Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

Wielkanocne Śniadanko u "Biedronek" i "Motylków"

Wielkanocne Śniadanko u "Biedronek" i "Motylków"
Przy świątecznie przybranych stołach zasiadły odświętnie ubrane "Biedronki" i "Motyle". Wspólne dzielenie się jedzeniem odbywało się w radości i świątecznym nastroju. Dziękujemy Wszystkim Rodzicom za przyniesione dary w koszyczkach. Dzieciom wszystko bardzo smakowało:) Życzymy równie miłej atmosfery w Rodzinnym Gronie podczas Świąt.  Wesołych Świąt:)
2017-04-13
 

Wielkanocne Śniadanko u "Żabek" i "Jeżyków"

Wielkanocne Śniadanko u "Żabek" i "Jeżyków"
Do Śniadanka Wielkanocnego przygotowały się również nasze najmłodsze przedszkolaki z grup "Jeżyki" i "Żabki". W pieknych ubraniach zasiadły do udekorowanego i zastawionego stołu i podzieliły się jajeczkiem:) Było bardzo smakowicie, aż niektóre Elfiki oblizywały paluszki:) Dziękujemy Rodzicom za wszystkie dary przyniesione w koszyczkach, które wzbogaciły nasze świąteczne śniadanko. Wesołych Świąt:)
2017-04-13
 

Wielkanocne warsztaty "Biedroneczek"

Wielkanocne warsztaty "Biedroneczek"
"Biedronki" brały udział w warsztatach wielkanocnych z EntoJury, które rozbudzały kreatywność i usprawniały umiejętności plastyczne. Dzieci ozdabiały drewniane jajka na nóżce zamieniając je w kolorowe zajączki i kurczaki.Wszyscy starali się by ich drewniane zwierzątka byly piękne i kolorowe. Kolejnym ciekawym materiałem było sianko. Dzieci chętnie dotykały i tworzyły z sianka potrzebne elementy do zrobienia sówki.Owijając nitką powstawał tyłów i oczy, potem tylko ziarenka, wstążki i mamy piękne sówki. Było wesoło i twórczo.Nasi ,,przyjaciele" będą wspaniałą ozdobą wielkanocną.
2017-04-12
 

Warsztaty Wielkanocne u "Motylków"

Warsztaty Wielkanocne u "Motylków"
11 kwietnia  przyjechały do naszego  przedszkola Panie z EtnoJury, które zaprosiły nas na świetne zajęcia związane ze zbliżającą się Wielkanocą. Nauczyliśmy się zwijać siano w twarde kule i płaskie kulki.  Z tego, powoli wyłaniały się elementy pierwszej bohaterki naszych warsztatów - sowy. Panie prowadzące połączyły części w całość przy pomocy gorącego kleju a my mogliśmy dodać ozdoby i sowa jak żywa. To nie koniec naszej plastycznej przygody. Symbolem Świąt Wielkanocnych jest min.  kurczak. Tym razem było napychanie brzucha naszemu pisklakowi miękką watą, następnie zszycie wszystkiego w całość i posadzenie  na „drewnianej nóżce”. Ale piękne sowy i kurczaki!!!  „Wesołych Świąt” – krzyczały do nas. 
2017-04-11
 

Wielkanocna pisanka "Jeżyków"

Wielkanocna pisanka "Jeżyków"
Wielkanoc tuż tuż, więc pora wczuć się w klimat świąteczny. Najpierw mała układanka - dopasowywanie połówek skorupek jajek pod względem koloru i kształtu przy "pęknięciu" skorupki, a później....wspólna praca - wielkanocna pisanka, która posłużyła nam również jako istotny element do wielkanocnych zdjęć.
2017-04-11
 

Ćwiczenia sensoryczne "Jeżyków"

Ćwiczenia sensoryczne "Jeżyków"
Dzisiaj odbyły się zajęcia wspomagające integrację sensoryczną. Podczas przebiegu tych zajęć kształtowaliśmy nasze reakcje adaptacyjne. To co napływa od zewnątrz ma wpływ na postrzeganie świata i wpływa na nasze zachowanie. Dlatego tak ważne jest, aby na różne sposoby dostarczać naszym Maluszkom różnych bodźców. Zajęcia bardzo podobały się małym Elficzkom. Ciocie nadal będą bombardować nasze "Jeżyki" zajęciami wspomagającymi integrację sensoryczną.
2017-04-07
 

"Żabki" łowią ryby

"Żabki" łowią ryby
Nasze "Żabki" postanowiły wybrać się na ryby, dlatego najpierw makaron zamienił się w kolorowe rybki, a słomki posłużyły nam za wędki. "Żabki" do dzieła, łowimy rybeczki. Oj, ile było śmiechu, gdy nasze zwinne rybki nie chciały się złowić. Udało nam się jednak zapełnić kubeczki, brawo Maluszki:) Potem czas na łowienie plastikowych rybek do wiaderek. Zwinne "Żabki" są dobrymi wędkarzami:)
2017-04-07
 

"Jeżykowy" dzień i noc

"Jeżykowy" dzień i noc
Tego dnia staraliśmy się nauczyć odróżniać dzień od nocy. Ciocie przyniosły tablicę z rysunkami przedstawiającymi słońce, księzyc oraz niebo za dnia i nocą. Potem wykonywaliśmy zadanie związane z następstwem dnia i nocy. To nie było łatwe, jednak kiedyś trzeba zacząć pokonywanie trudności:) Na koniec praca plastyczna - wykonywanie obrazów malowanych patyczkami do uszu. Tutaj było wiele radości:)
2017-04-06
 

"Biedronkowy" ogródeczek

"Biedronkowy" ogródeczek
Wiosna przyniosła cieplejsze dni,rozkwitające kwiaty i pączki listków- to także czas na praktyczne zajęcia. "Biedronki" postanowiły zazielenić własną sale. Potrzebowaliśmy nasiona fasoli, rzeżuchy, owsa, bobu, doniczki i ziemie. Każde dziecko chętnie zabrało się do pracy. Zadanie wymagało skupienia i zręczności.Dzieci zasiały nasionka, ale to nie wszystko, w naszym ogródku zasadziliśmy lilie, a także cebulki. "Biedronki" wiedzą, ze aby rosły rośliny potrzebujemy wody, ziemi i słońca, dlatego każde dziecko podlało swoje roślinki. Po południu zasadziliśmy lilie do naszego przedszkolnego ogrodu.Teraz czekamy na wzrost roślin, obserwując i dbając o naszą ,,zieleń".
2017-04-06
 

Super występ "ELFIKÓW" na Przeglądzie Twórczości Dziecięcej

Super występ "ELFIKÓW" na Przeglądzie Twórczości Dziecięcej
Nasze Przedszkole uczestniczyło w IV Przeglądzie Twórczości Dziecięcej "Ze sztuką o zdrowiu". Swoim super występem pełnym muzyki, tańców i dowcipu poruszyło wszystkich na sali. Brawo Elfiki, byliście niesamowici:))
2017-04-05
 
Na początek Poprzednia strona   [30] [31] [32] 33 [34] [35] [36]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL