Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [25] [26] [27] 28 [29] [30] [31]  Następna strona Na koniec

Tulipany "Biedronek"

Tulipany "Biedronek"
W związku zez zbliżającą się wielkimi krokami Wiosną "Biedroneczki" poznały jej zwiastuny. Piękne przebiśniegi, żonkile, przylaszczki, tulipany, stokrotki i inne kwiaty nie są nam już obce:) Dokładne wyklejanie rozpoczęliśmy od tulipanów. Nasza prezcyzja musiała być tu na wysokim poziomie, ale warto było, bo efekt jest wspaniały:)
2018-03-21
 

"Jeżykowe" bazie

"Jeżykowe" bazie
"Na gałązkach wierzb pod miedzą Szarosrebrne kotki siedzą. A tuż we wsi, wśród opłotków, Skacze mnóstwo burych kotków. Możesz wybrać je do woli.Powiedz, które kotki wolisz." Nasze Jeżyki witają już wiosnę. A pierwszymi oznakami są bazie, które własnoręcznie wykonały z bibuły i waty. Rodzice mogą podziwiać "Jeżykowe" zwiastuny wiosny na gazetce w korytarzu.
2018-03-20
 

"Motylkowe" przedświąteczne siewy

"Motylkowe" przedświąteczne siewy
"Motylki" postanowiły zasiać nie tylko rzeżuszkę,ale poobserwować również wzrost fasoli. Po skrupulatnych przygotowaniach otworzyły warsztat ogrodniczy. Wszystko świetnie się udało, teraz pozostaje tyko czekać, aż roślinki wykiełkują.Lekcja "od ziarenka do roślinki" udała się:))
2018-03-20
 

W "Motylków" Wiosna tuż tuż...

W "Motylków" Wiosna tuż tuż...
Jeszcze mróz czasem szczypie w nosy, jeszcze śnieg poprószy ale słońce coraz odważniej zagląda do sali „Motylków”. Dlatego postanowiliśmy „wyczarować” odrobinę wiosny, wysiewając lub sadząc do doniczek z ziemią różne nasiona. Wiemy już, jak odróżnić owies od rzeżuchy i rozpoznajemy nasiona trawy i fasoli. Praca w „mini ogródku” była bardzo przyjemna i ekscytująca. Przy okazji postanowiliśmy wykonać eksperyment, który upewni nas, że do wzrostu roślin potrzebna jest nie tylko ziemia, ale słońce i woda. Naczynie z nasionami rzeżuchy nakryliśmy „czapeczką” z czarnego kartonu nie pozwalając promieniom słońca na ogrzewani ich. Zobaczymy, czy roślinka bez słońca będzie miała piękny, zielony kolor. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze kiełki naszych roślinek.
2018-03-19
 

Urodzinki Nikoli z "Jeżyków"

Urodzinki Nikoli z "Jeżyków"
Nasza Nikolka dzisiaj świętowała z nami swoje 3 latka. W pięknej sukience z uśmiechem na twarzy siedziała przy stole urodzinkowym gasząc świeczkę i delektując się słodkościami. Potem oczywiście wesoła zabawa, dużo życzeń i buziaków. Sto lat Nikolu, dużo radości w serduszku i słoneczka na co dzień:)
2018-03-16
 

Urodzinki Majki z "Biedronek"

Urodzinki Majki z "Biedronek"
Nasza Majeczka ukończyła dziś 4 lata. Dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń. To był bardzo miły i radosny dzień, a wspólna zabawa z Tobą dała nam dużo satysfakcji. Sto lat:)
2018-03-14
 

"JEŻYKOWA" PIZZA

"JEŻYKOWA" PIZZA
Nasze kochane "Jeżykowe" Maluszki bardzo lubią przygotowywać pyszności i kochają jeść:) Postanowiliśmy więc urządzić sobie pizzową ucztę. Udało nam się zrobić pyszną pizzę, która była znakomitym przysmakiem podwieczorkowym. Dodatkowo  podczas przygotowań kilka Elfików postanowiło po raz pierwszy skosztować pewnych warzyw, tj. pomidor czy papryka, a to wielki sukces. Może już co śniadanko będą próbować serwowanych przez nas warzyw:)
2018-03-13
 

Urodziny Ady z "Biedronek"

Urodziny Ady z "Biedronek"
W ten słoneczny dzionek świętowaliśmy wraz z Adą jej urodzinki:) Było bardzo wesoło i kolorowo. Sto lat życzymy Adzie i dużo uśmiechu na twarzy:))
2018-03-09
 

Urodziny Hani z "Jeżyków"

Urodziny Hani z "Jeżyków"
Z naszą radosną Hanią świetowaliśmy wspólnie urodzinki. 3 latka to już poważny wiek:) Wszystkiego najlepszego Haniu, bądż zawsze takm naszym promyczkiem i rozświetlaj przedszkolne sale swoim uśmiechem:) Sto lat!
2018-03-09
 

"Żabkowy" Dzień Małej Kobietki:)

"Żabkowy" Dzień Małej Kobietki:)
Nasi "Żabkowi" chłopcy przygotowali dla dziewczynek piękne tulipany. Każdy z nich wręczył po jednym kwiatku swojej koleżance. Dziewczynki bardzo sie ucieszyły i wspólnie podziękowały chłopcom. Brawo nasi Mali Mężczyźni :)
2018-03-08
 
Na początek Poprzednia strona   [25] [26] [27] 28 [29] [30] [31]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL