkanaście wspólnych miesięcy współpracy w wychowywaniu i dbaniu o nasz największy skarb jakim jest Hania. Te miesiące były dla nas wpaniałym doświadczeniem. Stworzyła Pani cudowne miejsce na Ziemi. Przyprowadzając Hanię do Elfikowego Domu mieliśmy pewność, że nasza córcia jest pod opieką osób, którym można w 100% zaufać. Ani przez moment nie żałujemy, że Hanuśka nasza chodziła do żłobka.Jesteśmy bardzo ale to bardzo wdzięczni za każdą chwilę spędzoną w Elfiku.Pragnę na Pani ręce gorąco podziękować szczególnie trzem Paniom tj. Pani Marysi - to Ona zajmowała się Hanią na początku naszej elfikowej przygody; Pani Anecie - to Ona bowiem w nieco starszym wieku zajmowała się małą Kaniówną i Pani Oli - ostatnie miesiące pobytu Hani. Osoby te są wręcz stworzone do takiej często niełatwej pracy. Ma Pani teraz prawdziwe Skarby o które warto dbać ;)Hania non stop coś wspomina o ciociach i myślę, że jeszcze długo będzie wspominała.Serdecznie dziękujemy.

mama Wiktorka z "Pierwszych kroczków" (2011-01-03 09:42:50)
Jestem cotygodniowym gosciem Elfika na zajęciach "pierwsze kroczki".Jeśli chodzi o zajęcia - rewelacja (pani Magdo -wielkie dziękuję!!!!), z miesiąca na miesiąc obserwuję rozwój mojegomaluszka i myślę, że zajęcia bardzo dużo nam w tym pomagają. Co do przyjęć urodzinowych to zarówno ja jak i szerokie grono moich znajomych już wielokrotnie organizowalismy je w Elfiku.Sameurodzinki to raj dla maluchów, zresztą uśmiechnięte buzie dzieciaczków są najlepszą opinią. To tyle, życzę Elfikowi wszystkiego dobrego i samych uśmiechniętych buziek maluszków.

mama Wiktorii z "Pierwszych kroczków" (2010-12-28 17:42:08)
Pani Magdo, śpieszę poinformować, że Wikusia świetnie odnalazła się w przedszkolu :) Panie bardzo ją chwalą, jest i samodzielna i ładnie się bawi z grupą, chętnie się bawi :)No i nie płacze (choć ciągle liczę się z tym, że kryzys może jeszcze nastąpić).W każdym razie, jest po prostu super :)A Panią Wiktoria często wspomina, opowiada, że do Pani chodziła z mamą, a teraz jest duża i chodzi sama :) Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie!!!!!

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL