Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]  Następna strona Na koniec

Rodzice absolwenta Elfika (2016-01-23 18:15:58)
Bardzo dziękujemy za edukację przedszkolną naszego syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Elfika naszym znajomym. Syn często wspomina przedszkole i planujemy wizytę w Państwa placówce. Nauka w I klasie nie sprawia nam żadnych problemów. Czytanie i pisanie idzie świetnie. Nie ma też większych problemów w kontaktach z rówieśnikami. Dużo rzeczy działo się w przedszkolu i niestety w szkole nie ma już na to czasu. Zawsze miło będziemy wspominać te przedszkolne czasy i chętnie uczestniczyć w przedszkolnych festynach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mama Wojtka (2016-01-23 17:54:07)
Bardzo pozytywnie odbieram zajęcia z psem. Z relacji syna i zdjęć zamieszczonych na stronie przedszkola mogę stwierdzić, że zajęcia te są bardzo ciekawe i pożyteczne. Dzieci dużo się uczą poprzez zabawę, a pies im w tym towarzyszy i motywuje do aktywności. Dobrze,że są one prowadzone systematycznie. Gratuluję dobrego pomysłu.

Anna Gil (2015-05-24 01:12:29)
Nasz Dawidek z Zielonego Przedszkola wrocil zachwycony. Przed wyjazdem mial pewne obawy jak to bedzie bez rodzicow. Pierwssy powazny test samodzielnosci. Po powrocie z radoscia i wielka duma opowiadal jaki byl dzielny. Dziekuje Kadrze Elfika za wspanialy czas ktory Dawid mogl tam spedzic. Dziekuje za opieke i pomoc. Za wszystkie atrakcje i zorganizowane zajecia. DZIEKUJEMY!!!

Agnieszka S. (2013-06-06 08:29:31)
"Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.
To, czego nie zrobimy dla dzieci,
dla wychowania przedszkolnego,
nie zrobimy już nigdy ...
Stymulowanie rozwoju dziecka
jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad... "
doc. dr Maria Kielar

Bardzo dziękujemy Ciociom za wszystko co robią dla naszej córki Zuzi i jej przyjaciół z grupy Pszczółek.
Rodzice

Agnieszka Staszyk (2013-04-05 07:49:07)
„Nasza córka Zuzia ma 28 mcy. Zaczęła uczęszczać do Żłobka" Elfik" mając 20 m-cy.Teraz juz jest w najmłodszej grupie przedszkolnej “Pszczółki”.
Jako rodzice mieliśmy obawy, nie byliśmy pewni, czy Zuzi się spodoba i jak się zaaklimatyzuje.
Jednak już pierwszego dnia wiedzieliśmy, że nasza córka jest szczęśliwa. Jesteśmy zadowoleni z wyboru. Zuzia codziennie nabywa nowych umiejętności i doskonali te, które już zna. W przedszkolu( wczesniej w żłobku) jest wiele edukacyjnych zabawek a personel wie jak je wykorzystać do rozwijania wyobraźni i wrażliwości dzieci. Ponadto maluchy uczą się śpiewać, tańczyć, gimnastykować, malować, rysować. Dzieci uczone są uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie, a także wielu ważnych czynności potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu.
Jako rodzice mamy zawsze szczegółowe informacje o przebiegu dnia naszego dziecka. Panie z sercem i oddaniem angażują się w wychowanie dzieciaków a nie tylko przechowywanie ich przez kilka godzin.
Nasz trafiony wybór co do tej właśnie placówki potwierdza codziennie Ola, która rano biegnie ochoczo do cioci i swoich kolegów a popołudniu płacze jak chcemy ją zabrać do domu”.
Rodzice Zuzi
Agnieszka i Mirosław S.

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL