Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

Owocowe jeżyki dla "Żabek"

Owocowe jeżyki dla "Żabek"
Nasza kochana Ciocia Kasia odwiedziła swoje rodzinne strony i przywiozła nam pyszne owoce. A małe "Żabki" uwielbiają jeść takie smakowite witaminki, dlatego postanowiliśmy wykonać zdrowe owocowe jeżyki. Dziękujemy Ciociu Kasiu, do zjadania zdrowych owoców już nie trzeba nas namawiać:)
2016-09-14
 

"Żeby zdrowe zęby mieć..." warsztaty u "Żabek"

"Żeby zdrowe zęby mieć..." warsztaty u "Żabek"
Żabki dziś obchodziły Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Uczyliśmy się, co jest zdrowe dla naszych ząbków, a czego musimy unikać. Segregowaliśmy kolorystycznie przybory do mycia zębów, a na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną. Wiwat zdrowe zęby, już wiemy jak o nie dbać:)
2016-09-12
 

Owocowe inspiracje "Żabek"

Owocowe inspiracje "Żabek"
W "Żabkach" zapachniało dzisiaj świeżymi owocami. Poznawaliśmy ich kształt, wielkość, kolor i oczywiście smak. Uczyliśmy się kroić plastikowymi nożykami. Wszyscy pracowali z wielki zaangażowaniem, a efektem były wspaniałe dzieła. W ten sposób powstały smakowite kolorowe lody:) Dziękujemy Rodzicom za przyniesione owoce, dzięki Wam ten dzień był bardzo smaczny.
2016-09-09
 

Dyniowa rodzinka "Motyli"

Dyniowa rodzinka "Motyli"
Pierwsze oznaki jesieni u Motylków to wystrojone, uśmiechnięte, pomarańczowe dynie. Dzieci były bardzo podekscytowane rolą; zadanie polegało na ozdobieniu swojej dyni papierem kolorowym, bibułą itp. Rezultat był oszałamiający!. Wszystkie pękate panny i trzech  równie dobrze wyglądających młodzieńców umieszczono na półce w kąciku przyrody/grzybek// Zajęciaplastyczne - pierwsze w nowym roku szkolnym zaliczamy do bardzo udanych.
 
2016-09-09
 

Agama Brodata odwiedza Elfiki:)

Agama Brodata odwiedza Elfiki:)
W nasze elfikowe progi zawitała jaszczurka - Agama Brodata o imieniu Migo.To była wartościowa lekcja zoologii. Dowiedzieliśmy się skąd pochodzi nasz gość, czym się żywi i jak zachowuje się w swoim naturalnym środowisku. Tylko odważni nakarmili naszego gada robaczkami i pozwolili mu usiąść na ramieniu. Brawo Elfiki - jesteście przyjaciółmi zwierząt.(Zdjęcia są słabszej jakości, gdyż nasz gość bał się lampy błyskowej.)
2016-09-05
 

Rozpoczynamy Nowy Rok:)

Rozpoczynamy Nowy Rok:)
1 dzień września w Elfiku był bardzo uroczystym wydarzeniem. Dzieci, wystrojone  "na galowo", z powagą przywitały nowy, przedszkolny rok 2016/2017. Piosenka pt.: "Do przedszkola" utwierdziła naszych kochanych wychowanków w tym, iż w Elfiku jest wyjątkowo. Czekają na dzieci świetne zabawy, ciekawe zajęcia a  przede wszystkim koledzy i koleżanki.  Każda grupa zaprezentowała się w tańcu, zabawie ruchowej lub grze na instrumentach perkusyjnych. Na zakończenie akademii, jak to zwykle bywa 1 września,  każdy Elficzek otrzymał tarczę, którą dumnie nosił na piersi przez cały dzień. Powodzenia dzieci w nowym roku!!!!   
2016-09-01
 

Urodzinki Michalinki:)

Urodzinki Michalinki:)
Nasza kochana Misia obchodziła z nami swoje urodzinki:) Dużo uśmiechu, spełnienia marzeń i jak najszczęśliwszych dni Ci życzymy:)
2016-08-29
 

Radosny piknik wakacyjny

Radosny piknik wakacyjny
Kolejna wakacyjna atrakcja Elfika, to piknik, który łączył ze sobą pokaz mody oraz jedzenie łakoci plecaczkowych. Ze względu na pogodę odbył się na sali zabaw i miał dużo radosnych elementów. Nasze małe modelki długo się stroiły, a chłopcy też nie odbiegali w przygotowaniach różnorodnych strojów i dodatkowych akcesoriów. To był prawdziwy pokaz różnorodności stylów:) Brawo wesołe Elfiki:)
2016-08-17
 

U "Biedronek" po japońsku

U "Biedronek" po japońsku
"Biedroneczki" postanowiły zagłębić się w stylizacji kultury zachodniej i przybliżyć znane od wielu lat lekkie obuwie zwane "japonkami". To propozycja w sam raz na plażę:) Żeby uwiarygodnić, że zmieści się w nich noga, nasze Elfiki odbiły własną stopę w farbie i przypieczętowały ją na klapku. Było przy tym wiele zabawy i radosnych momentów, bo nie na co dzień maluje się spody stópek. Pięknie wyszły nasze dzieła plastyczne i tak po japońsku zakończyliśmy radosny dzień:)
2016-08-11
 

Wakacyjne święto psa

Wakacyjne święto psa
W piątek w naszym przedszkolu zaroiło się od piesków różnych ras i maści. Były na obrazkach, a także w ramionach naszych Elfików: psy pluszaki. Zagadki o zwierzętach wprowadziły dzieci w odpowiedni nastrój. Był też sprawdzian: "Czy masz dobry węch?". Zadaniem uczestnika było odnalezienie psiego przysmaku czyli wielkiej, srebrnej kości. Trochę trudniej było aportować,  ponieważ kość była duża i ciągle gubiła się. Śmiechu i radości było bardzo dużo. Piosenki o pieskach towarzyszyły nam cały czas podczas imprezy. Na zakończenie każda grupa otrzymała zadanie: "Ozdabiamy psy w różny sposób". Wszyscy wykonali polecenie doskonale, a prace znajdują się w holu przedszkola. Gratulacje!!! 
2016-08-05
 
Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL