Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

Przygotowania "Jeżyków" do świętowania Odzyskania Niepodległości

Przygotowania "Jeżyków" do świętowania Odzyskania Niepodległości
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wszystkie grupy w Naszym przedszkolu będą uczestniczyły w uroczystej akademii. Najmłodsze "Jeżyki" już od kilku dni przygotowują się do tego ważnego wydarzenia. Wszyscy pięknie uczą się śpiewać Hymn Polski. "Kto Ty jesteś.." też nie jest nam obce. W dniu dzisiejszym nasza grupa zapoznała się z Flagą i Godłem Polski. Na zakończenie zajęć wszyscy odbili swoje rączki pomalowane biała farbą. Jakaż była radość na jeżykowych buziach, kiedy przedszkolaki odkryły, że każdemu z nich udało się w ten sposób "namalować" Orła - Nasze Godło Narodowe. Jesteśmy gotowi uczcić odzyskanie przez Nasz Kraj Niepodległości!
2018-11-07
 

Urodzinki Leonka z "Jeżyków"

Urodzinki Leonka z "Jeżyków"
Razem z Leonkiem i "Psim Patrolem" świętowaliśmy 3 urodzinki:) Wszystkiego najlepszego Leonku, życzymy Ci dużo radosnych przygód:)
2018-11-05
 

I i III miejsce w konkursie plastycznym "Drzewo"

I i III miejsce w konkursie plastycznym "Drzewo"
Nasze przedszkole zajęło I i III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 51 w ramach Ogólnopolskiego Dnia Drzewa. Gratulujemy Karolkowi z "Motylków" za zajęcie I miejsca oraz Michalince z "Biedronek" za II miejsce. Brawo zdolne Elfiki:)
2018-10-31
 

Światowy Dzień Mycia Rąk u "Jeżyków"

Światowy Dzień Mycia Rąk u "Jeżyków"
Celem akcji jest globalna edukacja na temat mycia rąk. Wykształcenie w młodych ludziach tego nawyku jest niezwykle istotne, pomaga on zapobiegać wielu chorobom. Pod okiem wychowawcy dzieci uczestniczyły w zajęciach instruktażowych doskonalących mycie rąk, używając ciepłej, bieżącej wody i mydła. Dzieci zrozumiały, że jeśli nie będą tego robiły regularnie, zwłaszcza przed jedzeniem i po każdej wizycie w toalecie, mogą na nich zamieszkać niemiłe wirusy i bakterie, a wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że nikt z nas ich nie chce. Każdy pokolorował "niechcianego wirusa". Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę "Mydło, wszystko myje". Każdy dzielny "Jeżyk" otrzymał dyplom oraz naklejkę, która ma im przypominać, o tym że zawsze należy myć rączki.
2018-10-30
 

"Jeżykowy" Dzień Pieczonego Ziemniaka

"Jeżykowy" Dzień Pieczonego Ziemniaka
W tym dniu rozmawialiśmy z dziećmi wspólnie o ziemniakach. Dzieci poznały kilka określeń słowa "ziemniak" funkcjonujących w różnych rejonach Polski. Każdy zgłaszał swoje pomysły pysznych dań z ziemniakiem w roli głównej. Korzystając z okazji powtórzyliśmy określenia "duży, mały, więcej, mniej". Jeżyki uczyły się nowej piosenki w języku angielskim "One Potato, Two Potatoes". Na zakończenie wszystkie dzieci miały świetną zabawę robiąc przy użyciu farby stempelki z ziemniaków.
2018-10-29
 

Urodzinki Wojtusia z grupy "Żabki"

Urodzinki Wojtusia z grupy "Żabki"
Wojtusiu,dziś są Twoje urodziny, zatem zawsze dziarskiej miny. Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy dzień był miły - pełen śmiechu i radości.
Stu urodzinowych gości, aut, lal, klocków i pluszaków. Stu prezentów, stu buziaków. Zdrowia, szczęścia i słodyczy każdy ELFIK Tobie życzy:)
2018-10-29
 

"Pasowanie na Przedszkolaka" u "Żabek"

"Pasowanie na Przedszkolaka" u "Żabek"
"Jesteśmy już oficjalnie przedszkolakami. Wiele nauki i zabawy przed nami. Mnóstwo przygód i atrakcji, cały rok aż do wakacji. Ważne to będzie dla nas przeżycie, będziecie dumni, nie raz się wzruszycie." Serdecznie dziękujemy za aktywny udział podczas Pasowania na Przedszkolaka, szczególnie dziękujemy rodzicom Amelii za słodki poczęstunek.
2018-10-24
 

Pasowanie na Przedszkolaka u "Jeżyków"

Pasowanie na Przedszkolaka u "Jeżyków"
W grupie "Jeżyków " miała miejsce ważna uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka. Kiedy w sali zgromadzili się już wszyscy goście "Jeżyki" rozpoczęły występ. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki i wierszyki. Dla wszystkich był to pierwszy tak poważny występ w przedszkolu, w dodatku przed najważniejsza dla nich publicznością. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania-dotknięcie ramienia każdego dziecka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Wszyscy otrzymali dyplomy i upominki. Dla przedszkolaków było to ogromne przeżycie, natomiast dla rodziców ogromny powód do dumy ze swoich pociech. Na zakończenie dzieci zaprosiły swoich rodziców i babcie do wspólnej zabawy przy wesołych piosenkach.
2018-10-23
 

Zajęcia manualne "Biedronek"

Zajęcia manualne "Biedronek"
Nasze "Biedroneczki" często ćwiczą swoją małą motorykę i paluszki, żeby w przyszłości móc sprawnie posługiwać się piórem i długopisem. Stąd najpierw nawlekanie kolorowych makaronów i tworzenie ślicznych naszyjników, a potem zabawy z klockami konstrukcyjnymi. Brawo dzielne "Biedronki" ćwiczcie dalej:)
2018-10-18
 

Pan Korek w październiku u "Jeżyków"

Pan Korek w październiku u "Jeżyków"
Najmłodsze "Jeżyki" też się dobrze bawiły z wodą:) Wszystkie eksperymenty bardzo je zaciekawiły, a wszystko same mogły dotknąć i sprawdzić czy to "nie czary":) Brawo dzielne "Jeżyki"!
2018-10-16
 
Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL