Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14]  Następna strona Na koniec

mama Wiktorka z "Pierwszych kroczków" (2011-01-03 09:42:50)
Jestem cotygodniowym gosciem Elfika na zajęciach "pierwsze kroczki".Jeśli chodzi o zajęcia - rewelacja (pani Magdo -wielkie dziękuję!!!!), z miesiąca na miesiąc obserwuję rozwój mojegomaluszka i myślę, że zajęcia bardzo dużo nam w tym pomagają. Co do przyjęć urodzinowych to zarówno ja jak i szerokie grono moich znajomych już wielokrotnie organizowalismy je w Elfiku.Sameurodzinki to raj dla maluchów, zresztą uśmiechnięte buzie dzieciaczków są najlepszą opinią. To tyle, życzę Elfikowi wszystkiego dobrego i samych uśmiechniętych buziek maluszków.

mama Wiktorii z "Pierwszych kroczków" (2010-12-28 17:42:08)
Pani Magdo, śpieszę poinformować, że Wikusia świetnie odnalazła się w przedszkolu :) Panie bardzo ją chwalą, jest i samodzielna i ładnie się bawi z grupą, chętnie się bawi :)No i nie płacze (choć ciągle liczę się z tym, że kryzys może jeszcze nastąpić).W każdym razie, jest po prostu super :)A Panią Wiktoria często wspomina, opowiada, że do Pani chodziła z mamą, a teraz jest duża i chodzi sama :) Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie!!!!!

AGNIESZKA (2010-07-07 11:40:22)
Witam

Składam serdeczne podziękowania dla całej załogi Pań z Elfikowego żłobka oraz przedszkola za okazanie naszej córeczce ciepła i sympatii podczas wszystkich dni spędzonych w Elfiku.
Widzę, jak pobyt w Elfiku dał wiele Martusi, procentuje to każdego dnia.
Szczególnie dziękuję Pani Oli, Anecie, Marii, Agacie, Małgosi oraz Ani.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Czech, mama Marty

Justyna -mama Izy (2010-06-26 15:38:43)
Piszę, ponieważ mała kończy już edukację żłobkową a ja chciałam serdecznie podziękować wszystkim Paniom -Ciociom jak nazywa je moja córeczka, za cały rok opieki. Widzę, jakie postępy poczyniło moje dziecko przez ten rok, jak każdego dnia chwaliło się nowymi umiejętnościami, jak stawało się samodzielne,dorosłe, to już nie jest małe dzidzi, to dziecko, które może już iść do przedszkola,bo dzięki żłobkowi jest przygotowane i wyszkolone.
Wszystkie Ciocie są wspaniałe,moje dziecko je uwielbiało,ale były też i bardziej ulubione.Jedzenie w żłobku było lepsze,niż w domu, bo w żłobku zjadało wszystko z dokładką, a w domu nie.Gdy przychodził weekend zaczynała się czarna rozpacz, bo mała chciała iść do żłobka, a tu dwa dni wolnego.
Dziękuję też Pani Agacie.
Mogę spokojnie polecić każdej mamie, która staje przed dylematem co zrobić po urlopie macierzyńskim,czy niania czy żłobek -tak żłobek "ELFIK".Ja byłam zadowolona kiedy przychodziłam po małą a ona nie chciała wracać do domu.
Jeszcze raz dziękuję.
Justyna Stechman-Puchała

Agnieszka (2010-06-26 10:35:37)
Witam serdecznie,

często odwiedzam stronkę Elfika, gdyż mój syn uczęszczał właśnie do tego żłobka.
Jest to wspaniałe miejsce dla maluszków a to dzięki Paniom tam pracującym, tak myślę.
Musialam jednak z tego miejsca opieki nad moim dzieckiem zrezygnować z powodu, że niestety nie było mnie na niego stać:( Zarabiamy z mężem minimalne płace:(, nasz syn chodzi teraz do państwowego przedszkola.
Często wspomina swoje panie Olę i Anetę.
Gdy był ostatni dzień w żłobku, uwierzcie rodzice! był płacz, że odchodził. Bardzo żałuję że mnie na tą placówkę nie stać. Przydałoby się jakieś spotkanie dla byłych dzieci.
A najlepiej drodzy rodzice, gdy z waszymi dziećmi coś się niepokojacego dzieje, pytajcie się opiekunek, to są fajne i kontaktowe panie, ja mam pozytywne o nich zdanie, one są z waszymi dziećmi cały czas a nawet znają je lepiej niż wy czasami:)

pozdrawiam i życzę Elfikowi samych świetnych dzieciaczków i rodziców

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL