Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Spotkanie Wigilijne w grupie "Żabki"

Spotkanie Wigilijne w grupie "Żabki"
"Cicha noc, święta noc..." a nasze najmłodsze przedszkolaki w blasku lamp pięknie śpiewały, tańczyły i gestykulowały. Było tajemniczo, urokliwie i tak bardzo świątecznie. Potem podarunki dla Rodziców i samych dzieci. Na koniec zaproszenie do wspólnego poczęstunku wigilijnego przy stołach. Dziękujemy bardzo za wiele ciepłych słów i życzeń.
2012-12-21
 

Urodzinki Szymonka

Urodzinki Szymonka
W piątek - 14 grudnia świętowaliśmy razerm z Szymonkiem z grupy "Żabki" jego urodzinki. Wszystkiego najlepszego Szymusiu, spełnienia marzeń..:)
2012-12-16
 

Pogromcy zarazków

Pogromcy zarazków
Nasze Przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Pogromcy zarazków" pod patronatem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Czytaj więcej...
2012-12-16
 

Piernikowe ludziki starszaków

Piernikowe ludziki starszaków
Grupa "Motylki" uwielbiając ciasteczka korzenne postanowiła udekorować korzenne ludziki. Dzieci miały specjalne pisaki,którymi dodawały ozdoby małym ciasteczkowym ludzikom. Ich małe paluszki tylko czekały na swoją kolej:)
2012-12-13
 

Angielski w naszym przedszkolu

Angielski w naszym przedszkolu
Na początek zaglądamy na zajęcia z j.angielskiego do grupy najmłodszych "Żabek". Dzieci wesoło śpiewają piosenkę o tęczy i wskazują zwierzęta. Widać,że są skupione i dobrze się przy tym bawią:)
2012-12-13
 

Aniołkowo w najmłodszej grupie

Aniołkowo w najmłodszej grupie
Nasze "Żabeczki" malują Aniołki i dekorują im sukienki. Święta tuż, tuż...
2012-12-13
 

A Mikołaj pędzi...

Już na płatkach śniegu przyfrunęły święta, teraz wszystkie dzieci marzą tylko o prezentach. Sanie Mikołaja dzwonią dzwoneczkami. Święty Mikołaju, bądź już wreszcie tutaj z nami...
2012-12-06
 

Zabawy andrzejkowe

Czary mary, wosku lanie, co ma stać się niech się stanie... W piątkowy dzień andrzejkowy nasze Przedszkolaki bawiły się wraz z wróżkami tańcząc, czarując i wróżąc. Powstałe woskowe figury na pamiątkę zabierały do domu.
2012-12-01
 

Koncert muzyczny Yamaha

Koncert muzyczny Yamaha
W czwartek 29 listopada odwiedził nas ponownie Muzyk ze szkoły Yamaha zapraszając na kolejny odcinek wspólnej zabawy muzycznej. Tym razem byliśmy w zamku bawiąc się z Wiolinem i Basem...
2012-11-29
 

Dzień Misia

Dzień Misia w naszym przedszkolu był obchodzony w poniedziałek 26 listopada. Nasze przedszkole odwiedził Miś Brunatny, który śpiewał, tańczył i jadł wraz z nami miodek. Było bardzo wesoło,bo poznaliśmy różnych misiowych bohaterów bajkowych i mogliśmy zjeść słodkie żelki-miśki. Wszystkie najlepszego Misie:)
2012-11-26
 

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL