Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Zdjęcia z wydarzeń w przedszkolu

Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Urodziny Danielka z "Jeżyków"

Urodziny Danielka z "Jeżyków"
Urodzinki, urodzinki. Mnóstwo słodkości przyniósł dla nas Danielek z okazji swoich trzecich urodzinek. Następnie wszyscy świetnie się bawili z chustą Klanzą jak i przy dziecięcych przebojach. Wszystkich w świetny humor wprawiło puszczanie baniek. Danielku kochany życzymy ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń.
2019-02-18
 

Urodziny Kingi z "Jeżyków"

Urodziny Kingi z "Jeżyków"

Swoje trzecie urodzinki w grupie "Jeżyków" świętowała Kinga. Poczęstowała wszystkich pysznymi smakołykami. Po smacznym poczęstunku przyszła pora na zabawę. "Jeżyki" razem z solenizantką  wyśmienicie się bawiły przy dziecięcych przebojach. Tańcom i wygibańcom nie było końca. Kochana Kingo życzymy Ci wszystkiego co najlepsze, uśmiechu i słonka. 100 lat.

2019-02-18
 

Dzień Kota w "ELFIKU"

Dzień Kota w "ELFIKU"

"Uciekaj myszko do dziury bo Ciebie złapie kot bury....". Do Naszego Elfika zawitało w piątek całe mnóstwo kotków. Na początek wszyscy obejrzeli przedstawioną przez ciocie historyjkę, z której mogli się dowiedzieć czemu to Kot nie lubi się z Myszkami, chociaż kiedyś podobno było całkiem inaczej.  Następnie każdy mógł się pochwalić swoja wiedzą i znajomością Kotów występujących w różnych Bajkach, bądź programach telewizyjnych. Przyszedł także czas na wyzwania i zabawy. Najstarsze "Motylkowe" Kotki wzięły udział w wyzwaniu kto pierwszy wypije miseczkę mleczka bez pomocy rąk. "Biedronkowe" Kotki mogły się wykazać zwinnością w łapaniu myszek. "Żabkowe" Kotki zaprezentowały się w pięknym tańcu o kotku. Najmłodsze zaś "Jeżykowe" kotki wachlując chustą Klanzy  w rytm piosenki starały się, aby żaden z umieszczonych tam kotków nie spadł z niej.  Na koniec wszyscy świetnie się bawili do piosenki o czterech rudych kotach a obecne wszędzie bańki wprawiły nasze Elfikowe kotki w jeszcze lepszy humor.

2019-02-18
 

Walentynki w "Biedronko" - "Motylkach"

Walentynki w "Biedronko" - "Motylkach"
Walentynki to czas miłości i przyjaźni, dlatego nasze "Motylki" i "Biedronki" świętowały ten dzień już od samego ranka. Samo śniadanie przebiegało w miłej atmosferze w barwach czerwieni:) Potem u siedliśmy w kole i wspólnie omawialiśmy czy są walentynki i czemu jest takie ważne:) Stworzyliśmy pajęczynę przyjaźni i Serdeczności podając sobie czerwoną włóczkę i mówiąc coś miłego. Oczywiście nie obeszło się bez tańców "przytulańców". WSpólne zagadki, malowanki i radosny śpiew towarzyszył nam przez cały dzień:)
2019-02-14
 

Walentynki w "Żabko-Jeżykach"

Walentynki w "Żabko-Jeżykach"
Walentynki w "Żabko- Jeżykach" 14 lutego bardzo czerwono i walentynkowo zrobiło się w grupie "Żabek" i "Jeżyków". Przedszkolaki dowiedziały się o co w tym święcie chodzi i skąd się ono wywodzi. Ten dzień minął nam pod hasłem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach m. in. "Serduszkowy taniec połamaniec", "Uwaga serduszko patrzy". Wszystkich przedszkolaków w wysmienity nastrój wprawiała wesoła piosenka "Tańczą baloniki", do której wszyscy śpiewali i świetnie się bawili z balonikami. Każdy miał też okazję powiedzieć komuś innemu a także samemu usłyszeć coś miłego. Wszyscy bez wyjątku otrzymali także "Walentynkę ". Na zakończenie każdy wykonał swoje walentynkowe serce, ćwicząc przy tym sprawność manualną - robiąc małe kuleczki z bibuły.
2019-02-14
 

Elfiki na wrotkach:)

Elfiki na wrotkach:)
Elfiki z grup "Biedronki" i "Motylki" postanowiły spróbować jazdy na wrotkach:) Łyżwy już były, piłka również, a pływanie też jest naszą pasją...to czemu nie wrotki:) I tak powoli krok po kroku uczyły się "wrotkowania" w miłej atmosferze przy muzyce i światłach dyskotekowych. Elfiki podbijają wszystkie sporty:)
2019-02-13
 

Zajęcia sensoryczne u "Jeżyków" cz2

Zajęcia sensoryczne u "Jeżyków" cz2
Na "Jeżyki" czekał kolejny dzień sensorycznych zabaw. Tym razem przyszła kolej na masę mydlaną. Przedszkolaki ochoczo zabrały się do zabawy, tym bardziej że wspomniana masa pięknie pachnie i jest miła w dotyku. Było dużo śmiechu i brudnych ubrań ;) Oczywiście dzieci jak zwykle były niezawodne i łącząc wodę, którą przeznaczyliśmy do mycia z naszą masą same nieświadomie stworzyły sobie ciecz nienewtonowską, którą równie chętnie się bawiły i były bardzo dumne z tego co odkryły.
2019-02-12
 

Ferie na sportowo u "Motylko-Biedronek"

Ferie na sportowo u "Motylko-Biedronek"
Podczas zimowego chłodu „Motylki i „Biedronki” postanowiły się nieco rozgrzać. W sali gimnastycznej panie przygotowały tor przeszkód a dzieci wystrojone w firmowe koszulki rozpoczęły wędrówkę po „dziwnej trasie” , którą należało pokonać gołymi stópkami i bez upadku poza tor. Nie było to wcale takie proste, jak się wydawało na początku. Niektórzy woleli omijać trudne odcinki. Inne zadania  to : podawanie woreczka nad głową, maszerowanie do rytmu, reagowanie na sygnał dźwiękowy i szybkie zajęcie swojej poduszki czyli po prostu była to zabawa „Komórki do wynajęcia”. Niespodzianką była nowa chusta edukacyjna, która sprawiła wszystkim wiele radości. Nagrodą za zaangażowanie i sportowe zacięcie były zabawy dowolne wybranym przyrządem gimnastycznym. Szkoda,  że trzeba było kończyć i zjeść obiad.
2019-02-12
 

Sensorycznie u "Żabek"

Sensorycznie u "Żabek"
Nasze "Żabki" również na sportowo spędzają okres ferii. Pogoda nas nie rozpieszcza, więc zabawy sensoryczne są mile widziane:) Nie zawsze łatwo gołą nogą wejść na matę kamyczkową lub po sensorycznych krążkach. To wymaga nie lada odwagi:) Brawo "Żabki" pokonałyście swoje obawy i świetnie się spisałyście. A to Wam wyjdzie tylko na zdrowie:)
2019-02-12
 

Popcornowe szaleństwo "Żabek"

Popcornowe szaleństwo "Żabek"

Popcorn jest do jedzenia ale "Żabki" udowodniły nam, że nie tylko...

2019-02-12
 
Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL