Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Na początek Poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] [6]  Następna strona Na koniec

"Tygryskowe" Safarii

"Tygryskowe" Safarii
Tygrysek wędruje dalej. Wybiera się na Safari, Bo gadają głupoty, Że tam dopiero są koty.
Odwiedziliśmy krainę pełną dzikich zwierzątJ i okazały się całkowicie nie groźneJ nasze małe rączki karmiły zwierzątka, przytulały się do żyrafi i lwa, a także wspinały się na szczyt palmy. Ostatnim naszym dzikim zadaniem było obrysowanie konturu cienia groźnego lwa.
2019-07-01
 

Zakończenie Roku u "Misiów"

Zakończenie Roku u "Misiów"
Chociaż słońce jasno świeci,trochę smutne są dziś dzieci. Czas uścisnąć sobie ręce i pożegnać najgoręcej. Dziś żegnajcie Nasze "Misie", przyszedł dla was nowy czas. Do nas przyjdą inne dzieci, a my dziś żegnamy Was. Miło było razem z wami bawić się tu zabawkami. Kiedy będzie wolny czas, prosimy, odwiedźcie nas ! SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZA WSPANIAŁA WSPÓŁPRACĘ. CIOCIA WERONIKA I CIOCIA MONIKA
2019-06-28
 

Urodziny Adasia z "Misiów"

Urodziny Adasia z "Misiów"
Niech Ci słonko ciepło gra,Niech Twój uśmiech długo trwa,Nie trać swej wesołej minki, Dziś są Twoje urodzinki!
2019-06-27
 

Urodziny "Puchatka" Filipka

Urodziny "Puchatka" Filipka
Filipek obchodził ze swoimi koleżankami i kolegami swoje drugie urodzinki. Po pysznym poczęstunku wszystkie Puchatki razem z solenizantem świetnie się bawiły wśród kolorowej bibuły i baniek mydlanych, przy skocznej muzyce. Filipku dziękujemy za przyjęcie i jeszcze raz 100 Lat !!!
2019-06-26
 

Dzień Taty u "Misiów"

Dzień Taty u "Misiów"
Tato, Tato ukochany, my życzenia Ci składamy. Przesyłamy jakby z procy, sto całusów z całej mocy!
2019-06-25
 

Urodziny Zosi z "Kotków"

Urodziny Zosi z "Kotków"
Dużo uśmiechu, a mało złości, Jak najmniej smutków, a wiele radości, Długich wakacji i moc słodyczy, Tego Ci dzisiaj CIOCIA KASIA życzy:)
2019-06-25
 

"Puchatkowe" powitanie wakacji

"Puchatkowe" powitanie wakacji
Jak wiadomo lato to zabawa, luz i spontan. Tak właśnie Puchatki spędziły czas witając tę cudowną porę roku. Kreatywne maluchy stworzyły swój własny, cudowny wakacyjny klimat. Łowienie rybek, kąpiel w bibułowej wodzie, pływanie na krokodylu i delfinie, wylegiwanie się na leżaku, chodzenie po piasku i kamyczkach, zabawa muszelkami, nie można nie wspomnieć o obłoczkach z waty cukrowej, wszystko to dostarczyło maluchom ogrom radości. Uśmiech towarzyszył nam cały czas:)
2019-06-25
 

Bezpieczne wakacje - pogadanka u "Misiów"

Bezpieczne wakacje - pogadanka u "Misiów"
Bezpieczeństwo podczas wakacji. Przyszło już lato, nadeszły wakacje, Czekają na ciebie same atrakcje: Wspinaczki w górach, wyjazd nad morze,
Zwiedzanie zabytków, rejs po jeziorze. Lecz żeby wakacje były udane, Bądź mądry, grzeczny i słuchaj się mamy. Na wakacjach – to wam powiem
Trzeba także dbać o zdrowie!
2019-06-24
 

Urodziny Ali z "Kotków"

Urodziny Ali z "Kotków"
Każdego roku o tej samej porze, Każdy Ci życzy, co tylko może, Ja korzystając z tej sposobności, Życzę Ci szczęścia i wiele radości!
2019-06-24
 

"Tygryskowe" pożegnanie żłobeczka

"Tygryskowe" pożegnanie żłobeczka
Pożegnanie to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla Tygrysków, naszego specjalnego gościa Puchatkowego -Tadzia oraz Rodziców, pani Dyrektor, a także Ciocinek. Dzisiejeszy dzień jest wyjątkowy i pełen wrażeń. Dzieje się tak dlatego, bo wszystko co was tu kochane dzieci w Żłobeczku spotkało, spotkało was po raz pierwszy w życiu, a wszystko co pierwsze i ważne przeżywa się najgłębiej właśnie w wieku dzieciństwa.
Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stały się samodzielnymi i odważnymi "Szkrabami", pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania po wakacjach nowych coraz trudniejszych zadań w przedszkolu. Kończy się właśnie nasz okres przyjaźni, wspólnych zabaw, wielu "przytulasków", radosnych chwil, uśmiechu, a także spotkań z Rodzicami na uroczystościach w Elfiku. " Wszystko się kiedyś zaczyna i wszystko się kiedyś kończy, lecz zawsze pamiętajcie kochane Tygryski, że Ciocinki z pewnością zatęsknią i przytulamy was mocno do serduszka".
2019-06-19
 
Na początek Poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] [6]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL