Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

Elementy pedagogiki Montessori u "Kotków"

Elementy pedagogiki Montessori u "Kotków"
Montessori zauważyła, że dzieci w wieku od narodzin do 6 roku życia są odkrywcami, którzy głównie wykorzystują swoje zmysły, budując siebie i swój intelekt poprzez przyswajanie tego, co istnieje w ich otoczeniu – języka, zwyczajów, kultury, pojęcia piękna, religii. Dlatego też Ciocie obserwowały bacznie nasze "Kotki" kładąc przed nimi sensoryczne klocki i umożliwiając im budowanie według własnych wizji. Dzieci same odnajdowały właściwości przyciągania magnetycznego klocków, co pobudzało je do działania i manipulacji. Zastosowania klocków same przychodziły dzieciom do głowy:) Czy to łóżko, czy wieża, czy może trampolina:) Brawo mądre żłobiaczki:) Wiwat "Kociaki":)
2019-01-30
 

Urodziny "Puchatka" Mii

Urodziny "Puchatka" Mii
Nasza przeurocza Mia skończyła dwa latka i z tej okazji wyprawiła przyjęcie dla swoich przyjaciół z puchatkowej drużynki. Po życzeniach i poczęstunku był czas na zabawę, tańce, buziaki i przytulańce :D Zabawa była znakomita :) Dziękujemy bardzo i jeszcze raz życzymy samych wspaniałości
2019-01-30
 

Colours of Tigers

Colours of Tigers

Pragnę mówić, czytać, pisać i rozmawiać w ich języku. Kiedy będę już dorosła i dorosły, i angielski dobrze będę znać, drzwi mi staną już otworem, i wyruszę w wielki świat. Uczymy się kolorów z naszymi kochanymi Tygryskami.... Maluchy spisały się rewelacyjnie... Zdolne Brzdące.

2019-01-30
 

"Puchatki" lubią zimę

"Puchatki" lubią zimę

"Puchatki" lubią zimę, dlatego też postanowiły dzisiaj wybrać się do żłobkowego ogródeczka. Bawiliśmy się wybornie:)

2019-01-29
 

"Puchatkowy" Dzień Babci i Dziadka

"Puchatkowy" Dzień Babci i Dziadka
To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz, co najważniejsze, ciasteczka ;) Dla Puchatkowej drużyny i Cioć ogromną przyjemnością było goszczenie Babć i Dziadków w naszym żłobeczku. Mogliśmy pokazać jak pięknie umiemy się przywitać, dzwonimy dzwoneczkami oraz zaprosić naszych cudownych gości do wspólnych tańców i zabaw. Ten dzień był pełen uśmiechów i wzruszeń :) Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony, cudowny czas:)
2019-01-24
 

"Skrzacikowy" Dzień Babci i Dziadka

"Skrzacikowy" Dzień Babci i Dziadka
"Babciu droga Babciu powiedz mi, czy potrafisz zrobić to, co my? (...) my całuski damy Ci, teraz Babciu daj nam Ty!". Przy słowiach między innymi tej piosenki małe "Skrzaty" bawiły się dziś ze swoimi Babciami i Dziadkami podczas spotkania z okazji ich Święta. Po wspólnych zabawach na Gości czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy Naszym Babciom i Dziadkom za przybycie i przesyłamy wraz z serdecznymi życzeniami buziaczki:)
2019-01-22
 

"Misiowy" Dzień Babci i Dziadka

"Misiowy" Dzień Babci i Dziadka
Dzisiaj świętowaliśmy z Babciami i Dziadkami z grupy "Misie". Nasze Elfiki pięknie wyśpiewały naszym Gościom piosenki powitalne oraz z pokazywaniem i zaprezentowały się z całego serca. Było dużo wspólnych zabaw i radosnego muzykowania. Oczywiście Babcie i Dziadkowie też mieli zadania do wykonania i musieli sprawdzian znajomości swoich wnucząt. Na koniec oczywiście wspólne zdjęcia i poczęstunek:) Dziękujemy wszystkim za obecność i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i słonecznych chwil w życiu:)
2019-01-18
 

"Pszczółkowy" Dzień Babci i Dziadka

"Pszczółkowy" Dzień Babci i Dziadka
"Żyj nam Babciu lat ze dwieście, Boś najlepsza w całym mieście:) Kochany dziadku życzymy Ci Dużo czasu wolnego, samych przyjemności, Jak najmniej kłopotów i wiele radości!". Tak świętowały nasze najmłodsze żłobiaczki z grupy "Pszczółki". Było bardzo muzycznie, wesoło i kolorowo. Super "Pszczółki" byłyście na MEDAL:) Dziękujemy Babciom i Dziadkom za udział w imprezie i jeszcze raz życzymy im Wszystkiego co Najlepsze:)
2019-01-17
 

Dzień z życia "Skrzata"

Dzień z życia "Skrzata"
Nasze "Skrzaciki" od samego rana świetnie się bawią:) Najpierw podczas śniadanka uczą się samodzielnego jedzenia, czasem odpoczywają na bujaczkach, a potem w różnych zabawach manipulacyjno-ruchowych miło spędzają dzionek:) Oczywiście jest również czas na leżakowanie oraz słuchanie ciekawej książeczki:) Brawo małe "Skrzaciki":)
2019-01-17
 

Zajęcia otwarte u "Misiów"

Zajęcia otwarte u "Misiów"
Dziś Nasze "Misie" wspólnie z Rodzicami bawiły się w krainie lodu i śniegu. Były bałwankowe tańce, zabawy i duuużo kolorowych piłeczek. W zimowej scenerii nie mogło zabraknąć lodu, więc odbyły się również zawody z wykorzystaniem kostek lodu. Wielka frajdę wszystkim Dzieciom sprawiło rozpuszczanie lodu, w którym były zamrożone zabawki. Lód okazał się również wspaniałym materiałem do prac plastycznych. Najpierw malowaliśmy lodowymi farbami na kartce, a później zwykłymi farbami na lodzie. To był bardzo wesoły dzień. Serdecznie dziękujemy za udział w naszych zajęciach i zapraszamy na następne:)
2019-01-16
 
Na początek Poprzednia strona   [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL