Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

"ELFIKI" na Sosnowieckich Dniach Seniora 2017

"ELFIKI" na Sosnowieckich Dniach Seniora 2017
Nasze kochane starszaki z grupy "Motylki" z Niepublicznego Przedszkola "ELFIK" uświetniły swoimi występami Sosnowieckie Dni Seniora. Były recytacje, tańce w parze, balet indywidualny oraz piosenki. Brawo "ELFIKI" i życzymy jeszcze raz samych pogodnych dni naszym Seniorom:) Dziękujemy za wspólną zabawę:)
2017-09-16
 

"Jeżykowe" białe dłonie

"Jeżykowe" białe dłonie
Nasze "Jeżyki" postanowiły swoimi białymi łapkami podpisać się pod jeżykowymi zasadami dobrego zachowania. To była świetna zabawa móc znów uruchomić sensorycznie swoje dłonie. Nie boimy się farby, to dla nas super zabawa, a dodatkowo już wiemy jak mamy się zachowywać w przedszkolu. Brawo dzielne "Jeżyki".
2017-09-16
 

"Biedronkowe" sensoryczne woreczki z żelem

"Biedronkowe" sensoryczne woreczki z żelem
Nie od dziś wiadomo, że zmysły i doświadczenia są najlepszymi nauczycielami dzieci. Zabawy, które umożliwiają im coś dotknąć, poczuć i zobaczyć oraz emocje z nimi związane pozwalają w łatwy sposób przyswoić wiedzę. Dziś "Biedronki" uczyły się kolorów i figur geometrycznych poprzez zabawę z żelem umieszczonym w woreczku.
2017-09-15
 

Urodzinki Madzi z grupy "Motylków"

Urodzinki Madzi z grupy "Motylków"
W to piątkowe dopołudnie świętowaliśmy urodziny naszej Madzi z grupy "Motylków". Życzymy wszystkiego dobrego, dużo sukcesów, spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil pełnych uśmiechu i zabawy:)
2017-09-15
 

"Biedronki" u fryzjera:)

"Biedronki" u fryzjera:)
W murach naszego przedszkolagościliśmy Panią Fryzjerkę -mamę Adasia. Nasz Gość opowiedział nam na czym polega jego zawód oraz jakich używa narzędzi do pracy. Przedszkolaki z ochotą oddały się fryzjerskim czarom, by na ich głowach stworzyć fantazyjne warkocze lub "irokezy". Szczególnie dziewczynki -nasze małe modnisie chętnie oddały się w ręce Pani Uli, by wyglądać jak modelki. Dziękujemy za mile spędzony czas i za słodki poczęstunek. Życzymy zawsze zadowolonych i uśmiechniętych klientów -tak jak nasze małe Elfiki:)
2017-09-14
 

"Motylki" u krawcowej:)

"Motylki" u krawcowej:)

Dzisiaj zawitała do naszej grupy PANI KRAWCOWA. Zbliża się jesień i dni będą coraz chłodniejsze.  Przydadzą się więc umiejętności krawieckie. Pani przyniosła prawdziwą maszynę do szycia, kolorowe materiały, specjalną watę krawiecką i wiele innych rekwizytów. Każde dziecko samo zdecydowało, co będzie szyło: kotka albo sówkę. Najpierw należało wyciąć obrazek z materiału, ułożyć odpowiednio i ..do maszyny start!. Kolejna czynność to wykonanie pętelki i "nakarmienie" uszytego zwierzątka. Na zakończenie jeszcze tylko zszycie małego odcinka i gotowe! Każdy "Motylek" nadal imię swojemu dziełu i do końca dnia zabawa była wspaniała. Może jeszcze kiedyś zaprosimy panią do nas? Dziękujemy mamie Krzysia, bo to właśnie Ona zaprosiła do nas przemiłego gościa.

2017-09-12
 

"Biedronki" otwierają akcję - Cała Polska Czyta Dzieciom

"Biedronki"  otwierają akcję - Cała Polska Czyta Dzieciom
Szanowni Rodzice i Dziadkowie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas w przedszkolu i przyłączenia się do akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Będzie nam miło jak poczytacie nam wiersze czy przeczytacie ciekawą bajeczkę. Dziękujemy Mamie Emilci, że znalazła dla nas czas i przyszła do naszej grupy. My zawsze sie odwdzięczymy radosną piosenką:) I dziękujemy za pyszności, którymi nas Pani obdarowała:) Po obiadku zjedliśmy ze smakiem pyszne lizaczki.
2017-09-12
 

"Żabki" malują puzzle

"Żabki" malują puzzle
"Żabki" postanowiły wykorzystać raz jeszcze stare i niekompletne puzzle malując je farbami przy użyciu palców. Wybierając jesienne kolory stworzyły piękny pejzaż. Wszystkie "Żabki" ubrudziły rączki i z ogromną chęcią i zaangażowaniem malowały.
2017-09-11
 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Elfiku:)

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Elfiku:)
Nasze drogie Elfiki w dniu dzisiejszym przyszły wystrojone galowo, bo za drzwiami czekała już wspólna uroczystość wejścia w nowy rok szkolny 2017/2018. Na początku dzieci obejrzały krótką scenkę rodzajową, która odbywała się podczas snu trzech Pań z przedszkola. To nie były sny pełne marzeń...to był sen o zmianie zawodu... w kucharkę, panią z biura i fryzjerkę. Czy Paniom te sny się podobały? Oj nie, one tęskniły za dziećmi w przedszkolu i chciały z nimi wspólnie spędzić ten rok:) Dobrze, że to był tylko sen:) Potem dzieci pokazały swoje umiejętności wokalne i taneczne i wspólnie zaśpiewaliśmy, że "w przedszkolu jest jak w domu". Brawo Elfiki zasłużyłyście na medale i naklejki za Waszą gotowość do wspólnej pracy i zabawy w kolejnym roku:)
2017-09-08
 

Trampolinek "Biedronek"

Trampolinek "Biedronek"
W tym tygodniu poznaliśmy Trampolinka, chłopca z którym będziemy się uczyć i bawić przez cały rok. Opowiedział nam historie ze swoich wakacji i podarował małe pamiątki i czekoladowe muszelki. Było miło Cię poznać Trampolinku, obiecujemy, że będzie Ci z nami dobrze:)
2017-09-07
 
Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL