Żłobek

Ikona telefonu Tel. 604 472 570

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkole

Ikona telefonu Tel. 535 172 235

Gimnastyczne zajęcia u "Misiów"

Nóżka lewa, nóżka prawa, Sport dla zdrowia ważna sprawa. Obie nóżki do kółeczka. Umiem skakać jak piłeczka. Ręce w górę, w przód i w bok. Teraz zrobimy przysiad i skok. Wszyscy wznosimy ręce do góry. Tak jak po niebie wędrują chmury.

Nóżka lewa, nóżka prawa, Sport dla zdrowia ważna sprawa. Obie nóżki do kółeczka. Umiem skakać jak piłeczka. Ręce w górę, w przód i w bok. Teraz zrobimy przysiad i skok. Wszyscy wznosimy ręce do góry. Tak jak po niebie wędrują chmury.

 

Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow105106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow104106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow103106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow102106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow101106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow100106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow99106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow98106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow97106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow96106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow95106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow94106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow93106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow92106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow91106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow90106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow89106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow88106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow87106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow86106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow85106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow84106202003231105
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow83106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow82106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow81106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow80106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow79106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow78106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow77106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow76106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow75106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow74106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow73106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow72106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow71106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow70106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow69106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow68106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow67106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow66106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow65106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow64106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow63106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow62106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow61106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow60106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow59106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow58106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow57106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow56106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow55106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow54106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow53106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow52106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow51106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow50106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow49106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow48106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow47106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow46106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow45106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow44106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow43106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow42106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow41106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow40106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow39106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow38106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow37106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow36106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow35106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow34106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow33106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow32106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow31106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow30106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow29106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow28106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow27106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow26106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow25106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow24106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow23106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow22106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow21106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow20106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow19106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow18106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow17106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow16106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow15106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow14106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow13106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow12106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow11106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow10106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow9106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow8106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow7106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow6106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow5106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow4106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow3106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow2106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow0106202003231104
Gimnastyczne-zajcia-u-Misiow1106202003231104

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.