Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Urodziny Paulinki

W poniedziałek 26 listopada świętowaliśmy urodzinki Paulinki. Przy wspólnym poczęstunku, uściskach dzieci z grupy i wesołej zabawie miło spędziliśmy ten dzień. Paulinka była naszą księżniczką "Biedronkową". Wszystkiego najlepszego:)
2012-11-26
 

Światowy Dzień Życzliwości

Światowy Dzień Życzliwości
Dzisiaj Dzień Życzliwości...nasze Przedszkolaki poznały Krasnala Milusia,który uczył ich swojej piosenki. Uczyły się też jak można wyrazić swoją życzliwość wobec innych. Było wesoło:)
2012-11-22
 

Dyżury obiadowe

Dyżury obiadowe
Nasza najstarsza grupa uczy się jak należy podawać drugie danie. Dyżury to podstawa nauki dobrej organizacji:)
2012-11-18
 

Zajęcia z rytmiki na organach

W każdej grupie wprowadzany jest cykl zajęć umuzykalniających mających na celu kształcenie dyscypliny rytmicznej oraz uwrażliwienie na różne elementy muzyki. Tym razem dzieci nie tylko poruszały się do muzyki granej na organach, ale same próbowały tworzyć swoje "mini-koncerty".
2012-11-17
 

Postępy na basenie

I znów basenik. Sprawdźmy jakie postępy są u naszych przedszkolaków. Już utworzyły się dwie grupy,a niektórzy pływają bez makaronów lub pływek. Pływanie naszym Elfikom daje dużo radości:)
2012-11-15
 

Jeżyki w grupie "Biedronki"

Jeżyki w grupie "Biedronki"
W poniedziałek grupa "Biedronek" postanowiła stworzyć leśne zwierzątka z masy solnej. Nie tak łatwo było wyrobić masę solną, ale wspólnymi siłami cel został osiągnięty :) Za to kolce jeżyka, to już była sama przyjemność :) Do zobaczenia wiosną jeżyki!
2012-11-12
 

Wizyta Strażaków

Dzisiaj był wielki dzień...dzieci mogły przywitać długo oczekiwanych strażaków, którzy przyjechali do nas dużym czerwonym wozem. Radość przedszkolaków była wielka, a szczególnie naszych "fanów strażackich" - Jasia i Wojtusia. Niektóre z dzieci wcale nie chciały wysiąść z wozu,a Olunia z najmłodszej grupy postanowiła zostać strażakiem i jechać z panami na akcję. Dzieci przymierzały hełm strażacki, dotykały węża i innych akcesorów zamieszczonych w wozie.
2012-11-08
 

Zajęcia u naszych "Żabek"

Nasze "Żabeczki" w akcji...:) Tutaj będziemy zamieszczać kolejne zdjęcia z zajęć przedszkolaków z najmłodszej grupy.
2012-11-08
 

Urodziny Jasia z grupy "Żabki"

Urodziny Jasia z grupy "Żabki"
4 listopada Jasiu z grupy "Żabki" miał swoje urodzinki, które obchodziliśmy w naszym przedszkolu w poniedziałek 5 listopada. Jaś już od rana myślał o torcie i wspólnym poczęstunku. Nie mógł się doczekać tej ważnej dla niego chwili. Wszystkiego najlepszego Jasiu:) Niech Twoja miłość do wszelkich wiatraków przyniesie Ci dużo szczęścia:)
2012-11-05
 

Urodzinki Leny

Lenko, wszystkiego najlepszego:) Cieszymy się, że mogliśmy razem świętować ten ważny dla Ciebie dzień urodzin.
2012-11-01
 

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL