Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [26] [27] [28] 29 [30] [31] [32]  Następna strona Na koniec

Ptaki zimową porą

Ptaki zimową porą
Podczas ferii podjęliśmy tematykę dotyczącą podziału ptaków, a także ich dokarmiania w ten zimowy czas.Na sam początek utrwaliliśmy nazwy ptaków, a następnie wspólnie dopasowaliśmy do odpowiednich kategorii Nastąpił podział na ptaki przylatujące,odlatujące i pozostające zimą. Po dawce informacji czas na ruchowe zabawy. Wiemy jak ważne jest dokarmianie ptaków, co ukazała nam także historia o wróbelku, dlatego wspólnie wykonaliśmy własny karmnik z ptakami.Nasze rączki poćwiczyły, czas na obserwacje ptaków. Ponieważ trudno byłoby tak blisko przyjrzeć się ptaszkom mamy na to sposób. Karmnik online umożliwił nam obserwacje różnych rodzajów ptaków. Karmnik wywołał wiele emocji, dzieci rozpoznawały np. sójki, sikorki, dzięcioły, miłym gościem była także ruda wiewióreczka. 
2017-01-27
 

Zimowe drzewko "Motylko-Biedroneczek"

Zimowe drzewko "Motylko-Biedroneczek"
Piękne zimowe witraże ozdobiły nasze przedszkolne drzewko:) Dzieci mogły nacieszyć się ich widokiem bawiąc się na śniegu. Brawo, za tak piękną pracę należy się nagroda:)
2017-01-20
 

Teatrzykowo u "Żabeczek"

Teatrzykowo u "Żabeczek"
Nasze "Żabeczki" mają urozmaicone poołudniowe zajęcia. Często Ciocie czytają im bajeczki, układają układanki, budują z klocków, bawią się muzycznie i gimnastycznie, ale czasem są również wystawiane teatrzyki. Dzieci bardzo lubią oglądać różne przedstawienia, a potem same wczuwają się w prezentowane role i zabawa nabiera kolorów. Brawo Ciociu Kasiu, dziękujemy za uatrakcyjnienie dnia:)
2017-01-20
 

Bałwanek wita "Jeżyki"

Bałwanek wita "Jeżyki"
Nasze "Jeżyki" postanowiły powitać śnieżną pogodę z bałwankiem. W poszukiwaniu śnieżynek ruszyły zaraz w rytmie muzyki i tańca:) Potem troszkę zawodów sportowych i śnieżynki zostały wrzucone do brzuszka bałwankowego. Brawo "Jeżyki" powstał Wam piękny bałwanek:)
2017-01-18
 

Nasze śniadanka:)

Nasze śniadanka:)
Tym razem degustujemy różne chlebki z piekarni, sprawdzamy, które najbardziej nam smakują,żeby nasze śniadanka były dobre, smaczne i zdrowe:) Do tego oczywiście potrzebna jest porcja warzyw, które dają nam niezbędne witaminki:) Musimy być silni i zdrowi!:)
2017-01-18
 

Witraże "Motylko-Biedronkowe"

Witraże "Motylko-Biedronkowe"
Nastały ferie zimowe. Nie dla wszystkich jednak jest to powód do radości i czas na wyjazdy. Elfiki, które pozostały w przedszkolu na pewno nie nudzą się. Właśnie we wtorek 17 stycznia zawitała do „Motylków” i „Biedronek” Pani Zima. Czasu miała niewiele bo pracy dużo, więc zostawiła dzieciom list. Kacper odszukał go w błyskawicznym tempie a Jaś odczytał.  Pani Zima poprosiła dzieci, aby wykonały trzy zadania. Najpierw była zabawa: „Prawda czy fałsz” , potem trzeba było ulepić bałwanka „na niby” ; muzyka była dużą pomocą. Ostatnie zadanie to przygotowanie kolorowych witraży, które po zamrożeniu powinny zawisnąć na naszej jabłonce, którą widać przez  okno. Wszystko poszło jak z płatka; mróz -7 stopni sprawił, że w środę trzecie zadanie zostało wykonane i nasz ogród jest teraz bardzo kolorowy a ptaki cieszą się nie tylko ze stołówki z ziarenkami i  słoninką,  ale także z lodowych ozdób. 
2017-01-17
 

Zimowy spacerek "Żabek"

Zimowy spacerek "Żabek"
Nasze małe "Żabki" postanowiły sprawdzić jak jest na dworze, czy Śnieg jest mokry i czy zima jest zimna:) Było bardzo wesoło podczas zabaw w lepienie różnych kształtów ze śniegu i przy rzucaniu się śnieżkami. Białe szaleństwo - to jest to, trzeba korzystać póki śnieg nie stopnieje:)
2017-01-13
 

Urodzinki Poli z "Żabek"

Urodzinki Poli z "Żabek"
Nasza Polunia obchodziła z nami swoje 3 urodzinki:) Piękny, kolorowy lentinkowy torcik wszystkim bardzo smakował. Było dużo radości podczas wspólnych zabaw i prac plastycznych. Wszystkiego najlepszego Poluniu, żeby Twój uśmiech zawsze był taki słodki i rozsiewał pozytywne emocje wśród innych. Spełnienia marzeń:)) Sto lat!
2017-01-12
 

Sportowe zawody "Żabeczek"

Sportowe zawody "Żabeczek"
Sport to zdrowie - każda "Żabka" Ci to powie. Na dworze zrobiło się zimno, wiał mroźny wiatr, więc postanowiliśmy rozgrzać się troszeczkę, a ruch to najlepszy sposób. To do dzieła "Żabki"...:)
2017-01-05
 

Gimnastyczno - artykulacyjne ćwiczenia "Jeżyków"

Gimnastyczno - artykulacyjne ćwiczenia "Jeżyków"
Zima zawitała także u naszych "Jeżyków". Najpierw mała gimnastyka ciała po śnieżnej ścieżce z przeszkodą. Dzielne Elfiki świetnie sobie radzą:) Potem dmuchanie w piórka imitujące płatki śniegu. Przy okazji rozróżnianie kolorów białego i niebieskiego. Na zakończenie piękne zimowe prace:)
2017-01-03
 
Na początek Poprzednia strona   [26] [27] [28] 29 [30] [31] [32]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL