Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

Wizyta Spero w lutym u "Żabek"

Wizyta Spero w lutym u "Żabek"
Zabawy "Żabek" ze Spero łączyły się z różnymi rodzajami aktywności - treiball, psi zaprzęg, jazda na rowerze, agility, dog frisbie. Pani trener omówiła z "Żabkami" te aktywności i dzieci wykonały plakaty symbolizujące daną aktywność. Na koniec Elfiki pokazywały sztuczki: "ósemka" + "akuku". To były ciekawe ćwiczenia.
2018-02-23
 

Mobilne Planetarium

Mobilne Planetarium
Nasze Przedszkole odwiedziło Mobilne Planetarium. Uczestniczyliśmy w występie dydaktycznym prowadzony przez  animatora ubranego w strój  żołnierza USA/NASA. Po zapoznaniu się z podstawowymi terminami kosmicznymi, ruszyliśmy przez kosmiczna śluzę do wnętrza kopuły kosmicznej na projekcję filmu pt. "Start rakietą kosmiczną w NASZ UKŁAD SŁONECZNY". Po pokazie zrobiliśmy sobie zdjęcia na tle kosmosu i planetarium. To była nieziemska podróż:)
2018-02-22
 

Sok jabłkowo-marchwiowy "Żabek"

Sok jabłkowo-marchwiowy "Żabek"
Nasze słodkie "Żabki" zdrowo się odżywiają i smakowity owocowy sok popijają:) Dla Ellfików przygotowanie takie soku to gratka, małe rączki są bardzo sprawne i w mig zrobiły marchwiowo-jabłkowy sok. Troszkę krojenia, troszkę wkładania do sokowirówki, potem trzeba połączyć oba soki i gotowe. Degustacja wyśmienita i zdrowa:)
2018-02-21
 

Matematyczne rozgrywki "Biedronek" cz2

Matematyczne rozgrywki "Biedronek" cz2
Organizowane sytuacje dydaktyczne sprawiają, że ćwiczenie dziecięcego liczenia poprzez różnorodne zabawy umożliwiające manipulowanie oraz wykorzystanie każdej życiowej sytuacji do wzbogacania liczby doświadczeń matematycznych bardzo pomaga w zdobywaniu kompetencji intelektualnych do uczenia się matematyki. W nauce dodawania cyfr tym razem  naszym Elfikom pomogła magiczna kostka oraz kropki biedroneczek. Potem dzieci liczyły wodne kapsle, które trzeba było wyciągnąć za pomocą patyczków, co nie bylo łatwym zadaniem:) Matematyka to super sprawa, o czym nasze "Biedroneczki" się przekonały:)
2018-02-20
 

"Jeżykowe" rękawiczki

"Jeżykowe" rękawiczki
Nasze małe "Jeżyki" są zawsze przygotowane na chłodniejsze dni, dlatego postanowiły wykonać ciepłe kolorowe rękawiczki. Najpierw przyklejanie gotowych wzorów rękawiczek na kartkę, a potem ozdabianie ich różnymi ciekawymi naklejkami. Poznaliśmy również podstawowe figury geometryczne. Brawo dzielne "Jeżyki", jesteście świetnie przygotowane do zimy:)
2018-02-19
 

Urodziny Kacperka z "Żabek"

Urodziny Kacperka z "Żabek"
Nasz Kacperek świętował z nami swoje urodzinki. Wszystkie "Żabki" zasiadły przy wspólnym stole zajadając pyszny autkowy torcik. ZygZak był smakowity i reszta poczęstunku również. Potem wspólna zabawa... to był miło spędzony czas. Sto lat Kacperku:)
2018-02-19
 

Matematyczne rozgrywki "Biedronek" cz1

Matematyczne rozgrywki "Biedronek" cz1
Przedszkole odgrywa znaczącą rolę w rozbudowywaniu matematycznej sfery pojęciowej dziecka. Edukację matematyczną nasze czteroletnie "Biedronki" postanowiły rozpocząć od porównywania liczebność (równo, mniej, więcej) oraz od nauki posługiwania się liczebnikami głównymi. Nasze "Biedroneczki" wyszły nawet poza zakres liczbowy i utrwalały cyfry od 1 do 6. Na zakończenie zajęć wykleiły kolorowe robaczki, które przypomniały im poznane cyfry. W zdobywaniu doświadczeń matematycznych ogromne znaczenie ma trening, który rozwija umiejętności dziecka i pozwala mu pokonać kolejne etapy liczenia. Brawo, dzielnie sobie poradziły nasze Elfiki.
2018-02-19
 

Dzień Kota u "Jeżyków"

Dzień Kota u "Jeżyków"
Miau, miau, miau...coś ty kotku miał? Mialem ja miseczkę mleczka, traz pusta jest miseczka a jeszcze bym chciał. Miau... Tak nasze "Jeżyki" świętowały Dzień Kota i z tej okazji wykonały takie piękne małe kociątka:)
2018-02-16
 

Dzień Kota u "Biedronko" - "Motylków"

Dzień Kota u "Biedronko" - "Motylków"
W przeddzień Światowego Dnia Kota dzieci z grup "Biedronki" i "Motylki" postanowiły upodobnić się nieco do tych sympatycznych, puszystych i przyjaznych człowiekowi zwierząt. Wąsy na twarzach oraz plakietki na bluzkach sprawiły, żę zaroiło się w Elfiku od kotów różnej maści i rasy. Z wizytą wpadły do przedszkola dwie kotki - Kotka Psotka oraz rozsądna i stateczna Czarnula. Przy dźwiękach kociej muzyki zabawiały dzieci oraz wspólnie z nimi dokazywały i psociły. Na zakończenie imprezy zadaniem każdego Elfika było wypełnienie konturów kota play maisami. To był cudowny dzień:)
2018-02-16
 

Urodzinki Kristiana z "Żabek"

Urodzinki Kristiana z "Żabek"

When the time passes, and when one day you look at these pictures, you will think with a smile on your face – it was so nice to be a child! May all your dreams and wishes come true. Have a lovely birthday! Always have a smile on your face, and with yourself carry a heart full of love. Happy Birthday Kristian:)

2018-02-16
 
Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL