Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [26] [27] [28] 29 [30] [31] [32]  Następna strona Na koniec

"Motylkowa" Zima nocą

"Motylkowa" Zima nocą
W oczekiwaniu na zimę "Motylki" postanowiły magicznymi paluszkami obudzić ją z zimowego snu, bo smutno nam bez śniegu... Najładniej biały puch prezentuje się nocą. Czarne tło kartki i biała farba doskonale obrazują piękny zimowy krajobraz. Zimo, czekamy na ciebie! A poprzez zabawę uczymy się "zimowych"  liter:)
2018-01-04
 

Rękawiczki "Żabko-Jeżykowe"

Rękawiczki "Żabko-Jeżykowe"
Nasze "Żabeczki" i "Jeżyki" postanowiły się dobrze przygotować do zimy i pięknie ozdobić rękawiczki. Dużo kolorowych drobnych świecidełek wyklejonych na rękawiczkach uwieńczyło pracę małych rączek. Brawo Elfiki, powstały Wam piękne dzieła:)
2018-01-02
 

"Motylkowe" świąteczne kubki

"Motylkowe" świąteczne kubki
Dzisiaj "Motylki" poznały nową technikę plastyczną - malowanie na szkle. Dzięki mamie Krzysia miały możliwość ozdobić swój porcelanowy kubek dowolnym wzorkiem. Okazało się,że to nie jest takie proste jak malowanie na kartce. Ważne jest aby odpowiednio dozować specjalną farbę, która lubi ściekać po ściance naczynia. Po wyschnięciu należało kubki wypalić w piekarniku aby farba nie zmywała się. Dzieci mogły podglądać pracę Julci - siostry Krzysia i naszej absolwentki:) To ona była pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i zorganizowanie świetnego warsztatu:)
2017-12-21
 

"Biedronkowy" choinkowy łańcuch

"Biedronkowy" choinkowy łańcuch
W oczekiwaniu na święta "Biedroneczki" postanowiły wykonać tradycyjny kolorowy łańcuch z papierowych paseczków. Dodatkowo techniką wydzieranki wykleiły piękne choinki, które ozdobiły kącik plastyczny. Brawo pracowite "Biedronki":)
2017-12-21
 

Jasełka 2017 - linki do filmików:)

Jasełka 2017 - linki do filmików:)
Nasze Elfikowe Rodzinne Jasełka w częściach postanowiliśmy zamieścić w postaci filmików. Zapraszamy do wspólnego przeżycia z dziećmi jeszcze raz tych wzruszających chwil:)
2017-12-19
 

Refleksyjne jasełka w wykonaniu "Biedronek" i "Motylków"

Refleksyjne jasełka w wykonaniu "Biedronek" i "Motylków"
"Lulajże Jezuniu" - tym akcentem rozpoczęła piękny wieczór Emilka śpiewając kolędę Maleńkiemu. Pięknie wystrojone Aniołki śpiewały, tańczyły i recytowały. Byli też trzej Królowie, którzy zlożyli Jezuskowi dary i pastuszkowie pilnujący owiec. A Maryja śpiewając pastorałkę "Śpij syneczku" utuliła swe maleństwo do snu. Na zakończenie dziewczynki zatańczyły z dużymi szarfami w rytm rfleksyjnej pełnej miłości piosenki. Było dużo łez radości, wzruszeń, pięknych życzeń... Bardzo dziękujemy za obecność, przyniesione smakołyki i jeszcze raz życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
2017-12-19
 

"Jeżykowe" prezenty

"Jeżykowe" prezenty
Święta, święta...wielkimi krokami zbliża się nasze świąteczne spotkanie, więc pora przygotować prezenty. Nasze niespodzianki powstawały etapami i przez kilka dni. Na początku przygotowaliśmy masę solną. Trochę ugniatania, wyrabiania masy i trochę zabawy w robienie bałwanków... Kiedy masa była już idealna do pracy ,to tworzyliśmy z niej spłaszczone placuszki i wspólnie wycinaliśmy choinki. Kolejnym etapem było malowanie naszych dzieł i ozdabianie ich. Największą radość naszym "Jeżykom" sprawiło posypywanie choinek brokatem. Nasze pięknie przyozdobione i wysuszone choineczki trzeba było jeszcze zapakować, ale to już było zadanie dla Cioć:)
2017-12-15
 

Anioł Stróż "Żabek"

Anioł Stróż "Żabek"
"Żabki" przygotowały na cały świąteczny okres swojego prywatnego anioła stróża:) Piórka na skrzydła, brokat na suknię i piękne anielskie włosy. Taki cudowny anioł będzie nas strzegł przez całe święta i nie tylko:) Nasze dzieło można podziwiać na tablicy w korytarzu.
2017-12-14
 

Wieczór Wigilijny u "Jeżyków"

Wieczór Wigilijny u "Jeżyków"
Podczas Wieczoru Wigilijnego u "Jeżyków" widzieliśmy żłóbek a przy nim naszą małą Maryję i Józefa. Pilnwali Jezuska, a pastuszkowie dbali o owieczki:) Reszta wystrojonych dzieci siedziała z rodzicami na gwiazdkowych podusiach. Dzieci pęknie pokazywały i zaśpiewały z Ciocią piosenkę o choince, potem kleiły tradycyjny kolorowy łańcuch i ubierały nim choinkę wraz z bombkami. Na koniec wspólne życzenia i rozdanie prezentów:) Brawo dzielne "Jeżyki". Zabawa była radosna, aż trudno było wychodzić:) Dziękujemy Rodzicom za obecnośc i słodkie dary:) Jeszcze raz życzymy radosnych i spokojnych Świąt:)
2017-12-13
 

Wieczór Wigilijny u "Żabek"

Wieczór Wigilijny u "Żabek"
Nasze kochane "Żabki" pięknie przebrane za choineczki wystąpiły w programie muzyczno-tanecznym podczas Wieczoru Wigilijnego. Było dużo radości, jak też i wzruszeń nad naszymi małymi arystami. Dzieci pięknie tańczyły, grały, ubierały choineczkę i bawiły się śnieżnobiałym puchem i granulkami imitującymi śnieg:) To był bardzo ciepły ze względu na atmosferę wieczór. Bardzo dziękujemy Rodzicom za obecność i smakołyki. Życzymy jeszcze raz spokojnych i radosnych Świąt:)
2017-12-12
 
Na początek Poprzednia strona   [26] [27] [28] 29 [30] [31] [32]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL