Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

Warsztaty z gliną - grupa druga

Warsztaty z gliną - grupa druga
Nasza druga grupa równie chętnie uczestniczyła w glinianych zajęciach:) Pierwszy raz mieliśmy takie warsztaty w naszym przedszkolu. Grupa "Motylków" porównała glinę do plasteliny z jedną różnicą: glina jest wygodniejsza:) Pod czujnym okiem prowadzących dzieci ulepiły piękne anioły. Pani zapakowała te cudeńka bardzo delikatnie i obiecała, że przed świętami aniołki wrócą do nas. Będą wypalone w bardzo wysokiej temperaturze w specjalnym piecu, pomalowane i potem szkliwione. "Motylki" zachęciły się do takiej aktywności. Dostały "na wynos" trochę gliny i dalej lepiły i lepiły...tylko gdzie ten piec:)
2017-11-21
 

Deszczowe "Biedroneczki"

Deszczowe "Biedroneczki"
Za oknem już szaro i deszczowo, dlatego pogoda zainspirowała nas do zabawy z parasolami. Przechodziliśmy między kałużami, a wracając kiedy założyliśmy kalosze, pozwoliliśmy sobie na skoki do kałuży. Po skokach jeszcze mała matematyczna zagadka i po zabawie nastał czas na prace plastyczne - malowaliśmy stopami! Ileż było radości kiedy nasze niebieskie stopki zamieniły się w łyżwy, a dzieci ślizgały się po lodzie. A ten lód jeszcze pękał bąbelkami z folii:) Następnie zrobiliśmy parasolki z trójkątów, a nie było to łatwe wyklejanie... Wszyscy poradzilśmy sobie świetnie :) Brawo "Biedroneczki".
2017-11-20
 

Pierwsze przygotowania do świąt u "Żabeczek"

Pierwsze przygotowania do świąt u "Żabeczek"
"Żabki" rozpoczynają pierwsze, nieśmiałe przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Każda rączka została odbita przez zieloną farbę na kartce i posypana brokatem, a następnie wycięta przez Ciocie. Pani Agnieszka pokazywała dzieciom, ile rożnych prac można przygotować z odbić małych rączek - choinkę, koło, wieniec i wiele, wiele innych, ale o tym przekonacie się już niebawem :)
2017-11-20
 

Listopadowa wizyta Spero u "Żabek"

Listopadowa wizyta Spero u "Żabek"
"Żabki" zastanawiały się jakie są potrzeby psa. Zajęcia opierały się na nauce kategoryzacji oraz logicznego myślenia. Nauczycliśmy się opisywać różne sytuacje oraz układać obrazki według kolejności co po sobie następuje. To było nielada zadanie dla naszych "Żabeczek":)
2017-11-17
 

Listopadowa zabawa "Jeżyków" z psem Spero

Listopadowa zabawa "Jeżyków" z psem Spero
"Gdzie idą pieski?" - to była nasza  zabawa w naśladownictwo, nazywanie przedmiotów które pieski posiadają i miejsc do których idą. Reksio idzie na urodzinki , ma balony... Świetnie się bawiliśmy tak jak piesek na urodzinach balonami (zabawa ruchowa). Piesek poszedł też do parku, na boisko, na basen i na plażę. To była super zabawa ze Spero, dziękujemy:)
2017-11-17
 

Listopadowa wizyta Spero u "Biedronek"

Listopadowa wizyta Spero u "Biedronek"
"Biedronki"" zastanawiały się jakie są potrzeby psa. Zajęcia opierały się na nauce kategoryzacji oraz logicznego myślenia. Nauczyliśmy się opisywać różne sytuacje oraz układać obrazki według kolejności co po sobie następuje. "Biedronki" świetnie sobie poradziły:)
2017-11-17
 

Listopadowa wizyta Spero u "Motylków"

Listopadowa wizyta Spero u "Motylków"
"Motylki" zastanawiały się jakie są potrzeby psa. Zajęcia opierały się na nauce kategoryzacji oraz logicznego myślenia. Nauczyliśmy się opisywać różne sytuacje oraz układać obrazki według kolejności co po sobie następuje. Brawo "Motylki" Wasz program był szczególnie bogaty w zagadki i konkursy i daliście radę:)
2017-11-17
 

"Żabkowa" rodzina

"Żabkowa" rodzina
"Żabki" w listopadzie przynosiły do przedszkola zdjęcia swoich rodzin, przedstawiały poszczególnych członków, uczył się co to drzewo genealogiczne, stworzyły pracę swojej "Żabkowej rodziny" - całej grupy. Na zakończenie każdy przygotował piękną ramkę na rodzinne zdjęcie. Piękne prace, kochane "Żabeczki"!
2017-11-16
 

"Moja Ojczyzna Polska" - zajęcia u "Motylków"

"Moja Ojczyzna Polska" - zajęcia u "Motylków"
Święto Niepodległości „Motylki” uczciły niezwykle uroczyście.  Z przypiętymi biało – czerwonymi kotylionami odśpiewały na wstępie "Mazurek Dąbrowskiego", przyjmując przy tym prawidłową postawę.  Mapa Polski pozwoliła dzieciom pokonać drogę z biegiem Wisły, z południa kraju, poprzez Warszawę, aż do Bałtyku. Legenda o Lechu, Czechu i Rusie umożliwiła zrozumienie, dlaczego nasze godło to Orzeł Biały.  Podsumowaniem patriotycznego zajęcia była praca plastyczna, polegająca na wykonaniu flagi Polski i napisu. Każde dziecko wykleiło wybraną literę techniką łańcuszkową. Ostatnim zadaniem było ułożenie z wykonanych liter hasła: "Moja Polska".
2017-11-13
 

"Jeżykowe" jesienne sensoryczne liście

"Jeżykowe" jesienne sensoryczne liście
"Jeżyki" uwielbiają barwy jesieni i brudzenie rączek farbami ....dni nie są już zbyt cieple, a pogoda nie sprzyja zabawom w ogrodzie, więc jesienne liście zawitaly do naszej sali. Powstały wspaniałe dzieła, ale tym razem zamiast pędzla czy też paluszków dzieciaki złapały w rączki piłeczki sensoryczne, co pozwoliło stworzyć ciekawe prace.
2017-11-10
 
Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL