Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

"Owocowe szaszłyki" "Motylko-Biedroneczek":)

"Owocowe szaszłyki" "Motylko-Biedroneczek":)
"Motylki" zachęcone akcją "Ogórki małosolne" postanowiły tym razem wyczarować owocowe szaszłyki. Każde dziecko przyniosło z domu ulubiony owoc, p.Dorotka pomogła nam je umyć i pokroić. Teraz tylko należy umyć dokładnie ręce i nasuwać na szaszłykowy patyk kawałki owoców. Skóra od arbuza posłużyła nam jako podstawka.Ostatni szaszłyk każdy zrobił dla siebie...i zjadł ze smakiem. Pozostałe kompozycje trafiły do Pań z Elfika. Były pochwały i zapewnienia, że są zarówno pyszne jak i estetyczne. Dobra robota "Motylki"!:)
2018-07-26
 

"Dzień Pszczółki Mai" u "Jeżyków:)

"Dzień Pszczółki Mai" u "Jeżyków:)
"Jeżyki" obchodziły dziś kolejny Nietypowy Dzień, a był nim Dzień Pszczółki Mai. Rozpoczęliśmy od tańca do piosenki "Pszczółka Maja". Następnie Ciocia tak zaczarowała wszystkie "Jeżyki", że na moment każdy stał się pszczółką Mają. Na koniec wszyscy pięknie pokolorowali swoje pszczółki. Cała grupa jednogłośnie stwierdziła, że super jest być pszczółką:)
2018-07-24
 

3 Urodzinki Ali z "Jeżyków"

3 Urodzinki Ali z "Jeżyków"
W grupie "Jeżyków"swoje trzecie urodziny obchodziła Ala, prawdziwa księżniczka z Krainy Lodu o gorącym sercu :-) wyczarowała nam wspaniałą zabawę :-) Wcześniej był poczęstunek i smakowity tort:)
2018-07-19
 

Słoneczko "Jeżyków"

Słoneczko "Jeżyków"
Widząc tak brzydką pogodę za oknem grupa "Jeżyków"postanowiła nie czekać aż słońce wyjdzie zza chmur i stworzyła swoje własne "jeżykowe słoneczko". Przedszkolaki świetnie bawiły się przy pracy :-) Z największym uśmiechem robili jego promyczki z własnych rączek :-) wspólnie śpiewaliśmy także dla słoneczka piosenki. Jesteśmy przekonani że mimo iż schowane za chmurami na pewno nas usłyszało i się do nas uśmiechnęło :-)
2018-07-18
 

Urodziny Hani z "Żabek"

Urodziny Hani z "Żabek"
Nasza Hania obchodziła z nami swoje urodzinki:) Wszystkiego najlepszego, życzymy Ci dużo uśmiechu, odwagi w poznawaniu ciekawych stron świata i zdrówka:) Sto lat:)))
2018-07-18
 

Degustacja ogórków:)

Degustacja ogórków:)
Już "Motylki" dłużej nie mogły czekać i trzeba było otworzyć pierwszy słoik z ogórkami i spróbować:) Podobno ogórki są dobre, ale może poczekajmy jeszcze kilka dni aby były nie tylko słone ale też kwaśne. Tak czy inaczej nasze przetwory są udane:)
2018-07-16
 

Ogóreczki z naszej "motylkowej beczki"

Ogóreczki z naszej "motylkowej beczki"
Tradycyjnie, jak co roku, "Motylki" zaplanowały ogóreczki małosolne. Przygotowania trwały kilka dni. Trzeba było zakupić części składowe czyli ogórki w roli głównej, koper, chrzan i czosnek. Potrzebne były też słoiki i chęci do pracy. Na początku odbyło się wielkie mycie ogórków i reszty produktów. Czyste jak łza ogóreczki dzieci włożyły do słoików. Ostatnia czynnośc to zalanie ich słoną wodą. Teraz tylko czekamy, aż woda zmętnieje i ogórki będą gotowe do jedzenia:))
2018-07-13
 

Dzień "Żaby" u "Jeżyków"

Dzień "Żaby" u "Jeżyków"
Święta Nietypowe w grupie "Jeżyków" spotkały się z dużym entuzjazmem :-) Tym razem był to Dzień Żaby. Przedszkolakom bardzo podobała się praca plastyczna. Z dużym zainteresowaniem wysłuchali historyjek, które przydarzyły się ich bohaterkom, m.in. "żaba operowa","niebieskie żaby", "księżniczka i żabi książę", "Kamila i żaby".
2018-07-09
 

Urodziny Hani z "Żabek"

Urodziny Hani z "Żabek"
Nasza Hania z grupy "Żabki" obchodziła z nami swoje 4-te urodzinki. Było wesoło i koorowo. Wszyscy z uśmiechem zakończyli ten dzień:) Sto lat Haniu!:)
2018-07-09
 

Dzień mleka u "Jeżyków"

Dzień mleka u "Jeżyków"
Grupa Jeżyków obchodziła kolejne ze Świąt Nietypowych - tym razem był to Dzień Mleka. Wspólnie czytaliśmy ciekawe historyjki,
 które przydarzyły się Krówkom. Rozmawialiśmy o tym skąd się bierze mleczko, a także jakie przetwory mogą z niego powstać. 
Wszystkie przedszkolaki jednogłośnie stwierdziły że mleko jest zdrowe i nikt nie odmówił sobie wypicia jego szklaneczki :) 
Z wielkim entuzjazmem spotkała się także praca plastyczna, którą wykonywali. 
Na koniec wspólnie ułożyliśmy puzzle przedstawiające życie na farmie.
2018-07-05
 
Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL