Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Warsztaty afrykańskie z bębnami

Warsztaty afrykańskie z bębnami
W naszym przedszkolu gościł pan Adam Such z warsztatami "Szczypta Afryki", który przybliżył dzieciom brzmienie afrykańskich bębnów. Było głośno i wesoło. Każde dziecko mogło wygrać rytm na wybranym przez siebie instrumencie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
2019-04-05
 

Żabkowo w "Żabkach"

Żabkowo w "Żabkach"
A nasze "Żabki" przypominają, że już wiosna piękna i radosna... Po zatopieniu małych figurek w żelatynie, czas na konsumpcję pysznej galaretki:)
2019-03-28
 

Plastelinowa farma "Motylków"

Plastelinowa farma "Motylków"
Tym razem "Motylki" postanowiły wykonać makietę przedstawiającą wiejskie podwórko. Starsi chłopcy z gotowych elementów złożyli budynki gospodarcze, pomalowali farbą plakatowa i ułożyli na przygotowanym zielonym podłożu. Dzieci wybierały wzór dowolnego zwierzątka i próbowały ulepić go z plasteliny. Końcowy efekt okazał się imponujący. Gratulacje!!!
2019-03-28
 

"Żabki" cukiernikami

"Żabki" cukiernikami
W Międzynarodowy Dzień Gofra nasze "Żabeczki" postanowiły zostać cukiernikami i przygotować gofrową ucztę:) Elfiki zamieniły się w kucharzy i z wielką starannością przygotowały ciasto, które potem Ciocia wlewała do gofrownicy. To było smakowite danie podane z polewą czekoladową:)
2019-03-26
 

Czytający Rodzice -mama Aleksa z "Jeżyków"

Czytający Rodzice -mama Aleksa z "Jeżyków"
W poniedziałek Zaraz po śniadanku grupę "Jeżyków" odwiedziła kolejna mama, żeby przeczytać dzieciom historię Myszki Miki i jego przyjaciół, z której dowiedzieliśmy się jak ważne jest aby dzielić się z innymi. Chwilę rozmawialiśmy o tym z dziećmi. Następnie wszyscy wykonaliśmy pracę plastyczną - Myszka Miki. Na zakończenie wszystkie dzieci zostawiły odcisk swojego palca na Dyplomie "Jeżykowego" Przyjaciela, który w ramach podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas wreczylism mamie Aleksa. Dziękujemy za skorzystanie z zaproszenia i serdecznie zapraszamy innych rodziców.
2019-03-25
 

Wiosna u "Jeżyków"

Wiosna u "Jeżyków"
Dzień wcześniej całe przedszkole wspólnie powitało nadejście wiosny, a teraz "Jeżyki" w swoim gronie uczyniły to same. Wspólnie rozmawialiśmy o kwiatkach które zakwitają wczesną wiosną i innych jej zwiastunach. Dzieci spontanicznie zaczęły opowiadać ciekawe anegdoty. Następnie wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę dla wiosny. Na pewien czas nasza sala zmieniła się w wiosenną łąkę po której radośnie "skakały małe żabki". Na koniec każde dziecko zrobiło pracę plastyczną - przebiśniegi.
2019-03-22
 

WIOSNA w ELFIKOWIE:)

WIOSNA w ELFIKOWIE:)
Tym razem, w naszym przedszkolu powitaliśmy Panią Wiosnę, przedstawiając inscenizację ,w której aktorami były papierowe postacie takie jak: mucha, pszczoła, ślimak, dzięcioł, motyl, ślimak, gawron, a nawet słonko. Oczywiście nie zabrakło Pani Wiosny, która przysłuchiwała się wszystkiemu bardzo uważnie, rozsypując czasami kropelki deszczu i promyki słońca. Poinformowała wszystkie dzieci, że jej koleżanka Pani Zima „dobrowolnie” opuściła nasze tereny i wróci dopiero w grudniu. Wszyscy otrzymaliśmy po kwiatku i zaśpiewaliśmy piosenkę "Maszeruje Wiosna”. Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż wszystko się zazieleni, na drzewach pojawią się liście i kwiaty, a słońce pozwoli nam odłożyć do szafy ciepłe ubrania. Dzieci starsze czyli "Biedronki" i "Motylki" w zespołach wykonały obrazy, które przedstawiają wiosnę w pełni - na taką właśnie czekamy.
2019-03-21
 

Czytanie w "Motylkach"

Czytanie w "Motylkach"
Akcja Czytający Rodzice dotarła do "Motylkow". Mama Szymonka przyniosła do nas wiele ciekawych pozycji książkowych; każda opatrzona była w autograf autora i w sympatyczną sentencje. Po przeczytaniu wybranego utworu nasz Drogi Gość podarował Motylkom rozne gadżety np. zakładki, kalendarze i podstawki do kubka z mlekiem. Na koniec Pani Mamusia zostawiła nam na pamiątkę kilka książek z autografami autorów. Warto mieć takich Rodziców.
2019-03-21
 

Urodziny Hani z "Żabek"

Urodziny Hani z "Żabek"
Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na Twój 3 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka, na te Twoje 3 latka. Wszystkiego najlepszego Haniu:)
2019-03-20
 

Urodziny Adasia z "Żabek"

Urodziny Adasia z "Żabek"
Adasiu:) Niech Ci słonko ciepło gra, Niech Twój uśmiech długo trwa, Nie trać swej wesołej minki, Dziś są Twoje urodzinki!
2019-03-18
 
Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL