Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]  Następna strona Na koniec

Agnieszka Staszyk (2013-04-05 07:49:07)
„Nasza córka Zuzia ma 28 mcy. Zaczęła uczęszczać do Żłobka" Elfik" mając 20 m-cy.Teraz juz jest w najmłodszej grupie przedszkolnej “Pszczółki”.
Jako rodzice mieliśmy obawy, nie byliśmy pewni, czy Zuzi się spodoba i jak się zaaklimatyzuje.
Jednak już pierwszego dnia wiedzieliśmy, że nasza córka jest szczęśliwa. Jesteśmy zadowoleni z wyboru. Zuzia codziennie nabywa nowych umiejętności i doskonali te, które już zna. W przedszkolu( wczesniej w żłobku) jest wiele edukacyjnych zabawek a personel wie jak je wykorzystać do rozwijania wyobraźni i wrażliwości dzieci. Ponadto maluchy uczą się śpiewać, tańczyć, gimnastykować, malować, rysować. Dzieci uczone są uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie, a także wielu ważnych czynności potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu.
Jako rodzice mamy zawsze szczegółowe informacje o przebiegu dnia naszego dziecka. Panie z sercem i oddaniem angażują się w wychowanie dzieciaków a nie tylko przechowywanie ich przez kilka godzin.
Nasz trafiony wybór co do tej właśnie placówki potwierdza codziennie Ola, która rano biegnie ochoczo do cioci i swoich kolegów a popołudniu płacze jak chcemy ją zabrać do domu”.
Rodzice Zuzi
Agnieszka i Mirosław S.

Grupa "Pszczółki" (2013-03-30 22:03:28)
Kochane Nasze Skrzaciki Żłobkowe! Grupa przedszkolna Pszczółek życzy Wam na Święta Wielkanocne dużo niespodzianek od Zajączka! Z niecierpliwością czekamy aż dołączycie do nas do przedszkola do naszej grupy! Widzimy na zdjęciach jak dzielnie w Żłobku pracujecie! :) Wow! Skrzaciki! Siedzicie na stołeczkach przy stoliku! BRAWO!!! Bardzo za Wami tęsknimy ale niebawem się zobaczymy! Bądzcie grzeczne i dzielne!!! Uczcie się pilnie zasad zachowania i pod okiem cioci Marysi rysowania! Buziaczki i trzymajcie się cieplutko!

Karolina Sikorska (2012-10-23 10:13:13)
Bardzo dziękujemy ELFIKOWI za czas spędzony w ramach zajęć Pierwsze kroczki. Szczególnie dziękujemy "cioci" Madzi (na którą mieliśmy szczęście trafić) za ciekawe, wesołe zajęcia i za szczególne podejście do dziecka:) Pozdrawiamy serdecznie - Julcia z mamą:)

Rodzice Oli S. (2012-09-03 22:47:04)
Chcielibyśby bardzo serdecznie podziękować kadrze żłobka "Elfik" za te wszystkie miłe chwilę poświęcone Oli. To była przyjemność gdy nasze dziecko szło z uśmiechem do żłobka a my rodzice nie mieliśmy żadnych obaw :). Pozdrawiamy wszystkie "ciocie" i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY :).

RODZICE OLI

ŻŁOBKOWY ELFIK - ADAŚ R. Z RODZICAMI (2012-09-02 15:26:02)
Żegnam dziś żłobek i dobre w nim chwile,
gdy na zabawie dni mijały mile.
I dziękuję wszystkim Ciociom
za opiekę, troskę, chwile wypełnione dobrocią,
że uczyły piosenek, bajek,
jak się czysto ubrać, najeść,
jak sie umyć, tańczyć, kłaniać i skakania i biegania.

DZIĘKUJĘ, ŻE TAK BARDZO WSZYSTKIE CIOCIE SIĘ STARAŁY!
I PROSZĘ ABYŚCIE CZASEM ADASIA WSPOMINAŁY!

BUKIET NAJWSPANIALSZYCH ŻYCZEŃ DLA WSZYSTKICH CIOĆ ZE ŻŁOBKA ELFIK,
DUŻO UŚMIECHU, SZCZĘŚCIA, RADOŚCI KAŻDEGO DNIA ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI KAŻDEGO DNIA


ŻYCZY: Adaś z Rodzicami :)

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL