Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Na początek Poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec

"Puchatkowy" Miś Polarny

"Puchatkowy" Miś Polarny
"Puchatki" przygotowując się do wyprawy na Biegun Północny postanowiły stworzyć własnego misia polarnego, żeby zabrać go ze sobą na tą wyprawę. Maluchy pilnie pracowały przyklejając małe kawałeczki gazet, a potem same podziwiały własne dzieło. Brawo "Puchatki". Teraz czekamy na odpowiedni moment, aby rozpocząć swoją przygodę.
2018-01-03
 

Wigilijne spotkanie w Zaczarowanym Lesie

Wigilijne spotkanie w Zaczarowanym Lesie
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!
2017-12-28
 

Misiowe bałwanki:)

Misiowe bałwanki:)
"Misie" powitały już zimę więc nadeszła pora na lepienie bałwana, a ponieważ za oknem śniegu nie widać Ciocie znalazły inny sposób. Zobaczcie sami:)
2017-12-21
 

"Misiowe" powitanie Zimy

"Misiowe" powitanie Zimy
Dziś było nam wesoło, zimno i kolorowo. Podczas dzisiejszego powitania zimy towarzyszyła Nam nie tylko zabawa ale również nauka. Dobierając odpowiednią piłeczkę do bałwankowego guziczka "Misie" świetni się bawiły i utrwalały kolory. Nie brakło również zabawy sztucznym śniegiem:)
2017-12-20
 

Wigilijne spotkanie "Pszczółek"

Wigilijne spotkanie "Pszczółek"
W ten uroczy wieczór piątkowy wraz z naszymi "Pszczółkami" i ich Rodzicami wprowadzaliśmy już świąteczny nastrój. Piękne aniołki wraz z Rodzicami tańczyły, podskakiwały, bawiły się w przetaczanie bialej kuli na folii ale również kleiły kolorowy łańcuch na choinkę. Była też prezentacja umiejętności naszych maluszków podczas karmienia, nocnikowania, mycia ząbków... to był niezapomniany wieczór. Na koniec odwiedził nas bałwanek i rozdał prezenty:) Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas oraz za przyniesione słodkie dary:) Życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt:)
2017-12-15
 

Wieczór Wigilijny u "Misiów"

Wieczór Wigilijny u "Misiów"
Żłobkowe "Misie"  w uroczystych ubrankach świętowały wraz z Rodzicami podczas Wieczoru Wigilijnego. Pięknie wytrojone w opaski choinkowe oraz zielone spódniczki i spodnie wprowadziły nas w zielony bożonarodzeniowy choinkowy klimat. Było dużo śpiewów, piękna prezentacja multimedialna oraz plastyczne ozdabianie rameczek:) Szkoda,że ten wieczór już się skończył, dzieci chętnie zostałyby chyba na dłużej:) Dziękujemy Rodzicom za obecność i przyniesione słodycze:) Życzymy jeszcze raz wesołych i rodzinnych Świąt:)
2017-12-14
 

Wieczór Wigilijny "Tygrysków"

Wieczór Wigilijny "Tygrysków"
"To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla Tygryskowych rodziców oraz dzieci, bo nikt samotny nie może. To właśnie tego wieczoru,gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha.To właśnie tego wieczoru zło ze wstydu umiera, widząc, jak silna i piękna jest Miłość, gdy pięści rozwiera..."
Bardzo dziękujemy za obecność, przyniesione smakołyki i życzenia. Jeszcze raz przesyłamy życzenia wesołych, rodzinnych i radosnych Świąt:)
2017-12-14
 

"Puchatkowe" spotkanie Wigilijne

 "Puchatkowe" spotkanie Wigilijne
Był taki dzień, w którym wszystkie "Puchatki" razem z rodzicami, rodzeństwem, panią dyrektor oraz ciociami spotkały się, aby razem świętować nadchodzący czas Bożego Narodzenia. Były wspólne zabawy, tańce, pyszny poczęstunek. Dziękujemy rodzicom za stworzenie świątecznej atmosfery, za pyszne dary, ale przede wszystkim za wspólnie spędzony, magiczny czas !
2017-12-13
 

Urodziny Misia "Gabrysi"

Urodziny Misia "Gabrysi"
Nasza Gabrysia świętowała dziś swoje drugie urodzinki. Specjalnie z tej okazji przygotowała mnóstwo smakołyków dla swoich kolegów i koleżanek. Sto Lat kochana Gabrysiu!!!
2017-12-13
 

"Pszczółkowe" bałwanki

"Pszczółkowe" bałwanki
Niestety za oknem śniegu brak, ale nasze "Pszczółki" postanowily ulepic z pomocą Cioć na kartce papieru piękne Bałwanki. Nie zabrakło radości i uśmiechu przy tworzeniu bałwanków. Prace można podziwiać na naszej wystawie.
2017-12-12
 
Na początek Poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL