Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Bałwankowa rodzinka u "Żabek"

Bałwankowa rodzinka u "Żabek"
Dziś gościliśmy w "Żabkach" bałwankową rodzinkę. Zaśpiewaliśmy wesołe piosenki, które przyniosły nam dużo radości:) Dzięki muzyce naszym przybyszom zrobiło się cieplej. Nawet na cześć gości załatwiliśmy trochę śniegu. Potem wykonywaliśmy ich wizerunki na kartkach:) To był miły dzień:)
2016-12-30
 

Dzień Biały u "Biedronek" i "Motyli"

Dzień Biały u "Biedronek" i "Motyli"
Zapraszamy do nas zimę bratając się z kolorem białym. Najpierw zabawy na białych podusiach, potem bałwankowe tańce i na końcu wykonywanie bałwanków na kartkach. Brawo Elfiki, chyba niedługo spadnie tak wyczekiwany przez was śnieg:)
2016-12-30
 

Wigilijnie u "Żabeczek"

Wigilijnie u "Żabeczek"
Nasze wspaniałe "Żabki" postanowiły przebrać się w stroje krasnoludków i z wielką gracją wkroczyć na scenę przed szanownym gronem Rodziców. Pięknie wykonane piosenki, recytacje i tańce uświetniły ten szczególny wieczór. Dziękujemy Rodzicom za obecność oraz przyniosione słodkości. Myślimy, że ten nastrojowy czas i pyszna kolacja długo pozostanie Państwu w pamięci. Wesołych Świąt:)
2016-12-22
 

Jasełka u "Motyli" i "Biedronek"

Jasełka u "Motyli" i "Biedronek"
Nasze dwie starsze grupy zaprezentowały bogaty program wigilijno-jasełkowy. Pięknie przebrane i recytujące postacie" królowie, aniołowie, Maryja, Józef, pastuszkowie i pasterki, górale, były naprawdę fascynujące. Nastrój ciszy pogłębiony delikatnymi światełkami i subtelną muzyką oddawały piękno tego czasu. Było wiele chwil wzruszeń i niespodzianek dla Rodziców. A na zakończenie nasz tradycyjny "Bosy Pastuszek" i kolacja wigilijna. Szczególnymi Gośćmi była Pani Dorota i Pani Bronisława z akcji "Szlachetna Paczka". Dziękujemy Rodzicom za wszystkie złożone dary i pomoc dla Pani Bronisławy. Dziękujemy za słodkości, a szczególnie za obecność:)
2016-12-21
 

Wieczór Wigilijny u "Jeżyków"

Wieczór Wigilijny u "Jeżyków"
Nasze małe "Jeżyki" wraz z Rodzicami zaprezentowały krótki muzyczny występ z okazji zbliżających się świąt. Oglądały filmik z Mikołajem i skrót filmowy swoich zajęć i różnych aktywności przedszkolnych:) Po milych świątecznych dźwiękach i tańcach z pomponami i dzwoneczkami, Ciocie rozlożyły zimową gwiazdkową folię i zabawiły się ze wszystkimi w dmuchanie piórek i białych baloników. Po zabawie czas na wykonanie kartki dla Mikołaja i oczywiście prezenty dla rodziców. Na zakończenie kolacja wigilijna i słodki poczęstunek. Dziękujemy Rodzicom za słodkości i mile spędzony czas:)
2016-12-20
 

Mikołaj u "Jeżyków"

Mikołaj u "Jeżyków"
Witamy Cię Mikołaju:) Oczekiwaliśmy Cię przez cały rok, dlatego byliśmy bardzo zaszczyceni Twoją wizytą. Zaśpiewaliśmy Ci piosenkę o chowających się rączkach, nóżkach i uszkach, to takie nasze bajkowe zgadywanki. Dziękujemy Ci za wspólną zabawę i prezenty:) Będziemy zawsze o Tobie pamiętać:)
2016-12-06
 

Mikołaj u "Żabek"

Mikołaj u "Żabek"
Wspaniałego Gościa mieliśmy dzisiej w naszym przedszkolu. Przyjechał saniami wraz z reniferami:) "Żabeczki" zaproponowały naszemu Mikołajowi przejażdżkę samochodem, wręczyły mu kierownicę i nauczyły piosenki "Mikołaj jedzie samochodem". To był bardzo udany dzień i radość wszystkich dzieci. Dziękujemy Mikołaju za te mile wspólnie spędzone chwile i prezenty:)
2016-12-06
 

Mikołaj u "Biedronek" i "Motylków"

Mikołaj u "Biedronek" i "Motylków"
"Motyki" i "Biedronki" rozłożyły naszemu szanownemu Gościowi z Laponii czerwony dywan utkany ze śnieżynek. Po radosnym powitaniu i zaśpiewaniu specjalnie dedykowanej dla Mikołaja piosenki, nastał czas na pytania skierowane do naszego Gościa. Na koniec upragniony czas wręczania prezentów i chwila na kolanach u Mikołaja. Dziękujemy Ci za ten radośnie wspólnie spędzony czas, obiecujemy, że postaramy się być grzeczni i czekamy za rok...:)
2016-12-06
 

"Barbórka" u "Motylków" i "Biedronek"

"Barbórka" u "Motylków" i "Biedronek"
W poniedziałek, 5 grudnia "Motylki" i "Biedronki" miały okazję do tego, aby porozmawiać  o znaczeniu  węgla  w życiu człowieka. Ważne jest to, że kultywujemy tradycję naszego regionu i co roku utrwalamy wiedzę o górnikach, ich ciężkiej i pełnej poświecenia pracy w kopalni węgla. Dzieci miały bezpośredni kontakt z węglem; rysowały nim obrazy na miarę swojej dziecięcej wyobraźni. Melodie i piosenki górnicze wprowadziły wszystkich w odpowiedni klimat tego ważnego, a jednocześnie nieco zapomnianego święta. 
2016-12-05
 

Andrzejkowe czarowanie z piany:)

Andrzejkowe czarowanie z piany:)
W naszym andrzejkowym dniu to nie wszystkie niespodzianki:) Dzieci miały możliwość barwienia w kolorowej miksturze papierowych kluczy, które na pewno otworzą nam czasem drzwi do fantastycznych przeżyć. Teraz musimy poczekać aż nasze dzieła wyschną, żeby zobaczyć ostateczny kolorowy efekt na kluczach:)
2016-12-02
 
Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL