Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] [6]  Następna strona Na koniec

MAGDALENA MINDUR (2016-01-26 21:58:10)
Witam serdecznie, minęło już 5 miesięcy odkąd mój synek Gabryś opuścił przedszkole i rozpoczął naukę w 1. klasie szkoły podstawowej. Z radością patrzymy jak zdobywa nowe umiejętności, na jego sukcesy w nauce. Starannie pisze i już w miarę płynnie czyta, a egzamin semestralny z matematyki zdał z odjęciem jedynie 0,5 pkt :) Cieszymy się, że szkoła mu się podoba i ma już swoich przyjaciół, również z wyższych klas. Jednym słowem radzi sobie dobrze.
Uważam, że dużą w tym zasługę ma fakt, że uczęszczał właśnie do Elfika. Dlatego chciałabym podziękować za tak wspaniałą edukację. Jeżeli miałabym wystawić mu ocenę to oczywiście 6+ :) Dlaczego? Oto kilka argumentów.
W przedszkolu Gabryś uczył się jak radzić sobie z trudnościami i je pokonywać. Zdobywał podstawową wiedzę (pisanie, czytanie, liczenie, słownictwo-dwa języki obce), dzięki czemu nauka w szkole nie sprawia mu problemów. Również dzięki wpojonym w przedszkolu zasadom dobrego wychowania i poprawnego zachowania jest lubiany w klasie, a u Wychowawczyni ma bardzo dobrą opinię. W przedszkolu mógł rozwijać się ruchowo i uczyć się różnych nowych dyscyplin sportowych np.capoeira, którą kontynuuje w szkole, czy jazda na łyżwach- teraz śmiga lepiej od mamy ;)
Ogromnym plusem były umieszczane na stronie zdjęcia z poszczególnych wydarzeń. Zawsze mogliśmy zobaczyć uśmiechniętą buźkę synka, a teraz to wspomnienia i dla niego, bo kiedy tęskni to siada przy komputerze i ogląda :) bo tęskni ....
Co najważniejsze Elfik gwarantuje rodzinną i ciepłą atmosferę. Gabryś uwielbiał swoją wychowawczynię Panią Gosię i czuł się w przedszkolu jak w "domu".
Podejście indywidualne do dziecka pozwalało skutecznie rozwiązywać pojawiające się trudności czy problemy, co dla nas było bardzo ważne bo mieliśmy pewność, że dziecko nie jest pozostawione samemu sobie i że zawsze znajdzie wsparcie i pomoc, my zresztą również....
Bardzo dziękuję i wiem, że synek te 5 lat będzie zawsze miło wspominał :) Pozdrawiam serdecznie
3 letnia absolwentka :-) (2016-01-26 21:50:21)
Polecam przedszkole Elfik. Córka rozpoczęła przygodę z życiem przedszkolnym w Elfiku od zajęć "Pierwsze kroczki" prowadzonych w godzinach popołudniowych dla dzieci przeprzedszkolnych wspólnie z rodzicami - rewelacyjne zajęcia poprzedzające przedszkole ! Bardzo mile zaskoczyło mnie wprowadzenie w życie przedszkolne np. nagrania zachowań dziecka pozostawionego po raz pierwszy w gronie rówieśników bez rodziców. Zajęcia w samym przedszkolu wyróżnia indywidualne podejście do dzieci, bardzo duża propozycja zajęć dodatkowych do wyboru prowadzonych w godzinach przedszkolnych, zróżnicowane zajęcia programowe , co w połączeniu z zaangażowaniem opiekunów dzieci oraz nowoczesnym wyposażeniem przedszkola stanowi jego ogromny atut .
Córka do dzisiaj wspomina przemiłe Panie z przedszkola i domaga się ich odwiedzin !!!

Mama Ali (2016-01-24 23:09:13)
Ala wspomina przedszkole bardzo dobrze, z dużym sentymentem. Z nauką w szkole radzi sobie bardzo dobrze, również z nawiązywaniem relacji w klasie nie ma większych problemów. Myślę, że to w dużym stopniu zasługa przedszkola, gdzie nauczyła się współpracować z innymi dziećmi w grupie oraz rozwijała swoje zainteresowania. Szczególnie chcę podziękować wychowawczyniom Ali, pani Oli i pani Gosi za pełną ciepła i konsekwencji opiekę.

Mama Elfika (2016-01-23 21:31:50)
W nawiązaniu do poprzedniej opinii, chciałam dodać, że oprócz zajęć na basenie, przedszkole organizuje w okresie zimowym zajęcia na lodowisku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zajęć, bo gdy na dworze jest pogoda, która nie sprzyja spacerom i zabawom, dzieci mogą aktywnie spędzać czas na lodowisku. W ubiegłym roku w zimie moja córka dostała od Mikołaja swoje pierwsze łyżwy i dzięki tym zajęciom może systematycznie uczęszczać na lodowisko.Byłam kilkakrotnie na tych zajęciach i obserwowałam jak zaczynała od nauki utrzymania równowagi a w obecnym sezonie potrafi już dreptac po nim a nawet zaczęła samodzielnie wykonywać pierwsze szusy. Cieszę się bardzo, że, moja pociecha poczyniła tak ogromne postępy, o czym świadczą zdjęcia i filmiki. Jazda na łyżwach to super zabawa!!!. Dziękuje trenerom oraz cioci Madzi za pomoc i zaangażowanie na zajęciach!!

Rodzice przedszkolaka (2016-01-23 20:53:01)
Moje dziecko uczęszcza na zajęcia pływania, które organizowane są w naszym przedszkolu i muszę stwierdzić, że była to bardzo trafiona decyzja. Zajęcia uczą zasad zachowania się w wodzie i żadna woda nie jest już straszna. Zajęcia są bezpieczne, a do tego bardzo dobrze zorganizowane. Z przedszkola na basen i z powrotem nasze dzieci dowozi bus, a na miejscu maluchy mają opiekę i pomoc przy przebieraniu się i suszeniu. Dzieci pływają indywidualnie z panią instruktor. Mają na sobie rękawki a dodatkowo specjalne koło ratunkowe. W miarę rozwoju umiejętności pływackich ilość „zabezpieczeń” jest zmniejszana Polecamy wszystkim rodzicom, a w szczególności tym, którzy się wahają. Lekcje są prowadzone w bardzo wesołej atmosferze. Dzieci uwielbiają wodę, jak tylko wejdą do przebieralni, to od razu biegną do basenu. Efekty zajęć na basenie, my rodzice możemy zobaczyć na zdjęciach, filmach kręconych podczas zajęć raz na olimpiadach pływackich na koniec roku Dziękujemy trenerom, i kadrze Elfika za czas i poświecenie. My z pewnością będziemy kontynuować rozwój tych umiejętności dziecka w przyszłym roku!!

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL