Żłobek

Przedszkole

Tel. 604 472 570, 32 266 07 21 Tel. 535 172 235

Język Angielski z muzyką i zabawą

Aktualności w przedszkolu Elfik

Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3]  Następna strona Na koniec

UWAGA ODWOŁANY FESTYN RODZINNY

UWAGA ODWOŁANY FESTYN RODZINNY
Ze względu na pogodę jesteśmy zmuszeni odwołać Festyn Rodzinny. Po ustaleniu z prowadzącym animatorem poinformujemy o propozycji kolejnego terminu na czerwiec. Może uda nam się wtedy wstrzelić z dobrą pogodę.
2019-05-23
 

Dodatkowa przedszkolna SESJA ZDJĘCIOWA

Dodatkowa przedszkolna SESJA ZDJĘCIOWA
22 maja (środa) ok. 11:30 w naszym przedszkolu odbędzie się dodatkowa sesja fotograficzna dla dzieci chętnych, które były nieobecne w przedszkolu podczas pierwszej sesji kwietniowej. Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w sesji zdjęciowej do wychowawców grup.
2019-05-20
 

Dzień Dziecka- PRZEDSTAWIENIE

Dzień Dziecka- PRZEDSTAWIENIE
W związku ze zbliżającym się świętem – Dzień Dziecka zachęcamy Rodziców do udziału w przedstawieniu Rodzice – Dzieciom „Czerwony Kapturek”. Dla Rodziców – aktorów przewidziane są dwie próby (do uzgodnienia – godziny popołudniowe), a przedstawienie odbędzie się dnia 05.06.2019 r. o godzinie 10.00. Szczegółowe informacje udziela P. Małgorzata i P. Aneta. Prosimy o nie informowanie dzieci o przedstawieniu, które będzie dla Nich piękną niespodzianką.
2019-05-07
 

Informacja z Sanepidu

Informacja z Sanepidu
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sosnowcu informuje, że w związku z zarejestrowaniem na terenie woj. śląskiego  wzrostu zachorowań na GRYPĘ wskazane jest przypomnienie właściwych zasad higieny, w tym w szczególności mycia rąk. W przypadku wystąpienia objawów grypy u dziecka prosimy o pozostawienie go pod opieką w domu. Należy zasięgnąć porady lekarskiej i ściśle stosować się do zaleceń, gdyż właściwe leczenie jest kluczowe w zapobieganiu groźnym powikłanionm grypy.
2019-02-27
 

Opłaty za zajęcia "Przedszkoliada"

Opłaty za zajęcia "Przedszkoliada"
Prosimy Rodziców dzieci zapisanych na zajęcia z piłką „Przedszkoliada” o wpłatę kolejnej kwoty za zajęcia za 3 miesiące (styczeń, luty, marzec 2019) -  120 zł. Płatność do 31 stycznia gotówką.
2019-01-16
 

Pomagamy zwierzakom ze schroniska

Pomagamy zwierzakom ze schroniska
Nadal kontynuujemy akcję pomocy dla psów i kotów ze schroniska Wiecej...

2019-01-04
 

INFORMACJA bezpieczeństwo dzieci

INFORMACJA  bezpieczeństwo dzieci
Mając na uwadze doniosłość problemu - bezpieczeństwa dzieci przed skutkami chorób zakaźnych. zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście jako Rodzicie odpowiedzialni za zdrowie swoich dzieci wyciągnęli odpowiednie wnioski z obecnej sytuacji epidemiologicznej. Ważne, aby pamiętali Państwo, że pochopna decyzja odmowy poddania dzieci szczepieniom ochronnym może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi związanymi z powikłaniami chorób zakaźnych takich jak odra. Więcej...
2018-11-06
 

Zapisy na zajęcia dodatkowe

Zapisy na zajęcia dodatkowe
Rodziców zainteresowanych zajęciami dodatkowymi dla dzieci zapraszamy do zapisów na listy znajdujące się na tablicy ogłoszeń dotyczące: "Przedszkoliady", lodowiska, gimnastyki korekcyjnej i zajęć z logopedą.
2018-09-20
 

Czyszczenie wykładzin i ozonowanie sal

Czyszczenie wykładzin i ozonowanie sal
Dzisiaj - 14 września 2018 - w  naszym przedszkolu i żłobku wszystkie sale zostały zdezynfekowane za pomocą nowoczesnej technologii ozonowania. Również wykładziny  zostały poddane  specjalnemu czyszczeniu za pomocą myjni parowej Optima. Teraz jesteśmy przygotowani do walki z drobnoustrojami:)
2018-09-15
 

Zmiany w żywieniu dzieci przedszkolnych

Zmiany w żywieniu dzieci przedszkolnych
Od 3 września dokonaliśmy kilku zmian związanych z żywieniem naszych przedszkolaków. Po konsultacji z wieloletnim doświadczonym dietetykiem, autorem programu żywieniowego, uwzględnieniu aktualnych norm żywienia dla populacji Polski - Instytutu Żywności i Żywienia i zalecanych tam odstępów między poszczególnymi posiłkami, przesuwamy porę podwieczorku na godzinę 15:00. Dalej...
2018-09-06
 
Na początek Poprzednia strona  1 [2] [3]  Następna strona Na koniec

Partnerzy:

Projektowanie stron WWW: NETA.PL