Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] [6]  Następna strona Na koniec

Dzień dyni u "Jeżyków"

Dzień dyni u "Jeżyków"
Znacie dynię moi mili, nikt jej przecież nie pomyli. To warzywo dobrze znane, przez dzieciaki uwielbiane. Dynia duże ma rozmiary, jeden "włosek" nie do pary. Pomarańczowego jest koloru, od poranka do wieczoru. Kształty dynia różne ma, wie to każdy kto ją zna. Z dyni smaczne są przysmaki, czy ktoś przepis poda jaki? W tym dniu wszyscy zapoznalismy się z dynią , której dorysowalismy buzię i grupowo nadalismy imię "Basia". Każdy zgłaszał swoje pomysły jakie przysmaki można zrobić z tego cudownego warzywa. Następnie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną , przedstawiającą połówkę dyni. Z największą radością spotkał się pomysł zrobienia "słodkiej dyni" z ryżu preparowanego, która wszystkim bardzo smakowała
2018-10-11
 

Sałatka warzywna "Biedronek"

Sałatka warzywna "Biedronek"
"Na straganie w dzień targowy, takie słyszy się rozmowy..." Nasze warzywa dziś nie trafiły do zupy, bo "Biedroneczki" przygotowały z nich sałatkę jarzynową. Nie łatwym zadaniem okazało się krojenie warzyw, ale wszyscy poradzili sobie z tym na piątkę:) I nawet naszym starszym kolegom smakowało nasze danie:)
2018-10-05
 

"Żabki" poznają warzywa

"Żabki" poznają warzywa
Nasza grupa uwielbia warzywa (większość grupy), bo szybko znikają z talerzyków podczas posiłków, korzystając jednak z nadejścia jesieni i gromadzenia zapasów na zimę postanowiliśmy powtórzyć nazwy i kolory warzyw. Dzielne przedszkolaki świetnie poradziły sobie z tym zadaniem utrwalając kolory na karcie pracy.
2018-10-04
 

Cytrusowo u "Jeżyków"

Cytrusowo u "Jeżyków"
Kwaśny środek, skórka żółta, kroisz w plastry w kształcie kółka. Sok z niej zdrowy, smakowity, do napojów znakomity. Moc witamin, wiele zalet, Ja cytrynę dziś pochwalę. I to powiem Wam w sekrecie. Czarodziejska jest, czy wiecie? Jeżyki "poznawały" cytrusy i ich "super moce" dla Naszego zdrowia. Wszyscy z wielką ochotą częstowali się cytryną. Niektórzy mieli przy tym kwaśne minki. Na zakończenie zajęć, każdy wykonał pracę plastyczną - cytrynę, pomarańczę i grejpfruta.
2018-10-04
 

"Żabki" poznają swoje ciało

"Żabki" poznają swoje ciało
„Żabeczki” mają doskonałą orientację własnego ciała. Potrafią świetnie wskazać poszczególne części ciała oraz zaśpiewać piosenkę „Head, shoulders” wraz z pokazywaniem.
2018-10-03
 

Owocowe skarby jesieni "Jeżyków"

Owocowe skarby jesieni "Jeżyków"
Wpadła gruszka do fartuszka, a za gruszką dwa jabłuszka. Jeżyki "poznawały" piękne polskie owoce, które niesie nam w darze jesień. Były to jabłka i gruszki. Przedszkolaki z wielkim apetytem zajadały słodkie jabłuszka. Wszyscy chętnie uczyli się wierszyków o tych owocach. Każdy z wielkim skupieniem wykonywał pracę plastyczną - jabłko i gruszkę.
2018-10-03
 

Urodziny Patryka z "Motylków"

Urodziny Patryka z "Motylków"
Świętowaliśmy z Patrykiem z grupy "Motylki" jego urodzinki:) Życzymy wszystkiego najlepszego, wielu radosnych przeżyć i miłych niespodzianek. Sto lat Patryczku:)
2018-10-02
 

Urodziny Amelki z "Biedronek"

Urodziny Amelki z "Biedronek"
Wszystkiego najlepszego Amelko, życzymy Ci dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Było wesoło i kolorowo w tym urodzinkowym dniu:) Mamy nadzieję,że prezent własnoręcznie wykonany przez grupę podobał Ci się i kiedyś jeszcze przywoła Ci miłe wspomnienie tego dnia:) STo lat!
2018-10-01
 

"Żabki" o bezpieczeństwie ruchu drogowego

"Żabki" o bezpieczeństwie ruchu drogowego
Każda "Żabka" o tym wie, że od Policjanta wiele nauczyć można się! Przez cały tydzień rozmawialiśmy o bezpieczeństwie. Żabki poznały sygnalizację świetlną ucząc się piosenki. Wykonały sygnalizator, który zabrały do domu. Ćwiczyliśmy, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Podsumowując tydzień „Żabki” przebrały się za Policjanta, aby pamiętać, do kogo można zwrócić się o pomoc.
2018-10-01
 

Dzień Chłopaka w "Żabko-Jeżykach"

Dzień Chłopaka w "Żabko-Jeżykach"
W tym dniu szczególnym- września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego! W dniu tak wyjątkowego święta wszystkie przedszkolaki miały okazję przenieść się do indiańskiej wioski, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Kolorowe stroje, pióropusze na głowach, indiańskie tańce i barwy na buziach, śpiewy przy ognisku-  to tylko niektóre z atrakcji. Przy pomocy instrumentów i specjalnych „rytuałów” zaklinaliśmy pogodę – przywoływaliśmy zarówno deszcz jak i słońce. Na wszystkich dzielnych Indian czekał także pyszny poczęstunek. Zarówno „Jeżyki” jak i ”Żabki” z wielkim zaciekawieniem i niecierpliwością obserwowały jak w specjalnej maszynie przygotowuje się dla nich popcorn. Na koniec każdy chłopiec  odciskiem własnego paluszka przypieczętował legitymację super chłopaka i otrzymał drobny upominek przygotowany przez indiańskie ciocie – statuetkę „SUPER BOY”. Przedszkolaki bawiły się znakomicie.
2018-09-30
 
Na początek Poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] [6]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL