Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

"Dzieciaki Sadzeniaki" - ogrodnictwo "Motylko-Biedronek"

"Dzieciaki Sadzeniaki" - ogrodnictwo "Motylko-Biedronek"
"Motylko-Biedronki" wybrały się do Leroy Merlin w ramach akcji "Dzieciaki Sadzeniaki". Na początku uczestniczyły w wykładzie o roślinach, zasadach ich pielęgnacji i ciekawostkach z ich świata. Potem nadszedł czas na praktykę i zejście do wcześniej przygotowanych stanowisk ogrodniczych na terenie sklepu. Po założeniu jednorazowych rękawiczek Elfiki ułożyły na dnie doniczki specjalne chłonne kamyki, włożyły przygotowanego kwiatka i dosypywały ziemię. Nasi ogrodnicy bardzo dobrze się sprawili, wszystkie kwiatki zostały właściwie przesadzone i gotowe do rozrostu. Teraz trzeba je zabrać do domu i pielęgnować. Najważniejsze jest serce do kwiatów i sumienne podlewanie:) Na koniec wizyty dzieci dostały słodki poczęstunek, dyplomy i z zabezpieczonymi w torbach kwiatkami wracaliśmy do naszego przedszkola.
2018-04-04
 

Wiosna w sali "Jeżyków"

Wiosna w sali "Jeżyków"
Wiosna zagościła już w naszej sali i małych "Jeżykowych" serduszkach, dlatego z miłości do Pani Wiosny namalowaliśmy jej w prezencie śliczne czerwone tulipany. To była bardzo precyzyjna praca i wymagała skupienia, co widać na naszych twarzach:)
2018-04-03
 

"Ptaszki" paluszkiem malowane u "Żabek"

"Ptaszki" paluszkiem malowane u "Żabek"
"Ptaki mają pióra, ptaki mają dzioby, ptaki mają skrzydła i nie do ozdoby. Ptaki są malutkie, ptaki są też duże, bo tak się zdarzyło stworzyc je naturze. Bo na przyklad wróbel to jest mały ptak, ptakiem nieco większym jest na przykład szpak. A olbrzym wśród ptaków to jest emu struś. Mogłabym wymieniać Ale nie chcę już." Wspaniałe dzieła paluszkowe ptaszków autorstwa naszych "Żabek".
2018-04-02
 

"Żabkowe" pisanki z masy solnej

"Żabkowe" pisanki z masy solnej
Wielkanocna wyliczanka Królik, pisklak i pisanka Raz dwa trzy Co w koszyku niesiesz Ty?
2018-03-30
 

"Motylkowe" kurczaczki i zajączki

"Motylkowe" kurczaczki i zajączki

Czas przedświąteczny w naszym przedszkolu jest wyjątkowo kolorowy i pracowity. Tym razem postanowiliśmy wykonać symbole wielkanocne  czyli kurczaki i zajączki. Nie było to trudne ale wymagało cierpliwości; kolorowa farba przekornie nie chciała wysychać. Końcowy efekt upewnił nas, że było warto. Przy tej okazji życzymy wszystkim: kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania.

2018-03-29
 

"Motylkowo-Biedronkowe" Śniadanko Wielkanocne

"Motylkowo-Biedronkowe" Śniadanko Wielkanocne
W ten przedświąteczny czas zaprosiliśmy nasze przedszkolaczki na wspólne Śniadanko Wielkanocne. Wszyscy odświętnie ubrani zasiedli do pięknie udekorowanego i zastawionego stołu. Po życzeniach wspólnie biesiadowaliśmy. Było nastrojowo, a w trakcie przywitaliśmy się z wydającą dźwięki kurką wielkanocną. Trzeba było ją pogłaskać i pomyśleć wielkanocne życzenie:) Po śniadanku w odwiedziny przyszedł do nas zajączek ze słodkimi upominkami. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za włączenie się ze smakołykami do naszego śniadanka i życzymy jeszcze raz Wesołych, Spokojnych Świąt.
2018-03-28
 

"Żabkowo-Jeżykowe" Śniadanko Wielkanocne

"Żabkowo-Jeżykowe" Śniadanko Wielkanocne
"Jajkiem będziemy się dzielić,wszyscy w domu z kolei, życzyć sobie pociechy, życzyć sobie nadziei." Z takimi życzenia rozpoczęliśmy nasze śniadanko wielkanocne przy bogato zastawionym stole. Wszyscy pięknie i dostojnie się zachowywali i dzielili różnymi smakołykami. W trakcie powitaliśmy kurkę, która wydawała głos i świetnie prezentowała się zasiadając koło nas przy stole. Nawet dała się pogłaskać:) Na koniec gościliśmy zajączka, który obdarował nas słodkimi upominkami. Było bardzo wesoło:) Dziękujemy Rodzicom za włączenie się ze smakołykami do naszego śniadanka i życzymy jeszcze raz Wesołych, Spokojnych Świąt:)
2018-03-28
 

"Żabkowe" kurczaczki wielkanocne

"Żabkowe" kurczaczki wielkanocne
Mówi zając do baranka,jaka piękna ta pisanka,wtem z jajeczka wyszła kurka,nastroszyła swoje piórka,teraz biega, głośno krzyczy,że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY! Święta Wielkanocne tuż tuż... więc "Żabeczki" przygotowały śliczne kurczaczki ze słoików i bibuły. Zabiorą je do domów  żeby przystroic nimi świąteczny stół.
2018-03-27
 

"Żabkowe" wielkanocne sianie:)

"Żabkowe" wielkanocne sianie:)
Nasze "Żabki" przygotowują się do świąt Wielkanocnych. Zasiały rzeżuchę i owies, które będą dekoracją na naszym świątecznym stole. Codziennie obserwują efekty swojej pracy, podziwiając kiełkujące już nasionka. Brawo dzielni ogrodnicy:)
2018-03-23
 

Urodzinki Adasia z "Jeżyków"

Urodzinki Adasia z "Jeżyków"
Nasz Adaś dziś obchodził z nami swoje urodzinki. W radosnych nastroju zasiedliśmy do stołu zastawionego słodyczami. Oczywiście najważniejszy był tort i świeczki:) Potem życzenia, prezent i wspólna zabawa:) Wszystkiego dobrego Adasiu, dużo radości i zdrowia:)))
2018-03-23
 
Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL