Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] [6]  Następna strona Na koniec

Rodzice przedszkolaka (2016-01-23 20:53:01)
Moje dziecko uczęszcza na zajęcia pływania, które organizowane są w naszym przedszkolu i muszę stwierdzić, że była to bardzo trafiona decyzja. Zajęcia uczą zasad zachowania się w wodzie i żadna woda nie jest już straszna. Zajęcia są bezpieczne, a do tego bardzo dobrze zorganizowane. Z przedszkola na basen i z powrotem nasze dzieci dowozi bus, a na miejscu maluchy mają opiekę i pomoc przy przebieraniu się i suszeniu. Dzieci pływają indywidualnie z panią instruktor. Mają na sobie rękawki a dodatkowo specjalne koło ratunkowe. W miarę rozwoju umiejętności pływackich ilość „zabezpieczeń” jest zmniejszana Polecamy wszystkim rodzicom, a w szczególności tym, którzy się wahają. Lekcje są prowadzone w bardzo wesołej atmosferze. Dzieci uwielbiają wodę, jak tylko wejdą do przebieralni, to od razu biegną do basenu. Efekty zajęć na basenie, my rodzice możemy zobaczyć na zdjęciach, filmach kręconych podczas zajęć raz na olimpiadach pływackich na koniec roku Dziękujemy trenerom, i kadrze Elfika za czas i poświecenie. My z pewnością będziemy kontynuować rozwój tych umiejętności dziecka w przyszłym roku!!

Rodzice absolwenta Elfika (2016-01-23 18:15:58)
Bardzo dziękujemy za edukację przedszkolną naszego syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Elfika naszym znajomym. Syn często wspomina przedszkole i planujemy wizytę w Państwa placówce. Nauka w I klasie nie sprawia nam żadnych problemów. Czytanie i pisanie idzie świetnie. Nie ma też większych problemów w kontaktach z rówieśnikami. Dużo rzeczy działo się w przedszkolu i niestety w szkole nie ma już na to czasu. Zawsze miło będziemy wspominać te przedszkolne czasy i chętnie uczestniczyć w przedszkolnych festynach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mama Wojtka (2016-01-23 17:54:07)
Bardzo pozytywnie odbieram zajęcia z psem. Z relacji syna i zdjęć zamieszczonych na stronie przedszkola mogę stwierdzić, że zajęcia te są bardzo ciekawe i pożyteczne. Dzieci dużo się uczą poprzez zabawę, a pies im w tym towarzyszy i motywuje do aktywności. Dobrze,że są one prowadzone systematycznie. Gratuluję dobrego pomysłu.

Anna Gil (2015-05-24 01:12:29)
Nasz Dawidek z Zielonego Przedszkola wrocil zachwycony. Przed wyjazdem mial pewne obawy jak to bedzie bez rodzicow. Pierwssy powazny test samodzielnosci. Po powrocie z radoscia i wielka duma opowiadal jaki byl dzielny. Dziekuje Kadrze Elfika za wspanialy czas ktory Dawid mogl tam spedzic. Dziekuje za opieke i pomoc. Za wszystkie atrakcje i zorganizowane zajecia. DZIEKUJEMY!!!

Agnieszka S. (2013-06-06 08:29:31)
"Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.
To, czego nie zrobimy dla dzieci,
dla wychowania przedszkolnego,
nie zrobimy już nigdy ...
Stymulowanie rozwoju dziecka
jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad... "
doc. dr Maria Kielar

Bardzo dziękujemy Ciociom za wszystko co robią dla naszej córki Zuzi i jej przyjaciół z grupy Pszczółek.
Rodzice

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL