Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [26] [27] [28] 29 [30] [31] [32]  Następna strona Na koniec

"Motylkowy" piknik:)

"Motylkowy" piknik:)
Wyjątkowo gorące lato niestety dobiega końca:( "Motylki" postanowiły spędzić ostatni dzień pięknej pogody na pikniku. Wcześniej wykonały dwie prace plastyczne zespołowe pt. "Żegnaj lato na rok". Wykorzystały do tego plastikowe nakrętki. W nagrodę za pracowitość degustowały różne samokołyki przygotowane przez rodziców Piknik zaliczamy do bardzo udanych. Pozytywnym akcentem było częstowanie  swoimi smakołykami dzieci z "Biedronek", które również spędzały czas w ogrodzie:) Brawo, umiemy się dzielić:) To był bardzo miły dzień:)
2018-09-21
 

Dzień Przedszkolaka u "Jeżyków":)

Dzień Przedszkolaka u "Jeżyków":)
Wyjątkowy i bardzo ważny dzień nastał dzisiaj w grupie "Jeżyków", wszystkie dzieci obchodziły swoje święto - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Z tej okazji dzieci brały udział w różnorodnych rozrywkach. Zaczęliśmy od drobnej rywalizacji, podzieliliśmy się na dwa zespoły i każdy się starał żeby jego drużyna była zwycięska. Następnie każdy dzielny "Jeżyk" pokonywał tor przeszkód. Dzieci bardzo dobrze się spisały więc każde z nich otrzymało medal i drobny upominek. Na koniec przyszedł czas na tańce i pląsy którym nie było końca. Po takich szaleństwach pyszne śliweczki wszystkim bardzo smakowały.
2018-09-21
 

Dzień przedszkolaka u "Żabek"

Dzień przedszkolaka u "Żabek"

 „Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka."   20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce – w 2013 roku Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Elfiki się bawią świetnie dumne,że są przedszkolakami:)

 

 

2018-09-20
 

Kodeks Przedszkolaka i Dzień Emotikona u "Jeżyków"

Kodeks Przedszkolaka i Dzień Emotikona u "Jeżyków"
Emotikony towarzyszą nam w codziennym życiu, dzieci też je lubią, w łatwy sposób pozwalają wyrazić emocje. W grupie jeżyków udało nam się w fajny sposób połączyć dzień emotikona z kodeksem przedszkolaka. Nasze maluchy nie potrafią jeszcze czytać, jednak każdy z emotków przedstawionych na obrazkach odczytali niemal bezbłędnie. Wspólnie omówiliśmy wszystkie punkty kodeksu po czym każdy dzielny jeżyk "podpisał się" własną rączka że będzie go przestrzegał. Na koniec każdy z przedszkolaków wykonał emotikona z taką buzią która jemu się najbardziej podobała.
2018-09-19
 

Uroczyscie rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019

Uroczyscie rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019
Gdy wszyscy wrócili już w wakacji postanowiliśmy oficjalnie rozpocząć ten rok przedszkolny. Piękne galowe stroje dodały temu dniu niezwykłego charakteru. Wszystkie Panie przygotowały krótki spektakl o tym, jak bardzo tęskniły i chciały wrócić do swoich dzieci. Każda z grup także na powitanie reszty przedszkolaków przygotowała krótki występ artystyczny. Rok przedszkolny 2018/19 uważamy za otwarty!
2018-09-18
 

Kulinarna przygoda "Motylków"

Kulinarna przygoda "Motylków"
Śliwy, śliwki, śliweczki - sezon na soczyste owoce w pełni. "Motylki" bardzo chętnie przygotowują coś pysznego "na ząb". Tym razem przyszła pora na ciasto ze śliwkami. Podobno to "najłatwiejsze ciasto w świecie" jak głosi piosenka:) Każde dziecko miało pewne zadanie do wykonania. Najtrudniej było wymieszać wszystkie składniki na jednolitą masę. W końcu wszystko się udało i blaszka z ciastem została zawieziona do elfikowej kuchni. Tam p.Lidzia zadbała oto, żeby ciasto się upiekło tzn. było chrupkie i rumiane:) Po wystygnięciu można było jeść i jeść... Następnym razem upieczemy więcej:))
2018-09-13
 

Zdrowe zęby "Biedronek"

Zdrowe zęby "Biedronek"
"Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć". Tak właśnie w Światowy Dzień Higieny Jamy Ustnej "Biedroneczki" kształtowały swoją wiedzę związaną z dbaniem o swoje ząbki, aby zawsze były zdrowe i piękne:) Poza pigułką wiedzy była oczywiście zabawa i na zakończenie praca plastyczna:) Brawo Elfiki, teraz czas na codzienną praktykę:)
2018-09-13
 

Dzień Kropki u "Jeżyków"

Dzień Kropki u "Jeżyków"
Grupa "Jeżyków" obchodziła kolejne ze swoich świąt nietypowych, tym razem był to Dzień Kropki. Wspólnie wykleiliśmy sobie ubranka kolorowymi kropkami. Wielką frajdę sprawiło przedszkolakom malowanie kolorowych kropek na ich buziach specjalnymi farbami do tego przeznaczonymi. Z dużym zainteresowaniem wszyscy obejrzeli film o tym jak zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti i pomogła jej uwierzyć w siebie. Rozmawialiśmy chwile o tym, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności które czekają na odkrycie. Próbowaliśmy dostrzec też kropki tam, gdzie wcześniej nie zwracaliśmy na nie większej uwagi, np. kropki znajdujące się na biedronce czy kapeluszu muchomorka. Na koniec każde z dzieci farbami przy użyciu paluszków namalowało swoją własna kropkę - jedną bądź kilka.
2018-09-13
 

Pierwszy wrześniowy spacerek "Żabek"

Pierwszy wrześniowy spacerek "Żabek"
Dzisiaj podjęliśmy się nie lada wyzwania. Świeżo upieczone "Żabki" wybrały się na swój pierwszy spacer po okolicy. Towarzyszył nam wąż, który dzielnie spełniał swoją rolę.  Podziwialiśmy piękne widoki: odchodzące lato i pierwsze oznaki jesieni.  Nasze Żabki były bardzo dzielne i wspaniale poradziły sobie podczas naszego pierwszego grupowego wyjścia.
2018-09-12
 

Dzień zdrowia Jamy Ustnej "Jeżyków"

Dzień zdrowia Jamy Ustnej "Jeżyków"
Grupa "Jeżyków" obchodziła Dzień Zdrowia Jamy Ustnej, podczas którego dzieci przypomniały sobie jak dbać o zęby i higienę jamy ustnej. Dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków cieszyły się modele przedstawiające szczękę, na których ćwiczyły prawidłowe szczotkowanie zębów. "Jeżykom" bardzo spodobał się także wydrukowany model szczęki, na którym sami mogli się przekonać, jak "robaczki-próchniaczki"  znikają kiedy myjemy ząbki. Następnie wspólnie pośpiewaliśmy i każdy przedszkolak wydzieranką wykleił swój własny ząbek.
2018-09-12
 
Na początek Poprzednia strona   [26] [27] [28] 29 [30] [31] [32]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL