Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4]  Następna strona Na koniec

Degustacja ogórków małosolnych

Degustacja ogórków małosolnych
Nastał czas degustacji, wszyscy z niecerpliwością chcieliśmy sprawdzić czy udały się nasze ogóreczki. Po otwarciu smakowity zapach mówił sam za siebie, to była naprawdę dobra robota: Brawo "Biedroneczki" i "Motyle" wykonaliście rewelacyjnie to kiszenie, palce lizać:)
2017-07-21
 

Basenikowanie "Żabeczek"

Basenikowanie "Żabeczek"
Chlu, chlup, nasze "Żabeczki" uwielbiają wodę, stąd przy sprzyjającej pogodzie postanowiliśmy sprawdzić ich umiejętności zabaw wodnych. Poprzebierane w kostiumy i w ręcznikach na ramieniu wyruszyły do naszego przedszkolnego ogrodu. A tam już czekał na nich basenik i miłe chwile z piłkami. Było bardzo wesoło, a z daleka słychać było tylko radosne okrzyki:)
2017-07-20
 

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"
Nasze najstarsze Elfiki postanowiły się przenieść do czasów dinozaurów. Dzieci poznały podróżnika -archeologa, który otworzył przed nimi drzwi do tajemnicy życia dinozaurów. Było wiele atrakcji: rozbijanie zamrożonych dinozaurów, jaj dinozaurowych, odpowiedzi na zagadki, odciskanie w masie solnej muszelki jako odcisku z dawnych czasów, podziwianie wielkich okazów amonitów, przejście trasy dinozaurowej w specjalnych nogach z pazurami, tworzenie z papierowych rolek olbrzymiego szkieletu dinozaura... a wszystko w przyjaznej atmosferze prehistorii:) To była ciekawa lekcja, a zarazem wspaniała zabawa:)
2017-07-20
 

Ogórki małosolne w "Motylkach"

Ogórki małosolne w "Motylkach"
Kiszenie ogórków w naszej grupie to już tradycja. W te wakacje "Motylki" nie zapomniały o tej kulinarnej akcji. Pierwszym etapem było zgromadzenie niezbędnych składników. Następnie trzeba było dokładnie umyć ręce, a potem same ogórki. Czyściutkie zielone warzywka wędrowały do słoików. Dla towarzystwa ogórkom dodaliśmy kwiat kopru, czosnek i chrzan. Na koniec zalaliśmy wszystko wodą i...czekamy trzy dni. Woda stała się mętna - to znaczy, że nasze ogórki można już spróbować:) Będą pyszne:)
2017-07-19
 

Basenikowanie Motylko-Biedroneczek:)

Basenikowanie Motylko-Biedroneczek:)
Wreszcie nastały ciepłe i słoneczne dni, dlatego mogliśmy rozpocząć nasze przedszkolne basenikowanie:) Dzieci z wielkim przejęciem przebierały się do kostiumów i zabierały swoje ręczniki plażowe,żeby rozłożyć je na trawie. Jak miło było się popluskać w wodzie i pobawić w niej piłkami:) To były naprawdę miłe i radosne chwile:) Super basenik:)
2017-07-19
 

Basenikowanie "Jeżyków"

Basenikowanie "Jeżyków"
Pierwszego dnia nasze "Jeżyki" kąpały się razem z "Żabkami" -i miały wspólne zdjęcia, nie było jeszcze wszystkich strojów i zabawa była w mniejszym gronie, a teraz już są na swoich basenikach i przy wspólnej zabawie z piłkami. Zakladanie strojów, rozkladanie ręczników,to była wspaniała radosna zabawa dla naszych małych Elfików. I ten plusk wody, o jak dobrze nam było w baseniku:)
2017-07-19
 

Piankowe lody "Biedroneczek"

Piankowe lody "Biedroneczek"
"Biedroneczki" z okazji wakacji postanowiły przygotować główny przysmak letni-lody. Tym razem powstały smakowite choć niejadalne piankowe lody. Dzieci przy użyciu pianki do golenia, kleju, farb stworzyły prawdziwe piankowe farby. Każde dziecko tworzyło ,,lodową'' masę , mieszając ,dodając odpowiednie składniki. Potem tylko wybór odpowiedniego ,,smaku'' i powstały apetycznie wyglądające lody. W ,,wakacyjnych '' okularach odczuliśmy klimat letni.:)
2017-07-14
 

Zajęcia wodne u "Motyli"

Zajęcia wodne u "Motyli"
"Motylki" zatęskniły bardzo za wakacjami i w związku z tym postanowily wykonać swoje małe akwarium, które błękitem wody, muszelkami na dnie i czystym piaskiem, przybliżają choć trochę czekające je wakacyjne przygody. Niby zwykły słoik z wodą, a można się w niego wpatrywać jak w prawdziwy akwen wodny.
2017-07-12
 

Spacer "Elfików" do parku

Spacer "Elfików" do parku
Nasze dwie grupy "Elfikowe" postanowiły wybrać się na spacer do parku. Park niedaleko, więc trasa na miarę możliwości małych dziecięcych nóżek. Dzieci miło spędziły czas na placu zabaw wśród drabinek, bujaków i huśtawek. Wspólna wędrówka pokazała im jak można miło organizować sobie czas wakacyjny. Brawo Elfiki:)
2017-07-07
 

Urodzinki Marty z grupy "Żabki"

Urodzinki Marty z grupy "Żabki"
Sto lat śpiewaliśmy wspólnie z Martusią:) Piękny torcik i smakołyki na stole dodały uroku tej uroczystości. Potem wspólne zabawy z kolorową chustą i dużo uśmiechów:) Wszystkiego najlepszego Martusiu, spełnienia marzeń i uśmiechu na co dzień:)
2017-07-04
 
Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3] [4]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL