Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10]  Następna strona Na koniec

Urodzinki Laury z "Jeżyków"

Urodzinki Laury z "Jeżyków"
Urodzinowy sierpień nam nastał. Laurka również świętowała swoje trzecie urodziny. Słodkościami i gadżetami zabrała nas w świat "Psiego Patrolu" :) Wszyscy super się bawili. Laurko pięknych prezentów, długich wakacji i moc słodyczy, tego cała grupa "Jeżyków" Ci życzy.
2018-08-10
 

Wiatraczki "Motylkowe"

Wiatraczki "Motylkowe"
Dzisiaj "Motylki" odkryły, że wiatr jest nam, ludziom, bardzo potrzebny. Przekonały się o tym w czasie ostatnich upałów. Najpierw chłodziły się przy wentylatorze. Przy okazji dowiedziały się skąd bierze się ten zabawny podmuch. Wiatraczek porusza powietrze i mamy wiatr. Po lekkim ochłodzeniu się można było pobawić się w dmuchanie papierków do kwadratu lub trójkąta. W nagrodę dzieci zjadły rurkę przez którą dmuchały. Mniam:) Na zakończenie czekala nas praca rąk. Postanowiliśmy wykonać własne wachlarze - biały próbny i właściwy, ten kolorowy. "Nawet mamę ochłodzę w domu" - oznajmiła jedna z dziewczynek:) Brawo "Motylki"!
2018-08-10
 

Wodno-balonowe wakacyjne szaleństwo:)

Wodno-balonowe wakacyjne szaleństwo:)
Ze względu na utrzymujące się afrykańskie temperatury "Żabki", "Biedronki" i "Motylki" urządziły sobie bitwę na balony wodne. Amunicja w liczbie 350 balonów oraz zraszacz, który dzierżyła w swej dłoni p.Anetka sprawdziły się idealnie. Każdy uzbrojony w czapkę przeciwsłoneczną i strój kąpielowy świetnie się bawił. Cel został osiągnięty: na nikim nie została sucha nitka:)
2018-08-09
 

"Żabkowe" arbuzy

"Żabkowe" arbuzy
W zielonej skórce Owoc czerwony. Orzeźwia znakomicie Gdy jest schłodzony. Owoce zjadamy Pestki wyrzucamy Najwięcej pracy Przy arbuzie mamy. Po poznaniu koloru, konsystencji i spróbowaniu ponieważ najlepiej uczymy się używając wszystkich zmysłów arbuz jest ulubionym owocem wszystkich Żabek .
2018-08-08
 

Urodziny Zuzi z "Jeżyków"

Urodziny Zuzi z "Jeżyków"
Nasza "Jeżykowa" Zuzia świętowała swoje trzecie urodziny. Już od rana wszyscy w grupie nie mogli doczekać się wspólnych zabaw. Solenizantka poczęstowała nas pysznościami i porwała wszystkie dzieci do tańców i zabaw. Wszyscy świetnie się bawili. Zuziu niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa  :)
2018-08-07
 

Urodziny Darusia z "Jeżyków"

Urodziny Darusia z "Jeżyków"
Swoje trzecie urodziny w grupie "Jeżyków" obchodził Daruś.  Poczęstował nas przyniesionymi łakociami i pysznym tortem. Następnie były tańce przy muzyce i śpiewy oraz zabawy z chustą. Dareczku wszystkiego najlepszego. Dużo uśmiechu, a mało złości, jak najmniej smutków i wiele radości :)
2018-08-02
 

Urodzinki Jasia z "Jeżyków"

Urodzinki Jasia z "Jeżyków"
Nasz "Jeżykowy" Jaś świętował z nami swoje trzecie urodzinki:) Wszystkiego najlepszego Jasiu, dużo radosnych chwil pełnych kolorowych przygód:) Sto lat!:)
2018-08-01
 

Ulepianki "Motylków" z masy solnej

Ulepianki "Motylków" z masy solnej
"Motylki" i "Biedronki" zainspirowane owocowymi szaszłykami postanowiły "zachować" na dłużej obrazy ulubionych owoców i ulepiły z masy solnej istne arcydzieła. Najpierw jednak musieliśmy potrzebny materiał zagnieść na ciasto...a tym zajął się nasz Jaś:) Była chwila na dowolność w ulepiankach, aż w końcu dzieci wyklejały według podanego owocowego wzoru. Potem nastał czas na suszenie prac przez p. Gosię i wypieczenie ich w domowych piekarniku:) Ostatni etap to malowanie farbami super prace gotowe:) Trzeba przyznać,że efekty są wyśmienite:)
2018-07-31
 

"Owocowe szaszłyki" "Motylko-Biedroneczek":)

"Owocowe szaszłyki" "Motylko-Biedroneczek":)
"Motylki" zachęcone akcją "Ogórki małosolne" postanowiły tym razem wyczarować owocowe szaszłyki. Każde dziecko przyniosło z domu ulubiony owoc, p.Dorotka pomogła nam je umyć i pokroić. Teraz tylko należy umyć dokładnie ręce i nasuwać na szaszłykowy patyk kawałki owoców. Skóra od arbuza posłużyła nam jako podstawka.Ostatni szaszłyk każdy zrobił dla siebie...i zjadł ze smakiem. Pozostałe kompozycje trafiły do Pań z Elfika. Były pochwały i zapewnienia, że są zarówno pyszne jak i estetyczne. Dobra robota "Motylki"!:)
2018-07-26
 

"Dzień Pszczółki Mai" u "Jeżyków:)

"Dzień Pszczółki Mai" u "Jeżyków:)
"Jeżyki" obchodziły dziś kolejny Nietypowy Dzień, a był nim Dzień Pszczółki Mai. Rozpoczęliśmy od tańca do piosenki "Pszczółka Maja". Następnie Ciocia tak zaczarowała wszystkie "Jeżyki", że na moment każdy stał się pszczółką Mają. Na koniec wszyscy pięknie pokolorowali swoje pszczółki. Cała grupa jednogłośnie stwierdziła, że super jest być pszczółką:)
2018-07-24
 
Na początek Poprzednia strona   [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL