Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Dzień Dziecka z klaunem:)

Dzień Dziecka z klaunem:)
W tym wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Dziecka nasze Elfiki odwiedził klaun Piko. Piko zabawiał nas swoimi sztuczkami i czasem niezdarnością:)Wiele uśmiechu dało nam to spotkanie,a zakończeniem tej zabawy był wspólny taniec przy kolorowych bańkach.
2016-06-01
 

Urodziny Oskarka

Urodziny Oskarka
Urodziny naszego Oskarka z grupy "Żabki2" przebiegały w bardzo radosnej atmosferze. Było dużo zabawnych chwil pełnych bibułkowego szaleństwa. Zabawa była niezmiernie fascynująca.
2016-05-30
 

Spotkanie medyczne cz2

Spotkanie medyczne cz2
Wizyta Pań z Regionalnego Centrum Kształecenia Ustawicznego -  Szkoły Medycznej w Sosnowcu miała tym razem charakter bajkowy. Różne zwierzątka –postacie z bajki  przybliżały dzieciom sposoby dbania o swoje zęby. Przedstawiły też w bardzo obrazowy sposób skutki niedbania o jamę ustną. Zasłuchanie dzieci podczas spektaklu świadczyło o zainteresowaniu i rozumieniu potrzeby profilaktyki dotyczącej uzębienia.  Zagadki słowno – obrazkowe i czynnościowe to świetne podsumowanie wiadomości. Pamiątkowe naklejki od gości to w pełni zasłużona nagroda dla naszych Elfików. Już niedługo odbędzie się spotkanie w gabinecie z przeglądem zębów:)
2016-05-23
 

Poranna łąka "Żabeczek"

Poranna łąka "Żabeczek"
„Na łąkę trzeba iść rano, kiedy jeszcze rosa –cichutko przystanąć i słuchać jak brzęczy pszczoła, jak bąk, a jak osa. Patrzeć jak skrzydła motyli zamykają się i otwierają. Jak mała biedronka na łódce z listka płynie po zielonym kołysaniu. A potem trzeba się pochylić nad każdym kwiatem i zapytać jak ma na imię.” Ten wiersz wprowadził nas do tematyki tygodniowych zajęć. Wiele się nauczyliśmy. Wiemy jakie zwierzęta i kwiaty spotkamy na łące. Pomogliśmy małym biedronkom wrócić do mamy, a ile było przy tym radości. Cały tydzień wykonywaliśmy wspólną pracę, którą możemy teraz podziwiać w holu przedszkolnym.
2016-05-20
 

Majowa wizyta Spero u "Żabek"

Majowa wizyta Spero u "Żabek"
Witamy ponownie naszego Spero u "Żabeczek". Tym razem na zajęcia został przygotowany specjalny labirynt, który dzieci musiały przejść, żeby dostać się do psa i go nakarmić. To popularna wersja zabawy w "podchody", gdzie strzałki pokazywały dzieciom w którą stronę mają iść. Do tego wskazówkami były kolorowe kółka. I na zakończenie oczywiście banieczki-wiwat dzielne "Żabki".
2016-05-20
 

Spero w maju u "Motylków"

Spero w maju u "Motylków"
Majowa wizyta Spero u Motylków miała charakter sportowy.Dzieci wykonywały  różne zadania ruchowe, a  na zakończenie mogły nakarmić naszego ulubieńca psim smakołykiem, albo też zrobić mu masaż jego ulubioną szczotką. Aby zadanie było przez Spero zaliczone, należało pokonać wytyczoną trasę w specjalny sposób. Inne zadanie polegało na nieco "karkołomnych" ruchach, czyli na dotarciu do naszego gościa po specjalnych, kolorowych kółkach. Naklejki za wzorowe zachowanie "Motylków" na zajeciach to już nasza grupowa tradycja. 
2016-05-20
 

"Biedronkowa" wizyta Spero w maju

"Biedronkowa" wizyta Spero w maju
Spero odwiedził również nasze "Biedroneczki". Tym razem zaproponował zabawę w stylu sportowym. "Biedronki"  wykonywały  różne zadania ruchowe, a  na zakończenie mogły nakarmić naszego ulubieńca psim smakołykiem, albo też zrobić mu masaż jego ulubioną szczotką. Aby zadanie było przez Spero zaliczone, należało pokonać wytyczoną trasę- labirynt, gdzie strzałki wskazywały wlaściwy kierunek drogi. Kolejne zadanie,to dotarcie do naszego Sero po specjalnych, kolorowych kółkach. Brawo dzielne Elfiki, wszystko udało się!
2016-05-20
 

Zabawa urodzinkowa Wojtusia z "Motylków"

Zabawa urodzinkowa Wojtusia z "Motylków"
Urodzinkowa zabawa, to coś, co "Motylki" lubią najbardziej:)Sto lat Wojtusiu, uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń:)
2016-05-20
 

Urodzinki Dominisi z Biedroneczek"

Urodzinki Dominisi z Biedroneczek"
Dominisia wspólnie z nami obchodziła swoje 4 urodzinki, ale ten czas szybko biegnie. Sto lat Dominisiu, bądź zawsze wesoła i niech spełnią się Twoje marzenia:)))
2016-05-19
 

Urodzinki Piotrusia z "Żabek2":)

Urodzinki Piotrusia z "Żabek2":)
Piotrusiu, dziękujemy Ci za ten wspólnie spędzony czas podczas Twojego urodzinkowrgo przyjęcia. Babeczki były smakowite, aż niektórzy palce oblizywali:) Spełnienia marzeń i sto lat Ci życzymy, bądź zawsze pełny radości i chętny do odkrywania wciąż czegoś nowego.
2016-05-18
 
Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL