Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [32] [33] [34] 35 [36] [37] [38]  Następna strona Na koniec

Urodziny Antosia z "Jeżyków"

Urodziny Antosia z "Jeżyków"
Nasz Antoś obchodził z nami swoje 3-cie urodzinki. Życzymy mu dużo radości, spełnienia marzeń i zdrowia:) Sto lat Antosiu:) Przesyłamy buziaki:)
2018-05-24
 

Finałowy występ Ardianny na Festiwalu "NUTKA"

Finałowy występ Ardianny na Festiwalu "NUTKA"
Nasza Ada dostała się do finału Festiwalu Przedszkolnej Twórczości Muzycznej NUTKA. Jesteśmy z niej dumni:)) Na deskach sali widowiskowej "MUZA" w uroczystej oprawie miała zasczyt wykonać jeszcze raz piosenkę "Czarna Kicia". Życzymy wielu sukcesów wokalnych w przyszłości:)
2018-05-24
 

Urodzinki Piotrusia z "BIEDRONEK"

Urodzinki Piotrusia z "BIEDRONEK"
Razem z Piotrusiem świętowaliśmy jego 4-te urodzinki:)) Sto lat Ci życzymy, zdrowia i zawsze uśmiechniętej miny:))
2018-05-24
 

Międzyprzedszkolny przegląd piosenki angielskiej

Międzyprzedszkolny przegląd piosenki angielskiej
Występ naszych najstarszych przedszkolaków z grupy "Motylki" na IV między-przedszkolnym przeglądzie piosenki angielskiej "You can sing" . Nasze "kaczuszki" pięknie wystąpiły:) Brawo:))
2018-05-21
 

Festyn w Elfiku 2018 - przygotowania

Festyn w Elfiku 2018 - przygotowania
Pomimo strachu o brzydką pogodę, zaufaliśmy słońcu i nas nie zawiodło:) Mogliśmy świetnie się bawić na żłobkowo-przedszkolnym Festynie 2018. Dziękujemy wszystkim za przybycie!
2018-05-19
 

Festyn w Elfiku 2018 - wspólna zabawa

Festyn w Elfiku 2018 - wspólna zabawa
Wspólne zabawy to dużo radości:) Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tworzeniu muzycznych korowodów, za udział w konkursach i za wiele ciepłych słów:) Cieszymy się, że mogliśmy spędzić razem miło ten czas:):) Na naszym festynie zagościł salon malowania twarzy, malowania paznokci oraz warsztaty plastyczne: wykonywanie korali i kwiatów oraz malowanie na folii. To była dopiero zabawa i wspaniałe efekty na twarzy i paznokciach:) Specjalistki Ciocie wspaniale sobie poradziły:)Do naszego ogrodu przybył dmuchak Dinuś:) Bardzo miło go przyjęliśmy i świetnie się z nim bawiliśmy:) Klocki - pianki to też świetna zabawa w konstruktora. Szybko powstał ciekawy tor przeszkód:) Zabawy dowolne na huśtawkach, trampolinie i w piaskownicach, to też jest ciekawe doświadczenie. A do tego słodkie buzie z watą cukrową i innymi smakołykami:) Uśmiechnięte twarze dzieci same mówią za siebie:)
2018-05-19
 

Festyn w Elfiku 2018- występy z okazji Dnia Mamy i Taty

Festyn w Elfiku 2018- występy z okazji Dnia Mamy i Taty
Nasz Festyn był połączony z obchodami dwóch ważnych zbliżających się świąt - Dnia Mamy i Dnia Taty. Dzieci pięknie wystąpiły dla swoich Rodziców, aż były widoczne łzy wzruszenia... To był bardzo emocjonalny moment naszego Festynu. Życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego Rodzicom:) Nasze młodsze przedszkolaki w grup "Jeżyki" i "Żabki" również chciały podziękować swoim Rodzicom za miłość i opiekę:) Poprzez ciepłe słowa wierszyków, piosenek i w tańcu wyraziły swoje uczucia:)
2018-05-19
 

NOC INDIAŃSKA W PRZEDSZKOLU "ELFIK"

NOC INDIAŃSKA W PRZEDSZKOLU "ELFIK"
 To już piąta NOC PRZEDSZKOLNA w Elfiku i bezspornie przejdzie do naszej przedszkolnej tradycji. Tym razem "MOTYLKI" przeobraziły się w indiańskie plemię o nazwie "Waleczni Inkowie". Liczyło ono pięciu indiańskich wojowników i pięć indiańskich piękności. Aby nadać temu wydarzeniu rangi, należało najpierw połknąć robaczka-galaretkę, następnie przyjąć imię od Długowłosej Gazeli i poddać się pasowaniu na Inka. W zwyczaju Indian jest posiadanie i czczenie totemu; każdy wojownik i wojowniczka wykonali swój własny totem, który zapewni im spokój i szczęście na długie lata. Po twórczej pracy  Wojownicy udali sie na pyszny i zdrowy posiłek. Nagle z oddali dobiegło złowrogie pomrukiwanie dzikiego zwierza. Zabraliśmy łuki,  siatkę i ..niedźwiedź padł pod ciężarem ciał wojowników. Na szczęście to była tylko pani Kasia. Kolejną czynnością Walecznych Inków było przemycie twarzy i dłoni miksturą wykonaną z platkow róży, listków bazylii i olejku miodowego. Gładka skóra będzie z pewnością przez długie lata. Jeszcze tylko popcornowa niespodzianka, mycie ząbków, przebranie sie w pidżamki i nasi indiańscy bohaterowie przy delikatnym blasku ogniska udali sie na zasłużony odpoczynek. O czym śnili? Któż to wie?.....
2018-05-12
 

"Dzień Ziemi" u "Żabek"

"Dzień  Ziemi" u "Żabek"
Aby przypomnieć naszym najmłodszym jak ważne jest dbanie o naszą planetę wykonaliśmy makietę z popcornu(zafarbowanego na zielono). Ciocia pokazała dzieciom eksperyment w wykorzystaniem tabletek musujących, farbek i wody-planeta Ziemia na talerzu. Ważne jest aby już od najmłodszych lat wiedzieć jak dbać o naszą planetę.
2018-05-10
 

URODZINKI FILIPKA Z "MOTYLKÓW"

URODZINKI FILIPKA Z "MOTYLKÓW"
Nasz Filipek z grupy "Motylki" obchodził z nami swoje 7 urodzinki:)) Było bardzo wesoło i kolorowo, a świętowaliśmy aż dwa dni:)) Wszystkiego najlepszego Filipku, dużo radości, spełnienia marzeń i powodzenia od nowego roku w szkole:) Sto lat!!!
2018-05-07
 
Na początek Poprzednia strona   [32] [33] [34] 35 [36] [37] [38]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL