Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14]  Następna strona Na koniec

Ola i Tomek K. (2011-01-03 14:43:32)
Szanowna Pani Agato!!Niestety nie dane nam było podziękować i pożegnać się z Panią osobiście. W związku z tym pozwoliłam sobie napisać parę słów.Chcielibyśmy serdecznie podziękować za te kilkanaście wspólnych miesięcy współpracy w wychowywaniu i dbaniu o nasz największy skarb jakim jest Hania. Te miesiące były dla nas wpaniałym doświadczeniem. Stworzyła Pani cudowne miejsce na Ziemi. Przyprowadzając Hanię do Elfikowego Domu mieliśmy pewność, że nasza córcia jest pod opieką osób, którym można w 100% zaufać. Ani przez moment nie żałujemy, że Hanuśka nasza chodziła do żłobka.Jesteśmy bardzo ale to bardzo wdzięczni za każdą chwilę spędzoną w Elfiku.Pragnę na Pani ręce gorąco podziękować szczególnie trzem Paniom tj. Pani Marysi - to Ona zajmowała się Hanią na początku naszej elfikowej przygody; Pani Anecie - to Ona bowiem w nieco starszym wieku zajmowała się małą Kaniówną i Pani Oli - ostatnie miesiące pobytu Hani. Osoby te są wręcz stworzone do takiej często niełatwej pracy. Ma Pani teraz prawdziwe Skarby o które warto dbać ;)Hania non stop coś wspomina o ciociach i myślę, że jeszcze długo będzie wspominała.Serdecznie dziękujemy.

mama Wiktorka z "Pierwszych kroczków" (2011-01-03 09:42:50)
Jestem cotygodniowym gosciem Elfika na zajęciach "pierwsze kroczki".Jeśli chodzi o zajęcia - rewelacja (pani Magdo -wielkie dziękuję!!!!), z miesiąca na miesiąc obserwuję rozwój mojegomaluszka i myślę, że zajęcia bardzo dużo nam w tym pomagają. Co do przyjęć urodzinowych to zarówno ja jak i szerokie grono moich znajomych już wielokrotnie organizowalismy je w Elfiku.Sameurodzinki to raj dla maluchów, zresztą uśmiechnięte buzie dzieciaczków są najlepszą opinią. To tyle, życzę Elfikowi wszystkiego dobrego i samych uśmiechniętych buziek maluszków.

mama Wiktorii z "Pierwszych kroczków" (2010-12-28 17:42:08)
Pani Magdo, śpieszę poinformować, że Wikusia świetnie odnalazła się w przedszkolu :) Panie bardzo ją chwalą, jest i samodzielna i ładnie się bawi z grupą, chętnie się bawi :)No i nie płacze (choć ciągle liczę się z tym, że kryzys może jeszcze nastąpić).W każdym razie, jest po prostu super :)A Panią Wiktoria często wspomina, opowiada, że do Pani chodziła z mamą, a teraz jest duża i chodzi sama :) Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie!!!!!

AGNIESZKA (2010-07-07 11:40:22)
Witam

Składam serdeczne podziękowania dla całej załogi Pań z Elfikowego żłobka oraz przedszkola za okazanie naszej córeczce ciepła i sympatii podczas wszystkich dni spędzonych w Elfiku.
Widzę, jak pobyt w Elfiku dał wiele Martusi, procentuje to każdego dnia.
Szczególnie dziękuję Pani Oli, Anecie, Marii, Agacie, Małgosi oraz Ani.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Czech, mama Marty

Justyna -mama Izy (2010-06-26 15:38:43)
Piszę, ponieważ mała kończy już edukację żłobkową a ja chciałam serdecznie podziękować wszystkim Paniom -Ciociom jak nazywa je moja córeczka, za cały rok opieki. Widzę, jakie postępy poczyniło moje dziecko przez ten rok, jak każdego dnia chwaliło się nowymi umiejętnościami, jak stawało się samodzielne,dorosłe, to już nie jest małe dzidzi, to dziecko, które może już iść do przedszkola,bo dzięki żłobkowi jest przygotowane i wyszkolone.
Wszystkie Ciocie są wspaniałe,moje dziecko je uwielbiało,ale były też i bardziej ulubione.Jedzenie w żłobku było lepsze,niż w domu, bo w żłobku zjadało wszystko z dokładką, a w domu nie.Gdy przychodził weekend zaczynała się czarna rozpacz, bo mała chciała iść do żłobka, a tu dwa dni wolnego.
Dziękuję też Pani Agacie.
Mogę spokojnie polecić każdej mamie, która staje przed dylematem co zrobić po urlopie macierzyńskim,czy niania czy żłobek -tak żłobek "ELFIK".Ja byłam zadowolona kiedy przychodziłam po małą a ona nie chciała wracać do domu.
Jeszcze raz dziękuję.
Justyna Stechman-Puchała

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL