Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4]  Następna strona Na koniec

Jesienią w "Biedronkach"

Jesienią w "Biedronkach"
"Idzie sadem Pani Jesień, piękna niczym wróżka. Dla każdego w koszu niesie gruszki i jabłuszka." Tymi słowami piosenki dzieci rozpoczęły zajęcia o jesiennej tematyce. Skarby jesieni, które sami pozbieraliśmy posłużyły do naprawdę ciekawej zabawy. "Biedronki" poznały budowę liścia, a na koniec wykonały piękną pracę plastyczną "Jesienne drzewo". Wcześniej mama Maksi czytała nam bajeczkę. Dziękujemy za udział w akcji "Czytający Rodzice" oraz pomoc przy wykonywaniu pracy plastycznej z dziećmi:)
2019-10-09
 

"Żabkowa" Butelka Spokoju

"Żabkowa" Butelka Spokoju
Rodzice chyba wyczuwają Nasze intencje, niedawno jeden z nich korzystając z zaproszenia przeczytał książkę na podstawie której mieliśmy robić nasze "Słoiki Spokoju". Dzisiaj tylko przypomnieliśmy sobie tą historię po czym każde dziecko wykonało swoją własną "Butelkę Spokoju" w naszym wypadku. Te zajęcia spotkały się z ogromnym entuzjazmem, a kolorowe drobinki długo jeszcze wirowały w naszych buteleczkach, napędzane zachwytem dzieci a nie burzą szalejącą w ich serduszkach.
2019-10-09
 

Jesienny spacer "Motylko-Biedronek"

Jesienny spacer "Motylko-Biedronek"
Nasze Elfiki postanowiły poszukać darów jesiennych:) Jak do twarzy naszym dzieciom w barwach brązu, czerwieni i żółci:) Witamy Panią Jesień:)
2019-10-08
 

Jesienny jeżyk w grupie "Jeżyki"

Jesienny jeżyk w grupie "Jeżyki"
Kasztany, plastelina, kolorowe patyczki... To jest praca twórcza w naszej grupie "Jeżyki" Rozwijamy swoją małą motorykę:) Było bardzo kasztanowo - BRAWO:)
2019-10-04
 

Jesiennie grzybki "Żabek"

Jesiennie grzybki "Żabek"
Jesień nie musi być ponura i nudna,ale piękna, pełna kolorów, smaków i zapachów. W trakcie dzisiejszych zajęć dzieci z grupy "Żabki" najpierw zobaczyły niektóre ze "skarbów jesieni" a potem za pomocą dotyku musiały odgadnąć co to takiego. Było bardzo wesoło. Na koniec każdy przedszkolak wykonał swojego własnego grzybka.
2019-10-02
 

Rytmiczno - plastyczne zajęcia u "Biedronek"

Rytmiczno - plastyczne zajęcia u "Biedronek"
Troszkę rytmiki, troszkę ćwiczeń i plastyczne arcydzieła u "Biedronek". Nasze Elfiki bardzo aktywnie spędzają swój czas, u nas nie ma nudy:))) Może niedługo będą umiały wiązać swoje buty dzięki ćwiczeniom ze sznurówkami:) Trzymamy kciuki:)
2019-10-02
 

Dzień chłopaka "Motylko-Biedronkowy"

Dzień chłopaka "Motylko-Biedronkowy"
Wspaniałych i słonecznych dni, Słońca na błękicie, niech Wam szczęście towarzyszy przez calutkie życie... Niech Wam się spełnią wszystkie Wasze pragnienia...Elfikowi Chlopcy przyjmijcie te skromne życzenia:)
2019-09-30
 

Dzień chłopaka "Żabko-Jeżykowy"

Dzień chłopaka "Żabko-Jeżykowy"
"Ważna dzisiaj data taka bo to przecież Dzień Chłopaka". W tym dniu chłopcy z grupy "Żabek" i "Jeżyków" uczestniczyli w różnych konkurencjach, musieli popisać się m. in. siła, sprawnością, sprytem. Zwycięzców danej konkurencji wybierały dopingujace im dziewczynki z pomocą przedszkolnych cioci. Na koniec każdy z chłopców otrzymał medal i prezent oraz dyplom mistrza i mistera konkurencji w której zwyciężył. Dzisiaj także owocki smakowały jakby bardziej, każdy że smakiem zajadal owocowe pyszności które przyciągały wzrok. Życie nam sto lat wspaniali chłopcy.
2019-09-30
 

"Żabkowe" jesienne drzewo

"Żabkowe" jesienne drzewo
"Posypały się listeczki dookoła, To już jesień te listeczki z wiatrem woła: - Opadnijcie moje złote i czerwone, jestem jesień przyszłam tutaj, w waszą stronę. Lecą listki, lecą z klonu i kasztana. Będą z listków bukieciki złote dla nas. Nazbieramy, nastawiamy na stoliku Tych jesiennych, tych pachnących bukiecików." Dziś Żabki miały za zadanie by smutne puste drzewko przyozdobić pieknymi jesiennym listakami które po ukończeniu wyglądało jak zaczarowane. Poznały też sekrety Pani Jesieni od spadających kolorowych listków do darów w postaci kasztanów, szyszek, jarzebiny.. To była bardzo kolorowa i pouczająca lekcja dla naszych kochanych "Żabeczek".
2019-09-29
 

Czytający Rodzice - akcja "Cała Polska Czyta Dzieciom"

Czytający Rodzice - akcja "Cała Polska Czyta Dzieciom"
Dziękujemy Rodzicom za włączenie się w akcję czytania:) Czytanie to wielka przyjemność, ale i nauka wpływająca na rozwój dziecka. Dlatego warto czytać swoim Pociechom już od urodzenia. Dziecko nie do końca rozumie znaczenie wszystkich słów, ale słyszy Twój głos i intonację, czuje rytm wypowiadanego tekstu i płynące z niego emocje. Dzięki temu rozwija się intelektualnie i społecznie. Zobacz, jakie korzyści przynosi wspólna lektura na różnych etapach rozwoju Twojego Malucha.
2019-09-27
 
Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL