Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Urodziny Julci z grupy "Biedronki"

Urodziny Julci z grupy "Biedronki"
Julcia z grupy ,,Biedronki’’ świętowała z nami swoje 5 urodzinki.:) Ten wyjątkowy dzień obchodziliśmy zaczynając głośnym ,,sto lat’’. Potem czas na przepyszny tort i wesołą zabawę. Julcia zabrała ,,biedroneczki’’ na kwiecistą łąkę gdzie było dużo kwiatów i tam zaczęła się wesoła zabawa. Radosne tańce,uściski to podstawa na urodzinach-Wszystkiego Najlepszego Julciu, zawsze bądź tak wesoła!
2016-03-25
 

Wielkanocny Zając

Wielkanocny Zając
Nasz Wielkanocny Zając przykicał do nas również i w tym roku. Rozdawał dzieciom słodkie niespodzianki i dużo wielkanocnych uścisków z życzeniami:) Do zobaczenia za rok, dziękujemy za prezenty i wspólną zabawę:)
2016-03-24
 

Wielkanocne Śniadanko u "Żabeczek"

Wielkanocne Śniadanko u "Żabeczek"
Tuż tuż przed świętami postanowiliśmy wspólnie z naszymi "Żabkami" zjeść Wielkanocne Śniadanko. Oczywiście królowały jajka, do tego wędlinka i babki. A odwiedziła nas czarodziejska kurka, która gdakała i znosiła czekoladowe jajeczka. Było miło i smakowicie:) Dziękujemy Rodzicom za przyniesione smakołyki z "koszyczków".
2016-03-24
 

Wielkanocne Śniadanko u "Biedronek" i "Motylków"

Wielkanocne Śniadanko u "Biedronek" i "Motylków"
"Biedronki" i "Motylki" wspólnie zasiadły do Wielkanocnego Śniadanka. Wszystko odbyło się w należytym nastroju, z dzieleniem się jajeczkiem, przyniesionymi potrawami oraz składaniem sobie życzeń. Elfiki radośnie wskazywały przyniesione przez siebie smakołyki i zachęcały innych do ich spróbowania. Dziękujemy Rodzicom za przyniesione przysmaki z "koszyczka" i życzymy Wesołych Świąt.
2016-03-24
 

Dzieciaki Sadzeniaki - wizyta "Motylków" w Leroy

Dzieciaki Sadzeniaki - wizyta "Motylków" w Leroy
23 marca (środa) dzieci z grupy "Motylki" wyruszyły busem do Liroy Merlin w Katowicach aby uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji "Dzieciaki Sadzeniaki". Jej celem było uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. Dzieci super się bawiły, bo najlepiej wiedzę przyswaja się właśnie przez zabawę. Dzieciaki Sadzeniaki to zabawa „w przesadzanie kwiatów”, które dzieci otrzymały w prezencie i teraz dalej się nimi opiekują w domu.
2016-03-23
 

ZABAWY MATEMATYCZNE u "Motylków"

ZABAWY MATEMATYCZNE  u "Motylków"
 „Matematyka” w naszej grupie czyli w „Motylkach” jest bardzo często stosowana i bardzo lubiana.  Zaczęło się od „plusów” za dobrą postawę  i właściwe zachowanie. Operacje matematyczne wykonywane w tym obszarze przeszły najśmielsze wyobrażenia. Dzieci dodają i odejmują  w zakresie „sto” i  więcej. Dokonują porównań pamiętając przy tym liczbę swoich „plusów”, zdobytych od początku roku czyli od września 2015. Ta wielka łatwość w liczeni i płynąca z tego radość zainspirowała nas do zorganizowania grupowych zawodów  w grach matematycznych. Dzieci przyniosły w tym dniu swoje ulubione gry edukacyjne,   które uatrakcyjniły nasze przedsięwzięcie. Temat przewodni to: „Minionki sadzą kwiatki” . Więcej...
2016-03-18
 

Pory Roku u "Biedronek"

Pory Roku u "Biedronek"
Dziecko czuje się bezpiecznie w uporządkowanym świecie. Posiadanie wiedzy na temat następstw czasu pozwala na wskazanie naszego miejsca w świecie. Głównym zadaniem było kształtowaniem tej umiejętności dostrzegania powtarzalności następstw czasu. Wiersz ,,Pory roku’’ M. Bogdanowicz był elementem wprowadzającym cztery pory roku. Na podstawie ilustracji mogliśmy się zapoznać z kolorystyką danej pory roku, a także jej darami. Więcej...
2016-03-18
 

Czytanie w "Żabkach" - wizyta licealistów:)

Czytanie w "Żabkach" - wizyta licealistów:)
Gościliśmy w naszym przedszkolu mamę Emilki wraz ze swoimi uczniami z Zespołu Szkół Elektronicznych w Sosnowcu. Nasi Goście przyszli do nas z wizytą, aby umilić nam czas czytając ciekawe książeczki. A my w rewanżu zaśpiewaliśmy specjalnie dla Nich wiersz Tuwima "Murzynek Bambo" Dziękujemy za wizytę i zapraszamy jeszcze do naszego Elfika.
2016-03-18
 

Dzień talentów w Elfiku

Dzień talentów w Elfiku
Dzień talentów zorganizowany w naszym przedszkolu, był okazją do zaprezentowania swoich talentów i umiejętności. Każde dziecko posiada swoje mocne strony. Poprzez wzmacnianie i rozwijanie tego obszaru dodajemy pewności siebie. Dzień talentów został zorganizowany na dużej sali, w którym wzięło udział wiele utalentowanych dzieci z trzech grup. Prezentacja talentów osób z grupy starszej wyłoniła talent matematyczny. Olaf doskonale sobie radzi w dodawaniu i odejmowaniu liczb dwucyfrowych. Talent gimnastyczny zaprezentowały dwie dziewczynki-Julia i Emilia z grup ,,Motylki” i ,,Biedronki”. Dziewczyny są bardzo elastyczne. Więcej...
2016-03-17
 

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski
Dzieci w naszym przedszkolu chętnie biorą udział w konkursach, tym razem zgłosiło się siedmioro dzieci, które chciały zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Dzieci uczyły się wiersza na pamięć w przedszkolu i domu. Na potrzeby konkursu zostało wytypowane jury, w którym składzie zasiadło dwoje dzieci-Jaś i Piotrek oraz wychowawczyni grupy ,,Żabki”. Jury otrzymało kartki z punktacją: jeden lub dwa punkty. Po prezentacji ocenioną punktację zapisywano na tablicy w postaci kropek. Prezentowane wiersze: ,,Wiosenne porządki’’ (podzielony na role), ,,Okulary’’, ,,Na straganie’’, ,,Murzynek Bambo’’ zostały pięknie wyrecytowane. Niektóre dzieci doskonale modulowały głosem, akcentując odpowiedni nastrój wiersza. Więcej...
2016-03-17
 
Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL