Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

Pan Korek z październikową wizytą u "Motylków"

Pan Korek z październikową wizytą u "Motylków"
Jak miło było powitać dzisiaj pana Korka i przemiłą Panią asystentkę. „Motylki” bardzo czekały na to spotkanie, ponieważ  zawsze mogą doświadczać czegoś nowego i bardzo ekscytującego.  Dzisiaj poznaliśmy właściwości czerwonej kapusty, która wcale nie jest czerwona tylko fioletowa a przyprawiona kwasem staje się różowa. Tą właściwością zaskarbiła sobie kapusta sympatię u dziewczynek . Dodana do kapusty zasada /”Kret”/ barwi ją  na piękny kolor zielony. Podobnie ciekawe były zabawy z wodą gazowaną  i winogronem oraz mąką ziemniaczaną i wodą zwykłą. Pan Korek zostawił nam nawet niektóre substancje do zabaw badawczych.  To było bardzo ciekawe spotkanie i zachęciło nas do eksperymentowania.
2017-10-03
 

Pan Korek w październiku u "Biedronek"

Pan Korek w październiku u "Biedronek"
Dzisiaj "Biedroneczki" poznały właściwości czerwonej kapusty, która wcale nie jest czerwona tylko fioletowa a przyprawiona kwasem staje się różowa. Dodana do kapusty zasada /”Kret”/ barwi ją  na piękny kolor zielony. Podobnie ciekawe były zabawy z wodą gazowaną  i winogronem oraz mąką ziemniaczaną i wodą zwykłą. Pan Korek zostawił nam nawet niektóre substancje do zabaw badawczych.  To było bardzo ciekawe spotkanie i zachęciło nas do eksperymentowania.
2017-10-03
 

Pan Korek z wizytą październikową u "Jeżyków"

Pan Korek z wizytą październikową u "Jeżyków"
Do "Jeżyków" zawitały naukowe kuchenne rewolucje,  czyli Szaleni Naukowcy z Laboratorium Pana Korka. Do przeprowadzenia eksperymentów z fizyki, chemii i techniki, były wykorzystywane substancje i urządzenia dostępne w domowej kuchni. Znane kuchenne sprzęty — butelki, garnki czy blender — zmieniły się w sprzęt laboratoryjny. Razem z przedszkolakami naukowcy odkrywali zaskakujące właściwości zwykłych produktów spożywczych. Pod naukową lupę były wzięte: kapusta, keczup, olej, pieprz oraz mleko. Jeśli dodamy do tego płyn do naczyń i środek do udrażniania zlewu, to raczej nie spodziewajmy się smakowitych potraw :)
2017-10-03
 

Jesienny spacer "Biedronek" i "Motylków"

Jesienny spacer "Biedronek" i "Motylków"
Nasze "Biedroneczki" i "Motylki" postanowiły sprawdzić czy dary jesieni są obfite. Czas więc na spacer do pobliskiego parku. Chyba odnalazły oznaki jesieni,co widać na radosnych buziach. Niech to sloneczko jesienne jeszcze długo nam przyświeca,żeby spacerki mogły być naszym stalym punktem tygodnia:)
2017-09-29
 

Pierwsze zajęcia z Native Speakerem:)

Pierwsze zajęcia z Native Speakerem:)
Nasze "Motylki" uczestniczyły dziś w pierwszych zajęciach z angielskim Native Speakerem. Pan Michael z dużą dozą radości przywitał się ze wszystkimi i zapoznał z umiejętnościami naszych najstarszych Elfików. Bardzo nas pochwalił za wysoki poziom językowy i przekonał, że zajęcia z nim to będzie świetna zabawa. Do zobaczenia w kolejne czwartki:)
2017-09-28
 

"Żabkowy" Dzień Chłopaka

"Żabkowy" Dzień Chłopaka
Nasi chłopcy obchodzili dzisiaj swoje świętą z tej okazji bawiliśmy się rozsypanymi po całej sali piłeczkami. Skakaliśmy i próbowaliśmy łapać mydlane bańki. Dziewczynki wręczyły naszym chłopcom prezenty z okazji ich święta. Wszyscy wspaniale się bawili.
2017-09-28
 

Jesienne korale "Motylków"

Jesienne korale "Motylków"
Pani Jesień zagościła u nas na dobre. Kasztany spadają jak krople deszczu i proszą nas swoim pięknym wygładem o to, abyśmy się nimi zajęli. Dlatego „Motylki” wybrały się na te brązowe, błyszczące kule z myślą o tym, że powstaną z nich ciekawe „arcydzieła”. Tak też się stało. Na początku należało ponakłuwać kasztanki i zrobić dziurki /tym zajęła się pani/. Następnie każdy nawlekał naprzemiennie kasztany i makaron; wg własnego pomysłu. Gotowe korale zawisły  najpierw na szyjach „Starszaków”, potem na tablicy z pracami plastycznymi.  Za kilka dni każdy „Motylek” wręczy swój sznur korali mamie. Tak po prostu, bez okazji. 
2017-09-28
 

Pierwszy spacer "Żabeczek"

Pierwszy spacer "Żabeczek"
Dzisiaj czekało nas nie lada wyzwanie – wybraliśmy się z wężem spacerowym na nasz pierwszy spacer po okolicy. "Żabeczki” spisały się wzorowo podczas wyjścia. Wszyscy dzielnie maszerowali i obserwowali otaczającą nas jesienną aurę. Na zakończenie naszego spacerku spędziliśmy miło czas na pobliskim placu zabaw.
2017-09-27
 

Czytanie u "Biedroneczek"

Czytanie u "Biedroneczek"
W naszym przedszkolu "Biedronki" gociły dziś mamę Zuzi. Pani Mariola przyszła nam poczytać ulubione książeczki Zuzanki:) Nam też bardzo się podobały:) Zapraszamy również innych Rodziców do udziału w akcji "Cała Polska czyta Dzieciom".
2017-09-27
 

"Biedronkowa" słomkowa biżuteria

"Biedronkowa" słomkowa biżuteria
Podczas wizyty mamy Zuzi na dzieci z grupy "Biedronki" czekała jeszcze jedna niespodzianka:) Wspólnie wykonywaliśmy piekne bransoletki i naszyjniki z kolorowych słomek. Do tego potrzebne było żelazko i deska do prasowania, ale było z tym dużo zabawy i radości. Bardzo dziekujemy Pani Marioli za te super zajęcia i poświęcony czas:) Było naprawdę miło:)
2017-09-27
 
Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL