Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Urodzinki Julci z "Motylków"

Urodzinki Julci z "Motylków"
Do urodzinkowej krainy księżniczek zaprosiła nas Julcia:) W tym urodzinkowym nastroju świetnie wspólnie się bawiliśmy:) Sto lat Julciu, uśmiechaj się i wzrastaj w swoich osiągnięciach sportowych i ogólnych umiejętnościach:) 
2016-09-28
 

Elfikowy pokaz płazów

Elfikowy pokaz płazów
Nasze przedszkole odwiedził pan Krzysztof z pokazem płazów. Zobaczyliśmy na wlasne oczy jak wygląda salamandra, rzekotka, drzewiec, ropucha... To było niesamowite spotkanie,bo żabki aż wyskakiwały z pojemników,żeby się z nami przywitać. Było dużo emocji i wesołych uśmiechów:) To żywa lekcja przyrody:)
2016-09-27
 

Pierwsza pomoc na nowy rok szkolny

Pierwsza pomoc na nowy rok szkolny
W nowym roku szkolnym nasze "Motylki" i "Biedronki" przypominały sobie zasady pierwszej pomocy. Najlepsze przypomnienie to praktyka, dlatego zaprosiliśmy pana ratownika z fantomem, żeby móc poćwiczyć. Brawo dzielne Elfiki, jesteście już chyba przygotowane:) Oczywiścxie wraz z aniami, ktore miały dodatkową teorię uzupełniającą zajęcia praktyczne:)
2016-09-26
 

Dzień Przedszkolaka z Panią Jesienią

Dzień Przedszkolaka z Panią Jesienią
Pani Jesień w pięknej kreacji z parasolem w ręku zapukała do Elfikowych drzwi. Dzieci radośbie ją przywitały wesołą piosenką oraz skarbami, które od samego ranka zdobiły nasze przedszkole. Było bardzo wesoło z jesiennymi zagadkami, w tańcu i śpiewie. A na koniec... niespodzianka od Pani Jesieni balonik i smakowity czekoladowy kasztanek. Dziękujemy Rodzicom za przygotowane jesienne ekspozycje.
2016-09-23
 

,,Biedronka Lola i Pimpuś '' w ,,Biedronkach'' Cz.1

,,Biedronka Lola i Pimpuś '' w ,,Biedronkach'' Cz.1
Biedronki zaraz po śniadaniu wspólnie z Pimpusiem, czyli ekspertem od zdrowych zębów powtarzały: ,,Nasze ząbki śnieżnobiałe ,będą zawsze bardzo białe gdy je pastą obłożymy i szczoteczką wyczyścimy''. Pierwsze zajęcia dotyczące higieny jamy ustnej pozwoliły zdobyć cenne informacje, na temat tego jak należy się odżywiać i jak dbać o ząbki. Teatrzyk pt,,Chcę mieć zdrowe ząbki'' pokazał co się dzieje gdy jemy za dużo słodyczy, a także jak bronic się przed próchnicą. Na koniec praca w kartach pracy, a potem własna inicjatywa i ,,Biedronki'' zaprezentowały własny spektakl.
2016-09-22
 

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w "Motylkach"

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w "Motylkach"
Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w "Motylkach"  to przede wszystkim zabawy i zajecia przypominajaco - utrwalające zasady dotyczące dbania o jamę ustną. Pokaz mycia zębów pozwala twierdzić, że dzieci opanowaly tę technikę doskonale. A ząbki błyszczały jak perełki. Nagrodą były: kolorowanki, broszurki z informacjami dla Rodziców, pasta do zębów i jej nieodłączna koleżanka - szczotka, umieszczona w specjalnym etui. Klepsydra do kontrolowania czasu czyszczenia jamy ustnej to był "najfajniejszy prezent".Obiecujemy, że będziemy jeszcze bardziej dbali o nasze ząbki a wizyty u dentysty będą tylko kontrolne. 
2016-09-21
 

Pan Korek z wizytą wrześniową u "Żabek"

Pan Korek z wizytą wrześniową u "Żabek"
Nasze "Żabeczki" powitały po wakacjach Pana Korka na "Odlotowych warsztatach z powietrzem". Dużo ciekawostek się dowiedzieliśmy i sami sprawdziliśmy jak to się dzieje, że balon nie pęka i jak można łapać parowe pączusie, które wprost z armatki dostawały się do naszych buzi. Nawet słodkie pianki poddane były eksperymentom odsysania. Dużo się działo, oj dużo:)
2016-09-20
 

Pan Korek z wizytą wrześniową u "Biedronek"

Pan Korek z wizytą wrześniową u "Biedronek"
Nasze "Biedronki" powitały po wakacjach Pana Korka na "Odlotowych warsztatach z powietrzem". Dowiedzieliśmy się kiedy balon pęka,a kiedy gwoździe go nie przebijają. Łapaliśmy też parowe pączusie, które wprost z armatki dostawały się do naszych buzi. Nawet słodkie pianki poddane były eksperymentom odsysania. Ale to jeszcze nie wszystko, bo odsysaniu została poddana również p.Justynka. To były wielkie emocje:) A opakowanie parówek służylo do porównania:) Było dużo radości,ale też skupienia uwagi.
2016-09-20
 

Pan Korek z wizytą wrześniową u "Motyli"

Pan Korek z wizytą wrześniową u "Motyli"
 "Motylki" powitały po wakacjach Pana Korka na "Odlotowych warsztatach z powietrzem". Dowiedzieliśmy się kiedy balon pęka,a kiedy gwoździe go nie przebijają. Łapaliśmy parowe pączusie, które wprost z armatki dostawały się do naszych buzi. Nawet słodkie pianki poddane były eksperymentom odsysania. Ale to jeszcze nie wszystko, bo odsysaniu została poddana również p.Małgosia, wyglądała jak zapakowane szczelnie parówki, a tu tagle...worek pękł:) To były wielkie emocje, które dały nam dużo radości:) 
2016-09-20
 

Idzie wąż z "Żabkami" - wesołe spacerowanie

Idzie wąż z "Żabkami" - wesołe spacerowanie
"Żabeczki" wybrały się dziś na spacerek. Grzecznie maszerowały z naszym przedszkolnym wężem potrzebnym do utrzymania zwartego szyku. Miłą atrakcją był plac zabaw i wspólne zabawy. Tak miły był ten cieplutki dzień:)
2016-09-15
 
Na początek Poprzednia strona   [27] [28] [29] 30 [31] [32] [33]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL