Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą
Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Zdjęcia z wydarzeń w żłobku

Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

"Misiowy" Dzień Babci i Dziadka

"Misiowy" Dzień Babci i Dziadka
Dzisiaj świętowaliśmy z Babciami i Dziadkami z grupy "Misie". Nasze Elfiki pięknie wyśpiewały naszym Gościom piosenki powitalne oraz z pokazywaniem i zaprezentowały się z całego serca. Było dużo wspólnych zabaw i radosnego muzykowania. Oczywiście Babcie i Dziadkowie też mieli zadania do wykonania i musieli sprawdzian znajomości swoich wnucząt. Na koniec oczywiście wspólne zdjęcia i poczęstunek:) Dziękujemy wszystkim za obecność i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i słonecznych chwil w życiu:)
2019-01-18
 

"Pszczółkowy" Dzień Babci i Dziadka

"Pszczółkowy" Dzień Babci i Dziadka
"Żyj nam Babciu lat ze dwieście, Boś najlepsza w całym mieście:) Kochany dziadku życzymy Ci Dużo czasu wolnego, samych przyjemności, Jak najmniej kłopotów i wiele radości!". Tak świętowały nasze najmłodsze żłobiaczki z grupy "Pszczółki". Było bardzo muzycznie, wesoło i kolorowo. Super "Pszczółki" byłyście na MEDAL:) Dziękujemy Babciom i Dziadkom za udział w imprezie i jeszcze raz życzymy im Wszystkiego co Najlepsze:)
2019-01-17
 

Dzień z życia "Skrzata"

Dzień z życia "Skrzata"
Nasze "Skrzaciki" od samego rana świetnie się bawią:) Najpierw podczas śniadanka uczą się samodzielnego jedzenia, czasem odpoczywają na bujaczkach, a potem w różnych zabawach manipulacyjno-ruchowych miło spędzają dzionek:) Oczywiście jest również czas na leżakowanie oraz słuchanie ciekawej książeczki:) Brawo małe "Skrzaciki":)
2019-01-17
 

Zajęcia otwarte u "Misiów"

Zajęcia otwarte u "Misiów"
Dziś Nasze "Misie" wspólnie z Rodzicami bawiły się w krainie lodu i śniegu. Były bałwankowe tańce, zabawy i duuużo kolorowych piłeczek. W zimowej scenerii nie mogło zabraknąć lodu, więc odbyły się również zawody z wykorzystaniem kostek lodu. Wielka frajdę wszystkim Dzieciom sprawiło rozpuszczanie lodu, w którym były zamrożone zabawki. Lód okazał się również wspaniałym materiałem do prac plastycznych. Najpierw malowaliśmy lodowymi farbami na kartce, a później zwykłymi farbami na lodzie. To był bardzo wesoły dzień. Serdecznie dziękujemy za udział w naszych zajęciach i zapraszamy na następne:)
2019-01-16
 

"Kotkowy" Dzień Babci i Dziadka

"Kotkowy" Dzień Babci i Dziadka
Zaprosiliśmy Babcie i Dziadziusiów z grupy "Kotki" do wspólnego świętowania:) Ten szczególny dzień przy muzyce i zajęciach plastycznych upłynął w miłej atmosferze:) Z wszystkich zadań nasi Goście wywiązali się wyśmienicie:) Dzieci też były radosne i pełne wdzięku podczas wspólnej zabawy. Jeszcze raz życzymy naszym Babciom i Dziadkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i dziękujemy za obecność i tak miło spędzony czas:)
2019-01-15
 

Styczniowa dogoterapia u "Skrzacików"

Styczniowa dogoterapia u "Skrzacików"
Wszystkie dzieci przywitały naszego przyjaciela psa Spero i jego Panią:) Psy lubią zabawy z piłką,dlatego nasze "Skrzaty" sprytnie to wykorzystały rzucając kolorowe piłki. A Ciocia Kasia opowiadała co pieski lubią jeść i w co się bawić. Czekamy na kolejne spotkanie ze Spero:)
2019-01-11
 

"Puchatki" na biegunie północnym

"Puchatki" na biegunie północnym
Nasza dzisiejsza wyprawa na Biegun Północny dostarczyła "Puchatkom - Pingwinkom" ogromną frajdę. Było ciepło-zimno, twardo-miękko, ślisko, mokro. Co bardziej odważni dotykali lodu , "padał" śnieg więc rzucaliśmy się śnieżkami, "jeździliśmy" na sankach, bawiliśmy się na sensorycznym "lodowisku", odwiedził nas najprawdziwszy bałwan ;)Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. To była suuupeeer przygoda.
2019-01-10
 

SEnsoryka u "Tygrysków"

SEnsoryka u "Tygrysków"
Tydzień pełen wrażeń. Tygryski bawiły się swoimi małymi rączkami w kostkach lodu....tworzyły swoje zimowe obrazy z pasty do zębów... lecz to nie wszytko.... zajęcia sensoryczne były extra zabawą... poczynając od mat sensorycznych po wielkie budowle a kończąc na zabawie z kulkami o różnych kształtach i wypełnieniach...... A na koniec wielka zabawa z magicznymi ramkami.
2019-01-09
 

"Misiowe" śnieżne zabawy

"Misiowe" śnieżne zabawy
Za oknem piękny zimowy krajobraz to i w misiowej sali zrobiło się biało. Dzięki mące i piance do golenia mogliśmy się lepić śnieżne kule, babki i przez cały czas mieć ciepłe rączki. Wszystkie Misie bawiły się świetnie i były baaaardzo białe:)
2019-01-08
 

"Puchatki" w krainie sensorków

"Puchatki" w krainie sensorków
Nowe elfikowe zabawki sensoryczne "Puchatki" polubiły od pierwszej chwili. Chodzenie po podusiach wypełnionych ciekawymi fakturami oraz po piankowych stopach dostarczyły maluchom mnóstwo wrażeń dotykowych, ale prawdziwym hitem były klocki z magnesem, które można dowolnie składać i wykorzystywać na wiele różnych sposobów, również do budowania zaufania i do przytulania - to był dzień pełen uśmiechu w drużynie "Puchatków":)
2019-01-08
 
Na początek Poprzednia strona   [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL