Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Na początek Poprzednia strona   [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10]  Następna strona Na koniec

Wigilia u "Tygrysków"

Wigilia u "Tygrysków"
Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne, a zarazem najbardziej ukochane przez dzieci dni w roku. Rozpoczyna je Wigilia, szczególnie uroczysty i wzruszający wieczór. Pełen miłości, rodzinnego ciepła, radości, a także zadumy i refleksji. Nasze Tygryski wspólnie z rodzicami zdobiły własne ozdoby choinkowe, po czym wieszali je na naszą choinkę. Kolejną atrakcją dla dzieci i ich rodziców było podrzucanie balonów na wielkiej folii. Ciocie tygryskowe podczas zabawy sypały sztucznym śniegiem na dzieci i rodziców.  Wszyscy  bawili się znakomicie!!! Na stołach nie mogło zabraknąć  tradycyjnych potraw wigilijnych takich jak: barszcz czerwony, kapusta z grochem i pierogi z kapustą i grzyabami.  Pojawiło się również mnóstwo łakoci, które przynieśli rodzice. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają w świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji dzieci, rodziców z ciociami.
2018-12-13
 

"Puchatkowy" Wieczór Wigilijny

"Puchatkowy" Wieczór Wigilijny
"Kiedy już siwy i Stary rok gubi na drzewach szron, kiedy już w sobie masz zapachy z wielkiej skrzyni świąt....." tak oto całkiem niedawno, bo pewnego grudniowego wieczoru Stumilowy Las stał się dla Puchatków, Rodziców, Pani Dyrektor i Cioć magicznym miejscem, w którym wspólnie stworzyliśmy ciepły i radosny świąteczny nastrój. Zabawy puchowym śniegiem, wspólne prace plastyczne, śpiewanie kolęd, dzwonienie dzwoneczkami, tańce i rozmowy zbliżyły wszystkich do siebie i zapewne na długo zostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za przepyszne, przyniesione dary oraz za wspólnie spędzony przedświąteczny, cudownie przyjemny wieczór.
2018-12-13
 

Wieczór Wigilijny u "Kotków"

Wieczór Wigilijny u "Kotków"
Wigilijny Wieczór grupa "Kotków" rozpoczęła od przedstawienia w którym występowały wszystkie Ciocie. Dzieci z dużym przejęciem obserwowały tańce, stroje i wypowiadane słowa:) Po nastrojowym przedstawieniu był krótki quiz i oczywiście rozdanie prezentów przez Mikołaja:) Potem kolacja i miłe rozmowy. Dziękujemy za wszystkie przyniesione słodkości i za obecność:)
2018-12-12
 

Spotkanie Wigilijne u "Skrzatów"

Spotkanie Wigilijne u "Skrzatów"
"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy...". We wtorkowy wieczór u "Skrzacików" odbyło się Spotkanie Wigilijne w którym uczestniczyli Rodzice. Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich Gości i zaprosiła na częśc artystyczną spotkania. Po wspólnych zabawach wszyscy udali się na tradycyjny coroczny świąteczny poczęstunek połączony ze wspólnym kolędowaniem. Oczywiście nie zabrakło niespodzianek i prezentów:) Dziękujemy Rodzicom za obecnośc i życzymy jeszcze raz "Wesołych Świąt":)
2018-12-11
 

Wieczór Wigilijny u "Pszczółek"

Wieczór Wigilijny u "Pszczółek"
W ten wyjątkowy wtorkowy wieczór świętowaliśmy z naszymi Dziećmi i Rodzicami z grupy "Pszczółki" przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia. Do tego miało nas przygotować przedstawienie wigilijne w wykonaniu naszych Pań:) Dziękujemy za obecność, wszystkie otrzymane słodkości i tak miłą atmosferę.
2018-12-11
 

Mikołaj u "Pszczółek"

Mikołaj u "Pszczółek"
Ho,ho,ho...ale to była wizyta, na wielu Maluszkach wywarła ogromne wrażenie, ale nasze "Pszczółki" starały się miło przyjąć Gościa w czerwonym stroju:)
2018-12-07
 

Mikołaj u "Misiów"

Mikołaj u "Misiów"
Witaj, nasz kochany Mikołaju, "Misie" długo czekały na Twoją wizytę i bardzo dziękują za prezenty:)
2018-12-07
 

Mikołaj u "Kotków"

Mikołaj u "Kotków"
Nasze "Kotki" ślicznie proszą, Miau, miau, Panie Mikołaju co byś dla nas miał?
2018-12-07
 

Dogoterapia grudniowa u "Skrzatów"

Dogoterapia grudniowa u "Skrzatów"
Kolejne sotkanie z pieskiem Spero zakończone sukcesem:) Nasze "Skrzaciki" coraz bardziej przywiązują się do Cioci Kasi i Spero i uwielbiają wspólne zabawy. Taka wizyta to dla nich duuuża atrakcja:)
2018-12-07
 

Mikołaj u "Tygrysków"

Mikołaj u "Tygrysków"
"Mikołaju, Mikołaju Siwą brodę masz. Ja cie w brodę pocałuję, Ty mi prezent dasz!". Nasze "Tygryski" długo czekały na Mikołaja...aż cały rok i z uśmiechniętymi buziami go przywitały w rytmie piosenki:)
2018-12-05
 
Na początek Poprzednia strona   [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL