Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

Parasole "Jeżykowe"

Parasole "Jeżykowe"
W trakcie gorącego lata także zdarzają się opady deszczu, dlatego też "Jeżyki" postanowiły przygotować się na taką ewentualność i zrobiły swoje parasole. Następnie każdy przedszkolak zaprojektował swój parasol w sposób, który im się najbardziej podobał. O... deszczu, dzielne "Jeżyki" się Ciebie nie boją i są gotowe jeśli przyjdziesz :)
2018-08-21
 

Urodzinki Marcinka z "Żabek"

Urodzinki Marcinka z "Żabek"
Nasz "Żabkowy" Marcinek obchodził z nami swoje 4-te urodzinki:) Życzymy mu samych pogodnych dni i wiele uśmiechów:) Sto lat Marcinku:))
2018-08-21
 

Urodzinki Laury z "Jeżyków"

Urodzinki Laury z "Jeżyków"
Urodzinowy sierpień nam nastał. Laurka również świętowała swoje trzecie urodziny. Słodkościami i gadżetami zabrała nas w świat "Psiego Patrolu" :) Wszyscy super się bawili. Laurko pięknych prezentów, długich wakacji i moc słodyczy, tego cała grupa "Jeżyków" Ci życzy.
2018-08-10
 

Wiatraczki "Motylkowe"

Wiatraczki "Motylkowe"
Dzisiaj "Motylki" odkryły, że wiatr jest nam, ludziom, bardzo potrzebny. Przekonały się o tym w czasie ostatnich upałów. Najpierw chłodziły się przy wentylatorze. Przy okazji dowiedziały się skąd bierze się ten zabawny podmuch. Wiatraczek porusza powietrze i mamy wiatr. Po lekkim ochłodzeniu się można było pobawić się w dmuchanie papierków do kwadratu lub trójkąta. W nagrodę dzieci zjadły rurkę przez którą dmuchały. Mniam:) Na zakończenie czekala nas praca rąk. Postanowiliśmy wykonać własne wachlarze - biały próbny i właściwy, ten kolorowy. "Nawet mamę ochłodzę w domu" - oznajmiła jedna z dziewczynek:) Brawo "Motylki"!
2018-08-10
 

Wodno-balonowe wakacyjne szaleństwo:)

Wodno-balonowe wakacyjne szaleństwo:)
Ze względu na utrzymujące się afrykańskie temperatury "Żabki", "Biedronki" i "Motylki" urządziły sobie bitwę na balony wodne. Amunicja w liczbie 350 balonów oraz zraszacz, który dzierżyła w swej dłoni p.Anetka sprawdziły się idealnie. Każdy uzbrojony w czapkę przeciwsłoneczną i strój kąpielowy świetnie się bawił. Cel został osiągnięty: na nikim nie została sucha nitka:)
2018-08-09
 

"Żabkowe" arbuzy

"Żabkowe" arbuzy
W zielonej skórce Owoc czerwony. Orzeźwia znakomicie Gdy jest schłodzony. Owoce zjadamy Pestki wyrzucamy Najwięcej pracy Przy arbuzie mamy. Po poznaniu koloru, konsystencji i spróbowaniu ponieważ najlepiej uczymy się używając wszystkich zmysłów arbuz jest ulubionym owocem wszystkich Żabek .
2018-08-08
 

Urodziny Zuzi z "Jeżyków"

Urodziny Zuzi z "Jeżyków"
Nasza "Jeżykowa" Zuzia świętowała swoje trzecie urodziny. Już od rana wszyscy w grupie nie mogli doczekać się wspólnych zabaw. Solenizantka poczęstowała nas pysznościami i porwała wszystkie dzieci do tańców i zabaw. Wszyscy świetnie się bawili. Zuziu niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa  :)
2018-08-07
 

Urodziny Darusia z "Jeżyków"

Urodziny Darusia z "Jeżyków"
Swoje trzecie urodziny w grupie "Jeżyków" obchodził Daruś.  Poczęstował nas przyniesionymi łakociami i pysznym tortem. Następnie były tańce przy muzyce i śpiewy oraz zabawy z chustą. Dareczku wszystkiego najlepszego. Dużo uśmiechu, a mało złości, jak najmniej smutków i wiele radości :)
2018-08-02
 

Urodzinki Jasia z "Jeżyków"

Urodzinki Jasia z "Jeżyków"
Nasz "Jeżykowy" Jaś świętował z nami swoje trzecie urodzinki:) Wszystkiego najlepszego Jasiu, dużo radosnych chwil pełnych kolorowych przygód:) Sto lat!:)
2018-08-01
 

Ulepianki "Motylków" z masy solnej

Ulepianki "Motylków" z masy solnej
"Motylki" i "Biedronki" zainspirowane owocowymi szaszłykami postanowiły "zachować" na dłużej obrazy ulubionych owoców i ulepiły z masy solnej istne arcydzieła. Najpierw jednak musieliśmy potrzebny materiał zagnieść na ciasto...a tym zajął się nasz Jaś:) Była chwila na dowolność w ulepiankach, aż w końcu dzieci wyklejały według podanego owocowego wzoru. Potem nastał czas na suszenie prac przez p. Gosię i wypieczenie ich w domowych piekarniku:) Ostatni etap to malowanie farbami super prace gotowe:) Trzeba przyznać,że efekty są wyśmienite:)
2018-07-31
 
Na początek Poprzednia strona   [28] [29] [30] 31 [32] [33] [34]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL