Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14]  Następna strona Na koniec

Urodziny Krzysia

Urodziny Krzysia
Nasz Krzyś z grupy "Motylków" obchodził z nami swoje urodzinki:) Życzymy Ci  Sto lat Krzysiu i wielu radosnych chwil:)
2018-02-09
 

Pączkowy Tłusty Czwartek w Elfiku

Pączkowy Tłusty Czwartek w Elfiku
Tłusty Czwartek - jako, że tradycja nakazuje w tym dniu zjeść coś pysznego, Elfiki postanowiły przygotować swoją wersję na ten szczególny dzień. Z pięciu składników wyczarowaliśmy ciasto na lany chrust. Pysznie wyglądający chrust, wyjątkowy bo każdy miał niepowtarzalny kształt - posypaliśmy cukrem pudrem i gotowe. Dodatkowo dla małych brzuszków zostały upieczone także mini pączusie z serków homogenizowanych. Palce lizać:)
2018-02-08
 

Pan Korek ze styczniową wizytą u "Jeżyków"

Pan Korek ze styczniową wizytą u "Jeżyków"
Bańkowa Kraina Pana Korka zafascynowała nasze "Jeżyki". Nasi Goście w laboratorium sprawili kolorowe cuda, aż rozjaśniało nasze przedszkole:) Nuczyliśmy się jak sprawić radość małym i dużym Elfikom...i teraz potrafimy przygotować perfekcyjny płyn do baniek, aby były kolorowe, cudowne i oooogromne.. Wszystkie dzieciaki i nawet Ciocia Monika i Ciocia Marta miały ogromną radość wejścia do gigantycznej bańki. Z każdą wizytą tych fantastycznych chemików uczymy się wielu mądrych i ciekawych rzeczy. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom przesyłamy całusy i nie możemy już doczekać się kolejnego spotkania:)
2018-01-29
 

Pan Korek w styczniu u "Biedronko" - "Motylków"

Pan Korek w styczniu u "Biedronko" - "Motylków"
Tym razem Pan Korek nauczył nas, jak można w warunkach domowych sporządzić płyn do robienia baniek mydlanych, dużych i nawet kwadratowych. Potrzebna jest woda, płyn do naczyń i gliceryna, która ma słodki smak:) Należy to wszystko połączyć, odczekać dobę i zjawiskowe bańki wylatują ze słomki. pozwalając nam nawet na lekkie odbijanie. Na zakończenie zajęcia każe z nas mogło choć na chwilkę znaleźć się w wielkiej mydlanej bańce. To świetne uczucie. Pan Korek podarował każdemu uczestnikowi probówkę z płynem i specjalnym drucikiem, który pozwoli bawić się w puszczanie baniek w domu. Powodzenia:)))
2018-01-29
 

Pan Korek w styczniu u "Żabeczek"

Pan Korek w styczniu u "Żabeczek"
Pan Korek nauczył nas, jak można w warunkach domowych sporządzić płyn do robienia baniek mydlanych, dużych i nawet kwadratowych. Potrzebna jest woda, płyn do naczyń i gliceryna, która ma słodki smak:) Należy to wszystko połączyć, odczekać dobę i zjawiskowe bańki wylatują ze słomki. "Żabeczki" mogły dmuchać i tworzyć własne bańki:) A na zakończenie zajęcia każe z nas mogło choć na chwilkę znaleźć się w wielkiej mydlanej bańce. To świetne uczucie.
2018-01-29
 

Dzień Babci i Dziadka u "Żabek"

Dzień Babci i Dziadka u "Żabek"
Dzisiaj na "Żabkowym" Dniu Babci i Dziadka wszyscy dobrze się bawili i śpiewali i tańczyli. Dziadkowie i Babcie piękne prezenty dostały, którymi się bardzo zachwycały:) Poczęstunek również był, każdy coś zjadł i coś ciepłego się napił:) Brawo nasze dzielne wnuczki i wnukowie, jesteście bardzo zdolni i utalentowani, daliście świetny popis, który został uwieńczony wielkimi brawami.
2018-01-26
 

Dzień Babci i Dziadka u "Motylków"

Dzień Babci i Dziadka u "Motylków"
Święto Babci i Dziadka u "Motylków" przebiegało w bardzo radosnym i kameralnym nastroju. Były piosenki, wzruszające recytacje i taniec, którego choreografię opanowali chłopcy w oststnich dniach w związku z nieobecnością dziewczynek. Dzięki Wam chłopcy! Najmilsze były jednak wspólne zabawy i zagadki. Zadaniem naszych Gości było rozpoznanie głosu wnucząt schowanych za chustą Klanzy i składających życzenia.. Zabawa "Czarodziejski worek" wywołała wiele radości i uśmiechów. Inscenizacja Dziadka do Orzechów zachęciła wszystkich do chrupania orzeszków. Na zakończenie dzieci wręczyły upominki, wspólnie zatańczyły taniec disco i razem z gośćmi degustowały pyszne ciasta z naszej elfikowej kuchni:)
2018-01-25
 

Dzień Babci i Dziadka u "Biedronek"

Dzień Babci i Dziadka u "Biedronek"
Grupa "Biedronek" przygotowała dla Babć i Dziadków wiele niespodzianek. Były recytacje, wspólny śpiew z ruchem scenicznym, a nawet małe przedstawienie podczas którego nastąpiła koronacja Królowej Babci i Króla Dziadziusia. I w taki oto sposób nasi Kochani i Wspaniali Dziadkowie wspólnie z nami się bawili. Na koniec wzruszająca piosenka dla Babci zaśpiewana prosto z małego serduszka oraz oczywiście własnoręcznie wykonane prezenty dla naszych Gości. Sto lat w zdrowiu życzymy jeszcze raz:)
2018-01-24
 

Dzień Babci i Dziadka u "Jeżyków"

Dzień Babci i Dziadka u "Jeżyków"
Nasze "Jeżykowe" Babcie i Dziadziusiowie zostali zaproszeni na wspólne świętowanie. Przy dźwiękach muzyki, w tańcach i w recytacjach ukazaliśmy dużo pozytywnych emocji i życzeń płynących prosto z serca. Sto lat Babciu i Dziadziusiu:) Dziękujemy Wam za troskę, opiekę i wielkie serce. To dla Was śpiewamy, tańczymy i wręczamy prezenty:)
2018-01-23
 

Wycieczka na Event Przedszkoliada 2018

Wycieczka na Event Przedszkoliada 2018
Nasze dzielne Elfiki uczęszczające na cotygodniowe zajęcia z piłką - programu ogólnopolskiego "Przedszkoliada" zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Hali "Centrum" do Dąbrowy Górniczej. Spotkaliśmy się tam z wieloma innymi przedszkolami i wspólnie ćwiczyliśmy różne dyscypliny sportowe związane z piłką. Było bardzo wesoło i kolorowo. Poznaliśmy wielu znanych sportowców, ktorzy razem z nami się bawili i pomagali podczas poszczególnych konkurencji. Oczywiście jak co roku odwiedził nas również Kangur, który jest maskotką programu. Brawo dzielne Elfiki - byłyście na medal:))
2018-01-18
 
Na początek Poprzednia strona   [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL