Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Kasztanowe skarby "Żabek"

Kasztanowe skarby "Żabek"
Kasztany, kasztany...takie świecące, jakby wypolerowane sprawiają, że dzieci się śmieją i chętnie je zbierają. Tego też doświadczyły nasze "Żabki" , które nie musiały wędrować zbyt daleko, bo tuż na naszym parkingu można było w trawie odnaleźć te błyszczące cuda. Ciekawe do czego je wykorzystamy:) Na razie samo zbieranie dało nam wielką frajdę:)
2018-09-12
 

Kodeks "Żabek"

Kodeks "Żabek"
To jeden z ważniejszych dni w naszej grupie-  dzisiaj nastąpiło usystematyzowanie poznanych zasad społecznych, zwróciliśmy szczególną uwagę na wspólne tworzenie grupy- Jesteśmy  Żabkami Przedszkolakami !!  Cały czas się uczymy więc ucz się z nami i Ty: Jesteśmy Żabkami przedszkolakami. Mamy swój kodeks, stosuj go z nami. 
2018-09-11
 

"Jeżyki" wyrażają siebie:)

"Jeżyki" wyrażają siebie:)
"Jeżykom" bardzo spodobała się wykonywana przez nich praca plastyczna w której mogli wyrazić siebie. Malowanie farbami przy użyciu wyłącznie paluszków to fantastyczna zabawa pełna ekspresji twórczej i nowych doświadczeń. Z jednej strony to oddanie się przyjemności obcowania z farbą i papierem. Z drugiej, bardzo angażująca forma zajęć plastycznych z których dziecko czerpie szereg korzyści. Tylko popatrzcie co nasi mali artyści zmalowali :)
2018-09-08
 

Dzień postaci z bajek u "Jeżyko" - "Żabek"

Dzień postaci z bajek u "Jeżyko" - "Żabek"
Dzień Postaci z Bajek to świetna okazja aby urozmaicić dzień naszym kochanym przedszkolakom i dać możliwość oderwania od codzienności dzięki teatrzykowi pacynkowemu. W tym dniu zagościły u nas "CZERWONY KAPTUREK" oraz "JAŚ I MAŁGOSIA". Dzięki kontaktom ze sztuką dziecko rozwija myślenie, inteligencję, wyobraźnię. Przedszkolaki stykają się dzięki niemu z normami społecznymi, wartościami, bohaterami pozytywnymi i negatywnymi. Elfikowe ciocie były dzisiaj: Małgosią, Czerwonym  Kapturkiem, Babcią i Wilkiem. Na koniec każdy z przedszkolaków także miał okazję wcielić się w rolę Czerwonego Kapturka i Wilka co im się bardzo podobało :)
2018-09-08
 

Sensoryka "Jeżyków"

Sensoryka "Jeżyków"
Małe, bose stópki naszych "Jeżyków" odbierały dzisiaj dużo bodźców sensorycznych, od mięciutkich przyjemnych po twardsze i szorstkie, dodatkowym urozmaiceniem był zbudowany tor przeszkód. Jak widać przedszkolakom bardzo się te zajęcia podobały.
2018-09-07
 

Łazienkowe skarby "Żabek"

Łazienkowe skarby "Żabek"
W dniu dzisiejszym wdrażaliśmy dobre nawyki higieniczne. Po zapoznaniu się z wierszem "Czyste ręce" I. Salach i rozwiązaniu zagadek literackich dotyczących przyborów higienicznych rozpoczęliśmy zajęcia praktyczne. Ćwiczyliśmy mycie rąk, wycieranie a na zakończenie zajęć  wykonaliśmy obraz malowany gąbkami.
2018-09-07
 

Pożegnanie "Jeżyka" Krzysia:)

Pożegnanie "Jeżyka" Krzysia:)
Ostatnie dni jako "Jeżyk" spędza w naszym przedszkolu Krzyś. W związku z tym postanowił podzielić się z wszystkimi pysznościami. Poza słodkim poczęstunkiem była także świetna zabawa. Krzysiu dziękujemy za wspólnie spędzony czas i uśmiech jaki wniosłeś w życie naszej grupy :) Życzymy Ci sukcesów w życiu. Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej i kochaj, tak jak dziecko i dobroć dziecka miej. :)  Elfikowe ciocie będą za Tobą tęskniły :)
2018-08-30
 

Tęcze "Jeżykowe"

Tęcze "Jeżykowe"
"A kto Ciebie, śliczna tęczo, pięciobarwny pasie, wymalował na tej chmurce, jakby na atłasie? " To zdolne "Jeżyki" tak pięknie dzisiaj pracowały i te piękne tęcze same wykonały :)
2018-08-29
 

Urodzinki Hani z "Żabek"

Urodzinki Hani z "Żabek"
Wspólnie z nami swoje urodzinki świętowała Hania z grupy "Żabki". Było dużo słonecznych, kolorowych zabaw z uśmiechem na twarzy wszystkich dzieci:) Wszystkiego najlepszego Haniu, spełnienia marzeń i dużo radosnych chwil:)
2018-08-27
 

Urodzinki Misi z "Żabek"

Urodzinki Misi z "Żabek"
Misiu, w dniu Twoich urodzin życzymy Ci STO LAT. Wspólna zabawa z kolorowymi balonami była ekscytująca i tyle uśmiechów od bawiących się dzieci. Jeszcze raz życzymy Ci spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego:)
2018-08-27
 
Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL