Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Zabawa z balonami wodnymi

Zabawa z balonami wodnymi
Dzisiaj nasze "Biedronki" i "Motylki" miały nie lada okazję zabawić się balonami wodnymi. To była miła chłodząca zabawa z której oczywiście dzieci nie wyszły "suchą nogą". Kolorowe baloniki sprawiły wszystkim dużo radości. Tym bardziej, że były miłym orzeźwieniem na tak upalny dzień:) Na koniec prysznic z mgiełką wodną i dużo radosnych pisków:) Brawo wodne "Motyle" i "Biedronki".
2017-08-03
 

"Żabkowe" wakacyjne żaglówki

"Żabkowe" wakacyjne żaglówki
Nasze drogie "Żabeczki" z okazji wakacji wyruszyły nad wodę. Stworzyły piękne żaglówki, które można zobaczyć na naszej gazetce w korytarzu. Dzieci szukały muszelek w kolorowym "ryżowym piasku". Każda "Żabka" znalazła dla siebie piękną pamiątkę. Później dzieci łowiły kolorowe rybki w pobliskim stawie, które musiały trafić do odpowiednich kolorowych wiaderek. Po męczącej zabawie na plaży poszły na lody do pobliskiej lodziarni. Każda "Żabka" wybrała sobie wafelek i aż po 3 gałki lodów. Z pomocą Cioci stworzyły kolorowe desery. Wszyscy wspaniale się bawili w tych wodnych klimatach:)
2017-07-26
 

Degustacja ogórków małosolnych

Degustacja ogórków małosolnych
Nastał czas degustacji, wszyscy z niecerpliwością chcieliśmy sprawdzić czy udały się nasze ogóreczki. Po otwarciu smakowity zapach mówił sam za siebie, to była naprawdę dobra robota: Brawo "Biedroneczki" i "Motyle" wykonaliście rewelacyjnie to kiszenie, palce lizać:)
2017-07-21
 

Basenikowanie "Żabeczek"

Basenikowanie "Żabeczek"
Chlu, chlup, nasze "Żabeczki" uwielbiają wodę, stąd przy sprzyjającej pogodzie postanowiliśmy sprawdzić ich umiejętności zabaw wodnych. Poprzebierane w kostiumy i w ręcznikach na ramieniu wyruszyły do naszego przedszkolnego ogrodu. A tam już czekał na nich basenik i miłe chwile z piłkami. Było bardzo wesoło, a z daleka słychać było tylko radosne okrzyki:)
2017-07-20
 

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"
Nasze najstarsze Elfiki postanowiły się przenieść do czasów dinozaurów. Dzieci poznały podróżnika -archeologa, który otworzył przed nimi drzwi do tajemnicy życia dinozaurów. Było wiele atrakcji: rozbijanie zamrożonych dinozaurów, jaj dinozaurowych, odpowiedzi na zagadki, odciskanie w masie solnej muszelki jako odcisku z dawnych czasów, podziwianie wielkich okazów amonitów, przejście trasy dinozaurowej w specjalnych nogach z pazurami, tworzenie z papierowych rolek olbrzymiego szkieletu dinozaura... a wszystko w przyjaznej atmosferze prehistorii:) To była ciekawa lekcja, a zarazem wspaniała zabawa:)
2017-07-20
 

Ogórki małosolne w "Motylkach"

Ogórki małosolne w "Motylkach"
Kiszenie ogórków w naszej grupie to już tradycja. W te wakacje "Motylki" nie zapomniały o tej kulinarnej akcji. Pierwszym etapem było zgromadzenie niezbędnych składników. Następnie trzeba było dokładnie umyć ręce, a potem same ogórki. Czyściutkie zielone warzywka wędrowały do słoików. Dla towarzystwa ogórkom dodaliśmy kwiat kopru, czosnek i chrzan. Na koniec zalaliśmy wszystko wodą i...czekamy trzy dni. Woda stała się mętna - to znaczy, że nasze ogórki można już spróbować:) Będą pyszne:)
2017-07-19
 

Basenikowanie Motylko-Biedroneczek:)

Basenikowanie Motylko-Biedroneczek:)
Wreszcie nastały ciepłe i słoneczne dni, dlatego mogliśmy rozpocząć nasze przedszkolne basenikowanie:) Dzieci z wielkim przejęciem przebierały się do kostiumów i zabierały swoje ręczniki plażowe,żeby rozłożyć je na trawie. Jak miło było się popluskać w wodzie i pobawić w niej piłkami:) To były naprawdę miłe i radosne chwile:) Super basenik:)
2017-07-19
 

Basenikowanie "Jeżyków"

Basenikowanie "Jeżyków"
Pierwszego dnia nasze "Jeżyki" kąpały się razem z "Żabkami" -i miały wspólne zdjęcia, nie było jeszcze wszystkich strojów i zabawa była w mniejszym gronie, a teraz już są na swoich basenikach i przy wspólnej zabawie z piłkami. Zakladanie strojów, rozkladanie ręczników,to była wspaniała radosna zabawa dla naszych małych Elfików. I ten plusk wody, o jak dobrze nam było w baseniku:)
2017-07-19
 

Muzyczne echo u "Jeżyków"

Muzyczne echo u "Jeżyków"
Dzisiaj aby umilić wakacyjny czas grupa "Jeżyków" udała się do świata muzyki. Nauczyliśmy się nowej piosenki na powitanie "Wszyscy są witam was", dowiedzieliśmy się co to jest muzyka, poznaliśmy części ciała w zabawie przy piosence "Pokaż Grzesiu". Podczas zajęć plastycznych dzieci poznały też nutkę, którą wykleiły. Drugiego dnia Elfiki zapoznały się z instrumentami muzycznymi a nawet sami zrobili własne kolorowe bębenki z kubeczków i balonów. Ile było uciechy i zabawy. Zaśpiewaliśmy "Jestem sobie przedszkolaczek". Koncertu Jeżyków słuchała grupa "Żabki" i wszyscy wspaniale się bawili:)
2017-07-19
 

Piankowe lody "Biedroneczek"

Piankowe lody "Biedroneczek"
"Biedroneczki" z okazji wakacji postanowiły przygotować główny przysmak letni-lody. Tym razem powstały smakowite choć niejadalne piankowe lody. Dzieci przy użyciu pianki do golenia, kleju, farb stworzyły prawdziwe piankowe farby. Każde dziecko tworzyło ,,lodową'' masę , mieszając ,dodając odpowiednie składniki. Potem tylko wybór odpowiedniego ,,smaku'' i powstały apetycznie wyglądające lody. W ,,wakacyjnych '' okularach odczuliśmy klimat letni.:)
2017-07-14
 
Na początek Poprzednia strona   [31] [32] [33] 34 [35] [36] [37]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL