Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

"Misiowe" pisanki

"Misiowe" pisanki
Dziś za pomocą magicznych farb "Misie" przygotowały piękne kolorowe pisanki. Sporo radości sprawiło im obserwowanie farb, które po włożeniu do mikrofali urosły w magiczny sposób:)
2018-03-29
 

"Misiowe" kurczaczki

"Misiowe" kurczaczki
Dziś z pisanki wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka:) Teraz biega głośno krzyczy, że WESOŁYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZY!!!!
2018-03-29
 

"Misiowa" rzeżuszka

"Misiowa" rzeżuszka
Wielkanoc za pasem, więc trzeba przygotowć dekoracje stołu, a pachnąca rzeżucha idealnie się do tego nadaje:) "Misie" spisały się na medal:)
2018-03-29
 

Śniadanko wielkanocne u "Skrzatów"

Śniadanko wielkanocne u "Skrzatów"
"Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, zdrowia, radości, miłości, spełnienia." Tego życzą nasze najmłodsze Elfiki, które zasiadły z Ciociami do Wielkanocnego Śniadanka. Na stole królowały oczywiście jajka, szyneczka, rzeżucha i koszyczek ze święconką. Skrzaciki poznały tracycję świąteczną i spotkały się na koniec z wesołym zajączkiem, który rozbawił i przyniósł w prezencie kolorowe jajeczka. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za dołączenie do wspólnego śniadanka smakołyków z koszyczka i jeszcze raz życzymy Wesołych, Zdrowych i Spokojnych Świąt:)
2018-03-27
 

Śniadanko Wielkanocne u "Puchatków"

Śniadanko Wielkanocne u "Puchatków"
"Koszyczek z wikliny pełen jest pisanek, A przy nich kurczaczek i z cukru baranek. Przy baranku babka, sól, chleb i wędzonka, Oto wielkanocna świąteczna święconka:)" Dzisiaj celebrowaliśmy w naszym żłobeczku śniadanko w klimacie Świąt Wielkanocnych. Nasz stół wszyscy razem zapełniliśmy przysmakami, które "Puchatki" pałaszowały, aż prawie wszystko ze stołu zniknęło. To było bardzo, bardzo, bardzo miłe śniadanko:D Ciocie bardzo dziękują rodzicom za wszystkie pychotki, które zagościły na naszym stole, buziaki. Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!
2018-03-27
 

"Tygryskowe" Śniadanko Wielkanocne

"Tygryskowe" Śniadanko Wielkanocne
W poniedziałkowy poranek świętowaliśmy z "Tygryskami" przy Wielkanocnym Stole….. oj ile mieliśmy Wielkanocnych smakołyków, które zostały przyniesione w małych "Tygryskowych" koszyczkach….. prawie wszystko zniknęło ze stołu, a brzuszki były wesołe i najedzone… nasza atmosfera była pełna Tygryskowo - Wielkanocnej magii. Niech zajączek szczodry będziei z jajeczkiem do Was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w dyngusa woda wszędzie  życzą Tygryskowe Ciocie i oczywiście dziękujemy za pyszne koszykowe smakołyki.
2018-03-26
 

Wiosenna łąka "Puchatków" mydlanymi farbami malowana

Wiosenna łąka "Puchatków" mydlanymi farbami malowana
Postanowiliśmy przywitać Panią Wiosnę w nietypowy sposób, a mianowicie tworząc wiosenną łąkę:) Oj brudząca to była praca. "Puchatki" zamieniły się w biedroneczki i malowały farbami mydlanymi zrobionymi przez ciocie, za pomocą swoich rączek (nóżkami też się zdarzało), łąkę, na której posiały kwiatuszki oraz zrosiły ją kolorowym ryżowym deszczykiem :) Doznania dotykowe niezapomniane. Dzielne Puchatki-Biedroneczki :)
2018-03-23
 

"Tygryskowy świat rzeżuszki

"Tygryskowy świat rzeżuszki
„Od nasionka do roślinki” to temat z jakim zmierzyły się "Tygryskowe" dzieci,  bawiąc się w ziemi i tworząc doniczkowy świat pełen rzeżuchy. Było przy tym dużo radości i wspaniałej zabawy. Brawo mali ogrodnicy:)
2018-03-23
 

Zajęcia otwarte u "Misiów"

Zajęcia otwarte u "Misiów"
Nasze "Misie" zaprosiły swoich Rodziców na wspólne powitanie Wiosny. Na początku zamieniły się w śliczne kolorowe motyle, które musiały przelatywać nad kolorową planszą zmieniając swoje miejsce zgodnie z kolorem. Potem nadszedł czas na żabki, które były łapane przez Ciocię-bociana. Elfiki musiały też przystroić wiosenne drzewo, które nie było tak latwo złapać:) Kolejnym etapem poznania wiosny był wiaterek, który pomogła nam opanować czarodzejska folia z balonami. Wiosną podziwiamy też tęczę, którą nasze "Misie" musiały wykonać z pomocą Rodziców. Gdy już poznaliśmy wszystkie symptomy Pani Wiosny, to nadszedł czas na zabawę w piankolinie. I w ten sposób zrobiliśmy w sali piaskownicę. Mięciutka pianka w połączeniu z mąką i płynem dała niesamowicie delikatną masę do zabawy i tworzenia znakomitych babek. Brawo "Misie", byłyście cudowne:) Dziękujemy Rodzicom za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu:)
2018-03-21
 

"Puchatkowa" zabawa kolorowym ryżem

"Puchatkowa" zabawa kolorowym ryżem
Poznawanie kolorów, nasypywanie, wysypywanie, dotykanie, rozrzucanie, zdobienie kwiatuszków - to wszystko działo się na zajęciach z kolorowym ryżem.  Dzieciaczki zachwycone, a ciocie.... miały dużo sprzątania, Ale warto było.
2018-03-21
 
Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL