Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [29] [30] [31] 32 [33] [34] [35]  Następna strona Na koniec

Warsztaty z filcowaniem u "Motyli"

Warsztaty z filcowaniem u "Motyli"
W grupie "Motylków" nagle pojawili się goście... Jak miło było powitać specjalistów od filcowania. Zobaczyliśmy jakie skarby można wykonać z filcu i postanowiliśmy zmierzyć się z zadaniem utworzenia własnego motylka. Ze skupieniem i należytą precyzją tworzyliśmy swoje breloczkowe cudeńka. Udało się, hurra, wyszły piękne motyle, które pofrunęły już do naszych domów. Bardzo dziękujemy za lekcję pełną wrażeń i niespodzianek.
2016-11-25
 

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka
Nadszedł ten ważny dzień w którym nasze Elfiki zostały pasowane na przedszkolaka:) Teraz są już pełnoprawnymi Przedszkolakami. Podczas swoich występów muzycznych i recytatorskich dzieci pokazały, że już dorosły i są gotowe do rozpoczęcia w pełni edukacji przedszkolnej. "Żabeczki" i 3 "Biedronki" - witamy:) Życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w naszej Elfikowej Rodzince:)
2016-11-23
 

"Biedronkowe" kino

"Biedronkowe" kino
Kino to jedna z form rozrywki, którą lubią dorośli i dzieci.Dziś zaprosiliśmy Gościa, który zorganizował nam przedszkolne kino.Przygotowane krzesełka, każdy wyposażony w porcje popcornu i seans czas zacząć.Specjalny projektor wyświetlił bajkę. Bajka ,,Zabłąkany kotek''  bardzo spodobała się dzieciom, które prosiły o powtórzenie. Dzieci wiele zapamiętały z bajki, a na koniec otrzymały kolorowanki z wesołymi zwierzątkami. To była nowa atrakcja, którą trzeba będzie powtórzyć.Zapraszamy innych Rodziców do akcji ,,Rodzice czytają dzieciom'' pod dowolną postacią.
2016-11-16
 

Wycieczka na przedstawienie "Pchła Szachrajka"

Wycieczka na przedstawienie "Pchła Szachrajka"
Nasze Elfiki postanowiły poznać sztukę o "Pchle Szachrajce", dlatego wybrały sie autokarem do Teatru Żelazny w Katowicach - Piotrowicach. Warto było, bo buzie dzieci były takie usmiechnięte w czasie przedstawienia, że aż słońce rozjaśniało nad nami:) Niestety podczas spektaklu nie można było robić zdjęć,aby uwiecznić ten widok.
2016-11-15
 

Przegląd zębów w Elfiku

Przegląd zębów w Elfiku
Nasze Elfiki miały możliwość poznania bohatera stomatologicznego - Dinusia. Oprowadził on wszystkich po krainie zębowej i nauczył właściwie dbać o jamę ustną. Najodważniejsi postarali się zamienić w dentystów, a potem nastał czas na przeglądy. Dzieci z pomocą wychowawców otwierały dzielnie swoje buzie i pokazywały ząbki. Brawo Elfiki:)
2016-11-10
 

Listopadowy deszczyk u "Jeżyków"

Listopadowy deszczyk u "Jeżyków"
Za oknem szaro i ponuro, a u „Jeżyków” pada i pada, jak na listopad przystało. Tego dnia przywitaliśmy się piosenką „Rysujemy pogodę”, a następnie przy pomocy zegara pogodowego przypominaliśmy sobie zjawiska atmosferyczne, które omawialiśmy w tym tygodniu. Zaopatrzyliśmy kałuże w nowe kropelki deszczu, więc pora wyjść na deszczowy spacer z parasolem i je przeskoczyć. Na koniec praca plastyczna z wykorzystaniem różnych materiałów.
2016-11-09
 

Pan Korek z listopadową wizytą u "Biedronek"

Pan Korek z listopadową wizytą u "Biedronek"
Pan Korek dostarcza nam wielu wrażeń przekazując przy tym cenne informacje. Tym razem zdobyliśmy wiedzę na temat siły odśrodkowej. Poznaliśmy przedmioty, które działają dzięki tej sile, co wywołało wiele śmiechu. Jazda parami na taczce, na rowerku bez kół, a także zabawa światłem-to jest to:) Nawet udało się nam przy pomocy specjalnej śruby szybko wydostać z pojemnika piłeczki pinpongowe. Poznaliśmy też historie żarówki i unosiliśmy się na płycie Pana Korka. To był ciekawie spędzony czas.
2016-11-08
 

Pan Korek z listopadową wizytą u "Motylków"

Pan Korek z listopadową wizytą u "Motylków"
Nasze "Motylki" dowiedziały się kto wynalazł przekładnię mimośrodową wykorzystywaną w samochodach. Nawet wiedzą jak działa poduszkowiec i jaki ciężar podniesie dźwignia. To wszystko same sprawdziły odczas niedawnej wizyty Pana Korka. Naukowcy z Laboratorium Pana Korka wraz z naszymi przedszkolakami przeprowadzili fascynujące eksperymenty wykorzystując różne wynalazki. To była świetna zabawa połączona z nauką:)
2016-11-08
 

Pan Korek z listopadową wizytą u "Żabek" i "Jeżyków"

Pan Korek z listopadową wizytą u "Żabek" i "Jeżyków"
Pan Korek pomógł nam zrozumieć jak działa siła odśrodkowa, jak porusza niektóre przedmioty. Dużo śmiechu wywołała jazda parami na taczce, na rowerku bez kół, a także zabawa światłem:) Nawet udało się nam przy pomocy specjalnej śruby szybko wydostać z pojemnika piłeczki pinpongowe. Poznaliśmy też historie żarówki i unosiliśmy się na płycie Pana Korka. To był bardzo miło spędzony czas.
2016-11-08
 

Lodowiskowe pierwsze kroczki Elfików

Lodowiskowe pierwsze kroczki Elfików
W tym roku kontynuujemy naukę jazdy na łyżwach na sosnowieckim lodowisku - Stadion Zimowy. Nasi zeszłoroczni łyżwiarze szkolą swój styl,a nowe Elfiki zapoznają się dopiero z lodem i łyżwami we wspólnej zabawie. Gratulujemy tych pierwszych odważnych kroków i życzymy wielu sukcesów:) Niedługo secjalnie dla Rodziców nagramy pierwsze filmiki z lodowiska:)
2016-11-07
 
Na początek Poprzednia strona   [29] [30] [31] 32 [33] [34] [35]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL