Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec

Bal w "Żabko-Jeżykach"

Bal w "Żabko-Jeżykach"
Karnawał nierozerwalnie wiąże się z balami i świetną zabawą, która dostarcza dzieciom dużo radości. W Grupie "Jeżyków" i "Żabek" Bal Karnawałowy odbył się pod hasłem "90-te urodziny Myszki Miki". Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali ubrane już w swoje kostiumy, inne dźwigały je starannie zapakowane. Ciocie dołożyły wszelkich starań by wystrój sali wprawił naszych kochanych milusińskich w radosny nastój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Wśród dzieci królowały przebrania takie jak: Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald, Pluto, ale też i inne bajkowe postacie. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców, przeplatanych zabawami. Bańki mydlane, kolorowe baloniki i światła dopełniły całości i wprawiły dzieci w wyśmienity humor. Wspomnienia z tego dnia na długo zachowamy w pamięci.
2019-02-04
 

Karnawał w Świecie DISCO "Motylko-Biedronek"

Karnawał w Świecie DISCO "Motylko-Biedronek"
Długo wyczekiwany przez „Biedronki” i „Motylki” Bal Przebierańców  w końcu nadszedł. Rozpoczęliśmy go porywającym marszem do muzyki Radeckiego. Po zapoznaniu uczestników balu z jego przebiegiem, czas na pierwszy taniec. Oczywiście do piosenki „Oczy zielone”.  Przemarsz po czerwonym dywanie i na końcu oryginalna poza do zdjęcia to kolejne zadanie „balowiczów”.  Muzyka zaprosiła wszystkich do kolejnego, szalonego tańca w rytmie disco. Chętne dzieci  zatańczyły  w parach z balonem , bez pomagania sobie rękami. Nie jest to wcale takie proste. Wielką niespodzianką był taniec Pani Magdy do piosenki pt. „Magdo”. Każdy Elfik zatańczył z Panią dyr.  najpiękniej, jak potrafił. Bańki mydlane uświetniły naszą zabawę, a informacja: „To już ostatni taniec” wywołała głośne: NIE!!!!! Może jeszcze potańczymy w Karnawale? Taniec, to przecież najzdrowsza forma aktywności.
2019-02-01
 

Czytający Rodzic w Elfiku:)

Czytający Rodzic w Elfiku:)
W środowy poranek odwiedziła grupę "Żabek" mama Jasia, żeby przeczytać nam o przyjaźni żaby z ropuchem. Wszystkie dzieci z uwagą i ciszą słuchały opowiadania. Aby utrwalić i zapamiętać sens przyjaźni, mama Jasia przygotowała prezent dla każdego małego Elfika- cudowne Żabki przyjaźni, abyśmy zawsze pamiętali jak ważne jest koleżeństwo. Serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich Żabek za wspaniałe prezenty i miło spędzony czas.
2019-01-30
 

Elfikowa Spiżarnia dla ptaków:)

Elfikowa Spiżarnia dla ptaków:)
Dzisiaj "Motylki" i "Biedronki" przygotowały dla naszych skrzydlatych przyjaciół wiele smacznych ziarenek z pysznymi kawałkami słoninki. Z pełnymi rękami tych przysmaków i karmnikiem udaliśmy się do przedszkolnego ogrodu. Najpierw zawisły przysmaki dla sikorek, potem dzieci wsypywały mieszankę ziaren do karmnika. Nawet udało nam się wysłuchać radosnego świergotu, jakby ptaszki odpowiadały "dziękuję":) Za kilka dni wymienimy pokarm w ptasiej stołówce i sprawdzimy czy nasze bałwanki, które powstały tak "przy okazji" jeszcze mają się dobrze:)
2019-01-29
 

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Żabek"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Żabek"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził gromadkę "Żabek", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Każda Żabka stworzyła także w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Biedronek"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Biedronek"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził "Biedroneczki", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Tworzyliśmy również w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Motylków"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Motylków"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził "Motylki", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Tworzyliśmy również w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Jeżyków"

Styczniowa wizyta Pana Korka u "Jeżyków"
Pan Korek po raz kolejny odwiedził "Jeżyki", żeby odkryć przed nami tajniki elektryczności. Każde z dzieci wytworzyło swój własny ładunek elektryczny pocierając balonem o włosy. Tworzyliśmy również w bezpiecznych warunkach błyskawicę. Uczyliśmy się jak przekazywać ładunek elektryczny i co najważniejsze, świetnie się bawiliśmy.
2019-01-29
 

Magiczny dzień w Elfiku:)

Magiczny dzień w Elfiku:)
Po pracowitych i jakże wzruszających dniach Babci i Dziadka przyszła pora na magiczny relaks podczas pokazu sztuczek Magika. Wszystkie grupy przedszkolne w ciszy, z pełnym skupieniem oglądały kolejne sztuczki zastanawiając się, jak to możliwe. Wiele Elfików zostało asystentami Magika.
2019-01-25
 

Biedronkowy "Dzień Babci i Dziadka"

Biedronkowy "Dzień Babci i Dziadka"
Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przybyli bardzo licznie dziadkowie naszych przedszkolaków z grupy "Biedronki". Małe Elfiki już nie mogły się doczekać kiedy zaprezentują się swoim najbliższym. Kiedy już było wszystko gotowe zu śmiechem i dobrym humorem przywitali Gości słowami piosenki "Kochamy Was, kochamy całym sercem". Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek Kochanym Babciom i Dziadkom prezentując swój program artystyczny. Uroczystość zakończona została wręczaniem prezentów przygotowanych przez dzieci oraz wspólną gościną przy stole zastawionym pachnącym ciastem i pyszną kawą.
2019-01-24
 
Na początek Poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL