Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Mistrzostwa Euro Elfik 2016

Mistrzostwa Euro Elfik 2016
,,Piłka nożna, fajna sprawa, gra w nią dziadek, tata, mama, są reguły i zasady moc emocji i zabawy piłka skacze dziś wesoło do góry, w dół,i z powrotem. O lee, o leee o le -na zachętę gromkie brawa i okrzyki''. Rozpoczęcie Mistrzostw Euro 2016 wywołało w młodszych kibicach wiele emocji, dlatego ,,Biedronki'' i ,,Motylki'' wzięły udział w utworzonej na te potrzeby akcji ,,od przedszkolaka do mistrza świata!''. Więcej...
2016-06-22
 

Wycieczka starszych "Żabek" do Egzotarium

Wycieczka starszych "Żabek" do Egzotarium
Nasze najstarsze "Żabki" wybrały się wraz z trzema Ciociami na wycieczkę do sosnowieckiego Egzotarium. Najpierw spacerek z pomocą węża z uchwytami do trzymania, a potem oglądanie pięknych roślin i zwierząt. Było dużo radości, pytań i zdziwienia poznawaniem nowych rzeczy:) Brawo dzielne Elfiki, nawet krokodyl za szybą Was nie wystraszył. To była ciekawa przygoda.
2016-06-22
 

Urodzinki Rafałka

Urodzinki Rafałka
Dzisiaj razem z Rafałkiem obchodziliśmy jego urodzinki. Było bardzo wesoło, zabawa, tańce i oczywiście smakołyki na stole. Wszystkiego najlepszego Rafałku, dużo radosnych chwil i spełnienia marzeń:)
2016-06-21
 

FESTYN PRZEDSZKOLNY 2016

FESTYN PRZEDSZKOLNY 2016
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny połączony z Dniem Mamy i Taty. Bawiliśmy się wyśmienicie dzięki animatorom -piratom, Kung Fu Pandzie, zamkowi dmuchanemu, malowaniu twarzy, warsztatach lastycznych na folii, bańkach mydlanych i wielu innych atrakcjach. Do tego smaczne jedzonko: kiełbaski, kasznaki, smaluszek, domowy chleb, wata cukrowa i ciasta domowego wypieku. Pogoda jak zawsze udana, zamówiona:) Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną dobrą zabawę:)
2016-06-18
 

Spero na odwiedzinach czerwcowych u "Motylków"

Spero na odwiedzinach czerwcowych u "Motylków"
Zabawa ruchowa ze Spero „Jakie to zwierzę”. Dzieciaczki poznały i utrwaliły zwierzęta takie jak: żyrafa, zebra, tygrys, wąż, papuga. Zajęcia miały na celu rozwijaniu wyobraźni poprzez naśladownictwo danego zwierzęcia oraz rozwijanie sprawności ruchowej. Oczywiście Spero sprawdzał czy każde dziecko dobrze naśladowało dane zwierzę. Na koniec zajęć utrwalenie wiadomości dot. bezpiecznego zachowania się wobec obcych psów oraz opieki nad nimi podczas upałów, a także  „przytulasy” ze Spero żegnając się z nim przed wakacjami.
2016-06-17
 

Spero na wizycie czerwcowej u "Biedronek"

Spero na wizycie czerwcowej u "Biedronek"
U "Biedronek" trwały zabawy utrwalające znajomość kolorów i części ciała psa.  Elfiki uczestniczyły w zabawie mającej na celu rozpoznawanie kolorów  i ich nazywanie poprzez rzut kostką i skok na odpowiedni kolor. Zabawa miała na celu również doskonalenie spostrzegawczości wzrokowej i szybkiej orientacji. Każde dziecko po wykonaniu zadania miało w nagrodę poczesanie, nakarmienie psa i pogłaskanie go w odpowiednim miejscu. Na koniec zajęć utrwalenie wiadomości dot. bezpiecznego zachowania się wobec obcych psów oraz opieki nad nimi podczas upałów.
2016-06-17
 

Spero na wizycie czerwcowej u "Żabek1"

Spero na wizycie czerwcowej u "Żabek1"
Zabawy utrwalające znajomość kolorów i części ciała psa.  Dzieci uczestniczyły w zabawie mającej na celu rozpoznawanie kolorów  i ich nazywanie poprzez rzut kostką i skok na odpowiedni kolor. Zabawa miała na celu również doskonalenie spostrzegawczości wzrokowej i szybkiej orientacji. Każde dziecko po wykonaniu zadania miało w nagrodę poczesanie, nakarmienie psa i pogłaskanie go w odpowiednim miejscu. Na koniec zajęć utrwalenie wiadomości dot. bezpiecznego zachowania się wobec obcych psów oraz opieki nad nimi podczas upałów.
2016-06-17
 

Spero na wizycie czerwcowej u "Żabek2"

Spero na wizycie czerwcowej u "Żabek2"
Z "Żabeczkami" Spero utrwalał kolory i części ciała psa. Dzieci uczestniczyły w zabawie mającej na celu rozpoznawanie kolorów  i ich nazywanie poprzez rzut kostką i skok na odpowiedni kolor. Zabawa miała na celu również doskonalenie spostrzegawczości wzrokowej i szybkiej orientacji. Każde dziecko po wykonaniu zadania miało w nagrodę poczesanie, nakarmienie psa i pogłaskanie go w odpowiednim miejscu. Na koniec zajęć utrwalenie wiadomości dot. bezpiecznego zachowania się wobec obcych psów oraz opieki nad nimi podczas upałów.
2016-06-17
 

Planetarium w Elfiku cz1

Planetarium w Elfiku cz1
Planety, orbity i galaktyki to podstawowy temat rozmów najstrszych "Motylków". W odpowiedzi na ich pasję, zaprosiliśmy do nas Planetarium:) To była wspaniała międzygalaktyczna przygoda.
2016-06-16
 

Planetarium u maluszków

Planetarium u maluszków
Nasze maluszki rownież wyruszyły w odróż po nieboskłonie:) Tym razem Pani zaproponował bajeczkę o planetach. Leżąc wewnątrz olbrzymiej kouły czuły się jakby miały przed sobą niebo pełne gwiazd. To była nielada atrakcja:)
2016-06-16
 
Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL