Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec

Mama Antka (2017-05-28 16:53:52)
Tutaj w żłobku na Stalowej, kamienicy już nie nowej
tutaj "Pszczółki" małe żyją i radości swej nie kryją.
Rano z Ciocią Weroniką, razem z całą swoją kliką
po południu z Karoliną, co wspaniałą jest dziewczyną.
Wciąż zabawy wymyślają, tańczą, grają i śpiewają.
Dzieci czują się bezpiecznie, zachowują się tu grzecznie.
Ciocie ciągle przytulają -chyba bardzo ich kochają.
Strażak, lekarz czy Indianie, co dzień nowe jest zadanie.
Dziś mój Antek znowu bryka, bo on chodzi do ELFIKA...
Dziękujemy za świetną opiekę:)

Edyta Antoniak-Kiedos, Marcin Kiedos i Adaś (2016-09-26 13:14:56)
W związku z tym, że nie było Pani Dyrektor wczoraj, gdy Adaś kończył przygodę z Elfikiem chciałam serdecznie podziękować za ten rok owocnej współpracy. Adaś bardzo się zmienił i rozwinął. Będziemy żłobek wspominać z uśmiechem i rozrzewnieniem. Życzymy dalszej wspaniałej działalności na rzecz radosnego dzieciństwa kolejnych maluszków!
Dziś pierwszy dzień w przedszkolu, więc siedzę jak na szpilkach...Pozdrawiamy serdecznie

mama Igorka S. (2016-07-31 22:30:09)
Serdecznie dziękuję za ciepłe przyjęcie Igorka na pobyt wakacyjny. Chodził do Państwa jak zwykle z uśmiechem na twarzy. Tak więc od razu zapowiadam się na przyszły rok.
Pozdrawiam wszystkie Panie i przesyłam wirtualny bukiet kwiatów:)


Asia (2016-01-27 18:26:00)
Mój syn Filip, zaczął chodzić d o przedszkola Elfik mając 2 lata i siedem miesięcy. Jako mama byłam bardzo zadowolona z opieki w Elfiku, jak również z zaangażowania pań opiekujących się dziećmi. Filip zaczął w grupie maluszków, jednak chyba po ok. miesiącu został przeniesiony do najmłodszych przedszkolaków, ze względu na szybką adaptację i o ile pamiętam dopasowanie rozwojowe do starszej grupy. W tej chwili syn chodzi do państwowego przedszkola, i niestety mam porównanie.. Niestety, ponieważ wypada na niekorzyść aktualnej placówki. Różnice w zaangażowaniu w pracę z dziećmi i poświęcany im czas są bardzo widoczne. Brak edukacji na tym szczeblu rozwoju też jest znaczący- nawet synek mówi stale o swoim "starym "przedszkolu. Nigdy nie miałam żadnych uwag do pracy kadry Elfika, a teraz widzę że była szczególnie dobra:) Zaletą była też organizacja różnych zajęć i ciekawych spotkań dla dzieci i zajęć rozwojowych-nigdy się nie nudziły. I jeszcze raz podkreślę wspaniale "Ciocie". Filip wspomina również kolegów z Elfika. Bardzo żałuję,że Filip nie może już być elfikiem.

Mama Jasia (2016-01-27 11:39:22)
Jasiu rozpoczął swoją edukację przedszkolną w wieku 2,5 roku i został przydzielony do grupy „Żabek”, której wychowawcą była Pani Ola. Dzięki Pani Oli i wszystkim pozostałym Paniom wszystkie obawy i troski jakie towarzyszyły mi w tym okresie szybko poszły w zapomnienie i syn szybko zaadoptował się do przedszkola. Bardzo podobały mi się zajęcia dydaktyczne, sportowe, plastyczne i taneczne prowadzone z dziećmi, które zapewniły wszechstronny i radosny rozwój syna. Jaś podczas edukacji przedszkolnej nauczył się wielu pożytecznych rzeczy – przykładowo były zorganizowane zajęcia z ratownikiem medycznym, dni tematyczne np. z warzywami, owocami. Dało mu to świetną podstawę dla późniejszej edukacji szkolnej. Dużym plusem przedszkola było także indywidualne podejście do każdego dziecka, pozwalające na zaspokojenie indywidualnych potrzeb czy też rozwiązanie problemów. Wszystkie uroczystości przedszkolne dostarczyły zarówno mi jak i najbliższym wielu wzruszeń i pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL