Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]  Następna strona Na koniec

"Biedronki" dbają o Planetę Ziemię:)

"Biedronki" dbają o Planetę Ziemię:)
Kwiecień,to miesiąc, gdzie szczególnie nasze Przedszkolaki dbają o Planetę Ziemię. Światowy Dzień Ziemi obchodziliśmy cały tydzień, gdzie dowiedzieliśmy się jak powinniśmy dbać o to co dla nas najważniejsze. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się i uczestnictwo w konkursie "Jestem Przyjacielem Ziemi". Przepiękne prace można oglądać w naszej "Biedronkowej" sali:)
2018-04-23
 

Warsztaty teatralne w Elfiku

Warsztaty teatralne w Elfiku
Grupy "Motylki" i "Biedronki" uczestniczyły w pierwszym pokazowym warsztacie teatralnym. Nasze przedszkolaki z dużym zaangażowaniem bawiły się w teatr i bez strachu występowały na scenie. Wraz z teatralnym przyjacielem poznawały tajniki sztuki teatralnej. Może od przyszłego roku będziemy cyklicznie uczestniczyć w takich ciekawych zajęciach:)
2018-04-23
 

Akcja mycie zębów - "Motylki"

Akcja mycie zębów - "Motylki"
Nasze "Motylki" uczestniczyły w akcji mycia zębów, którą zaproonowała mama naszej Ali z grupy "Jeżyki". Dzięki jej pomocy dzieci otrzymały super szczoteczki i pasty, rozwiązywały quizy dotyczące wiedzy o higienie jamy ustnej oraz śpiewały piosenki z tym związane. Na koniec oczywiście nagrody i naklejki:) Brawo Elfiki, już wiecie jak ważne jest utrzymywanie zębów w czystości:) Sami ćwiczyliście na pokazowych szczękach kierunek i intensywność szczotkowania:) Praca plastyczna - wyklejanie korkami konturów zęba, szczotki i pasty zwieńczyło nasz higieniczny dzień:)
2018-04-23
 

Akcja mycie zębów - "Biedronki"

Akcja mycie zębów - "Biedronki"
Nasze "Biedronki" uczestniczyły w akcji mycia zębów, którą zaproonowała mama naszej Ali z grupy "Jeżyki". Dzięki jej pomocy dzieci otrzymały super szczoteczki i pasty, rozwiązywały quizy dotyczące wiedzy o higienie jamy ustnej oraz śpiewały piosenki z tym związane. Na koniec oczywiście nagrody i naklejki:) Brawo Elfiki, już wiecie jak ważne jest utrzymywanie zębów w czystości:) Sami ćwiczyliście na pokazowych szczękach kierunek i intensywność szczotkowania:)
2018-04-23
 

Akcja mycie zębów - "Żabki"

Akcja mycie zębów - "Żabki"
Nasze "Żabki" uczestniczyły w akcji mycia zębów, którą zaproonowała mama naszej Ali z grupy "Jeżyki". Dzięki jej pomocy dzieci otrzymały super szczoteczki i pasty, rozwiązywały quizy dotyczące wiedzy o higienie jamy ustnej oraz śpiewały piosenki z tym związane. Na koniec oczywiście nagrody i naklejki:) Brawo Elfiki, już wiecie jak ważne jest utrzymywanie zębów w czystości:) Sami ćwiczyliście na pokazowych szczękach kierunek i intensywność szczotkowania:) Nawet mieliśmy specjalne maseczki, których używa się w gabinecie dentystycznym:)
2018-04-23
 

Akcja mycie zębów - "Jeżyki"

Akcja mycie zębów - "Jeżyki"
Nasze "Jeżyki" uczestniczyły w akcji mycia zębów, którą zaproonowała mama naszej Ali z grupy "Jeżyki". Dzięki jej pomocy dzieci otrzymały super szczoteczki i pasty, rozwiązywały quizy dotyczące wiedzy o higienie jamy ustnej oraz śpiewały piosenki z tym związane. Na koniec oczywiście nagrody i naklejki:) Brawo Elfiki, już wiecie jak ważne jest utrzymywanie zębów w czystości:) Sami ćwiczyliście na pokazowych szczękach kierunek i intensywność szczotkowania:) Nawet mieliśmy specjalne maseczki, których używa się w gabinecie dentystycznym:) Bardzo dziękujemy mamie Ali za przygotowanie i  zorganizowanie akcji:)
2018-04-23
 

Wyróżnienie dla Izy w konkursie plastycznym:)

Wyróżnienie dla Izy w konkursie plastycznym:)
Iza z grupy "Motylki" otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " pod hasłem "Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka". Konkurs patronowała sama Krystyna Brzechwa:) Brawo Izuniu, piękna praca, gratulujemy:)
2018-04-20
 

Przegląd poezji patriotycznej

Przegląd poezji patriotycznej
Filipek z grupy "Motylki" uczestniczył w XVIII Przeglądzie Poezji Dziecięcej z okazji 100 lecia Niepodległości Polski. Było uroczyście i patriotycznie:) Brawo Filipku, dzielnie zaprezentowałeś nasze przedszkole:)
2018-04-19
 

"Żabki" sadzą cebulki

"Żabki" sadzą cebulki
Wiosna budzi się do życia więc i my postanowiliśmy wraz z "Żabkami" stworzyć coś od podstaw. "Żabki" wykonały całą pracę samodzielnie. Przez tydzień obserwowaliśmy jak nasza cebulka wzrasta, dzięki ziemi, wodzie i promieniom słonecznym.
2018-04-19
 

Konkurs Piosenki Wiosennej

Konkurs Piosenki Wiosennej
Nasza Ada i Hania wystąpiły w konkursie Piosenki Wiosennej "Przyszła Wiosna piękna i radosna". Wszystkie przedszkolaki zdobyły pierwsze miejsca i szczęśliwe odebrały swoje nagrody i gratulacje:) Brawo nasze piosenkarki:)))
2018-04-16
 
Na początek Poprzednia strona   [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL