Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

"Motylkowo-Biedronkowe" Śniadanko Wielkanocne

"Motylkowo-Biedronkowe" Śniadanko Wielkanocne
W ten przedświąteczny czas zaprosiliśmy nasze przedszkolaczki na wspólne Śniadanko Wielkanocne. Wszyscy odświętnie ubrani zasiedli do pięknie udekorowanego i zastawionego stołu. Po życzeniach wspólnie biesiadowaliśmy. Było nastrojowo, a w trakcie przywitaliśmy się z wydającą dźwięki kurką wielkanocną. Trzeba było ją pogłaskać i pomyśleć wielkanocne życzenie:) Po śniadanku w odwiedziny przyszedł do nas zajączek ze słodkimi upominkami. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za włączenie się ze smakołykami do naszego śniadanka i życzymy jeszcze raz Wesołych, Spokojnych Świąt.
2018-03-28
 

"Żabkowo-Jeżykowe" Śniadanko Wielkanocne

"Żabkowo-Jeżykowe" Śniadanko Wielkanocne
"Jajkiem będziemy się dzielić,wszyscy w domu z kolei, życzyć sobie pociechy, życzyć sobie nadziei." Z takimi życzenia rozpoczęliśmy nasze śniadanko wielkanocne przy bogato zastawionym stole. Wszyscy pięknie i dostojnie się zachowywali i dzielili różnymi smakołykami. W trakcie powitaliśmy kurkę, która wydawała głos i świetnie prezentowała się zasiadając koło nas przy stole. Nawet dała się pogłaskać:) Na koniec gościliśmy zajączka, który obdarował nas słodkimi upominkami. Było bardzo wesoło:) Dziękujemy Rodzicom za włączenie się ze smakołykami do naszego śniadanka i życzymy jeszcze raz Wesołych, Spokojnych Świąt:)
2018-03-28
 

"Żabkowe" kurczaczki wielkanocne

"Żabkowe" kurczaczki wielkanocne
Mówi zając do baranka,jaka piękna ta pisanka,wtem z jajeczka wyszła kurka,nastroszyła swoje piórka,teraz biega, głośno krzyczy,że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY! Święta Wielkanocne tuż tuż... więc "Żabeczki" przygotowały śliczne kurczaczki ze słoików i bibuły. Zabiorą je do domów  żeby przystroic nimi świąteczny stół.
2018-03-27
 

"Żabkowe" wielkanocne sianie:)

"Żabkowe" wielkanocne sianie:)
Nasze "Żabki" przygotowują się do świąt Wielkanocnych. Zasiały rzeżuchę i owies, które będą dekoracją na naszym świątecznym stole. Codziennie obserwują efekty swojej pracy, podziwiając kiełkujące już nasionka. Brawo dzielni ogrodnicy:)
2018-03-23
 

Urodzinki Adasia z "Jeżyków"

Urodzinki Adasia z "Jeżyków"
Nasz Adaś dziś obchodził z nami swoje urodzinki. W radosnych nastroju zasiedliśmy do stołu zastawionego słodyczami. Oczywiście najważniejszy był tort i świeczki:) Potem życzenia, prezent i wspólna zabawa:) Wszystkiego dobrego Adasiu, dużo radości i zdrowia:)))
2018-03-23
 

"Motylkowo-Biedronkowe" pożegnanie Marzanny

"Motylkowo-Biedronkowe" pożegnanie Marzanny
Symbolem kończącej się zimy jest Panna Marzanna, dlatego aby zimę odwołać, a wiosnę przywołać postanowiliśmy wyjść na ulice naszej dzielnicy i tam się z nią rozprawić. Łagodnie,ale zdecydowanie uświadomiliśmy zimie,że nią ma szans na dalsze panowanie. Stąd z całuskami od serca pozostawiliśmy Zimową Pannę w ogrodzie, a po dwóch dniach nagle zniknęła, chyba odeszła... Od razu zrobiło się miło i słonecznie i tego się trzymajmy. Żegnaj Zimo, widzimy się za rok:)
2018-03-23
 

"Biedronkowe" sianie rzeżuszki

"Biedronkowe" sianie rzeżuszki
Nasze "Biedroneczki" postanowiły przed świętami zasiać rzeżuszkę. Z dużą dokładnością układały ziarenka na wacie i podlewały gotowe dzieła:) Brawo, święta tuż, tuż:)
2018-03-23
 

Witamy Wiosnę w Elfiku:)

Witamy Wiosnę w Elfiku:)
Dzisiaj w naszym przedszkolu wielobarwne opaski na głowach dzieci z każdej grupy wiekowej oraz zielone ubranka wprawiały każdego o zawrót głowy. To wszystko na cześć i powitanie dziewcząt o niespotykanej urodzie: Pani Wiosny i jej asystentki Małej Wiosenki. Piosenki i inscenizacje w wykonaniu naszych wychowanków bardzo podobały się gościom. Dzieci pochwaliły się szeroką wiedzą dotyczącą zmian w przyrodzie. W nagrodę wypiły magiczny napój zdrowia i posiliły się pysznymi placuszkami od taty Dawidka. Było wesoło, słodko i kolorowo.
2018-03-22
 

"Jeżykowa" rzeżuszka

"Jeżykowa" rzeżuszka
Już za tydzień w naszym przedszkolu odbędzie się śniadanko Wielkanocne, dlatego dzisiaj nasze "Jeżyki" siały rzeżuchę. Do skorupek po jajkach wkładały watę, sypały ziarenka, a na końcu musiały wlać dużo wody. Teraz cierpliwe "Jeżyki" będą obserwować jak nasza rzeżucha rośnie.
2018-03-21
 

Tulipany "Biedronek"

Tulipany "Biedronek"
W związku zez zbliżającą się wielkimi krokami Wiosną "Biedroneczki" poznały jej zwiastuny. Piękne przebiśniegi, żonkile, przylaszczki, tulipany, stokrotki i inne kwiaty nie są nam już obce:) Dokładne wyklejanie rozpoczęliśmy od tulipanów. Nasza prezcyzja musiała być tu na wysokim poziomie, ale warto było, bo efekt jest wspaniały:)
2018-03-21
 
Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL