Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

Wiosna u "Jeżyków"

Wiosna u "Jeżyków"
Dzień wcześniej całe przedszkole wspólnie powitało nadejście wiosny, a teraz "Jeżyki" w swoim gronie uczyniły to same. Wspólnie rozmawialiśmy o kwiatkach które zakwitają wczesną wiosną i innych jej zwiastunach. Dzieci spontanicznie zaczęły opowiadać ciekawe anegdoty. Następnie wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę dla wiosny. Na pewien czas nasza sala zmieniła się w wiosenną łąkę po której radośnie "skakały małe żabki". Na koniec każde dziecko zrobiło pracę plastyczną - przebiśniegi.
2019-03-22
 

WIOSNA w ELFIKOWIE:)

WIOSNA w ELFIKOWIE:)
Tym razem, w naszym przedszkolu powitaliśmy Panią Wiosnę, przedstawiając inscenizację ,w której aktorami były papierowe postacie takie jak: mucha, pszczoła, ślimak, dzięcioł, motyl, ślimak, gawron, a nawet słonko. Oczywiście nie zabrakło Pani Wiosny, która przysłuchiwała się wszystkiemu bardzo uważnie, rozsypując czasami kropelki deszczu i promyki słońca. Poinformowała wszystkie dzieci, że jej koleżanka Pani Zima „dobrowolnie” opuściła nasze tereny i wróci dopiero w grudniu. Wszyscy otrzymaliśmy po kwiatku i zaśpiewaliśmy piosenkę "Maszeruje Wiosna”. Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż wszystko się zazieleni, na drzewach pojawią się liście i kwiaty, a słońce pozwoli nam odłożyć do szafy ciepłe ubrania. Dzieci starsze czyli "Biedronki" i "Motylki" w zespołach wykonały obrazy, które przedstawiają wiosnę w pełni - na taką właśnie czekamy.
2019-03-21
 

Czytanie w "Motylkach"

Czytanie w "Motylkach"
Akcja Czytający Rodzice dotarła do "Motylkow". Mama Szymonka przyniosła do nas wiele ciekawych pozycji książkowych; każda opatrzona była w autograf autora i w sympatyczną sentencje. Po przeczytaniu wybranego utworu nasz Drogi Gość podarował Motylkom rozne gadżety np. zakładki, kalendarze i podstawki do kubka z mlekiem. Na koniec Pani Mamusia zostawiła nam na pamiątkę kilka książek z autografami autorów. Warto mieć takich Rodziców.
2019-03-21
 

Urodziny Hani z "Żabek"

Urodziny Hani z "Żabek"
Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na Twój 3 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka, na te Twoje 3 latka. Wszystkiego najlepszego Haniu:)
2019-03-20
 

Urodziny Adasia z "Żabek"

Urodziny Adasia z "Żabek"
Adasiu:) Niech Ci słonko ciepło gra, Niech Twój uśmiech długo trwa, Nie trać swej wesołej minki, Dziś są Twoje urodzinki!
2019-03-18
 

Mozaikowa matematyka "Motylków"

Mozaikowa matematyka "Motylków"
„Motylki” bardzo chętnie uczestniczą w przeróżnych zajęciach matematycznych. Tym razem najpierw należało zapamiętać układ figur geometrycznych, następnie” wypchnąć” je z kartonika i układać dowolne kompozycje. Ostatnia kompozycja to zapamiętany układ figur. Był mały problem z pamięcią; na szczęście pani zachowała wzór i wszystko „poszło jak z płatka”. Dzieci nie tylko ćwiczyły pamięć wzrokową ale również rozwijały wyobraźnię i utrwalały nazwy figur geometrycznych. „Starsze Motylki” układały wymyślone kompozycje z mniejszych elementów i nadawały obrazom tytuły: PRZYSZŁOŚĆ, MÓJ WYMARZONY DOM i POJAZD DO PRAC ULICZNYCH. Było kolorowo i bardzo pracowicie.
2019-03-15
 

Matematyczny Świat "Biedronek"

Matematyczny Świat "Biedronek"
Kwadrat, koło, trójkąt, prostokąt - te figury geometryczne wkroczyły dziś do sali "Biedronek". Segregacja kształtów, tworzenie rytmów, liczenie - okazało się tylko czystą przyjemnością dla naszych małych matematyków. Na koniec dzięki znajomości matematyki powstał piękny Robo-Biedronek:) To robot geometryczny, którego można podziwiać na przedszkolnej wystawie:)
2019-03-15
 

Urodziny Tymonka z grupy "Żabki":)

Urodziny Tymonka z grupy "Żabki":)
W Dniu urodzin Tymonka wszyscy śpiewaliśmy STO LAT...:) Dobrze się bawimy na imprezach urodzinkowych. Tymonku życzymy Ci samych uśmiechniętych dni:)) Wszystkiego najlepszego:)
2019-03-15
 

Sensoplastyka "Żabek"

Sensoplastyka "Żabek"

Jako mali odkrywcy uwielbiamy poznawać nowe faktury, konsystencje, kształty czy barwy. Wybraliśmy się w podróż poszukiwawczą zwierzątka- po przejściu bosymi stopami po ścieżce wytrwania (różnorodnych fakturach), następnie odnaleźliśmy zwierzęta w czerwonej lawie (kisiel truskawkowy) . Gdy nasze zwierzątka pokonały piaszczyste góry (płatków kukurydzianych) i stepy konfetti, dotarły do krainy ryżoliny (masy ma bazie ugotowanego ryżu i barwników), z której dzielne Żabki zbudowały dla swoich zwierzątek różnokolorowe domki. Następnie chwila relaksu w żółtym jeziorku ( ciecz nienewtonowska) i na koniec tej wspaniałej przygody deszcz konfetti.

2019-03-12
 

"Przedszkoliada" event 2019 cz1

"Przedszkoliada" event 2019 cz1

Nasze dzielne Elfiki z grup "Motylki" i "Biedronki" uczestniczyły w evencie Przedszkoliada 2019:) To były emocje:))) Tyle różnych dyscyplin sportowych, poznanie wspaniałych sportowców, kolegów i koleżanek z innych przedszkoli oraz strefa kibica:) Bardzo dziękujemy Rodzicom za udział i wytrwałe kibicowanie:) I zaczynamy:)

2019-03-12
 
Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL