Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [11] [12] [13] 14 [15] [16]  Następna strona Na koniec

Agnieszka, mama Tymusia (2009-12-22 13:49:31)
Witam, w związku ze zbliżającymi się Świętami postanowiłam napisać kilka ciepłych słów o całym Elfiku- pani Dyrektor, paniach opiekujących się dziećmi i samym magicznym miejscu. O Elfiku dowiedziałam się w trudnym dla mnie momencie, kiedy pojawił się problem kto będzie zajmował się Tymusiem, kiedy ja muszę iść do pracy. Codziennie dziękuje za to, że własnie w tym trudnym dla nas okresie, z pomocą przyszedł mi Elfik. W pierwszym dniu, kiedy chciałam pokazać Tymusiowi nowe miejsce (a jego reakcja i akceptacja była dla nas warunkiem, czy zapisać go do żłobka czy nie), Tymuś wyszedł z płaczem....dlaczego już do domu???dlaczego nie może tam jeszcze zostać???? Okres adaptacyjny miał trwać 2 tyg, a trwał 2 dni, bo Tymuś od pierwszego dnia pokochał swoje Panie (oklaski i medale dla Pani Oli i Anetki!!!!!), zabawki, nowych przyjaciół. Moje dziecko z uśmiechem wchodzi do żłobka- z radości, że znów może spędzić tam trochę czasu, i z uśmiechem z niego wychodzi- rozbawiony i szczęśliwy. Pani Dyrektor, kochane Panie wychowaczynie - bardzo bardzo dziękuje za to co robicie dla dzieciaków, życzę Wam na święta dużo spokoju, odpoczynku!!!! i samych pozytywnych opinii na forum;)

Małgorzata Ociepka (2009-12-22 10:37:51)
Pragnę podziękować Pani Agacie i wszystkim wychowawczyniom za przygotowanie cudownej, ciepłej, rodzinnej Wigilii. Dziękuję za te chwile wzruszenia. Z okazji nadchodzących Świąt życzę wszystkim spokoju i wytchnienia, oraz tego aby pasja pracy z dziećmi jaką odnajduję w Paniach wychowawczyniach nigdy nie zgasła . Dziękuję rownież przy tej okazji za opiekę nad moim Krzysiaczkiem - pozdrawiamy serdecznie.

MONIKA GAJDZIK (2009-10-23 14:26:42)
Monika Gajdzik
Chciałabym już na wstepię podziękować Pani Helence za kształcenie Krystiana okazania mu wiele cierpliwości i zbudowanie do siebie zaufania i autorytetu . Dzieki temu Krystian otwiera u siebie wiele możliwośc, wykazuje zainteresowanie w wielu kierunkach co nas bardzo cieszy. Jako nauczyciel jest to niesamowiata osoba , ciepła , uśmiechnięta na okrągło. Krystian w tamtym roku uczęszczał do miejskiego przedszkola i niestety musieliśmy go wypisać bo nie mógł się tam odnaleźć. I wtedy postanowiliśmy go zapisać do elfika i co się okazało że to był bardzo dobry pomysł. Dzięki temu że nasze Panie są bardzo cierpliwe i mają odpowiednie podejście Krystian stanął na nogi. Jesteśmy o wiele spokojniejśi że oddaliśmy naszego skarba w dobre ręce i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem spokojna o jego rozwój emocjonalny i intelektulany, ponieważ wiem że dzięki uczeszczaniu osiągnie wiele, co jest bardzo ważne dla dzieci w tym wieku. Dziękuję jeszcze raz Pani Helence nauczycielece że potrafi tak pracować z dziećmi. Jeszcze dodam jest bardzo dobre jedzenie, krystian zachwala najbardziej placki różnego rodzaju....pozdr i życzę wszystkim takiego zadowolenia...

Życzliwa osoba (2009-10-14 16:15:44)
Serdeczne życzenia z okazji DNIA NAUCZYCIELA - wiele cierpliwości i uśmiechu dla wszystkich dzieci:)

Polkowski Tomasz (2009-09-09 12:10:00)
Pani Agato!Muszę się przyznać, że z ciekawości przejrzałem Waszą Elfikową stronkę. W "kadrze" i tu nie chcę robić reklamy ma Pani świetne osoby o WIELKIM SERDUCHU:) A Elfik to fantastyczne miejsce dla dzieciaków.
Wiem jaka to jest ciężka praca z dziećmi, ja już pracuje 30 lat z dziećmi, dziećmi potrzebującymi, opuszczonymi, biednymi. Dzieci w Elfiku dosięgają niemal RAJU.
Życzę Pani Agato powodzenia!


Tomasz Polkowski


ps. jestem tylko odwiedzającym stronkę Elfika, więc jeżeli te opinie są tylko dla rodziców proszę to najmocniej przepraszam.

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL