Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Sukcesy

Sukcesy

DRUGIE MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM - PAŹDZIERNIK 2016
Nasze przedszkole zajęło II miejsce
 w konkursie plastycznym "W moim przedszkolu" organizowanym przez przedszkole AKP :)) Hurra:) Gratulujemy Ani Owczarek za stworzenie pięknego dzieła pod czujnym okiem Pani Anety Modrzejewskiej-Wypych:) Celem konkursu było rozwijanie poczucia przynależności do przedszkola i grupy przedszkolnej oraz ułatwienie adaptacji najmłodszych poprzez plastykę.
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
  
 

WYRÓŻNIENIE W VII FESTIWALU JASEŁEK - STYCZEŃ 2016 
Nasze Przedszkole otrzymało wyróżnienie w Festiwalu Jasełek, który odbył się w MDK "Kazimierz" w Sosnowcu. Nasz śpiewający Aniołek - Ola S. zachwyciła jury. Gratulujemy Olu, niech Twoja droga aktorsko- wokalna nadal się rozwija i przynosi wiele sukcesów.
elfik
elfik
elfik
elfik


PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM "NAJPIĘKNIEJSZE GRZYBY JADALNE i TRUJĄCE"- Szymon Marek
elfik
elfik
elfik
elfik


WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM "NAJPIĘKNIEJSZE GRZYBY JADALNE i TRUJĄCE"- Kornelia Kiwior
elfik
elfik
elfik
elfik
elfik
   

WYSTĘP NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW - 19 listopad 2015 na scenie  sali Widowiskowo- Koncertowej " Muza" podczas Gali Finałowej Konkursu "Miejsce Przyjazne Seniorom". 
http://www.senior60.sosnowiec.pl/news/109/670/Znamy-juz-Miejsca-Przyjazne-Seniorom.html
elfik
elfik
elfik
elfik


PUBLIKACJA - OPINIA O ZAJĘCIACH Z J.NIEMIECKIEGO - 2015 udział w projekcie „Nauczanie języka niemieckiego metodą narracyjną w przedszkolu i na pierwszym etapie edukacyjnym” realizacja w 2015r w ramach programu „Akademickie Centrum Kreatywności” 
elfik
elfik
elfik
elfik


V TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO PRZEDSZKOLAKÓW "TANIEC POPLĄTANIEC" - kwiecień 2015
Uczestniczyliśmy w V turnieju tańca, nasz występ zachwycił publiczność. Wszyscy zajęli I miejsce.
elfik
elfik
elfik
elfik


KONKURS "WIELKANOCNA PARADA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH" - kwiecień 2015
Nasza praca - Madzi Łysek zajęła III miejsce w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu - Filia Sielec. Praca wykonana pod opieką p. Anety Modrzejewskiej Wypych.
 
elfik
elfik
elfik
elfik
 

PRZEGLĄD ANGIELSKIEJ PIOSENKI DZIECIĘCEJ "YOU CAN SING" - marzec 2015
Uczestniczyliśmy w kolejnym Przeglądzie z piosenką angielską Spider. Wszyscy zajęli I miejsce:)
elfik
elfik
elfik
elfik


FINAŁ XXII FESTIWALU TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ -zakwalifikował się nasz zespół męski z tańcem "VABANK"
Filmik:  https://www.youtube.com/watch?v=eZ0_FR1OuAQ&feature=youtu.be
 
elfik
elfik
elfik
elfik
  


KONKURS PLASTYCZNY "KRAINA LODU" - marzec 2015-nasze przedszkole zajęło I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Mistrzowie Zabawy". Gratulujemy Oli Skwarek:)
elfik
elfik
elfik
elfik


KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ MIŚ" - grudzień 2014 -    nasze  przedszkole zajęło I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji Dnia Misia przez Niepubliczne Przedszkole "Calineczka". Gratulujemy Martynce:)
elfik
elfik
elfik
elfik


KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ MIŚ" - grudzień 2014 - nasze przedszkole zajęło również III miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji Dnia Misia przez Niepubliczne Przedszkole "Calineczka". Gratulujemy tym razem Dawidkowi:)
elfik
elfik
elfik
elfik


KONKURS RECYTATORSKI - 16 MAJ 2014r. Tak piękna nasza Polska cała, że aż trzeba to wyrecytować:) Tak też postanowiło zrobić Przedszkole Miejskie nr 15 w Sosnowcu zapraszając na konkurs recytatorski. Nasza Zosia zadeklamowała wiersz pt. "Polskie Krajobrazy" Stanisława Karaszewskiego. Przy pięknym podkładzie muzycznym Daniela Klouda słowa Zosi brzmiały jak delikatne perełki. Gratulujemy Zosiu odwagi i pięknie wyrecytowanego wiersza.
elfik
elfik
elfik
elfik


Przedszkolny Festiwal Twórczości Muzycznej13 maj 2014r. wzięliśmy udział w XXI  Przedszkolnym Festiwalu Twórczości Muzycznej. Reprezentowała nas grupa taneczna "Różowe Pantery" oraz wokalistka z grupy "Motylki" - Dominika. Nasi tancerze dobrzre się zaprezentowali, ich kroki były naprawdę tak sprężyste jak prawdziwych panter. A Dominisia odważnie zaśpiewała swoją piosenkę o "Ekologii". Wszystkie Elfiki otrzymały od nas gratulacje i prezenty w nagrodę za piękne występy. Tylko tak dalej, a drzwi kariery będą otwarte:)

elfik
elfik
elfik
elfik


X Olimpiada Pływacka Przedszkolaków - 8 maj 2014r. -  Nasze przedszkole wzięło udział w X Olimpiadzie Pływackiej Przedszkolaków. Najstarsze Elfiki zaprezentowały swoje umiejętności pływackie płynąc przez całą długość basenu na plecach, z makaronem oraz deską. Na koniec czekała ich świetna zabawa z pływającymi dmuchakami. Było wesoło i mokro:) Do przedszkola przywieźliśmy medale i dobry humor:)

elfik
elfik
elfik
elfik


PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ - 15 KWIECIEŃ 2014 - Nasze Przedszkole wzięło udział w Przeglądzie Twórczości Dziecięcej "Ze sztuką o zdrowiu". Reprezentowała nas Julcia z grupy "Motylki". Na wstępie zaśpiewał aktor z Teatru Zagłębia piosenkę o zdrowiu, potem były przesłuchania dzieci, poczęstunek i odśpiewanie hymnu o zdrowiu. Dzieci w międzyczasie mogły się też pobawić. Było radośnie i muzycznie:)

elfik
elfik
elfik
elfik


PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ "Kolorowe Rymy Poezji" - 10 kwiecień 2014r. -  Nasza Julcia uczestniczyła w XIV Przeglądzie Poezji Dziecięcej w Przedszkolu "Kolorowe Rymy Poezji" zorganizowanym w Klubie J. Kiepury. Wierszyk "Zdrowym być" zrobił duże wrażenie na jury. Piękny występ i wielkie owacje:) Gratulujemy Julci sukcesu:)

elfik
elfik
elfik
elfik


TANIEC POPLĄTANIEC - 9 KWIECIEŃ 2014r. - Nasze Przedszkole uczestniczyło w Turnieju Tańca Nowoczesnego "Taniec poplątaniec" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 51. W skład naszego zespołu weszły: Oliwka, Martynka, Igorek, Amelka, Karolinka i Alicja. Nasz panteorwy występ wypadł bardzo dobrze:) Elfiki spisały się na medal i przywiozły ze sobą statuetkę muzyczną. Gratulujemy młodym tancerzom:)

elfik
elfik
elfik
elfik


III PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ 28.02.2014r. - Nasze Przedszkole wzięlo udział w III Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej - "Singing Preschoolers â Happy Valentines Day". Nasze Elfiki pięknie zaśpiewały dwie piosenki. Było bardzo nastrojowo walentynkowo. Dzieci otrzymały ciekawe nagrody i nie mogły doczekać się wspólnej zabawy z angielskim.

elfik
elfik
elfik
elfik


WYRÓŻNIENIE W FESTIWALU JASEŁEK STYCZEŃ 2014

Nasze Przedszkole otrzymało wyróżnienie w Festiwalu Jasełek, który odbył się w MDK "Kazimierz" w Sosnowcu. Nasza aktorka w roli Maryi zachwyciła jury, które przyznało nam wyróżnienie, a aktorce dyplom i nagrodę. Gratulujemy Dominisiu, niech Twoja droga aktorsko- wokalna nadal się rozwija i przynosi wiele sukcesów.
elfik
elfik
elfik
elfik


 X edycja imprezy charytatywnej BCC Dzieciom 22 styczeń 2014
- podziękowania za aktywny udział i zorganizowanie punktu sportowego z zawodami dla dzieci.

elfik
elfik
elfik
elfik


 UDZIAŁ W ŻYCIU MIASTA SOSNOWIEC czerwiec 2014
Nasz Żłobek i Przedszkole "ELFIK" współorganizowały 29 czerwca w sobotę Festyn Rodzinny na Środulskiej Górce pod hasłem "Powitanie lata". Impreza przeznaczona była dla mieszkańców Sosnowca, a szczegónie dla uczestników programu "Miej Więcej" skierowanego do Rodzin wielodzietnych i zastępczych. 

elfik
elfik
elfik
elfik


II i III miejsce w konkursie plastycznym "Jesienna szaruga" i "Mój przyjaciel Miś"
Nasze Przedszkole zajęło II miejsce w konkursie plastycznym "Jesienna szaruga" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Sosnowcu (pracę wykonała Dominika Skwarek)
Natomiast III miejsce zajęła Martynka H. w konkursie "Mój przyjaciel Miś" zorganizowanym przez przedszkole Akademia Kolorowych Podróży.
Gratulujemy!
elfik
elfik
elfik
elfik

II miejsce W FESTIWALU PIOSENKI
Nasze Przedszkole zajęło II miejsce w Festiwalu Piosenki, który odbył się w Przedszkolu Nr 44 w Sosnowcu. Nasza Dominisia Skwarek zaśpiewała piosenkę "Zdrowe Przedszkolaki". Było dużo radości podczas odebrania pucharu oraz nagród. To duże wyróżnienie dla naszego przedszkola. Profesjonalne Jury z p.Jadwigą Ciechanowicz z Zespołu Szkół Muzycznych miało wiele kryteriów oceny. Gratulujemy Dominisiu, niech Twój talent dalej się rozwija,a śpiew przynosi Ci dużo satysfakcji:)
elfik
elfik
elfik
elfik

CERTYFIKAT "PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE DZIECIOM"
Nasze Przedszkole otrzymało Certyfikat potwierdzający przyznanie Godła: "Przedszkole Przyjazne Dzieciom". Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i nadal chcemy utrzymać wysoką jakość naszych usług. 
elfik
elfik
  

DOSTALIŚMY SIĘ DO FINAŁU FESTIWALU TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ
11 maja 2012r. nasze "Motylkowe" tanecznie uzdolnione przedszkolaki brały u dział w eleiminacjach do Festiwalu Twórczości muzycznej. Duży nasz sukces - dostaliśmy się do FINAŁU:) 
elfik
elfik
elfik
elfik

I MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ
8 maja 2012r. wizęliśmy udział w I Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej. Występ wypadł bardzo dobrze, stąd nasza wielka radość,że angielski naszych przedszkolaków jest na tak wysoki poziomie i metoda Musical Babies przynosi wysokie efekty.
elfik
elfik
elfik
elfik

TURNIEJ TANECZNY "TANIEC POLĄTANIEC"
Nasze Przedszkole wzięło udział 18.04.2012r. w turnieju tanecznym "Taniec poplątaniec". Był to przegląd taneczny z przedszkoli sosnowieckich, który odbył się w Przedszkolu Miejskim Nr 51 w Sosnowcu. Nasze dzielne starszaki ubrane w barwne stroje do hip-hopu wykonały swój taniec z wielkim rozmachem i swobodą. Jesteśmy z nich bardzo dumni:) GRATULUJEMY odwagi i umiejętności tanecznych.

XII PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ "Mój czworonożny przyjaciel"
Dwójka naszych elfikowych wychowaków" Michalina Chiberska oraz Szymon Polewczak wzięli udział w XII Przeglądzie Poezji Dziecięcej "Mój czworonożny przyjaciel". Zaprezentowali się bardzo dostojnie pięknie recytując przygotowane wiersze. Towarzyszyły im maskotki-pupile-dwa pieski.

PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
Nasze przedszkole zdobyło pierwsze miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Sosnowcu pod hasłem "Bożonarodzeniowa szopka". Otrzymaliśmy dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy Ksaweremu Szafraniec z grupy "Biedronek".

PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM
Nasze przedszkole zajęło pierwsze miejsce w konkursie plastycznym - przestrzenna praca - stroik bożonarodzeniowy, organizowanym przez Przedszkole Nr 22 w Sosnowcu. Otrzymaliśmy dyplom i nagrodę:)

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL