Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [29] [30] [31] 32 [33] [34] [35]  Następna strona Na koniec

Deszczowe chmury "Żabeczek"

Deszczowe chmury "Żabeczek"
W zeszłym tygodniu deszczowa aura nie chciała nas opuścić, żeby ją odgonić postanowiliśmy zrobić własne deszczowe chmurki. "Żabki" wspaniale pracowały przyklejając kropelki deszczu pod chmurkami. Efekt naszej pracy można podziwiać w szatni. Brawo dzielne żabki!
2017-09-26
 

3 urodzinki Franusia z "Żabek"

3 urodzinki Franusia z "Żabek"
Jedna z "Żabek" obchodziła dzisiaj swoje trzecie urodzinki – Solenizant przyniósł dla swoich Gości przepyszne babeczki, soczki i inne smakołyki. Goście świetnie się bawili, odśpiewali Sto lat! dla Frania i  przy skocznej muzyce wspólnie świętowali. Wszystkiego najlepszego Franuś!
2017-09-25
 

Powitanie jesieni i Dzień Przedszkolaka

Powitanie jesieni i Dzień Przedszkolaka
W tym roku Pani Jesień nie zawiodła i tradycyjnie zawitała do naszego przedszkola. Dzisiaj obchodziliśmy również Dzień Przedszkolaka. Podwójne święto i „podwójna” zabawa. Sala przybrała   wielobarwny , jesienny koloryt. Jesienna Pani postanowiła mianować wszystkie Panie z Elfika na swoje asystentki. Stwierdziła, że czeka ją mnóstwo pracy i może do zimy nie zdążyć. Pojawiła się „Chmurka”, „Jarzębinki” i „Witaminki”. Dzieci odśpiewały szacownemu gościowi Hymn Przedszkolaka” po czym każda grupa wiekowa zaprezentowała swoje umiejętności z bardzo szerokiego zakresu. Oprawa muzyczna wprowadziła nas w nieco melancholijny, pełen zadumy nastrój. Na zakończenie pojawiła się smaczna i zdrowa niespodzianka od Jesieni czyli owocowo – warzywne, pyszne smakowitości. Nawet te najmłodsze Elfiki nie mogły odejść od kolorowych  przekąsek.  Smacznego i na zdrowie!!!
2017-09-22
 

"Żabkowa" olejowa zabawa

"Żabkowa" olejowa zabawa
Tym razem "Żabki" postanowiły do zabawy wykorzystać olej spożywczy. I co z tego wynikło? Wystarczył szczelny woreczek i trochę barwnika i świetna zabawa gotowa. Obserwowaliśmy bąbelki tworzące się w woreczku i mogliśmy je przesuwać za pomocą naszych małych paluszków. To było również dobre ćwiczenie małej motoryki. Zadanie wykonane,a przy tym było dużo radosnych uśmiechów:)
2017-09-22
 

"Żabkowe" jesienne drzewo

"Żabkowe" jesienne drzewo
Nasze "Żabunie" z Ciocią Agnieszką postanowiły wykonać "rączkowe jesienne drzewo". Do tego oczywiście potrzebne były odbicia kolorowych wymalowanych farbą rączek. Wszystkie dzieci dzielnie podeszły do zadania i bacznie obserwowały malowanie swoich dłoni. Było przy tym dużo radości i super efekt:) Drzewo wyszło wspaniale. Brawo "Żabeczki":)
2017-09-20
 

"ELFIKI" na Sosnowieckich Dniach Seniora 2017

"ELFIKI" na Sosnowieckich Dniach Seniora 2017
Nasze kochane starszaki z grupy "Motylki" z Niepublicznego Przedszkola "ELFIK" uświetniły swoimi występami Sosnowieckie Dni Seniora. Były recytacje, tańce w parze, balet indywidualny oraz piosenki. Brawo "ELFIKI" i życzymy jeszcze raz samych pogodnych dni naszym Seniorom:) Dziękujemy za wspólną zabawę:)
2017-09-16
 

"Jeżykowe" białe dłonie

"Jeżykowe" białe dłonie
Nasze "Jeżyki" postanowiły swoimi białymi łapkami podpisać się pod jeżykowymi zasadami dobrego zachowania. To była świetna zabawa móc znów uruchomić sensorycznie swoje dłonie. Nie boimy się farby, to dla nas super zabawa, a dodatkowo już wiemy jak mamy się zachowywać w przedszkolu. Brawo dzielne "Jeżyki".
2017-09-16
 

"Biedronkowe" sensoryczne woreczki z żelem

"Biedronkowe" sensoryczne woreczki z żelem
Nie od dziś wiadomo, że zmysły i doświadczenia są najlepszymi nauczycielami dzieci. Zabawy, które umożliwiają im coś dotknąć, poczuć i zobaczyć oraz emocje z nimi związane pozwalają w łatwy sposób przyswoić wiedzę. Dziś "Biedronki" uczyły się kolorów i figur geometrycznych poprzez zabawę z żelem umieszczonym w woreczku.
2017-09-15
 

Urodzinki Madzi z grupy "Motylków"

Urodzinki Madzi z grupy "Motylków"
W to piątkowe dopołudnie świętowaliśmy urodziny naszej Madzi z grupy "Motylków". Życzymy wszystkiego dobrego, dużo sukcesów, spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil pełnych uśmiechu i zabawy:)
2017-09-15
 

"Biedronki" u fryzjera:)

"Biedronki" u fryzjera:)
W murach naszego przedszkolagościliśmy Panią Fryzjerkę -mamę Adasia. Nasz Gość opowiedział nam na czym polega jego zawód oraz jakich używa narzędzi do pracy. Przedszkolaki z ochotą oddały się fryzjerskim czarom, by na ich głowach stworzyć fantazyjne warkocze lub "irokezy". Szczególnie dziewczynki -nasze małe modnisie chętnie oddały się w ręce Pani Uli, by wyglądać jak modelki. Dziękujemy za mile spędzony czas i za słodki poczęstunek. Życzymy zawsze zadowolonych i uśmiechniętych klientów -tak jak nasze małe Elfiki:)
2017-09-14
 
Na początek Poprzednia strona   [29] [30] [31] 32 [33] [34] [35]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL