Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

"Jeżykowe" rękawiczki

"Jeżykowe" rękawiczki
Nasze małe "Jeżyki" są zawsze przygotowane na chłodniejsze dni, dlatego postanowiły wykonać ciepłe kolorowe rękawiczki. Najpierw przyklejanie gotowych wzorów rękawiczek na kartkę, a potem ozdabianie ich różnymi ciekawymi naklejkami. Poznaliśmy również podstawowe figury geometryczne. Brawo dzielne "Jeżyki", jesteście świetnie przygotowane do zimy:)
2018-02-19
 

Urodziny Kacperka z "Żabek"

Urodziny Kacperka z "Żabek"
Nasz Kacperek świętował z nami swoje urodzinki. Wszystkie "Żabki" zasiadły przy wspólnym stole zajadając pyszny autkowy torcik. ZygZak był smakowity i reszta poczęstunku również. Potem wspólna zabawa... to był miło spędzony czas. Sto lat Kacperku:)
2018-02-19
 

Matematyczne rozgrywki "Biedronek" cz1

Matematyczne rozgrywki "Biedronek" cz1
Przedszkole odgrywa znaczącą rolę w rozbudowywaniu matematycznej sfery pojęciowej dziecka. Edukację matematyczną nasze czteroletnie "Biedronki" postanowiły rozpocząć od porównywania liczebność (równo, mniej, więcej) oraz od nauki posługiwania się liczebnikami głównymi. Nasze "Biedroneczki" wyszły nawet poza zakres liczbowy i utrwalały cyfry od 1 do 6. Na zakończenie zajęć wykleiły kolorowe robaczki, które przypomniały im poznane cyfry. W zdobywaniu doświadczeń matematycznych ogromne znaczenie ma trening, który rozwija umiejętności dziecka i pozwala mu pokonać kolejne etapy liczenia. Brawo, dzielnie sobie poradziły nasze Elfiki.
2018-02-19
 

Dzień Kota u "Jeżyków"

Dzień Kota u "Jeżyków"
Miau, miau, miau...coś ty kotku miał? Mialem ja miseczkę mleczka, traz pusta jest miseczka a jeszcze bym chciał. Miau... Tak nasze "Jeżyki" świętowały Dzień Kota i z tej okazji wykonały takie piękne małe kociątka:)
2018-02-16
 

Dzień Kota u "Biedronko" - "Motylków"

Dzień Kota u "Biedronko" - "Motylków"
W przeddzień Światowego Dnia Kota dzieci z grup "Biedronki" i "Motylki" postanowiły upodobnić się nieco do tych sympatycznych, puszystych i przyjaznych człowiekowi zwierząt. Wąsy na twarzach oraz plakietki na bluzkach sprawiły, żę zaroiło się w Elfiku od kotów różnej maści i rasy. Z wizytą wpadły do przedszkola dwie kotki - Kotka Psotka oraz rozsądna i stateczna Czarnula. Przy dźwiękach kociej muzyki zabawiały dzieci oraz wspólnie z nimi dokazywały i psociły. Na zakończenie imprezy zadaniem każdego Elfika było wypełnienie konturów kota play maisami. To był cudowny dzień:)
2018-02-16
 

Urodzinki Kristiana z "Żabek"

Urodzinki Kristiana z "Żabek"

When the time passes, and when one day you look at these pictures, you will think with a smile on your face – it was so nice to be a child! May all your dreams and wishes come true. Have a lovely birthday! Always have a smile on your face, and with yourself carry a heart full of love. Happy Birthday Kristian:)

2018-02-16
 

Walentynki u "Motylków"

Walentynki u "Motylków"
"Motylki" wykonały piękne literowe walentynki. To była bardzo precyzyjna praca polegająca na kuleczkowym wyklejaniu swoich inicjałów. Brawo, świetnie sobie poradziliście:)
2018-02-15
 

Walentynki u "Jeżyków"

Walentynki u "Jeżyków"
14 luty to dzień miłości, przytulania i buziaków. Nasze "Jeżyki" przygotoWały dla swoich najbliższych wyjątkowy Walentynkowy upominek. Było to własnoręcznie wykonane plastelinowe serduszko. Nasze Maluchy miały wiele radości z wyklejania i ozdabiania upominku, który umieściliśmy na naszej tablicy przy wejściu, aby wszyscy bliscy sercu naszych Najmłodszych Podopiecznych mogli cieszyć się ich widokiem. Przesyłamy buziaki w ten walentynkowy czas:)
2018-02-14
 

Walentynki u "Żabek"

Walentynki u "Żabek"
Najpierw czerwone rączki się pojawiły, które nam dobrą zabawę wróżyły... Robiliśmy piękne serduszka przy pomocy farb i zwykłej ściągaczki do wody. Powstały wspaniałe dzieła, które można oglądać na naszej wystawce korytarzowej. Brawo dzielne "Żabki":)
2018-02-14
 

Walentynkowy Bal w Smerfowym Lesie

Walentynkowy Bal w Smerfowym Lesie
"Jeżyki" i "Żabki" uczestniczyły razem w cudownym balu, który prowadziły Smerfetki w swoim Lesie. Robiliśmy pociąg, tańczyliśmy w parach oraz w wielkim kole i zaczarowaliśmy las tak, że aż pojawiły się bańki mydlane oraz mnóstwo uśmiechów:) Zmęczone tańcem Maluchy spały potem w najlepsze:)
2018-02-13
 
Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL