Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

FINAŁ FESTIWALU - UDAŁO SIĘ!!!

FINAŁ FESTIWALU - UDAŁO SIĘ!!!
DOSTALIŚMY SIĘ DO FINAŁU XXIII Festiwalu Przedszkolnej Twórczości Muzycznej "ZŁOTA NUTKA". Brawo Oluniu! 6 czerwca 2016r. FINAŁ na deskach sali koncertowej "MUZA" w Sosnowcu. Występ Oluni: https://youtu.be/omWKv_03O1g
2016-05-12
 

Zabawy w ogrodzie:)

Zabawy w ogrodzie:)
Słoneczko zaświeciło, dlatego nasze Elfiki postanowiły rozpocząć zabawy w naszym ogrodzie przedszkolnym. Piasek, huśtawki, bujaki i gra w pilkę, to jest to, co lubimy najbardziej... Uśmiechnięte buzie są dowodem jak wielką radość przeżywają nasze przedszkolaki...
2016-05-12
 

Żabki dla "Żabek"

Żabki dla "Żabek"
Nasze małe "Żabki" wykonywały żabkowe wizerunki na płycie cd. Wystaczy dobry pomysł: płyta, kolorowe kawałki papieru i powstają arcydzieła. Brawo dzielne Elfiki, razem z Ciocią Kasią utworzyłyście piękne żabkowe prace.
2016-05-12
 

Mili goście czytają naszym "Żabkom"

Mili goście czytają naszym "Żabkom"
Do "Żabek" zawitali mili Goście... poznaliśmy Babcię, Ciocię i Wujka z rodziny naszej Majeczki:) Chcieli zobaczyć jak się dobrze bawimy w grupie, więc zaprosiliśmy ich do nas na czytanie:) Usiedliśmy w kółeczku, chwilkę porozmawialiśmy i zaproponowaliśmy przeczytanie kilku wierszy Tuwima i Brzechwy. Dzieci bardzo się cieszyły, a na końcu dołączyła do nas również mama Majeczki. Miło było Państwa gościć, bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej:)
2016-05-10
 

Urodzinki Emilki z "Żabek"

Urodzinki Emilki z "Żabek"
Nasza Emilcia obchodziła z nami swoje 3 urodzinki. Było bardzo słodko i kolorowo. Tyle uścisków i buziaków:) A do tego miły poczęstunek, muzyka i zabawa. Sto lat Emilciu, z uśmiechem idź przez życie, a spełnią się Twoje marzenia:)
2016-05-09
 

Noc Piratów cz 1

Noc Piratów cz 1
Przedszkolna Noc w Elfiku to kolejne, niesamowite przeżycie naszych wychowanków, tym razem tylko Motylków. Zaczęło się wszystko od przebierania dzieci.  Dzięki możliwościom naszego przedszkola, każdy mógł sobie wybrać  odpowiedni strój. Jeszcze tylko rysunek na buzi i efekt piorunujący. Czas na PIRACKĄ PRZYGODĘ nastąpił. Mali piraci wyruszyli w piracką podróż pod dowództwem Kapitana Olafa. Kolejne przerwy w podróży to zadania do wykonania. Szukanie skarbu - kolorowanek. taniec kowbojski i połów ryb na kolację...
2016-05-06
 

Noc Piratów cz 2

Noc Piratów cz 2
Zmęczeni podróżą "piraci" zasłużyli na pyszny posiłek, który składał się z ulubionych potraw przyniesionych przez dzieci z domu. Pirackie kanapki znikały z talerzy w mig. Po kolacji Motylki wyszły do przedszkolnego ogrodu na spotkanie z tajemniczym gościem - piratem Jonem. Otrzymały plan , który pomoże w odnalezieniu SKARBU. Stare monety wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród dzieci. A jeszcze do tego coś słodkiego. Mniam. Kolejna atrakcja to film pt: "Piraci z Nibylandii" . Lekko senne Motylki umyły ząbki, buzie i ręce, po czym  przebrały się w pidżamki i udały się na swoje "legowiska pirackie" /leżaki/ spać. Dobranoc i miłych, pirackich snów...
2016-05-06
 

Majowa siła tarcia u Pana Korka w "Żabkach"

Majowa siła tarcia u Pana Korka w "Żabkach"
Małe "Żabeczki" poznały zasady oddziaływania siły tarcia na poruszający się obiekt. Brały udział w różnych eksperymentach, między innymi popychały pusty wózek lub ciągnęły wózek z zawiązanym w linę dzieckiem. Kulminacją zajęć było podnoszenie dzieci na specjalnym wózku dzięki sile powietrza wtłaczanego poprzez podnośnik uruchamiany nogą. Brawo odważne "Żabkowe" Elfiki:)
2016-05-06
 

Pan Korek na majowej wizycie u "Biedronek"

Pan Korek na majowej wizycie u "Biedronek"
Majowe zajęcia ,,biedronek'' z Panem Korkiem szczególnie skupiły uwagę dzieci. Poznaliśmy zasady oddziaływania siły tarcia na poruszający się obiekt. Poprzez różne eksperymenty np. popychanie wózka pustego lub też wózka z siedzącym dzieckiem sami mogliśmy ją odczuć. Ciekawym eksperymentem było unoszenie się na specjalnym podnośniku podnoszonym przy użyciu powietrza. Specjalny kask, okulary były niezbędne. Sprawdziliśmy co jest cięższe, jak odpowiednia siła zadziała na dany obiekt. Zajęcia były bardzo ciekawe,brawo za odwagę!
2016-05-06
 

Szybciej, dalej, mocniej -czyli Pan Korek u "Motyli"

Szybciej, dalej, mocniej -czyli Pan Korek u "Motyli"
Tym razem naukowcy z Laboratorium Pana Korka postanowili przyjrzeć się prawom mechaniki klasycznej. Wózki, książki, krzesło obrotowe, kule bilardowe, czy podnośnik pneumatyczny to tylko niektóre pomoce naukowe wykorzystane na pokazie w "Motylkach" . A to wszystko służyło do badania ruchu ciał pod wpływem działających sił. Nasze najstarsze Elfiki zgodziły się zastąpić punkty materialne, by na własnej skórze sprawdzić zasadę bezwładności, akcji i reakcji czy zachowania energii i pędu. Brawo dzielne "Motyle".
2016-05-06
 
Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL