Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [9] [10] [11] 12 [13] [14] [15]  Następna strona Na koniec

Urodzinki Madzi z grupy "Motylków"

Urodzinki Madzi z grupy "Motylków"
W to piątkowe dopołudnie świętowaliśmy urodziny naszej Madzi z grupy "Motylków". Życzymy wszystkiego dobrego, dużo sukcesów, spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil pełnych uśmiechu i zabawy:)
2017-09-15
 

"Biedronki" u fryzjera:)

"Biedronki" u fryzjera:)
W murach naszego przedszkolagościliśmy Panią Fryzjerkę -mamę Adasia. Nasz Gość opowiedział nam na czym polega jego zawód oraz jakich używa narzędzi do pracy. Przedszkolaki z ochotą oddały się fryzjerskim czarom, by na ich głowach stworzyć fantazyjne warkocze lub "irokezy". Szczególnie dziewczynki -nasze małe modnisie chętnie oddały się w ręce Pani Uli, by wyglądać jak modelki. Dziękujemy za mile spędzony czas i za słodki poczęstunek. Życzymy zawsze zadowolonych i uśmiechniętych klientów -tak jak nasze małe Elfiki:)
2017-09-14
 

"Motylki" u krawcowej:)

"Motylki" u krawcowej:)

Dzisiaj zawitała do naszej grupy PANI KRAWCOWA. Zbliża się jesień i dni będą coraz chłodniejsze.  Przydadzą się więc umiejętności krawieckie. Pani przyniosła prawdziwą maszynę do szycia, kolorowe materiały, specjalną watę krawiecką i wiele innych rekwizytów. Każde dziecko samo zdecydowało, co będzie szyło: kotka albo sówkę. Najpierw należało wyciąć obrazek z materiału, ułożyć odpowiednio i ..do maszyny start!. Kolejna czynność to wykonanie pętelki i "nakarmienie" uszytego zwierzątka. Na zakończenie jeszcze tylko zszycie małego odcinka i gotowe! Każdy "Motylek" nadal imię swojemu dziełu i do końca dnia zabawa była wspaniała. Może jeszcze kiedyś zaprosimy panią do nas? Dziękujemy mamie Krzysia, bo to właśnie Ona zaprosiła do nas przemiłego gościa.

2017-09-12
 

"Biedronki" otwierają akcję - Cała Polska Czyta Dzieciom

"Biedronki"  otwierają akcję - Cała Polska Czyta Dzieciom
Szanowni Rodzice i Dziadkowie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas w przedszkolu i przyłączenia się do akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Będzie nam miło jak poczytacie nam wiersze czy przeczytacie ciekawą bajeczkę. Dziękujemy Mamie Emilci, że znalazła dla nas czas i przyszła do naszej grupy. My zawsze sie odwdzięczymy radosną piosenką:) I dziękujemy za pyszności, którymi nas Pani obdarowała:) Po obiadku zjedliśmy ze smakiem pyszne lizaczki.
2017-09-12
 

"Żabki" malują puzzle

"Żabki" malują puzzle
"Żabki" postanowiły wykorzystać raz jeszcze stare i niekompletne puzzle malując je farbami przy użyciu palców. Wybierając jesienne kolory stworzyły piękny pejzaż. Wszystkie "Żabki" ubrudziły rączki i z ogromną chęcią i zaangażowaniem malowały.
2017-09-11
 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Elfiku:)

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Elfiku:)
Nasze drogie Elfiki w dniu dzisiejszym przyszły wystrojone galowo, bo za drzwiami czekała już wspólna uroczystość wejścia w nowy rok szkolny 2017/2018. Na początku dzieci obejrzały krótką scenkę rodzajową, która odbywała się podczas snu trzech Pań z przedszkola. To nie były sny pełne marzeń...to był sen o zmianie zawodu... w kucharkę, panią z biura i fryzjerkę. Czy Paniom te sny się podobały? Oj nie, one tęskniły za dziećmi w przedszkolu i chciały z nimi wspólnie spędzić ten rok:) Dobrze, że to był tylko sen:) Potem dzieci pokazały swoje umiejętności wokalne i taneczne i wspólnie zaśpiewaliśmy, że "w przedszkolu jest jak w domu". Brawo Elfiki zasłużyłyście na medale i naklejki za Waszą gotowość do wspólnej pracy i zabawy w kolejnym roku:)
2017-09-08
 

Trampolinek "Biedronek"

Trampolinek "Biedronek"
W tym tygodniu poznaliśmy Trampolinka, chłopca z którym będziemy się uczyć i bawić przez cały rok. Opowiedział nam historie ze swoich wakacji i podarował małe pamiątki i czekoladowe muszelki. Było miło Cię poznać Trampolinku, obiecujemy, że będzie Ci z nami dobrze:)
2017-09-07
 

Balonowe instrumenty "Żabeczek"

Balonowe instrumenty "Żabeczek"
"Żabeczki" przygotowały sobie instrumenty muzyczne do wystukiwania rytmu piosenki. W tym celu wsypały do balonów trochę cukru, kaszy i ryżu. Ciocia Agnieszka zawiązała każdy balon i przekazała Żabkom na test dźwięku. Zabawy i muzyki było mnóstwo, tak samo jak uśmiechów "Żabeczek".
2017-09-06
 

"Jeżykowa" plastyka z zabawą

"Jeżykowa" plastyka z zabawą
Nasze "Jeżyki" z Ciocią Moniką postanowiły utrwalić sobie symbol swojej grupy i stworzyły artystyczne jeże. Najpierw oczywiście musiała być chwilka zabawy, aby przygotować się do wykonania plastycznego dzieła. Brawo dzielne zuchy, pozwoliłyście sobie pomalować paluszki,żeby jeżyk wyszedł w pełnej krasie:)
2017-09-06
 

"Biedronkowy" kodeks przedszkolaka

"Biedronkowy" kodeks przedszkolaka
Dziś tworzyliśmy "Kodeks przedszkolaka", czyli zbiór zasad obowiązujących w naszej grupie. Omówiliśmy go bardzo dokładnie i stał się "Kontraktem dobrego zachowania", którego dzieci zobowiązały się przestrzegać. Wspólne, zgodne i radosne tworzenie ośmiorniczki Karolinki jest dowodem na to, że "Biedroneczki" potrafią się razem bawić:) A hasło "Kulturka i szacunek na wysokim poziomie" niech towarzyszy nam przez cały czas:)
2017-09-05
 
Na początek Poprzednia strona   [9] [10] [11] 12 [13] [14] [15]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL