Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

Agata- własciciel żłobka (2010-05-25 10:24:36)
Witam wszystkie zainteresowane mamy ..i tatusiów,

Chciałam odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania padające na forum.Ostatnie wąpliwości dotyczą pojawianiu się innych Pań w sprawowaniu opieki nad dziećmi .
To nie jest takie proste , aby jedna lub dwie ulubione Panie zajmowały się dziećmi od 6.00-18.00 ( sama Pani pisze , że większość dnia ono przebywa w żłobeczku ) One też mają prawo do urlopu ,wolnych dni. Nasz system pracy jest zmianowy , i nie jest mozliwe , aby codziennie ta sama Pani odbierała dziecko o 7.00 i oddawała go rodzicom o 18.00 .I proszę wierzyć, że po chwili płaczu spowodowanego rozstaniem z rodzicem , zostaje ono utulone i uspokojone. A ostatnie zwolnienia chorobowe naszych ulubionych Pań , powinny być odpowiedzią na pytanie Rodzica .., dlaczego nie ma Pani w żłobku"?
Bardzo proszę rodziców o chwilę zastanowienia się w wydawaniu tak szybkich opini o,, drętwych " twarzach moich opiekunek . Bo naprawdę jest dużo prawdy w tym że często nie,, to jest złotem, co się świeci " I wszystkie obecnie pracujące Panie są bardzo dobrymi opiekunkami.Sprawdziły się w opiece grupowej nad dziećmi, indywidualnej nad chorym dzieckiem w domu i nawet jeżeli jedno dziecko ma swoją ulubioną Panią , to proszę wierzyć , że drugie uwielbia akurat tę ciocię , która dla Rodzica moze mieć ,,drętwą " twarz. Tak jest wśród dorosłych i podobnie jest wśród dzieci. Zapewniam bezradną mamę , że nasze dzieci w ciągu dnia przebywają ze wszystkimi ciociami i do wszystkich są przyzwyczajone, a ja mogę dodać , że są dzieci , które płaczą przy Pani Oli a tylko przy Pani Marii się uspakajają. Dlatego
bardzo proszę , warto zastanowić się, czy takie opinie nie krzywdzą innych opiekunek oddających się bardzo swojej pracy ..może nie mają wielkich zdolnosci komunikacyjnych z rodzicami, ale dobrze opiekują się waszymi dziećmi.
A jeżeli pojawiają się jakieś problemy, to nie powinny mieć aż takiego wpływu na dziecko , aby przez pobyt w żłobku mogło mieć problemy emocjonalne. Elfik jest malutkim domowym żłobeczkiem , gdzie na 4-5 dzieci ( starszych ) przypada jedna Pani ( a czasami jest ich nawet więcej )więc nie ma podstaw , aby dziecko czuło się opuszczone lub zaniedbane. Często problem ma podłoże inne niż żłobek i warto o tym też pomyśleć i szukać rozwiązania całej tej trudnej sytuacji. Ja ze swej strony obiecuję stwarzać takie warunki , aby dzieci miały optymalne warunki rozwoju fizycznego i emocjonalnego.
Na koniec prośba,jeżeli mają Państwo problemy , wątpliwości bądż pytania , proszę nie bać się pisać do mnie lub przyjść na rozmowę.
Przecież to dotyczy Państwa dziecka..a to jest priorytetem w tym wszystkim.
Pozdrawiam .

Kinga (2010-02-17 08:23:17)
Witam, po przeczytaniu postów na forum postanowiłam również zabrac głos (pomimo, że zwykle nie piszę na tego typu panelach). Jestem cotygodniowym gosciem Elfika na zajęciach "pierwsze kroczki".Fakt, na temat żłobka i przedszkola nie mogę się wypowiadać, choć przychodząc na zajęcia często obserwuję Panie ze żłobka jak zajmują się maluszkami - brak jakichkolwiek zarzutów. Jeśli chodzi o zajęcia - rewelacja (pani Magdo - wielkie dziękuję!!!!), z miesiąca na miesiąc obserwuję rozwój mojego maluszka i myślę, że zajęcia bardzo dużo nam w tym pomagają. Co do przyjęć urodzinowych to zarówno ja jak i szerokie grono moich znajomu już wielokrotnie organizowalismy je w Elfiku. Same urodzinki to raj dla maluchów, zresztą uśmiechnięte buzie dzieciaczków są najlepszą opinią. To tyle, życzę Elfikowi wszystkiego dobrego i samych uśmiechniętych buziek maluszków - a rodzice, zawsze jakis maruder się znajdzie ;))) radość urwisów jest ważniejsza niż jakis sfrustrowany rodzic.
pozdrawiam serdecznie

Dominika Szafraniec (2010-01-10 09:22:24)
Powstawanie Elfika miałam przyjemność obserwować od pierwszych informacji na forum gazeta.pl. Śledziłam uważnie i oczekiwałam otwarcia tej placówki, z nadzieją na spełnienie moich oczekiwań i tak też się stało! z początkiem 2009 do Elfikowego żłobka poszedł mój pierwszy synek Ksawery, w wakacje ze znakomitą pomocą cioci Oli w adaptacji poszedł do przedszkola, w wieku 2,5 lat. Od października do żłobka z doświadczeniem i całkowitym zaufaniem posyłam drugiego synka, Olka. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że żłobek i przedszkole Elfika to znakomite placówki, ze świetną opieką i organizacją, Pani Agaty, żłobkowych cioć m.in. Oli i Anety,przedszkolnych pań Helenki, Ani, Małgosi.. w ręce których z zaufaniem oddaję każdego dnia moje dwa Smyki i z radością obserwuję wszystko, czego tam doświadczą i czego się nauczą. Polecam tą placówkę i z przyjemnością będę nadal obserwować rozwój Elfika wraz z moimi dziećmi.
Pozdrawiam serdecznie :)

Agnieszka, mama Wiktorii (2009-12-24 15:20:57)
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Agnieszka, mama Tymusia (2009-12-22 13:49:31)
Witam, w związku ze zbliżającymi się Świętami postanowiłam napisać kilka ciepłych słów o całym Elfiku- pani Dyrektor, paniach opiekujących się dziećmi i samym magicznym miejscu. O Elfiku dowiedziałam się w trudnym dla mnie momencie, kiedy pojawił się problem kto będzie zajmował się Tymusiem, kiedy ja muszę iść do pracy. Codziennie dziękuje za to, że własnie w tym trudnym dla nas okresie, z pomocą przyszedł mi Elfik. W pierwszym dniu, kiedy chciałam pokazać Tymusiowi nowe miejsce (a jego reakcja i akceptacja była dla nas warunkiem, czy zapisać go do żłobka czy nie), Tymuś wyszedł z płaczem....dlaczego już do domu???dlaczego nie może tam jeszcze zostać???? Okres adaptacyjny miał trwać 2 tyg, a trwał 2 dni, bo Tymuś od pierwszego dnia pokochał swoje Panie (oklaski i medale dla Pani Oli i Anetki!!!!!), zabawki, nowych przyjaciół. Moje dziecko z uśmiechem wchodzi do żłobka- z radości, że znów może spędzić tam trochę czasu, i z uśmiechem z niego wychodzi- rozbawiony i szczęśliwy. Pani Dyrektor, kochane Panie wychowaczynie - bardzo bardzo dziękuje za to co robicie dla dzieciaków, życzę Wam na święta dużo spokoju, odpoczynku!!!! i samych pozytywnych opinii na forum;)

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL