Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] [6]  Następna strona Na koniec

3 letnia absolwentka :-) (2016-01-26 21:50:21)
Polecam przedszkole Elfik. Córka rozpoczęła przygodę z życiem przedszkolnym w Elfiku od zajęć "Pierwsze kroczki" prowadzonych w godzinach popołudniowych dla dzieci przeprzedszkolnych wspólnie z rodzicami - rewelacyjne zajęcia poprzedzające przedszkole ! Bardzo mile zaskoczyło mnie wprowadzenie w życie przedszkolne np. nagrania zachowań dziecka pozostawionego po raz pierwszy w gronie rówieśników bez rodziców. Zajęcia w samym przedszkolu wyróżnia indywidualne podejście do dzieci, bardzo duża propozycja zajęć dodatkowych do wyboru prowadzonych w godzinach przedszkolnych, zróżnicowane zajęcia programowe , co w połączeniu z zaangażowaniem opiekunów dzieci oraz nowoczesnym wyposażeniem przedszkola stanowi jego ogromny atut .
Córka do dzisiaj wspomina przemiłe Panie z przedszkola i domaga się ich odwiedzin !!!

Mama Ali (2016-01-24 23:09:13)
Ala wspomina przedszkole bardzo dobrze, z dużym sentymentem. Z nauką w szkole radzi sobie bardzo dobrze, również z nawiązywaniem relacji w klasie nie ma większych problemów. Myślę, że to w dużym stopniu zasługa przedszkola, gdzie nauczyła się współpracować z innymi dziećmi w grupie oraz rozwijała swoje zainteresowania. Szczególnie chcę podziękować wychowawczyniom Ali, pani Oli i pani Gosi za pełną ciepła i konsekwencji opiekę.

Mama Elfika (2016-01-23 21:31:50)
W nawiązaniu do poprzedniej opinii, chciałam dodać, że oprócz zajęć na basenie, przedszkole organizuje w okresie zimowym zajęcia na lodowisku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zajęć, bo gdy na dworze jest pogoda, która nie sprzyja spacerom i zabawom, dzieci mogą aktywnie spędzać czas na lodowisku. W ubiegłym roku w zimie moja córka dostała od Mikołaja swoje pierwsze łyżwy i dzięki tym zajęciom może systematycznie uczęszczać na lodowisko.Byłam kilkakrotnie na tych zajęciach i obserwowałam jak zaczynała od nauki utrzymania równowagi a w obecnym sezonie potrafi już dreptac po nim a nawet zaczęła samodzielnie wykonywać pierwsze szusy. Cieszę się bardzo, że, moja pociecha poczyniła tak ogromne postępy, o czym świadczą zdjęcia i filmiki. Jazda na łyżwach to super zabawa!!!. Dziękuje trenerom oraz cioci Madzi za pomoc i zaangażowanie na zajęciach!!

Rodzice przedszkolaka (2016-01-23 20:53:01)
Moje dziecko uczęszcza na zajęcia pływania, które organizowane są w naszym przedszkolu i muszę stwierdzić, że była to bardzo trafiona decyzja. Zajęcia uczą zasad zachowania się w wodzie i żadna woda nie jest już straszna. Zajęcia są bezpieczne, a do tego bardzo dobrze zorganizowane. Z przedszkola na basen i z powrotem nasze dzieci dowozi bus, a na miejscu maluchy mają opiekę i pomoc przy przebieraniu się i suszeniu. Dzieci pływają indywidualnie z panią instruktor. Mają na sobie rękawki a dodatkowo specjalne koło ratunkowe. W miarę rozwoju umiejętności pływackich ilość „zabezpieczeń” jest zmniejszana Polecamy wszystkim rodzicom, a w szczególności tym, którzy się wahają. Lekcje są prowadzone w bardzo wesołej atmosferze. Dzieci uwielbiają wodę, jak tylko wejdą do przebieralni, to od razu biegną do basenu. Efekty zajęć na basenie, my rodzice możemy zobaczyć na zdjęciach, filmach kręconych podczas zajęć raz na olimpiadach pływackich na koniec roku Dziękujemy trenerom, i kadrze Elfika za czas i poświecenie. My z pewnością będziemy kontynuować rozwój tych umiejętności dziecka w przyszłym roku!!

Rodzice absolwenta Elfika (2016-01-23 18:15:58)
Bardzo dziękujemy za edukację przedszkolną naszego syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Elfika naszym znajomym. Syn często wspomina przedszkole i planujemy wizytę w Państwa placówce. Nauka w I klasie nie sprawia nam żadnych problemów. Czytanie i pisanie idzie świetnie. Nie ma też większych problemów w kontaktach z rówieśnikami. Dużo rzeczy działo się w przedszkolu i niestety w szkole nie ma już na to czasu. Zawsze miło będziemy wspominać te przedszkolne czasy i chętnie uczestniczyć w przedszkolnych festynach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL