Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

Dominika Szafraniec (2010-01-10 09:22:24)
Powstawanie Elfika miałam przyjemność obserwować od pierwszych informacji na forum gazeta.pl. Śledziłam uważnie i oczekiwałam otwarcia tej placówki, z nadzieją na spełnienie moich oczekiwań i tak też się stało! z początkiem 2009 do Elfikowego żłobka poszedł mój pierwszy synek Ksawery, w wakacje ze znakomitą pomocą cioci Oli w adaptacji poszedł do przedszkola, w wieku 2,5 lat. Od października do żłobka z doświadczeniem i całkowitym zaufaniem posyłam drugiego synka, Olka. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że żłobek i przedszkole Elfika to znakomite placówki, ze świetną opieką i organizacją, Pani Agaty, żłobkowych cioć m.in. Oli i Anety,przedszkolnych pań Helenki, Ani, Małgosi.. w ręce których z zaufaniem oddaję każdego dnia moje dwa Smyki i z radością obserwuję wszystko, czego tam doświadczą i czego się nauczą. Polecam tą placówkę i z przyjemnością będę nadal obserwować rozwój Elfika wraz z moimi dziećmi.
Pozdrawiam serdecznie :)

Agnieszka, mama Wiktorii (2009-12-24 15:20:57)
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Agnieszka, mama Tymusia (2009-12-22 13:49:31)
Witam, w związku ze zbliżającymi się Świętami postanowiłam napisać kilka ciepłych słów o całym Elfiku- pani Dyrektor, paniach opiekujących się dziećmi i samym magicznym miejscu. O Elfiku dowiedziałam się w trudnym dla mnie momencie, kiedy pojawił się problem kto będzie zajmował się Tymusiem, kiedy ja muszę iść do pracy. Codziennie dziękuje za to, że własnie w tym trudnym dla nas okresie, z pomocą przyszedł mi Elfik. W pierwszym dniu, kiedy chciałam pokazać Tymusiowi nowe miejsce (a jego reakcja i akceptacja była dla nas warunkiem, czy zapisać go do żłobka czy nie), Tymuś wyszedł z płaczem....dlaczego już do domu???dlaczego nie może tam jeszcze zostać???? Okres adaptacyjny miał trwać 2 tyg, a trwał 2 dni, bo Tymuś od pierwszego dnia pokochał swoje Panie (oklaski i medale dla Pani Oli i Anetki!!!!!), zabawki, nowych przyjaciół. Moje dziecko z uśmiechem wchodzi do żłobka- z radości, że znów może spędzić tam trochę czasu, i z uśmiechem z niego wychodzi- rozbawiony i szczęśliwy. Pani Dyrektor, kochane Panie wychowaczynie - bardzo bardzo dziękuje za to co robicie dla dzieciaków, życzę Wam na święta dużo spokoju, odpoczynku!!!! i samych pozytywnych opinii na forum;)

Małgorzata Ociepka (2009-12-22 10:37:51)
Pragnę podziękować Pani Agacie i wszystkim wychowawczyniom za przygotowanie cudownej, ciepłej, rodzinnej Wigilii. Dziękuję za te chwile wzruszenia. Z okazji nadchodzących Świąt życzę wszystkim spokoju i wytchnienia, oraz tego aby pasja pracy z dziećmi jaką odnajduję w Paniach wychowawczyniach nigdy nie zgasła . Dziękuję rownież przy tej okazji za opiekę nad moim Krzysiaczkiem - pozdrawiamy serdecznie.

MONIKA GAJDZIK (2009-10-23 14:26:42)
Monika Gajdzik
Chciałabym już na wstepię podziękować Pani Helence za kształcenie Krystiana okazania mu wiele cierpliwości i zbudowanie do siebie zaufania i autorytetu . Dzieki temu Krystian otwiera u siebie wiele możliwośc, wykazuje zainteresowanie w wielu kierunkach co nas bardzo cieszy. Jako nauczyciel jest to niesamowiata osoba , ciepła , uśmiechnięta na okrągło. Krystian w tamtym roku uczęszczał do miejskiego przedszkola i niestety musieliśmy go wypisać bo nie mógł się tam odnaleźć. I wtedy postanowiliśmy go zapisać do elfika i co się okazało że to był bardzo dobry pomysł. Dzięki temu że nasze Panie są bardzo cierpliwe i mają odpowiednie podejście Krystian stanął na nogi. Jesteśmy o wiele spokojniejśi że oddaliśmy naszego skarba w dobre ręce i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem spokojna o jego rozwój emocjonalny i intelektulany, ponieważ wiem że dzięki uczeszczaniu osiągnie wiele, co jest bardzo ważne dla dzieci w tym wieku. Dziękuję jeszcze raz Pani Helence nauczycielece że potrafi tak pracować z dziećmi. Jeszcze dodam jest bardzo dobre jedzenie, krystian zachwala najbardziej placki różnego rodzaju....pozdr i życzę wszystkim takiego zadowolenia...

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL