Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]  Następna strona Na koniec

Balonowe instrumenty "Żabeczek"

Balonowe instrumenty "Żabeczek"
"Żabeczki" przygotowały sobie instrumenty muzyczne do wystukiwania rytmu piosenki. W tym celu wsypały do balonów trochę cukru, kaszy i ryżu. Ciocia Agnieszka zawiązała każdy balon i przekazała Żabkom na test dźwięku. Zabawy i muzyki było mnóstwo, tak samo jak uśmiechów "Żabeczek".
2017-09-06
 

"Jeżykowa" plastyka z zabawą

"Jeżykowa" plastyka z zabawą
Nasze "Jeżyki" z Ciocią Moniką postanowiły utrwalić sobie symbol swojej grupy i stworzyły artystyczne jeże. Najpierw oczywiście musiała być chwilka zabawy, aby przygotować się do wykonania plastycznego dzieła. Brawo dzielne zuchy, pozwoliłyście sobie pomalować paluszki,żeby jeżyk wyszedł w pełnej krasie:)
2017-09-06
 

"Biedronkowy" kodeks przedszkolaka

"Biedronkowy" kodeks przedszkolaka
Dziś tworzyliśmy "Kodeks przedszkolaka", czyli zbiór zasad obowiązujących w naszej grupie. Omówiliśmy go bardzo dokładnie i stał się "Kontraktem dobrego zachowania", którego dzieci zobowiązały się przestrzegać. Wspólne, zgodne i radosne tworzenie ośmiorniczki Karolinki jest dowodem na to, że "Biedroneczki" potrafią się razem bawić:) A hasło "Kulturka i szacunek na wysokim poziomie" niech towarzyszy nam przez cały czas:)
2017-09-05
 

Urodziny Marcinka

Urodziny Marcinka
Sto lat Marcinku, uśmiechaj się na co dzień i spelniaj swoje marzenia:) Dużo zdrówka i pogody ducha życzą wszystkie Panie i Dzieci:))
2017-08-25
 

Basenikowanie "Żabek" i "Jeżyków"

Basenikowanie "Żabek" i "Jeżyków"
Nasze "Jeżyki" i "Żabunie" postanowiły znów pobawić się w baseniku. "Żabeczki" nawet zjeżdżały ze zjeżdżalni basenowej. To była dla nich wielka atrakcja. Jak miło w tak gorące dni troszeczkę się ochłodzić:)
2017-08-04
 

Zabawa z balonami wodnymi

Zabawa z balonami wodnymi
Dzisiaj nasze "Biedronki" i "Motylki" miały nie lada okazję zabawić się balonami wodnymi. To była miła chłodząca zabawa z której oczywiście dzieci nie wyszły "suchą nogą". Kolorowe baloniki sprawiły wszystkim dużo radości. Tym bardziej, że były miłym orzeźwieniem na tak upalny dzień:) Na koniec prysznic z mgiełką wodną i dużo radosnych pisków:) Brawo wodne "Motyle" i "Biedronki".
2017-08-03
 

"Żabkowe" wakacyjne żaglówki

"Żabkowe" wakacyjne żaglówki
Nasze drogie "Żabeczki" z okazji wakacji wyruszyły nad wodę. Stworzyły piękne żaglówki, które można zobaczyć na naszej gazetce w korytarzu. Dzieci szukały muszelek w kolorowym "ryżowym piasku". Każda "Żabka" znalazła dla siebie piękną pamiątkę. Później dzieci łowiły kolorowe rybki w pobliskim stawie, które musiały trafić do odpowiednich kolorowych wiaderek. Po męczącej zabawie na plaży poszły na lody do pobliskiej lodziarni. Każda "Żabka" wybrała sobie wafelek i aż po 3 gałki lodów. Z pomocą Cioci stworzyły kolorowe desery. Wszyscy wspaniale się bawili w tych wodnych klimatach:)
2017-07-26
 

Degustacja ogórków małosolnych

Degustacja ogórków małosolnych
Nastał czas degustacji, wszyscy z niecerpliwością chcieliśmy sprawdzić czy udały się nasze ogóreczki. Po otwarciu smakowity zapach mówił sam za siebie, to była naprawdę dobra robota: Brawo "Biedroneczki" i "Motyle" wykonaliście rewelacyjnie to kiszenie, palce lizać:)
2017-07-21
 

Basenikowanie "Żabeczek"

Basenikowanie "Żabeczek"
Chlu, chlup, nasze "Żabeczki" uwielbiają wodę, stąd przy sprzyjającej pogodzie postanowiliśmy sprawdzić ich umiejętności zabaw wodnych. Poprzebierane w kostiumy i w ręcznikach na ramieniu wyruszyły do naszego przedszkolnego ogrodu. A tam już czekał na nich basenik i miłe chwile z piłkami. Było bardzo wesoło, a z daleka słychać było tylko radosne okrzyki:)
2017-07-20
 

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"

Dinozaurowa grota "Biedronko-Motyli"
Nasze najstarsze Elfiki postanowiły się przenieść do czasów dinozaurów. Dzieci poznały podróżnika -archeologa, który otworzył przed nimi drzwi do tajemnicy życia dinozaurów. Było wiele atrakcji: rozbijanie zamrożonych dinozaurów, jaj dinozaurowych, odpowiedzi na zagadki, odciskanie w masie solnej muszelki jako odcisku z dawnych czasów, podziwianie wielkich okazów amonitów, przejście trasy dinozaurowej w specjalnych nogach z pazurami, tworzenie z papierowych rolek olbrzymiego szkieletu dinozaura... a wszystko w przyjaznej atmosferze prehistorii:) To była ciekawa lekcja, a zarazem wspaniała zabawa:)
2017-07-20
 
Na początek Poprzednia strona   [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL