Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

Barbórka u "Motylków"

Barbórka u "Motylków"
Święto Górników w naszym przedszkolu obchodzimy zawsze hucznie i z górniczym przytupem. Dzieci utrwalały wiadomości dotyczące pracy w kopalni, poznały wygląd górnika w pracy i w czasie świętowania. Dzieci wiedzą co to jest czapka górnika czyli czako i nawet potrafią ją własnoręcznie wykonać. A wianki dziewczynek na pewno spodobałyby się Barbórce - patronce wszystkich górników. Rysowanie węglem dało wiele radości, że można się pobrudzić jak prawdziwy Górnik. Życzymy wszystkim górnikom dużo zdrowia i szczęścia.
2018-12-04
 

Choinka u "Żabek"

Choinka u "Żabek"
Postanowiliśmy, że choinka pomoże nam w pełni poczuć atmosferę nadchodzących świąt, dlatego też pięknie ją przystroiliśmy lampkami i bombkami. Nie zabrakło też łańcuchow. Naszą piękną choinkę wszyscy mogli podziwiać podczas wizyty św. Mikołaja. Sam Mikołaj był nią zachwycony :)
2018-12-04
 

Andrzejki "Motylkowo-Biedronkowe"

Andrzejki "Motylkowo-Biedronkowe"
Andrzejki to magiczny czas, kiedy każdy z nas chce wiedzieć czy spełnią się nasze najskrytsze marzenia. Była więc okazja do wspaniałej zabawy i wielu niezapomnianych emocji. "Kolorowy zawrót głowy" pozwolił utrwalić  kolory, lanie wosku rozbudziło naszą wyobraźnię, "andrzejkowe" kubeczki ćwiczyły spostrzegawczość, a "Drzewko szczęścia " wprawiło nas w magiczny nastrój i dało nadzieję, że spełnią się nasze plany i zamierzenia.
2018-11-30
 

"Żabkowe" i "Jeżykowe" prace andrzejkowe

"Żabkowe" i "Jeżykowe" prace andrzejkowe
"Żabki" kończąc swoje zabawy andrzejkowe wykonały wróżbę, malowaną świecą na kartce. Żeby wróżba była dla nas widoczna i mogła się spełnić, pomalowaliśmy kartkę kolorową farbą. Zabawa była przednia, a Andrzejki zapamiętamy na długo..
2018-11-30
 

Andrzejki "Żabkowo-Jeżykowe"

Andrzejki "Żabkowo-Jeżykowe"
Wspaniała zabawa Andrzejkowa "Żabko-Jeżyków" wywołała wiele uśmiechów na twarzach dzieci. Pełna niespodzianek i zagadek przygoda przykuwała uwagę i otwierała wrota wyobraźni. To był cudowny dzień:)
2018-11-29
 

Dzień Misia "Motylko-Biedronek"

Dzień Misia "Motylko-Biedronek"
Jak co roku do elfikowego przedszkola zawitał duży brązowy Miś Trufelek. Dzieci postanowiły mu zaprezentować różne przedszkolne piosenki i zabawy. Miś był zachwycony, że mógł być z nami i że spotkał tu wielu swoich przyjaciół misiów. Dla ukoronowania tej wizyty dzieci przygotowały fantastyczny tort wafelkowy, który z chęcią potem zjadły:) Do zobaczenia Kochany Misiu za rok!
2018-11-27
 

Warsztaty teatralne "Motylko-Biedronek"

Warsztaty teatralne "Motylko-Biedronek"
Podczas cyklicznych (comiesięcznych) warsztatów teatralnych organizowanych w ramach czesnego w naszym Przedszkolu tym razem dzieci uczyły się mówić o emocjach oraz je przedstawiały. Okazało się, że wyrażanie emocji nie jest takie łatwe. Radość, smutek, złość, zdziwienie, strach trzeba było przedstawić ruchem oraz mimiką twarzy. Najtrudniejsza do zaprezentowania okazała się emocja związana z zaskoczeniem. Zajęcia przebiegały w miłej i radosnej atmosferze.
2018-11-27
 

Miś "Żabek"

Miś "Żabek"
"Żabeczki" chcąc jak najdłużej zapamiętać zabawy z naszym Gościem, misiem, postanowiły wykonać własnego, papierowego misia. Korzystając z paluszków i brązowej farby postaraliśmy się, aby cała pwiierzchnia papieru została pomalowana. Następnie korzystając z poznanego kształtu - koła, stworzyliśmy pięknego misia.
2018-11-24
 

Ruch to zdrowie... każdy "Motylek" ci to powie:)

Ruch to zdrowie... każdy "Motylek" ci to powie:)
To jest motto naszych "Motylkowych" zajęć gimnastycznych. Bardzo lubimy gimnastykę; zwłaszcza w takich samych elfikowych bluzkach. Wiemy już, jak wygląda siad skrzyżny, prosty czy przysiad podparty. Potrafimy wykonać „wiatraczki”, „przykrywki”  lub  „pajacyka”. Najbardziej lubimy ćwiczyć w parach. Dobrze, że mamy do siebie pełne zaufanie. Muzyka klasyczna podpowiadała nam, jakie ruchy wykonywać. Towarzyszyła nam przyjemna i radosna atmosfera.
2018-11-23
 

Cały ELFIK czyta dzieciom

Cały ELFIK czyta dzieciom
Prosiliśmy Rodziców o włączenie się do akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" i już mamy pierwsze czytelnicze spotkania:) A nawet udała się projekcja bajki:) Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i czekamy na kolejne miłe wizyty pozostałych Rodziców:)
2018-11-23
 
Na początek Poprzednia strona   [10] [11] [12] 13 [14] [15] [16]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL