Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [9] [10] [11] 12 [13] [14] [15]  Następna strona Na koniec

FESTYN PRZEDSZKOLNO-ŻŁOBKOWY - Pokaz Capoeiry

FESTYN PRZEDSZKOLNO-ŻŁOBKOWY -  Pokaz Capoeiry
Na naszym festynie zaprezentował się również nasz przedszkolny trener Capoeiry. Pokazał wraz ze swoją druzyną jak ciekawe są te ćwiczenia, jak również zaprezentował umiejętności naszych przedszkolaków. Było bardzo efektownie:)
2017-05-20
 

FESTYN PRZEDSZKOLNO-ŻŁOBKOWY - Występy na Dzień Mamy i Taty

FESTYN PRZEDSZKOLNO-ŻŁOBKOWY -  Występy na Dzień Mamy i Taty
W trakcie trwania festynu złozyliśmy życzenia naszym Mamom i Tatusiom. Poprzez piosenkę, taniec i grę na instrumentach wyraziliśmy naszą wdzięczność i podziękowaliśmy za ich trud wychowania:) Brawo Elfiki:)
2017-05-20
 

FESTYN PRZEDSZKOLNO-ŻŁOBKOWY - Występ Magika

FESTYN PRZEDSZKOLNO-ŻŁOBKOWY -  Występ Magika
Teraz nastał czas na magiczny występ. Było bardzo tejemniczo i radośnie. Brawo odważne Elfiki, wystepowałyście bardzo dzielnie w roli pomocników magicznych.
2017-05-20
 

"Jeżykowe" serduszka na Dzień Mamy

"Jeżykowe" serduszka na Dzień Mamy
Dzisiejszego dnia postanowiliśmy już zacząć przygotowania do zbliżającego się Dnia Mamy. Ciągle śpiewana przez nas piosenka "Serce bije raz i dwa, to dla Ciebie mamo gra.." zainspirowała nas do zrobienia serduszkowych prac plastycznych. Serca naszych małych Elfików są pełne miłości nie tylko dla naszych mam,ale też do artystycznego działania. Jak widać wszystkie prace zostały wykonane bardzo rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Brawo "Jeżyki":)
2017-05-17
 

Wygrana w XXIV Festiwalu Przedszkolnej Twórczości Muzucznej

Wygrana w XXIV Festiwalu Przedszkolnej Twórczości Muzucznej
Nasze Przedszkole zakwalifikowało się do XXIV Festiwalu Przedszkolnej Twórczości Muzycznej. Zarówno nasz układ taneczny jak i występ wokalistki spotkał się z zasłużoną wysoką oceną. Już 22 maja finał na deskach sali widowiskowej MUZA. Brawo Elfiki jesteśmy z Was dumni:)))
2017-05-16
 

Urodziny Dominisi z "Biedronek"

Urodziny Dominisi z "Biedronek"
Nasza "Biedroneczka" Dominisia świętowała z nami swoje urodzinki. Swoim pięknym uśmiechem nas częstowała i radosnym głosikiem. Było bardzo wesoło, a torcik był przepyszny, dzieci oblizywały paluszki po smakowitych owocach:) Dużo radości i sto lat Dominisiu:)
2017-05-16
 

Urodziny Karolka z "Biedronek"

Urodziny Karolka z "Biedronek"
Nasz Karolek, wierny fan piłki nożnej świętował z nami swoje 5-te urodzinki:) W tym dniu przybrał imię Karola - Króla Lewandowskiego:) Było bardzo radośnie:) Wszystkiego najlepszego Karolku, spełnienia marzeń:)
2017-05-15
 

Urodziny Piotrusia z "Motylków"

Urodziny Piotrusia z "Motylków"
Piotruś obchodził z nami swoje 6-te urodzinki. W tym dniu został koronowany na króla i miał związane z tym przywileje:) Uwielbiane przez wszystkich pierwszeństwo i centrum uwagi:) Dziękujemy za wspólną zabawę, wszystkiego najlepszego, sto lat:)
2017-05-15
 

PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ

PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ
 Nasze przedszkole brało udział w III Przeglądzie Piosenki Angielskiej "You can sing". Brawo Elfiki pięknie wystąpiłyście ze swoim utworem o tacie:) Wszyscy zajęli pierwsze miejsce i otrzymali wspaniałe nagrody. Tylko tak dalej!
2017-05-12
 

NOC W PRZEDSZKOLU - "Wodny Świat"

NOC W PRZEDSZKOLU - "Wodny Świat"
Kolejna,  czwarta już „nocna” przygoda w Elfiku przebiegała pod hasłem: „Podwodny świat”. Dziewczynki zamieniły się w nimfy wodne a chłopcy w morskie koniki. Pani Justynka została Syreną a Kacperek  Neptunem czyli władcą mórz i oceanów. Pierwszą atrakcją było malowanie niebieską farbą filii, która „udawała” morze. Aby mieć dużo energii do wieczornych zabaw, należy coś przekąsić. Kolacja była kolorowa, zdrowa i bardzo smaczna. W końcu przyszła pora na spotkanie z Neptunem i Syreną, którzy  wręczyli dzieciom butelkę z tajemniczym listem. W nim znajdowały się trzy zadania do wykonania czyli: wypij morski napój, złów  ryby i udekoruj folię ośmiorniczkami. Dla Naszych Elfikow to nic trudnego i dlatego w nagrodę  każdy został pasowany przez Neptuna na „Wilka Morskiego”. Ukryty skarb odnaleziono zgodnie instrukcją. Zawierał on nie tylko słodką niespodziankę ale prawdziwe srebrno – złote  klejnoty. Teraz już można było iść spać. Niektórzy skorzystali jeszcze z wodnego SPA  /plasterki ogórka na oczy i kremik na twarz/ . W końcu zrobiło się cicho i sennie.  Ciekawe, co nas czeka za rok. 
2017-05-12
 
Na początek Poprzednia strona   [9] [10] [11] 12 [13] [14] [15]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL