Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

Urodziny Marcinka

Urodziny Marcinka
Sto lat Marcinku, uśmiechaj się na co dzień i spelniaj swoje marzenia:) Dużo zdrówka i pogody ducha życzą wszystkie Panie i Dzieci:))
2017-08-25
 

Basenikowanie "Żabek" i "Jeżyków"

Basenikowanie "Żabek" i "Jeżyków"
Nasze "Jeżyki" i "Żabunie" postanowiły znów pobawić się w baseniku. "Żabeczki" nawet zjeżdżały ze zjeżdżalni basenowej. To była dla nich wielka atrakcja. Jak miło w tak gorące dni troszeczkę się ochłodzić:)
2017-08-04
 

Zabawa z balonami wodnymi

Zabawa z balonami wodnymi
Dzisiaj nasze "Biedronki" i "Motylki" miały nie lada okazję zabawić się balonami wodnymi. To była miła chłodząca zabawa z której oczywiście dzieci nie wyszły "suchą nogą". Kolorowe baloniki sprawiły wszystkim dużo radości. Tym bardziej, że były miłym orzeźwieniem na tak upalny dzień:) Na koniec prysznic z mgiełką wodną i dużo radosnych pisków:) Brawo wodne "Motyle" i "Biedronki".
2017-08-03
 

"Żabkowe" wakacyjne żaglówki

"Żabkowe" wakacyjne żaglówki
Nasze drogie "Żabeczki" z okazji wakacji wyruszyły nad wodę. Stworzyły piękne żaglówki, które można zobaczyć na naszej gazetce w korytarzu. Dzieci szukały muszelek w kolorowym "ryżowym piasku". Każda "Żabka" znalazła dla siebie piękną pamiątkę. Później dzieci łowiły kolorowe rybki w pobliskim stawie, które musiały trafić do odpowiednich kolorowych wiaderek. Po męczącej zabawie na plaży poszły na lody do pobliskiej lodziarni. Każda "Żabka" wybrała sobie wafelek i aż po 3 gałki lodów. Z pomocą Cioci stworzyły kolorowe desery. Wszyscy wspaniale się bawili w tych wodnych klimatach:)
2017-07-26
 

Degustacja ogórków małosolnych

Degustacja ogórków małosolnych
Nastał czas degustacji, wszyscy z niecerpliwością chcieliśmy sprawdzić czy udały się nasze ogóreczki. Po otwarciu smakowity zapach mówił sam za siebie, to była naprawdę dobra robota: Brawo "Biedroneczki" i "Motyle" wykonaliście rewelacyjnie to kiszenie, palce lizać:)
2017-07-21
 

Basenikowanie "Żabeczek"

Basenikowanie "Żabeczek"
Chlu, chlup, nasze "Żabeczki" uwielbiają wodę, stąd przy sprzyjającej pogodzie postanowiliśmy sprawdzić ich umiejętności zabaw wodnych. Poprzebierane w kostiumy i w ręcznikach na ramieniu wyruszyły do naszego przedszkolnego ogrodu. A tam już czekał na nich basenik i miłe chwile z piłkami. Było bardzo wesoło, a z daleka słychać było tylko radosne okrzyki:)
2017-07-20
 

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"
Nasze najstarsze Elfiki postanowiły się przenieść do czasów dinozaurów. Dzieci poznały podróżnika -archeologa, który otworzył przed nimi drzwi do tajemnicy życia dinozaurów. Było wiele atrakcji: rozbijanie zamrożonych dinozaurów, jaj dinozaurowych, odpowiedzi na zagadki, odciskanie w masie solnej muszelki jako odcisku z dawnych czasów, podziwianie wielkich okazów amonitów, przejście trasy dinozaurowej w specjalnych nogach z pazurami, tworzenie z papierowych rolek olbrzymiego szkieletu dinozaura... a wszystko w przyjaznej atmosferze prehistorii:) To była ciekawa lekcja, a zarazem wspaniała zabawa:)
2017-07-20
 

Ogórki małosolne w "Motylkach"

Ogórki małosolne w "Motylkach"
Kiszenie ogórków w naszej grupie to już tradycja. W te wakacje "Motylki" nie zapomniały o tej kulinarnej akcji. Pierwszym etapem było zgromadzenie niezbędnych składników. Następnie trzeba było dokładnie umyć ręce, a potem same ogórki. Czyściutkie zielone warzywka wędrowały do słoików. Dla towarzystwa ogórkom dodaliśmy kwiat kopru, czosnek i chrzan. Na koniec zalaliśmy wszystko wodą i...czekamy trzy dni. Woda stała się mętna - to znaczy, że nasze ogórki można już spróbować:) Będą pyszne:)
2017-07-19
 

Basenikowanie Motylko-Biedroneczek:)

Basenikowanie Motylko-Biedroneczek:)
Wreszcie nastały ciepłe i słoneczne dni, dlatego mogliśmy rozpocząć nasze przedszkolne basenikowanie:) Dzieci z wielkim przejęciem przebierały się do kostiumów i zabierały swoje ręczniki plażowe,żeby rozłożyć je na trawie. Jak miło było się popluskać w wodzie i pobawić w niej piłkami:) To były naprawdę miłe i radosne chwile:) Super basenik:)
2017-07-19
 

Basenikowanie "Jeżyków"

Basenikowanie "Jeżyków"
Pierwszego dnia nasze "Jeżyki" kąpały się razem z "Żabkami" -i miały wspólne zdjęcia, nie było jeszcze wszystkich strojów i zabawa była w mniejszym gronie, a teraz już są na swoich basenikach i przy wspólnej zabawie z piłkami. Zakladanie strojów, rozkladanie ręczników,to była wspaniała radosna zabawa dla naszych małych Elfików. I ten plusk wody, o jak dobrze nam było w baseniku:)
2017-07-19
 
Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL