Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Walentynki u "Motylków"

Walentynki u "Motylków"
"Motylki" wykonały piękne literowe walentynki. To była bardzo precyzyjna praca polegająca na kuleczkowym wyklejaniu swoich inicjałów. Brawo, świetnie sobie poradziliście:)
2018-02-15
 

Walentynki u "Jeżyków"

Walentynki u "Jeżyków"
14 luty to dzień miłości, przytulania i buziaków. Nasze "Jeżyki" przygotoWały dla swoich najbliższych wyjątkowy Walentynkowy upominek. Było to własnoręcznie wykonane plastelinowe serduszko. Nasze Maluchy miały wiele radości z wyklejania i ozdabiania upominku, który umieściliśmy na naszej tablicy przy wejściu, aby wszyscy bliscy sercu naszych Najmłodszych Podopiecznych mogli cieszyć się ich widokiem. Przesyłamy buziaki w ten walentynkowy czas:)
2018-02-14
 

Walentynki u "Żabek"

Walentynki u "Żabek"
Najpierw czerwone rączki się pojawiły, które nam dobrą zabawę wróżyły... Robiliśmy piękne serduszka przy pomocy farb i zwykłej ściągaczki do wody. Powstały wspaniałe dzieła, które można oglądać na naszej wystawce korytarzowej. Brawo dzielne "Żabki":)
2018-02-14
 

Walentynkowy Bal w Smerfowym Lesie

Walentynkowy Bal w Smerfowym Lesie
"Jeżyki" i "Żabki" uczestniczyły razem w cudownym balu, który prowadziły Smerfetki w swoim Lesie. Robiliśmy pociąg, tańczyliśmy w parach oraz w wielkim kole i zaczarowaliśmy las tak, że aż pojawiły się bańki mydlane oraz mnóstwo uśmiechów:) Zmęczone tańcem Maluchy spały potem w najlepsze:)
2018-02-13
 

Bal na sto par u "Biedronek" i "Motylków"

Bal na sto par u "Biedronek" i "Motylków"
Nadszedł dzień, w którym wszyscy bez wyjątku mogliśmy zamienić się w kogoś innego, chociaż na krótko, ale było to bardzo ekscytujące i magiczne. Pojawiły się Elzy, Dzwoneczek, Spiderman, Piratka, a nawet Bałwanek Bolii oraz wiele innych postaci bajkowych. Kreacje prezentowane były u Smerfetki podczas Balu Walentynkowego. Tańcom nie było końca. W czasie przerwy Smerfetka opowiedziala nam o tym jak Papa Smerf zakochał się. Wszak to Walentynki:) Dzieci jadły popcorn i piły napój zakochanych. Mydlane bańki dodały wszystkim energii do zabaw i pląsów w rytm muzyki...jak smerfowe jagody. Szkoda,że zabawa nie trwała do "białego rana..."
2018-02-13
 

Urodziny Krzysia

Urodziny Krzysia
Nasz Krzyś z grupy "Motylków" obchodził z nami swoje urodzinki:) Życzymy Ci  Sto lat Krzysiu i wielu radosnych chwil:)
2018-02-09
 

Pączkowy Tłusty Czwartek w Elfiku

Pączkowy Tłusty Czwartek w Elfiku
Tłusty Czwartek - jako, że tradycja nakazuje w tym dniu zjeść coś pysznego, Elfiki postanowiły przygotować swoją wersję na ten szczególny dzień. Z pięciu składników wyczarowaliśmy ciasto na lany chrust. Pysznie wyglądający chrust, wyjątkowy bo każdy miał niepowtarzalny kształt - posypaliśmy cukrem pudrem i gotowe. Dodatkowo dla małych brzuszków zostały upieczone także mini pączusie z serków homogenizowanych. Palce lizać:)
2018-02-08
 

Pan Korek ze styczniową wizytą u "Jeżyków"

Pan Korek ze styczniową wizytą u "Jeżyków"
Bańkowa Kraina Pana Korka zafascynowała nasze "Jeżyki". Nasi Goście w laboratorium sprawili kolorowe cuda, aż rozjaśniało nasze przedszkole:) Nuczyliśmy się jak sprawić radość małym i dużym Elfikom...i teraz potrafimy przygotować perfekcyjny płyn do baniek, aby były kolorowe, cudowne i oooogromne.. Wszystkie dzieciaki i nawet Ciocia Monika i Ciocia Marta miały ogromną radość wejścia do gigantycznej bańki. Z każdą wizytą tych fantastycznych chemików uczymy się wielu mądrych i ciekawych rzeczy. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom przesyłamy całusy i nie możemy już doczekać się kolejnego spotkania:)
2018-01-29
 

Pan Korek w styczniu u "Biedronko" - "Motylków"

Pan Korek w styczniu u "Biedronko" - "Motylków"
Tym razem Pan Korek nauczył nas, jak można w warunkach domowych sporządzić płyn do robienia baniek mydlanych, dużych i nawet kwadratowych. Potrzebna jest woda, płyn do naczyń i gliceryna, która ma słodki smak:) Należy to wszystko połączyć, odczekać dobę i zjawiskowe bańki wylatują ze słomki. pozwalając nam nawet na lekkie odbijanie. Na zakończenie zajęcia każe z nas mogło choć na chwilkę znaleźć się w wielkiej mydlanej bańce. To świetne uczucie. Pan Korek podarował każdemu uczestnikowi probówkę z płynem i specjalnym drucikiem, który pozwoli bawić się w puszczanie baniek w domu. Powodzenia:)))
2018-01-29
 

Pan Korek w styczniu u "Żabeczek"

Pan Korek w styczniu u "Żabeczek"
Pan Korek nauczył nas, jak można w warunkach domowych sporządzić płyn do robienia baniek mydlanych, dużych i nawet kwadratowych. Potrzebna jest woda, płyn do naczyń i gliceryna, która ma słodki smak:) Należy to wszystko połączyć, odczekać dobę i zjawiskowe bańki wylatują ze słomki. "Żabeczki" mogły dmuchać i tworzyć własne bańki:) A na zakończenie zajęcia każe z nas mogło choć na chwilkę znaleźć się w wielkiej mydlanej bańce. To świetne uczucie.
2018-01-29
 
Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL