Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [32] [33] [34] 35 [36] [37] [38]  Następna strona Na koniec

"Motylkowo-Biedronkowe" pożegnanie Marzanny

"Motylkowo-Biedronkowe" pożegnanie Marzanny
Symbolem kończącej się zimy jest Panna Marzanna, dlatego aby zimę odwołać, a wiosnę przywołać postanowiliśmy wyjść na ulice naszej dzielnicy i tam się z nią rozprawić. Łagodnie,ale zdecydowanie uświadomiliśmy zimie,że nią ma szans na dalsze panowanie. Stąd z całuskami od serca pozostawiliśmy Zimową Pannę w ogrodzie, a po dwóch dniach nagle zniknęła, chyba odeszła... Od razu zrobiło się miło i słonecznie i tego się trzymajmy. Żegnaj Zimo, widzimy się za rok:)
2018-03-23
 

"Biedronkowe" sianie rzeżuszki

"Biedronkowe" sianie rzeżuszki
Nasze "Biedroneczki" postanowiły przed świętami zasiać rzeżuszkę. Z dużą dokładnością układały ziarenka na wacie i podlewały gotowe dzieła:) Brawo, święta tuż, tuż:)
2018-03-23
 

Witamy Wiosnę w Elfiku:)

Witamy Wiosnę w Elfiku:)
Dzisiaj w naszym przedszkolu wielobarwne opaski na głowach dzieci z każdej grupy wiekowej oraz zielone ubranka wprawiały każdego o zawrót głowy. To wszystko na cześć i powitanie dziewcząt o niespotykanej urodzie: Pani Wiosny i jej asystentki Małej Wiosenki. Piosenki i inscenizacje w wykonaniu naszych wychowanków bardzo podobały się gościom. Dzieci pochwaliły się szeroką wiedzą dotyczącą zmian w przyrodzie. W nagrodę wypiły magiczny napój zdrowia i posiliły się pysznymi placuszkami od taty Dawidka. Było wesoło, słodko i kolorowo.
2018-03-22
 

"Jeżykowa" rzeżuszka

"Jeżykowa" rzeżuszka
Już za tydzień w naszym przedszkolu odbędzie się śniadanko Wielkanocne, dlatego dzisiaj nasze "Jeżyki" siały rzeżuchę. Do skorupek po jajkach wkładały watę, sypały ziarenka, a na końcu musiały wlać dużo wody. Teraz cierpliwe "Jeżyki" będą obserwować jak nasza rzeżucha rośnie.
2018-03-21
 

Tulipany "Biedronek"

Tulipany "Biedronek"
W związku zez zbliżającą się wielkimi krokami Wiosną "Biedroneczki" poznały jej zwiastuny. Piękne przebiśniegi, żonkile, przylaszczki, tulipany, stokrotki i inne kwiaty nie są nam już obce:) Dokładne wyklejanie rozpoczęliśmy od tulipanów. Nasza prezcyzja musiała być tu na wysokim poziomie, ale warto było, bo efekt jest wspaniały:)
2018-03-21
 

"Jeżykowe" bazie

"Jeżykowe" bazie
"Na gałązkach wierzb pod miedzą Szarosrebrne kotki siedzą. A tuż we wsi, wśród opłotków, Skacze mnóstwo burych kotków. Możesz wybrać je do woli.Powiedz, które kotki wolisz." Nasze Jeżyki witają już wiosnę. A pierwszymi oznakami są bazie, które własnoręcznie wykonały z bibuły i waty. Rodzice mogą podziwiać "Jeżykowe" zwiastuny wiosny na gazetce w korytarzu.
2018-03-20
 

"Motylkowe" przedświąteczne siewy

"Motylkowe" przedświąteczne siewy
"Motylki" postanowiły zasiać nie tylko rzeżuszkę,ale poobserwować również wzrost fasoli. Po skrupulatnych przygotowaniach otworzyły warsztat ogrodniczy. Wszystko świetnie się udało, teraz pozostaje tyko czekać, aż roślinki wykiełkują.Lekcja "od ziarenka do roślinki" udała się:))
2018-03-20
 

W "Motylków" Wiosna tuż tuż...

W "Motylków" Wiosna tuż tuż...
Jeszcze mróz czasem szczypie w nosy, jeszcze śnieg poprószy ale słońce coraz odważniej zagląda do sali „Motylków”. Dlatego postanowiliśmy „wyczarować” odrobinę wiosny, wysiewając lub sadząc do doniczek z ziemią różne nasiona. Wiemy już, jak odróżnić owies od rzeżuchy i rozpoznajemy nasiona trawy i fasoli. Praca w „mini ogródku” była bardzo przyjemna i ekscytująca. Przy okazji postanowiliśmy wykonać eksperyment, który upewni nas, że do wzrostu roślin potrzebna jest nie tylko ziemia, ale słońce i woda. Naczynie z nasionami rzeżuchy nakryliśmy „czapeczką” z czarnego kartonu nie pozwalając promieniom słońca na ogrzewani ich. Zobaczymy, czy roślinka bez słońca będzie miała piękny, zielony kolor. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze kiełki naszych roślinek.
2018-03-19
 

Urodzinki Nikoli z "Jeżyków"

Urodzinki Nikoli z "Jeżyków"
Nasza Nikolka dzisiaj świętowała z nami swoje 3 latka. W pięknej sukience z uśmiechem na twarzy siedziała przy stole urodzinkowym gasząc świeczkę i delektując się słodkościami. Potem oczywiście wesoła zabawa, dużo życzeń i buziaków. Sto lat Nikolu, dużo radości w serduszku i słoneczka na co dzień:)
2018-03-16
 

Urodzinki Majki z "Biedronek"

Urodzinki Majki z "Biedronek"
Nasza Majeczka ukończyła dziś 4 lata. Dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń. To był bardzo miły i radosny dzień, a wspólna zabawa z Tobą dała nam dużo satysfakcji. Sto lat:)
2018-03-14
 
Na początek Poprzednia strona   [32] [33] [34] 35 [36] [37] [38]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL