Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]  Następna strona Na koniec

"Żabkowy" Dzień Chłopaka

"Żabkowy" Dzień Chłopaka
Nasi chłopcy obchodzili dzisiaj swoje świętą z tej okazji bawiliśmy się rozsypanymi po całej sali piłeczkami. Skakaliśmy i próbowaliśmy łapać mydlane bańki. Dziewczynki wręczyły naszym chłopcom prezenty z okazji ich święta. Wszyscy wspaniale się bawili.
2017-09-28
 

Jesienne korale "Motylków"

Jesienne korale "Motylków"
Pani Jesień zagościła u nas na dobre. Kasztany spadają jak krople deszczu i proszą nas swoim pięknym wygładem o to, abyśmy się nimi zajęli. Dlatego „Motylki” wybrały się na te brązowe, błyszczące kule z myślą o tym, że powstaną z nich ciekawe „arcydzieła”. Tak też się stało. Na początku należało ponakłuwać kasztanki i zrobić dziurki /tym zajęła się pani/. Następnie każdy nawlekał naprzemiennie kasztany i makaron; wg własnego pomysłu. Gotowe korale zawisły  najpierw na szyjach „Starszaków”, potem na tablicy z pracami plastycznymi.  Za kilka dni każdy „Motylek” wręczy swój sznur korali mamie. Tak po prostu, bez okazji. 
2017-09-28
 

Pierwszy spacer "Żabeczek"

Pierwszy spacer "Żabeczek"
Dzisiaj czekało nas nie lada wyzwanie – wybraliśmy się z wężem spacerowym na nasz pierwszy spacer po okolicy. "Żabeczki” spisały się wzorowo podczas wyjścia. Wszyscy dzielnie maszerowali i obserwowali otaczającą nas jesienną aurę. Na zakończenie naszego spacerku spędziliśmy miło czas na pobliskim placu zabaw.
2017-09-27
 

Czytanie u "Biedroneczek"

Czytanie u "Biedroneczek"
W naszym przedszkolu "Biedronki" gociły dziś mamę Zuzi. Pani Mariola przyszła nam poczytać ulubione książeczki Zuzanki:) Nam też bardzo się podobały:) Zapraszamy również innych Rodziców do udziału w akcji "Cała Polska czyta Dzieciom".
2017-09-27
 

"Biedronkowa" słomkowa biżuteria

"Biedronkowa" słomkowa biżuteria
Podczas wizyty mamy Zuzi na dzieci z grupy "Biedronki" czekała jeszcze jedna niespodzianka:) Wspólnie wykonywaliśmy piekne bransoletki i naszyjniki z kolorowych słomek. Do tego potrzebne było żelazko i deska do prasowania, ale było z tym dużo zabawy i radości. Bardzo dziekujemy Pani Marioli za te super zajęcia i poświęcony czas:) Było naprawdę miło:)
2017-09-27
 

Deszczowe chmury "Żabeczek"

Deszczowe chmury "Żabeczek"
W zeszłym tygodniu deszczowa aura nie chciała nas opuścić, żeby ją odgonić postanowiliśmy zrobić własne deszczowe chmurki. "Żabki" wspaniale pracowały przyklejając kropelki deszczu pod chmurkami. Efekt naszej pracy można podziwiać w szatni. Brawo dzielne żabki!
2017-09-26
 

3 urodzinki Franusia z "Żabek"

3 urodzinki Franusia z "Żabek"
Jedna z "Żabek" obchodziła dzisiaj swoje trzecie urodzinki – Solenizant przyniósł dla swoich Gości przepyszne babeczki, soczki i inne smakołyki. Goście świetnie się bawili, odśpiewali Sto lat! dla Frania i  przy skocznej muzyce wspólnie świętowali. Wszystkiego najlepszego Franuś!
2017-09-25
 

Powitanie jesieni i Dzień Przedszkolaka

Powitanie jesieni i Dzień Przedszkolaka
W tym roku Pani Jesień nie zawiodła i tradycyjnie zawitała do naszego przedszkola. Dzisiaj obchodziliśmy również Dzień Przedszkolaka. Podwójne święto i „podwójna” zabawa. Sala przybrała   wielobarwny , jesienny koloryt. Jesienna Pani postanowiła mianować wszystkie Panie z Elfika na swoje asystentki. Stwierdziła, że czeka ją mnóstwo pracy i może do zimy nie zdążyć. Pojawiła się „Chmurka”, „Jarzębinki” i „Witaminki”. Dzieci odśpiewały szacownemu gościowi Hymn Przedszkolaka” po czym każda grupa wiekowa zaprezentowała swoje umiejętności z bardzo szerokiego zakresu. Oprawa muzyczna wprowadziła nas w nieco melancholijny, pełen zadumy nastrój. Na zakończenie pojawiła się smaczna i zdrowa niespodzianka od Jesieni czyli owocowo – warzywne, pyszne smakowitości. Nawet te najmłodsze Elfiki nie mogły odejść od kolorowych  przekąsek.  Smacznego i na zdrowie!!!
2017-09-22
 

"Żabkowa" olejowa zabawa

"Żabkowa" olejowa zabawa
Tym razem "Żabki" postanowiły do zabawy wykorzystać olej spożywczy. I co z tego wynikło? Wystarczył szczelny woreczek i trochę barwnika i świetna zabawa gotowa. Obserwowaliśmy bąbelki tworzące się w woreczku i mogliśmy je przesuwać za pomocą naszych małych paluszków. To było również dobre ćwiczenie małej motoryki. Zadanie wykonane,a przy tym było dużo radosnych uśmiechów:)
2017-09-22
 

"Żabkowe" jesienne drzewo

"Żabkowe" jesienne drzewo
Nasze "Żabunie" z Ciocią Agnieszką postanowiły wykonać "rączkowe jesienne drzewo". Do tego oczywiście potrzebne były odbicia kolorowych wymalowanych farbą rączek. Wszystkie dzieci dzielnie podeszły do zadania i bacznie obserwowały malowanie swoich dłoni. Było przy tym dużo radości i super efekt:) Drzewo wyszło wspaniale. Brawo "Żabeczki":)
2017-09-20
 
Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL