Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [25] [26] [27] 28 [29] [30] [31]  Następna strona Na koniec

"Jeżykowe" przygotowania do Walentynek

"Jeżykowe" przygotowania do Walentynek
Już jutro Walentynki, dlatego u "Jeżyków" pojawił się temat uczuć. Ciocie wytłumaczyły Elfikom, że jest to dzień pełen miłości i mówienia sobie "kocham Cię". Czas na wykonanie serduszek... a farbki to ulubiona technika "Jeżyków". Tym razem pracujemy bez pędzelków, tylko za pomocą własnych rączek.Ale była dobra zabawa:)
2017-02-13
 

Burza śnieżna u "Jeżyków"

Burza śnieżna u "Jeżyków"
Zima jeszcze się nie kończy, więc u „Jeżyków” powstała burza śnieżna. Najpierw ciocia zapoznała wszystkich z nowym materiałem – folią aluminiową. Wszyscy wykonali z niej kule. Dzięki temu ćwiczyliśmy motorykę naszych małych rączek. Gotowe białe kule śniegowe zrobiły niezłą burzę na kolorowych kartkach papieru. Brawo „Jeżyki”! Żadna burza nie jest wam straszna. 
2017-02-10
 

Kraina Lodu" u "Jeżyków"

Kraina Lodu" u "Jeżyków"
Tego dnia w naszej grupie "Jeżyków" zrobiło się bardzo mroźnie. Na samym początku wszyscy zjechali do krainy lodu ze zjeżdżalni i rozmawialiśmy na temat tego, czym jest lód. Później okazało się,że trzeba ratować nasze zabawki,bo zamarzają zakopane pod śniegiem. Tak spodobał nam sie lód, że postanowiliśmy pomalować po nim farbami. Malarze z nas na całego, ponieważ wszystkie bryły lodu stały się niebieskie:) To był bardzo wesoły i pracowity dzień!
2017-02-09
 

Manualne zabawy w "Biedronkach"

 Manualne zabawy w "Biedronkach"
W tym tygodniu poznaliśmy fakturę trzech produktów:bułki tartej, kaszy manny i płatków jaglanych. Wykorzystaliśmy je jako materiał do rysowania. Dużo zabawy dostarczyło odkrywanie ukrytych zabawek, rysunków poprzez dmuchanie na nie. Biedroneczki ćwiczyły rączki łącząc pomponiki, a także rysując literki. Było wiele radości, a przy tym dużo pożytku z zajęć, które pozwoliło rozwijać nasze umiejętności manualne w ciekawy sposób.
2017-02-09
 

Wycieczka przedszkolna do Ośrodka Szkolenia Kierowców

Wycieczka przedszkolna do Ośrodka Szkolenia Kierowców
Nasze przedszkolaki z grup "Żabki", "Biedronki" i "Motylki" wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Nauki Kierowców "Word". Po spotkaniu z policjantami i obejrzeniu ciekawego filmu o bezpieczeństwie, mogliśmy sami wypróbować swoje umiejętności i zdobytą wiedzę. W specjanie przygotowanej sali czekał na nas symulator przejścia dla pieszych. To była nielada wyprawa, bo musieliśmy wytężyć swoje zmysły, żeby w odpowiednim momecie wejść na jezdnię. Przy złym wyborze dźwięk zgłaszał nam,że ulegliśmy wypadkowi. Przejście w mgle, przy sygnalizacji świetlnej i bez niej - to ważna nauka. A pomagał nam w tym gość specjalny - Zebra. Potem chwila na symulatorze motorowym i zejście na dół do sali z manekinem na lekcję pierwszej pomocy. To był dzień pełen wrażeń, ale bezpieczeństwo przecież jest na pierwszym miejscu:)
2017-02-08
 

"Żabkowe" eksperymenty

"Żabkowe" eksperymenty
"Żabki" zatęskniły za eksperymentami "Pana Korka", więc Ciocie postanowiły zrobić im małą niespodziankę.Woda, soda, olej, barwniki, kolorowe cukierki, kwasek cytrynowy i już można zaczynać. Oj działo się, aż miło było widzieć uśmiech i zdziwienie na buźkach naszych Elficzków. Pan Korek niedługo do nas przyjedzie ze swoimi eksperymentami, to mu pokażemy jakcy jestesmy zdolni.
2017-02-07
 

Dzień Babci i Dziadka u "Motylków"

Dzień Babci i Dziadka u "Motylków"
Tegoroczne Święto Babci i Dziadka było wyjątkowo długo wyczekiwane przez grupę „Motylków”. Jednak w końcu nastał ten miły dzień i „Starszaki” gorącym tangiem rozpoczęły uroczystość dla gości. Potem nastąpiła chwila wzruszenia; wnuczęta przy muzyce klasycznej recytowały przepiękne wiersze. Kacperek przygotował pokaz pieczenia babki drożdżowej. Miało być „na niby”, a  jednak prawdziwa baba pojawiła się na talerzu, kusząc zapachem i wyglądem. Co to znaczy magia...Wspólne zabawy i tańce pozwoliły gościom poczuć się wyjątkowo. Miłą niespodzianką na koniec były upominki dla Gości: kruche ciasteczka – literki i laurka pełna kwiatów. Ale się działo!!!
2017-02-06
 

Dzień Babci i Dziadka u "Biedronek"

Dzień Babci i Dziadka u "Biedronek"
Pięknie ubrane "Biedroneczki" w czerwonych spódniczkach i muszkach świętowały z nami Dzień Babci i Dziadka. Podczas śpiewów, tańców i gry na instrumentach składały szanownym Gościom najserdeczniejsze życzenia. Były też recytacje i mini inscenizacje. Wszystko w pięknej nastrojowej aranżacji. Brawo "Biedroneczki", na pewno Wasze Babcie i Dziadkowie są z Was bardzo dumni. Życzenia dla nich były przesyłane prosto z serca:) Sto lat w zdrowiu i uśmiechu dla Babć i Dziadziusiów:)
2017-02-02
 

Dzień Babci i Dziadka u "Żabeczek"

Dzień Babci i Dziadka u "Żabeczek"
"Żabki" w pięknych galowych strojach wystąpiły ze swoim programem artystycznym dla Babć i Dziadków:) Było dużo radości jak pięknie recytowały, tańczyły i śpiewały. Wiwat nasze Babcie i Dziadkowie:) To nasz wielki skarb, niech żyją sto lat:)
2017-02-01
 

Dzień Babci i Dziadka u "Jeżyków"

Dzień Babci i Dziadka u "Jeżyków"
Grupa "Jeżyków" przebrana za balwanki wdzięcznie zaprezentowała się w Dniu Babci i Dziadka. Były oczywiście śpiewy i tańce i to nawet po angielsku:) Brawo dzielne Elfiki. Sto lat dla Babć i Dziadków:) To był bardzo miło spędzony czas.
2017-01-31
 
Na początek Poprzednia strona   [25] [26] [27] 28 [29] [30] [31]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL