Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Na początek Poprzednia strona   [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]  Następna strona Na koniec

"Kotkowy" Dzień Babci i Dziadka

"Kotkowy" Dzień Babci i Dziadka
Zaprosiliśmy Babcie i Dziadziusiów z grupy "Kotki" do wspólnego świętowania:) Ten szczególny dzień przy muzyce i zajęciach plastycznych upłynął w miłej atmosferze:) Z wszystkich zadań nasi Goście wywiązali się wyśmienicie:) Dzieci też były radosne i pełne wdzięku podczas wspólnej zabawy. Jeszcze raz życzymy naszym Babciom i Dziadkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i dziękujemy za obecność i tak miło spędzony czas:)
2019-01-15
 

Styczniowa dogoterapia u "Skrzacików"

Styczniowa dogoterapia u "Skrzacików"
Wszystkie dzieci przywitały naszego przyjaciela psa Spero i jego Panią:) Psy lubią zabawy z piłką,dlatego nasze "Skrzaty" sprytnie to wykorzystały rzucając kolorowe piłki. A Ciocia Kasia opowiadała co pieski lubią jeść i w co się bawić. Czekamy na kolejne spotkanie ze Spero:)
2019-01-11
 

"Puchatki" na biegunie północnym

"Puchatki" na biegunie północnym
Nasza dzisiejsza wyprawa na Biegun Północny dostarczyła "Puchatkom - Pingwinkom" ogromną frajdę. Było ciepło-zimno, twardo-miękko, ślisko, mokro. Co bardziej odważni dotykali lodu , "padał" śnieg więc rzucaliśmy się śnieżkami, "jeździliśmy" na sankach, bawiliśmy się na sensorycznym "lodowisku", odwiedził nas najprawdziwszy bałwan ;)Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. To była suuupeeer przygoda.
2019-01-10
 

SEnsoryka u "Tygrysków"

SEnsoryka u "Tygrysków"
Tydzień pełen wrażeń. Tygryski bawiły się swoimi małymi rączkami w kostkach lodu....tworzyły swoje zimowe obrazy z pasty do zębów... lecz to nie wszytko.... zajęcia sensoryczne były extra zabawą... poczynając od mat sensorycznych po wielkie budowle a kończąc na zabawie z kulkami o różnych kształtach i wypełnieniach...... A na koniec wielka zabawa z magicznymi ramkami.
2019-01-09
 

"Misiowe" śnieżne zabawy

"Misiowe" śnieżne zabawy
Za oknem piękny zimowy krajobraz to i w misiowej sali zrobiło się biało. Dzięki mące i piance do golenia mogliśmy się lepić śnieżne kule, babki i przez cały czas mieć ciepłe rączki. Wszystkie Misie bawiły się świetnie i były baaaardzo białe:)
2019-01-08
 

"Puchatki" w krainie sensorków

"Puchatki" w krainie sensorków
Nowe elfikowe zabawki sensoryczne "Puchatki" polubiły od pierwszej chwili. Chodzenie po podusiach wypełnionych ciekawymi fakturami oraz po piankowych stopach dostarczyły maluchom mnóstwo wrażeń dotykowych, ale prawdziwym hitem były klocki z magnesem, które można dowolnie składać i wykorzystywać na wiele różnych sposobów, również do budowania zaufania i do przytulania - to był dzień pełen uśmiechu w drużynie "Puchatków":)
2019-01-08
 

Zima u "Skrzatów"

Zima u "Skrzatów"
Niezwykli Goście odwiedzili nas w grupie "Skrzaty"... a byli nimi Bałwan Śniegowy i Pani Zima. Po przywitaniu się z dziećmi odbyło się wiele fajnych zabaw: jazda na sankach, zabawa śniegowym puchem oraz śpiewanie piosenek" Hu,hu,ha zima zła" i "Bałwan śniegowy". Dużą frajdę sprawiło dzieciom wykonanie pracy pt. "Kule śniegowe" na folii przy pomocy balonów. Wiwat Zima:)
2019-01-07
 

Powitanie Nowego Roku u "Skrzatów"

Powitanie Nowego Roku u "Skrzatów"
W dniu dzisiejszym "Skrzaciki" powitały Nowy Rok w "Zaczarowanym Lesie". Były zimne ognie oraz małe przyjęcie z balonami i tańcami. Na zakończenie wszystkie dzieci wykonały pracę plastyczną pt. "Kolorowe fajerwerki"
2019-01-02
 

Urodziny Wojtusia z "Kotków"

Urodziny Wojtusia z "Kotków"
Razem z Wojtusiem świętowaliśmy jego 2-gie urodzinki. Była super impreza:) Sto lat Wojtusiu:)
2018-12-16
 

Wieczór Wigilijny u "Misiów"

Wieczór Wigilijny u "Misiów"
Nasze "Misie" również uczestniczyły w Elfikowym Wieczorze Wigilijnym. Po pięknym przedstawieniu w wykonaniu wszystkich Cioć, krótkim quizie i wspólnych zabawach również zasiedliśmy do kolacji. Było bardzo wesoło przy dzwiękach pastorałek:) Dziękujemy Rodzicom za wszystkie słodkości i za obecnośc w tym wyjątkowym dla nas dniu:)
2018-12-13
 
Na początek Poprzednia strona   [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL