Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]  Następna strona Na koniec

Dzień chłopaka w "Motylko-Biedronkach"

Dzień chłopaka w "Motylko-Biedronkach"
Na "Dzikim Zachodzie" zrobiło się gwarno. Nasi prawdziwi Kowboje mieli dużo zadań do wykonania, aby uzyskać odznakę "Szeryfa". Pierwszym zadaniem zręcznościowym było strzelanie do celu czyli rzut woreczkiem, aby strącić jak najwięcej kręgli. Kolejne zadanie, to przejście między pachołkami z kaeluszami na głowie, tak, aby nie spadły. Śmiechu było na potęgę:) Nie obeszło się również bez przeciągania liny. Dziewczęta aktywnie dopingowały naszych chłopaków. Oczywiście cały Dzień Chłopaków był przy w nastroju dobrego westernu:)
2018-09-30
 

Jesienne drzewo "Żabek"

Jesienne drzewo "Żabek"
Jesień na dobre zagościła za oknami, w związku z tym my też chcieliśmy uczcić jej nadejście wykonaniem pięknego jesiennego drzewa. „Żabeczki” na spacerku z Rodzicami pozbierały liście i przyniosły do przedszkola. Oprócz jesiennego drzewa ćwiczyliśmy także malowanie kształtu liści.
2018-09-27
 

Powitanie Pani Jesieni:)

Powitanie Pani Jesieni:)
No i stało się! Jesień zawitała do nas punktualnie, niosąc ze sobą wiatr, deszcz burze i przejmujący chłód. Ale my – Elfiki nie boimy się tego. Ubieramy się ciepło i wyruszamy na kasztany, których wrzesień  nam nie żałuje. Spotkanie wtorkowe z Panią Jesienią w przedszkolu było bardzo kolorowe i „rozśpiewane”. Miły gość opowiadał dzieciom o tym, jakież to obowiązki czekają  na niego w najbliższym czasie.  Trzeba pomalować liście na kolorowo, upiększyć złociste słoneczniki i wielobarwne astry a także ogrzać jesiennym słońcem ostatnie, jesienne owoce.  Zabawa muzyczno – ruchowa „w kasztanki” była świetnym przerywnikiem naszej uroczystości. Piękna Pani nie przyszła do nas z pustymi rękami. Przyniosła warzywa, kasztany i słodkie owoce. Najsmaczniejsze były pomidorki koktajlowe i winogrona. Każde dziecko otrzymało też kasztanka, który jest symbolem zdrowia i powodzenia przez cały rok.  Teraz czekamy na Złotą Polską Jesień.
2018-09-26
 

Urodziny Franusia z "Biedronek"

Urodziny Franusia z "Biedronek"
W ten radosny urodzinowy dzień bawimy się razem z Frankiem z grupy "Biedronki" życząc mu wielu jeszcze takich chwil, spełnienia marzeń i wszystkiego co tylko sobie wymarzy:)) STO LAT!!!
2018-09-26
 

Urodzinki Amelki z "Żabek"

Urodzinki Amelki z "Żabek"
Dzisiaj świętowaliśmy pierwsze w tym roku przedszkolnym urodziny "Żabki" Amelki. Zabawy było co nie miara. Po smakowitym poczęstunku świetnie bawiliśmy się przy muzyce z chustą Klanza i tunelami. Cała grupa przygotowała dla solenizantki urodzinowe kartki. Sto lat Amelko!
2018-09-26
 

Dzień Grzyba u "Jeżyków"

Dzień Grzyba u "Jeżyków"
Grzybek tu, grzybek tam, mnóstwo grzybków w koszyczku mam. "Jeżykom" dzień grzyba bardzo się spodobał :)
2018-09-25
 

Dzień Grzyba u "Biedronek"

Dzień Grzyba u "Biedronek"
"Biedroneczki" są w kropeczki,a niektóre grzyby też mają kropki, które można przeliczać. Tak, muchomorki też dzisiaj współuczestniczyły w zabawie. Dziś matematycznie bawiliśmy się w działania z grzybami.Na zakończenie wykonaliśmy piękne prace grzybkowe i mogliśmy ubrać czapki grzybowe. Było przy tym dużo śmiechu:)To był naprawdę radosny dzień poświęcony "grzybobraniu".
2018-09-25
 

Zabawy sportowe u "Motylków" i "Biedronek"

Zabawy sportowe u "Motylków" i "Biedronek"
Zabawy w ogrodzie przedszkolnym to ulubiona forma spędzania czasu w Elfiku:) Jeszcze lepiej gdy można uczestniczyć w "zawodach sportowych". Była chusta Klanzy czyli integracja grup, był tor przeszkód, zabawa zręcznościowa "zanieś śniadanie", ćwiczenia w obręczach i zabawy z woreczkiem. Za sportową postawę każdy otrzymał pamiątkowy medal. Pogoda była również "na medal":)
2018-09-21
 

"Motylkowy" piknik:)

"Motylkowy" piknik:)
Wyjątkowo gorące lato niestety dobiega końca:( "Motylki" postanowiły spędzić ostatni dzień pięknej pogody na pikniku. Wcześniej wykonały dwie prace plastyczne zespołowe pt. "Żegnaj lato na rok". Wykorzystały do tego plastikowe nakrętki. W nagrodę za pracowitość degustowały różne samokołyki przygotowane przez rodziców Piknik zaliczamy do bardzo udanych. Pozytywnym akcentem było częstowanie  swoimi smakołykami dzieci z "Biedronek", które również spędzały czas w ogrodzie:) Brawo, umiemy się dzielić:) To był bardzo miły dzień:)
2018-09-21
 

Dzień Przedszkolaka u "Jeżyków":)

Dzień Przedszkolaka u "Jeżyków":)
Wyjątkowy i bardzo ważny dzień nastał dzisiaj w grupie "Jeżyków", wszystkie dzieci obchodziły swoje święto - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Z tej okazji dzieci brały udział w różnorodnych rozrywkach. Zaczęliśmy od drobnej rywalizacji, podzieliliśmy się na dwa zespoły i każdy się starał żeby jego drużyna była zwycięska. Następnie każdy dzielny "Jeżyk" pokonywał tor przeszkód. Dzieci bardzo dobrze się spisały więc każde z nich otrzymało medal i drobny upominek. Na koniec przyszedł czas na tańce i pląsy którym nie było końca. Po takich szaleństwach pyszne śliweczki wszystkim bardzo smakowały.
2018-09-21
 
Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL