Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [29] [30] [31] 32 [33] [34] [35]  Następna strona Na koniec

Przegląd Piosenki Angielskiej

Przegląd Piosenki Angielskiej
Filmik z przeglądu:
https://youtu.be/YH4TzVN-J-8
2016-05-05
 

Pokaz MOTYLI

Pokaz MOTYLI
W czwartek do naszego przedszkola zawitali panowie - pasjonaci motyli. Przywieźli przeróżne okazy tych przepięknych owadów. Bardzo ciekawy był także cykl powstawania motyla, przeistaczania się z poczwarki, gąsienicy w motyla. Obejrzeliśmy prawdziwe kokony, nie brakowało odważnych. Najpierw wszystkie Elfiki zobaczyły motyle w specjalnych gablotach, a potem pan prowadzący wyjął ze specjalnej klatki żywe okazy. Jeden piękniejszy od drugiego. Zachowywały się bardzo grzecznie jak przystało na gości. Następnie odważne motyle siadały na głowie, rekach, brzuszku naszym dzieciakom.  Radość z oglądania żywych okazów była wyjątkowo głośna:) Smakołykiem motyli okazał się np. banan. Kiedy chciały pofruwać, zaraz trafiały do siatki; trzeba słuchać swojego pana. Może następnym razem zawitają do nas płazy. Czekamy...bo wielobarwne motyle były przepiękne.
2016-05-05
 

Wiosna śpiewa na zielono u "Żabek"

Wiosna śpiewa na zielono u "Żabek"
"Wiosna śpiewa na zielono, świeże nutki w głowie ma. Z dziećmi bawi się wesoło, kolorowy koncert gra...". Słowa tej piosenki towarzyszyły nam podczas spaceru po pobliskiej okolicy. Celem wycieczki była obserwacja ptaków w ich naturalnym środowisku. Przyroda jest piękna, dlatego nasze oczy cieszyły się widokiem kolorowych kwiatów w ogródkach. Zakończeniem naszej wycieczki była zabawa na placu zabaw, gdzie mogliśmy radośnie spędzić czas. Wiwat wiosna!
2016-05-04
 

Urodzinki Filipka z "Biedronek"

Urodzinki Filipka z "Biedronek"
Sto lat Filipku, niech ten uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy:) Spełnienia marzeń:) Dziękujemy za wspólnie wesoło spędzony dzień.
2016-04-27
 

Konkurs j.angielski

Konkurs j.angielski
Nasze zdolne Elfiki wzięły udział w konkursie "Poems and song for children", wykonały piękną piosenkę, która przedstawiamy poniżej:) Nasza grupa zdobyła 1 miejsce i wyróżnienie:) Brawo dzielne Elfiki:)
2016-04-25
 

Czekoladowe święto u "Żabek"

Czekoladowe święto u "Żabek"
"Żabki" dziś robiły czekoladowo-owocowe łódeczki, które smakowały wyśmienicie. Banany truskawki, pomarańcze plus słodka czekolada i wafelki, kto by przeszedł obojętnie wokół takich smakołyków? Czekoladowe paluszki i buzie mówiły same za siebie - ale kochani Rodzice nie martwcie się, pamiętaliśmy o umyciu ząbków:-)
2016-04-25
 

Świętujemy Dzień Ekologa:)

Świętujemy Dzień Ekologa:)
Dzień Ziemi w Elfiku uczciliśmy bardzo "pracowicie" czyli podjęliśmy akcję "Sprzątamy Świat". Przedsięwzięcie poprzedzone było pogadanką dotyczącą ekologii w bardzo szerokim znaczeniu. Wszystkie "Elfikowe Dobre Duszki" otrzymały rekwizyt w postaci rękawicy jednorazowej, która w przedziwny sposób, poza ochroną, wskazywała miejsce, które należy natychmiast oczyścić. Trofea akcji były okazałe i bardzo  "brudne". Nieco zmęczone ale zadowolone "Motylki" i "Biedronki" zakończyły akcję wspólna fotką. Jesteście prawdziwymi MAŁYMI EKOLOGAMI!
2016-04-22
 

Kwietniowa wizyta "Motyli" w bibliotece

Kwietniowa wizyta "Motyli" w bibliotece
Nasze "Motylki" są na kolejnym comiesięcznym spotkaniu z teatrzykiem domowym w zaprzyjaźnionej Bibliotece Miejskiej. Historia dzielnego rycerza i dobrego smoka niedługo dobiegnie końca. Oczywiście jest to czas również na wypożyczenie książek do czytania w przedszkolu. Tym razem Szymonek ma swoją szansę na wybór ciekawej książki.
2016-04-20
 

Tęczowe "Żabeczki"

Tęczowe "Żabeczki"
W tym tygodniu nasze małe "Żabki" dowiedziały się w jaki sposób powstaje tęcza, jakie i ile ma kolorów. Piosenka "Tęczowy znak" towarzyszyła nam przy zabawach i pracy jaką nasze maluchy musiały wykonać. Brawo tęczowe Elfiki:)
2016-04-17
 

Czekoladowy dzień u "Biedronek" i "Motyli"

Czekoladowy dzień u "Biedronek" i "Motyli"
W tym wyjątkowo słodkim dniu, jakim jest święto czekolady na sam początek zabraliśmy się za przygotowanie torcików. Brawo dzieciaki! Potem podczas prezentacji dowiedzieliśmy się skąd pochodzi i jak powstaje czekolada. Film przeniósł nas do prawdziwej fabryki. Wesołe malowanie czekoladą i brązowe serduszka to nasze czekoladowe znaki:) Musiała też temu towarzyszyć degustacja...każdy mógł za pomocą zmysłu smaku odgadnąć rodzaj czekolady. Potem nastał czas na cukierkowe zagadki, wiele zadań i czekoladowy taniec do muzyki. W tym czasie wyłoniliśmy królową czekolady:) W tym dniu było wiele konkurencji m.in sprawdzaliśmy sprawność i szybkość jedzenia wafelka czekoladowego zawieszonego na sznurku. A na koniec uczta z truskawką oblaną ciepłą czekoladą i oczywiście dokładne mycie po wszystkich czekoladowych szaleństwach tego uwielbianego przez dzieci dnia:)
2016-04-15
 
Na początek Poprzednia strona   [29] [30] [31] 32 [33] [34] [35]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL