Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec

Mama Jasia (2016-01-27 11:39:22)
Jasiu rozpoczął swoją edukację przedszkolną w wieku 2,5 roku i został przydzielony do grupy „Żabek”, której wychowawcą była Pani Ola. Dzięki Pani Oli i wszystkim pozostałym Paniom wszystkie obawy i troski jakie towarzyszyły mi w tym okresie szybko poszły w zapomnienie i syn szybko zaadoptował się do przedszkola. Bardzo podobały mi się zajęcia dydaktyczne, sportowe, plastyczne i taneczne prowadzone z dziećmi, które zapewniły wszechstronny i radosny rozwój syna. Jaś podczas edukacji przedszkolnej nauczył się wielu pożytecznych rzeczy – przykładowo były zorganizowane zajęcia z ratownikiem medycznym, dni tematyczne np. z warzywami, owocami. Dało mu to świetną podstawę dla późniejszej edukacji szkolnej. Dużym plusem przedszkola było także indywidualne podejście do każdego dziecka, pozwalające na zaspokojenie indywidualnych potrzeb czy też rozwiązanie problemów. Wszystkie uroczystości przedszkolne dostarczyły zarówno mi jak i najbliższym wielu wzruszeń i pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

MAGDALENA MINDUR (2016-01-26 21:58:10)
Witam serdecznie, minęło już 5 miesięcy odkąd mój synek Gabryś opuścił przedszkole i rozpoczął naukę w 1. klasie szkoły podstawowej. Z radością patrzymy jak zdobywa nowe umiejętności, na jego sukcesy w nauce. Starannie pisze i już w miarę płynnie czyta, a egzamin semestralny z matematyki zdał z odjęciem jedynie 0,5 pkt :) Cieszymy się, że szkoła mu się podoba i ma już swoich przyjaciół, również z wyższych klas. Jednym słowem radzi sobie dobrze.
Uważam, że dużą w tym zasługę ma fakt, że uczęszczał właśnie do Elfika. Dlatego chciałabym podziękować za tak wspaniałą edukację. Jeżeli miałabym wystawić mu ocenę to oczywiście 6+ :) Dlaczego? Oto kilka argumentów.
W przedszkolu Gabryś uczył się jak radzić sobie z trudnościami i je pokonywać. Zdobywał podstawową wiedzę (pisanie, czytanie, liczenie, słownictwo-dwa języki obce), dzięki czemu nauka w szkole nie sprawia mu problemów. Również dzięki wpojonym w przedszkolu zasadom dobrego wychowania i poprawnego zachowania jest lubiany w klasie, a u Wychowawczyni ma bardzo dobrą opinię. W przedszkolu mógł rozwijać się ruchowo i uczyć się różnych nowych dyscyplin sportowych np.capoeira, którą kontynuuje w szkole, czy jazda na łyżwach- teraz śmiga lepiej od mamy ;)
Ogromnym plusem były umieszczane na stronie zdjęcia z poszczególnych wydarzeń. Zawsze mogliśmy zobaczyć uśmiechniętą buźkę synka, a teraz to wspomnienia i dla niego, bo kiedy tęskni to siada przy komputerze i ogląda :) bo tęskni ....
Co najważniejsze Elfik gwarantuje rodzinną i ciepłą atmosferę. Gabryś uwielbiał swoją wychowawczynię Panią Gosię i czuł się w przedszkolu jak w "domu".
Podejście indywidualne do dziecka pozwalało skutecznie rozwiązywać pojawiające się trudności czy problemy, co dla nas było bardzo ważne bo mieliśmy pewność, że dziecko nie jest pozostawione samemu sobie i że zawsze znajdzie wsparcie i pomoc, my zresztą również....
Bardzo dziękuję i wiem, że synek te 5 lat będzie zawsze miło wspominał :) Pozdrawiam serdecznie
3 letnia absolwentka :-) (2016-01-26 21:50:21)
Polecam przedszkole Elfik. Córka rozpoczęła przygodę z życiem przedszkolnym w Elfiku od zajęć "Pierwsze kroczki" prowadzonych w godzinach popołudniowych dla dzieci przeprzedszkolnych wspólnie z rodzicami - rewelacyjne zajęcia poprzedzające przedszkole ! Bardzo mile zaskoczyło mnie wprowadzenie w życie przedszkolne np. nagrania zachowań dziecka pozostawionego po raz pierwszy w gronie rówieśników bez rodziców. Zajęcia w samym przedszkolu wyróżnia indywidualne podejście do dzieci, bardzo duża propozycja zajęć dodatkowych do wyboru prowadzonych w godzinach przedszkolnych, zróżnicowane zajęcia programowe , co w połączeniu z zaangażowaniem opiekunów dzieci oraz nowoczesnym wyposażeniem przedszkola stanowi jego ogromny atut .
Córka do dzisiaj wspomina przemiłe Panie z przedszkola i domaga się ich odwiedzin !!!

Mama Ali (2016-01-24 23:09:13)
Ala wspomina przedszkole bardzo dobrze, z dużym sentymentem. Z nauką w szkole radzi sobie bardzo dobrze, również z nawiązywaniem relacji w klasie nie ma większych problemów. Myślę, że to w dużym stopniu zasługa przedszkola, gdzie nauczyła się współpracować z innymi dziećmi w grupie oraz rozwijała swoje zainteresowania. Szczególnie chcę podziękować wychowawczyniom Ali, pani Oli i pani Gosi za pełną ciepła i konsekwencji opiekę.

Mama Elfika (2016-01-23 21:31:50)
W nawiązaniu do poprzedniej opinii, chciałam dodać, że oprócz zajęć na basenie, przedszkole organizuje w okresie zimowym zajęcia na lodowisku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zajęć, bo gdy na dworze jest pogoda, która nie sprzyja spacerom i zabawom, dzieci mogą aktywnie spędzać czas na lodowisku. W ubiegłym roku w zimie moja córka dostała od Mikołaja swoje pierwsze łyżwy i dzięki tym zajęciom może systematycznie uczęszczać na lodowisko.Byłam kilkakrotnie na tych zajęciach i obserwowałam jak zaczynała od nauki utrzymania równowagi a w obecnym sezonie potrafi już dreptac po nim a nawet zaczęła samodzielnie wykonywać pierwsze szusy. Cieszę się bardzo, że, moja pociecha poczyniła tak ogromne postępy, o czym świadczą zdjęcia i filmiki. Jazda na łyżwach to super zabawa!!!. Dziękuje trenerom oraz cioci Madzi za pomoc i zaangażowanie na zajęciach!!

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL