Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Opinie

Opinie

Dziękując za wizytę na naszej stronie mamy nadzieję, iż są Państwo z niej zadowoleni. Naszym celem jest pełna satysfakcja Rodziców i dlatego nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasze placówki (żłobek, przedszkole i centrum) były coraz to lepsze. W związku z tym prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i radami.

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail:
Twoja opinia:*


Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Napisali o nas:

Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Małgorzata Ociepka (2011-09-19 12:35:17)
Pani Agatko Nie miałyśmy okazji spotkać się na koniec pobytu Krzysia w Żłobku, więc tą drogą pozwolę sobie złożyć na Pani ręce podziękowania dla Pani oraz wszystkich pracowników Elfika. Oddawałam mojego Krzysia w Państwa ręce pełna obaw - jak to będzie, czy Krzysiu się odnajdzie w tej sytuacji, czy będzie miał dobrą opiekę, czy na pewno dobrze robię wracając do pracy. Po dwóch latach mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością : TO BYŁ NAJLEPSZY WYBÓR. Wspaniała domowa atmosfera, profesjonalna opieka, pełne ciepła i uśmiechu "Ciocie", zrozumienie dla indywidualnych potrzeb mojego synka - za wszystko serdecznie dziękuję. I jeszcze jedno - Krzysiu w drugim dniu kariery przedszkolnej zakomunikował mi rano "Zawieź mnie do cioci Oli" - to mówi samo za siebie. Pozdrawaiam, Malgorzata Ociepka

Rodzice Szymusia Zawolika (2011-09-12 09:04:41)
Dziękujemy Kochane Ciocie Elfikowe za to ,że byłyście z naszym Szymkiem ,przez te dwa lata, w dobrych i złych chwilach...Ocierałyście łezki i jak trzeba było,sadzałyście na Kanapie Urwisów ;)Miło było patrzeć ,jak Szymuś pięknie rozwija swoją osobowość ,której nie tłamsiłyście :) bardzo to doceniamy.Pomagałyście nam w wychowywaniu naszego synka... bardzo dziękujemy!!!

rodzice Zuzi Janowskiej (2011-09-01 14:14:01)
Wszystkim ciociom, zwłaszcza tym, z którymi Zuzia nie zdążyła się osobiście pożegnać, bardzo dziękujemy za opiekę nad małą, dla której Elfik przez długi czas był drugim domem. Mamy nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku :) Pozdrawiamy!

Patrycja Domagała-Olesiejuk (2011-08-21 10:03:28)
Dziękujemy za bardzo udane urodziny: pomysłowe, zabawne, świetnie poprowadzone. Dzieci się nie nudziły, chętnie uczestniczyły we wszystkich grach i zabawach i mile spędziły czas.

Kinga mama Wiktorka (2011-07-04 17:52:54)
Bardzo, bardzo dziękujemy za te 10 wspólnych miesięcy, za poświęcony czas, za każdy uśmiech, naukę i troskę jaką Wiktorek był otoczony w tym czasie, życzymy Wszystkim udanych, słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrzesniu :)

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL