Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14]  Następna strona Na koniec

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Żabek"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Żabek"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził gromadkę "Żabek", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Każda Żabka stworzyła także w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Biedronek"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Biedronek"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził "Biedroneczki", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Tworzyliśmy również w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Motylków"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Motylków"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził "Motylki", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Tworzyliśmy również w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Jeżyków"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Jeżyków"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził "Jeżyki", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Tworzyliśmy również w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Magiczny dzień w Elfiku:)

Magiczny dzień w Elfiku:)
Po pracowitych i jakże wzruszających dniach Babci i Dziadka przyszła pora na magiczny relaks podczas pokazu sztuczek Magika. Wszystkie grupy przedszkolne w ciszy, z pełnym skupieniem oglądały kolejne sztuczki zastanawiając się, jak to możliwe. Wiele Elfików zostało asystentami Magika.
2019-01-25
 

Biedronkowy "Dzień Babci i Dziadka"

Biedronkowy "Dzień Babci i Dziadka"
Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przybyli bardzo licznie dziadkowie naszych przedszkolaków z grupy "Biedronki". Małe Elfiki już nie mogły się doczekać kiedy zaprezentują się swoim najbliższym. Kiedy już było wszystko gotowe zu śmiechem i dobrym humorem przywitali Gości słowami piosenki "Kochamy Was, kochamy całym sercem". Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek Kochanym Babciom i Dziadkom prezentując swój program artystyczny. Uroczystość zakończona została wręczaniem prezentów przygotowanych przez dzieci oraz wspólną gościną przy stole zastawionym pachnącym ciastem i pyszną kawą.
2019-01-24
 

"Żabkowy" Dzień Babci i Dziadka

"Żabkowy" Dzień Babci i Dziadka
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy "Żabki" zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Sto lat dla naszych miłych Gości:)
2019-01-23
 

"Motylkowy" Dzień Babci i Dziadka

"Motylkowy" Dzień Babci i Dziadka
Zimno, mroźno, ale w serduszkach naszych "Motylków" gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach. Tak też było na "Motylkowej" imprezie, gdzie licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańsze Babcie i Dziadkowi. Nasze Starszaki przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały też konkursy, laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać prace plastyczne. Sto lat dla Naszych Babć i Dziadków:)
2019-01-22
 

Nasi Goście ze Szkoły Podstawowej z Milowic:)

Nasi Goście ze Szkoły Podstawowej z Milowic:)
Swoją obecnością zaszczyciła nas klasa ze Szkoły Podstawowej Nr 12 z dzielnicy Milowice. Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny z przedstawieniem i tańcami:) Bardzo dziękujemy za miłą wizytę i zapraszamy na kolejną:)
2019-01-22
 

"Jeżykowy" Dzień Babci i Dziadka

"Jeżykowy" Dzień Babci i Dziadka
Dziś, gdy Babcia z dziadkiem święto swoje mają, to wszystkie wnuki życzenia im składają. Życzymy Ci Babciu samych dni słonecznych, pogodnych, wesołych. Żebyś nie miała nigdy żadnych zmartwień, by się spełniło każde z Twoich pragnień. Żebyś się czuła co dzień jak królowa.
A Tobie Dziadku czego życzyć mamy? Dużo czasu wolnego, same przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości. Nic do naprawiania, dźwigania, trzepania. A jak już się spełnią te nasze życzenia, wtedy się Dziadkowie odświętnie ubierzcie i swoje Babcie na spacer zabierzcie. "Jeżyki" pięknie zaprezentowały się przed swoimi kochanymi Babciami i Dziadkami przypominając im w humorystycznej odsłonie sposób w jaki się poznali. Babciu Dziadku żyjcie Nam STO LAT !!!
2019-01-21
 
Na początek Poprzednia strona   [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL